Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:50:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 296 297 299 300 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26630422 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
Sa kolegicom i drugaricom

Zabavljam se sa mojom kolenicom Oljom vec pet godina. Oboje smo u braku ali nam to ne smeta da se vidjamo. Veza nam je skroz otvorena, ja imam uvek jos neku sa strane a ni meni ne smeta sto se tuca sa drugim tipvima. Posle avantura uvek se nadjemo i razmenimo komentare i slike ako ih ima i seks nam bude jos bolji. Probao sam vise puta da je nagovorim da ukljicimo jos po nekog u igrice ali je ona to odbijala.

Mariju sam upoznao preko jednog sajta za seks i upoznavanje. Dok smo se dopisivali vec me je zainteresovala jako, direktna je i odmah kaze sta voli a sta ne, sto je danas retkost. Razmenili smo slike i brojeve telefona a posto smo iz istog grada dogovorili smo se da se nadjemo i upoznamo. Svidela mi se na prvi po pogled, niska, sa velikim osmehom, zgodnjikava, plava sa plavim ocima, malo vecom guzom i lepim malim sisicama. Bila je vesela i otvorena, malo starija od mene, raspustenica, bez dece. Zivela je sa drugaricom u iznajmljenom stanu i radila je u jednoj trgovackoj firmi. Sedeli smo na klupi, jeli sladoled i pricali kao da se znamo odavno. Nisam imao potrebu da joj previse objasnjavam sta zelim kad smo se nasli iz iztog razloga, seks. Brzo je pao dogovor da se nadjemo uskoro i tucamo.
Prilika je pala vec sledece nedelje, cimerka joj je otisla za vikend kuci a njoj je ostao prazan stan, brzo sam se spremio i otisao kod nje. Bila je u kratkoj majci , bez brushaltera i gacicama. Poljubili smo se na vratima , od njenog mirisa i jezika meni je poceo da se dize. Pomazila ga je preko farmerki i rekla da joj se svidja kako je odreagovao. Seli smo za sto da se malo osvezimo i poceli da pricamo. Sve vreme dok smo pricali njena majca je nestasno otkrivala njene gacice i pickicu ispod. Videla je moje poglede i jos malo pomerila majcu a onda je prstom razmakla gacice i pokazala mi sveze depiliranu picku sa jarko crvenim usminama. Nisam izdrzao, spustio sam se na kolena i zabio jezik u nju. Uh kako je lepo mirisala, sisao sam taj sladak picic, upijao njene sokove, lizao usmine i klitoris kao da mi zivot zavisi od toga. Svrsila je jako brzo uz glasne uzdahe. Sad je na nju bio red, otkopcala mi je dugmice na farmerkama i izvadila vec ukrucen kurac. Sisala ga je i gutala celog, lizala mi otekla muda i drkala, Nisam ni ja dugo izdrzao , svrsio sam po njoj. Umili smo se i malo odmorili pa smo nastavili sa tucanjem dok smo imali snage. Otada se stalno cujemo i imamo odlicnu vezu.

Naravno da sam sve to ispricao mojoj koleginici Olji sa kojom se stalno vidjam. Zapitkivala me o svemu i da joj pricam u detalje kako smo se jebali i sta smo radili. Posle toga je ona meni pricala kako se jebala sa drugim tipom. Tako napaljeni jebali smo se jos sladje i vatrenije.

Jedno popodne Marija mi je poslala sms da je sutra sama opet u stanu i da dodjem. Posle par minuta stize mi i sms od Olje da je sutra slobodna ceo dan i da se vidimo. Sta sad raditi? Posle malo razmisljanja odlucim da otkazem Olji sastanak poslao sam joj poruku i objasnio situaciju. Nije mi se javljala neko vreme, vec sam pomislio da se naljutila kad stize poruka. " A jel mogu i ja sa tobom kod nje?" Ostao sam zatecen pitanjem. Sta sad? Poslao sam joj poruku da meni to ne bi smetalo ali da moram da pitam Mariju da li se i ona slaze sa tim. "Pitaj". Poslao sam sms Mariji i cekao odgovor. Stigao je vrlo brzo, " sto da ne, meni ne smeta da dodje". Uhh meni vec nije bilo dobro od pomisli na tu kombinaciju. Poslao sam Olji poruku kad da se nadjemo i gde. "OK, Vidimo se"

Sutradan smo se nasli na dogovorenom mestu. Bilo je toplo,Olja je bila u haljini i sandalama a ja u bermudama. Olja je totalna suprotnost Mariji, krupna, sisata crnka sa jakim bokovima i nemirnim crnim ocima. Onako bucmasta zracila je nekom seksualnom energijom koja nikog nije ostavljala ravnodusnim. Brzo smo stigli do Marijine zgrade, usput mi je rekla da ona zeli samo da nas posmatra ali da ne zeli da ucestvuje. Ja sam joj rekao da radi sta zeli i da nam to nece smetati. Marija nas je sacekala u sorcicu i majci na bretele, sa osmehom na licu. Seli smo, skuvali kafu, sipali sok i poceli pricu o svemu i svacemu. Marija je sela pored mene, pricala i mazila mi kurac preko bermuda. Olja je sve to gledala i smeskala se. Pored sve zelje nisam znao kako da pocnem ali je Marija resila moju dilemu, spustila se polako na pod ispred mene, izvadila ga i pocela da pusi. Meni je od celog prizora bio jos tvrdji nego inace. Sve vreme sam gledao Olju u oci a ona je gledala Mariju kako ga guta. Sklonio sam je i rekao da predjemo u sobu. Za to vreme Marija je skinula sve sa sebe a i ja. Polegao sam je na krevet rasirio noge i poceo da joj jezikom saram po usminama, bila je vec dobro napaljena dok smo stigli, svrsila je jako brzo. Za to vreme sam sve vrema gledao Oljine reakcije, primetio sam njen uzareni pogled i to me jos vise napalilo. Marija je jos lezala, rasirio sam joj noge i usao u njenu vlaznu , obrijanu pickicu. Poceo sam da se zabijam u nju prvo polako pa sve brze i brze. Nisam obracao paznju sta Olja radi, kad sam okrenuo glavu video sam da je zavukla ruku u gacice i pocela da se mazi. Od tog prizora poceo sam da svrsavam kao lud, izvadio sam ga i i svu spermu prosuo po Marijinom stomaku. Legao sam pored Marije i poceo da se mazim sa njom a zajedno smo gledali Olju kako drka svoju picku, svrslia je vrlo brzo posle mene. Uputila nam je osmeh a onda je ustala i poljubila me u usta a Mariju pomazila po siscama. Otisao sam do kupatila da se operem a njih dve su ostale da pricaju. Kad sam se vratio Marija je otisla da se istusira. Seo sam onako go ispred Olje i poceo da pricam sa njom. Da li zbog atmsfere ili moje nadrazenosti poceo je da mi se dize posle par minuta. Olja je to videla i nasmejala se. Marije jos nije bilo iz kupatila a ja predlozim da mi ga malo drka. "Sta ti je, samo sam dosla da gledam", rece. "Ma hajde , vidis da se tusira, ne vidi nas". Uzeo sam njenu ruku i prineo ga vec ukrucenoj kiti. Uzela ga je u ruku ,kao sto je radila do tada vise puta, i pocela da mu navlaci kozicu preko glavica. Ja sam poceo da joj mazim ribicu preko gacica, bila je sva upaljena i vlazna. Sklonio sam joj ruku sa kurca i kleknuo ispred nje i poceo da joj lizem vec uspaljene usmine preko gacica. Disala je tesko a picka joj je bila mokra kao da je neko polio. Skinula je gacice i okrenula mi guzove i rekla " jebi me , znas kako volim sa tobom da se tucam" . Usao sam silovito odpozadi, kao sto je ona volela, i poceo da je jebem ritmicki. Podigao sam pogled i video Mariju kako se smesi i prilazi mi. Pocela je da me mazi po ledjima i mudima dok sam jebao. Olja je mesala guzovima i nabijala se kao nikad do tada. Svrsila je nabijajuci se na njega.
Kako ja nisam svrsio Olja se okrenula i pocela je da mi sisa kurac jako i silovito za to vreme Marija mi je grickala bradavice i mazila je po grudima. Svrsio sam u mlazovima, sve je docekala jezikom i ustima. U glavi mi se mantalo kao da sam na drogama, noge nisam osecao a kurac mi je pulsirao kao da ima svoju volju. Pao sam na krevet jos u grcu od orgazma kakvog skoro nisam doziveo. Njih dve su me gledale i smesile se. Ostao sam da lezim a njih dve su otisle na tusiranje. Sve vreme su se smejale.

Tako je zapocelo nase druzenje u troje koje jos traje...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
Tatina curica - II dio

Probudila sam se pred jutro. Sva smušena i u nevjerici. Uspjela sam. Pojebala sam se sa taticom.
Taj veliki lijepi muškarac spavao je gol pokraj mene. Onako ispružen na leđima, jednom rukom je prekrio oči, a druga mu je opušteno ležala na trbuhu i dodirivala njegovu divnu opuštenu kurčinu.
Moja baby dolka povukla se do iznad pupka, a gola mačkica još je gorjela od anđeoske jebačine.Skinula sam se gola.
Pogled na ovog prekrasnog golog muškarca, moga ljubavnika, čovjeka koji je uzeo moju nevinost, moga taticu, u meni je probudila instinkte kurve.
Pička mi se navlažila i željela je još, još i još...
Usta su mi sama krenula na ljepotana koji je ležao, nježan i opušten među tatinim nogama.
Razmaknula sam mu noge i počela lizati jaja, nježno drkajući macana. Jezikom sam prelazila po jajima, po korjenu kurca, lagano krenula prema glaviću, crvenoj gljivi koja je počela bubriti.
Oh, šapnula sam, želim te.
Jednom rukom drkala sam sve veću i veću kurčinu, a drugom krenula prema tatinom šupku. Željela sam ga maziti, ševiti svojim prstićem, uzbuditi toliko da uživa koliko sam i ja noćas uživala.
Uzela sam u ustašca njegov veliki glavić i nježno ga lizala i sisala. Ljubila sam rupicu na njegovom vrhu, lagano vrškom jezičca ulazila unutra.
Tatica se promeškoljio i probudio. Lagano mi je pogladio glavu.Sam je još više raširio svoje čvrste mišićave noge, čak lagano podigao guzu da moja ručica može što bolje pomaziti njegov šupak.
Naprči se, rekla sam mu, želim ti lizati guzicu.
Bez riječi se okrenuo i kleknuo na koljena, spustio glavu i naprčio svoju prekrasnu guzu. Raširio je noge toliko da sam mogla glavu zavući među guzove i jezikom krenuti po njegovom okruglom crvenom šupku. Jebala sam ga jezikom, prstičima, a drugom rukom sam mu mijesila jaja i polako počela drkati ogromnu karinu.
Stenjao je i dahtao. Uzbudila sam ga do besvjesti.
Lizala sam ga po jajima, guzi, šupku, kurčini. Jebala ga jezikom u guznu rupicu.
Nije više mogao izdržati.
Polegnuo me na leđa, spustio svoja jaja nad moja ustašca. Lizala sam te dvije prekrasne dlakave kugle. Tatica je svoj šupak usmjerio prema mom jeziku, raširila sam mu guzove i strasno počela lizati čmar. Uhvatio je kurac čvrstom desnicom i počeo ga drkati. Glava mi je pala sa ruba kreveta , a on je to iskoristio i u ustašca mi utrpao svog macana. Jebao me u moja mala požudna usta. Gušila sam se od ogromnog nabildanog ljubičastog kurca, ali sam i toliko uživala da mi je pička bila potpuno poplavljena.
Počeo je dahtati i vikati.
Sad ću, mazi mi guzu, jebi me prstičem.
Svršio mi je duboko u grlo, špricao je spermu u moja usta, po mom licu, a ja sam od uzbuđenja ponovo svršila. Bez kurca u pizdici.
Još uzbuđen podigao me u naručje i kleknuo na krevet. Moja mokra pičkica usisala je njegov kar bez problema. Nataknula sam se na njega, obuhvatila ga rukama oko vrata, a nogama oko struka.
Jezici su nam se isprepleli, sperma je sada bila i na njegovom jeziku. Ljubili smo se sa toliko strasti da sam se skoro onesvijestila od uzbuđenja.
Uhvatio je svojim rukama moju naprčenu, okruglu, jebežljivu guzu i počeo me lagano naticati na kurac.
Klizila sam po njegovom kolcu kao da se ljuljam na ljuljački. Pizdica mi je treperila i uživala, onako uska još nedovoljno izjebana obuhvatila je tatinog mačka i mazila ga, jebala, usisavala, dražila, prcala, ...
Bila sam sva u orgazmičkom transu. Jezikom sam strasno oblizavala tatine usne, gurala ga u njegova usta, preplitala svoj jezičac njegovim velikim toplim jezikom.
U jednom trenutku on je svojim velikim rukama još više raširio moje tvrde okrugle guzove i gurnuo mi srednji prst u šupčić.
Imao je prst veći od Denisovog kurčića.
Svršavala sam uz urlike.
«Jebi me. Prči me. Daj mi kurac u guzicu.Imaš karu kao konj. Ogroman si. Daj mi ga, daj.Jebi! Jebi! Fukaj ! Daj ! Rasturi mi pizduuuuuuuuuuuuuu..Joooooj!!»
Bila sam u jebačkom krešendu. Urlala sam.Vrištala. Prostačila.
I izgubila se u ljepoti strasti.

Kasnije. Polako sam dolazila k sebi. Pička mi je treperila, nabubrena, široka kao autoput,mokra od jebačine i puna taticine sperme.
Ležala sam na širokim prsima moga ljubavnika koji mi je jednom rukom milovao plavu glavicu, a drugom mazio čvrste, naprčene guzove.
Na trbušćiću sam osjetila njegov veliki kurac. Nije se smanjio.
Ti si pastuh, šapnula sam gledajući ga zaljubljeno, imaš kurac kao konj. Opet te želim.
Privukla sam usne njegovima i počela ga nježno ljubiti. Kurčina mu se još više napela. Nježno sam ga milovala jezikom po usnama, bradi, vratu. Ručicom sam napipala mog crvenog nabildanog pastuha i počela ga drkati. Nježno, polagano.
Tatice, malo me boli picica, šapnula sam, hoćeš mi ju ljubiti da prestane.
Tatica je uvijek ljubio «bubino mjesto» i bol bi prestajala. Željela sam da mi svojim poljupcima smanji bol u pici.
Bez riječi me okrenuo na leđa, raširio prekrasno oblikovane noge, lagano gurnuo koljena prema tek propupalim sisama i spustio glavu među moje raširene butine.
Ležala sam raskriljenih nogu, s jezikom ljubljenog tatice u pičkici, opuštena i sretna.
Moj najdraži je jednom rukoma mazio moju desnu dojčicu, malu, tek propupalu kruškicu. Uzbuđivao me do ludila. Drugom je nježno gladio moju lijevu nogu, guzove i na kraju ugurao veliki srednji prst u moju preslatku guzu, moj šupak. Valovi strasti, miline, orgazmički bljeskovi, sve je to tutnjalo mojim tijelom, mojom glavom, mojim rupicama.
Jezikom je krenuo na pišulju. Oblizavao me je od klitića do guze. Velikim pohotnim lizovima. Sisao mi je picicu, grickao klitoris, «francuski» ljubio šupčić. Vraćao se na pizdicu, duboko gurao svoj veliki topli jezik, oblizavao unutrašnjost moje izjebane pičke, nježno sisao klitić, usnama obuhvati cijelu picu i ljubio je kao da su usne neke pohotne strasne jebačice. Gubila sam se i vraćala. Dahtala sam i potiho vriskala.
Pojebi me u guzicu, molim te ljubljeni – tiho sam zaječala.
Okrenuo me poslušno. Naprčio. Visoko u zrak podigao moju prdicu, raširio polutkice i naciljao svog vragolana u moju guzicu.
Denis.Sjetila sam se jebača koji je uzeo nevinost mojemu dupecentu . Denis je imao štapić. Tatica ima buzdovan.
Mokri oblizani šupak bio je toliko opušten i spreman da je taticin kuronja kliznuo unutra bez zastoja. Do kraja. Do velikih dlakavih jaja.
Mili moj, vrištala sam, imaš najbolji kurac u svemiru.
Obuhvatio je svojim jakim rukama moje bokove, nadignuo moju preslatku mladu guzicu i jebao me u šupak kao divlji pastuh.
Iako navikla na jebanje u guzu ovaj puta početak me malo zabolio.
Jauknula sam.
Tatica je usporio.
Boli te ljubavi ? Smirio se unutra. Moram biti nježniji.
Krenuo je polako i bilo je dobro. Oh, kako je bilo dobro. Njegova velika jaja svaki puta kada je uletio do kraja dodirnula su moju pizdu. To me toliko rajcalo da sam uskoro ponovo svršila.
Kada je osjetio da me dovoljno raširio ubrzao je pokrete i uskoro mi guzu napumpao svojom životnom tekućinom-
Urlao je i jaukao.
Maja, ljubavi, joj, joj, joj,joj, auuuuuuuuuuu...
Zaspali smo izvaljeni na krevet.

Probudilo me sunce i zvukovi s ulice.
Tata je još spavao. Sva puna dojmova nočašnje jebačine digla sam se i krenula u kuhinju napraviti doručak.
Navukla sam samo moju kratku majicu koja mi je dolazila do pupka. Pičku sam morala prozračiti. Bila je sva mokra, a imala sam osjećaj da je široka kao bunar.
U kupaonici sam se popiškila i samo oprala na bideu. Tuširat ću se kasnije. Osjetila sam glad.
U kuhinji sam krenula pripremiti doručak za moga ljubljenoga. Volio je nescaffe i pečena jaja sa šunkom. Sjetila sam se njegovih velikih jaja i nabildane kurčine. Nešto me pecnulo u pišulji. Prošli su me trnci. Opet bi se jebala.
Očito da je moga ljubavnika probudio miris iz kuhinje jer se polako došuljao i zagrlio me s leđa. Osjetila sam macana na svojim leđima. Skinula sam tave sa plina. Ugasila sam plin i okrenula se mom jebaču.
On me podignuo i posjeo na čvrsti kuhinjski stol. Bez riječi me počeo strasno ljubiti. Nježno mi je lizao ustašca i jezik, strasno mi je usisavao usne i jezičac. Raširio mi je noge kojima sam obuhvatila njegovu čvrstu mušku guzicu i povukao me na rub stola.
Njegova velika kurčina sama je našla put u moju pizdulju.
Legla sam izazovno raširenih i dignutih nogu, oslonila sam ih na njegova jaka ramena. Kurac je krenuo dugim laganim ubodima jebati moj mali slatki pičuljak.
Tatica mi je podigao guzu, liznuo jednu, pa drugu nogu i narajcan od mog prekrasnog mladog tijela i moje uske mlade pizde krenuo na takav ***** da sam se potpuno izgubila. Sjećam se samo njegovog dahtanja, njegovih urlika, topline njegovog sjemena u mojem pičuljku i mojih orgazama koji nisu prestajali.......
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
Kakva je to majka - I dio

U tišini sam gledala kako moja obitelj doručkuje. Sigurno su se svima po glavi vrtile drugačije misli; muž je to jutro na tjedan dana išao na poslovni put, sin i mala vjerojatno su mislili o školi, a ja… Ja nisam mogla prestat razmišljati o nečemu što me Zoran sinoć pitao – Bi li mu mogla pozirati s motorom? Ma kako je to samo zamislio?! Trebao mu je komad u kadru s motorom. Bio je tinejdžer, kao i svi klinci palio se na motore, vozio je kros. Prošle godine uspio je nacimati mene i muža da mu kupimo Hondu i od onda svo je slobodno vrijeme trošio na taj hobi. Pristala sam na poziranje iako sam duboko u sebi osjećala kako to nije u redu. Svaki put kada bi zamislila sebe u mikro bikiniju trnci su mi prolazili kičmom, preplavljivalo me uzbuđenje kakvo već odavno nisam osjetila.
Muž i ja nismo bili seksualno aktivni, u kurac, nismo se jebali. Možda jednom mjesečno, a i to bi bilo tako zbrzano i jadno da uopće nisam stigla ni razmišljati o orgazmu a kamoli svršiti. Kada nikog nije bilo doma samozadovoljavala bi se, što se nikako ne da mjeriti sa onim predivnim osjećajem kurca među nogama.
Dovršila sam sve što sam za taj dan trebala i samo sam se besposleno vrtila po kući čekajući večer. Pomislila sam da bi se možda trebala obrijati dolje, za svaki slučaj, ako će mali htjet napraviti gro plan mene i motora, da se ne sramotim sa neurednom pizdom koja se vidi iz gaća…
Otišla sam u kupaonu, skinula gaćice i sjela na rub kade naslonivši noge na zid. Pička mi je bila natečena, puna krvi i jako vruća, bio je dovoljan samo jedan dodir da se rastvori i kao puknuta breskva počne kapati sokom. Počela sam je brijati centimetar po centimetar a hladna pjena, voda i potezi britvice još su je više razrađivali. Bilo je tako uzbudljivo da nisam mogla prestati i skroz sam je obrijala. Sada sam dolje bila ćelava.
Prešla sam rukom po glatkom, mekanom mesu i još više raširila noge. U tom položaju odjednom mi je počeo titrati šupak. Oduvijek sam ga voljela trljati…a oko njega je isto bilo par dlačica koje sam odlučila obrijati. Uzela sam ručno ogledalo, nagnula se i potražila smeđe oko. Srce mi je zadrhtalo a pičkica vidljivo pulsirala. Noge su mi bile jako raširene, a ona skoz crvena i bolno spremna na metak već je izgledala kao da se ševi, kao da ga guta, propinjala se sva mokra između dva okrugla guza. Nikad u životu nisam se ovako gledala i sada nisam mogla maknuti pogled sa svog tijela spremnaog za seks. Kombinacija ovlaženih, tamnih usmina i tog paka bila je hipnotizirajuća. Polagano sam primila brijaći i počela skidati dlakice s guze. Osjećala sam se tako nevjerojatno perverzno dok mi je hladan metal prelazio među guzovima. Disala sam sve dublje, a primijetila sam da mi se iz pizde počelo slijevati nekoliko tankih potočića napaljenosti. Bože sveti, u samo jedno popodne otkrila sam nešto potpuno novo o sebi.
Onda sam promjenila položaj. Prešla sam prstima po obrijanoj guzi, malo protrljala rupicu istovremeno se štipkajući za bradavice. Tako je bilo puno ugodnije nego kada bi si samo gurala prst u pičku. Noge kao da su mi se same još više širile. Bila sam toliko otvorena da sam se instinktivno dovela do orgazma samo trljanjem šupka! Bio je to fantastičlan moment vrhunskog autoerotizma u najdivnijoj formi. Tijelo je bez suradnje s mozgom radilo što mu je trebalo. Guzovi su se širili i samo bi sa sekundom dvije zakašnjenja shvatila kako mi je prst zabijen duboko u guzi, da se sama jebem u analku, i da me drma još jedan žestoki O.
Bilo je tako dobro. Nikad do tada nisam si u nju ništa stavljala. Malo me jebao sram…ipak je tu odgoj, vjerska uvjerenja, ali tijelo, potrebe krvi i mesa nisu se dale negirati. Nije me nimalo bolilo, samo je bilo ugodno i dovelo me do najboljeg orgazma u životu.
Za vrijeme večere mala je rekla kako će prespavati kod prijateljice i da od nje ide ujutro u školu. Lagano me ulovila nervoza, pa sam se smirila s nekoliko čaša vina, a prije no što sam se stigla snaći, posisala sam cijelu jebenu flašu.
Kad je curica otišla sin me pitao jesam spremna za fotkanje. Alkohol me skroz otupio tako da sam mu mirno rekla da se idem srediti i da se vraćam za minutu, a on je dobacio kako ćemo to odraditi u garaži. Pogledala sam svoju figuru u bikiniju. Srce mi je poskočilo kada sam u ogledalu vidjela koliko mi sve ispada iz njega, ali ipak sam skupila hrabrosti, zagrnula se u kućni mantil i spustila niz stepenice. Zoran je već čekao kraj motora. Malo ga je glancao krpom, a onda oko njega bolje namještavao tatine velike radne reflektore. Honda je bila na sredini prostorije.
«Stara daj se stani uz bajk…ne tak, odi ispred..»
Gledala sam sina u oči vrteći zadnje sekunde u kojima sam još stigla odustati.
«Daj nemoj me zajebavati, ne možeš biti u tom mantilu!», nevino me gledao.
Duboko sam udahnula i bacila ga sa strane, na kutije s bojama. Dječakove oči su se raširile, pluća su mu se prestala nadimati. Imam zbilja prekrasne grudi, sedmicu, u koje muškarci bulje čak i kada sam u zimskoj vesti. Iako su prirodne nimalo ne vise. Ni moj sin nije bio iznimka. Piljio je u njih, a kako su trokuti bili puno premali da ih prekriju, veći dio slijevao se preko trakica kao tijesto. Gaćice nisu bile ništa čednije; mali trokut čiji je zadatak bio da prekrije pizdu i ništa više, a na kukovima su se vezale mašnicama. Materijal mi se uvukao u pičkicu tako da je klinac jasno vidio pune usnice koje su na dnu puštale vlagu. No, zbog cuge to me uopće nije smetalo, nisam razmišljala, samo sam bila strašno uzbuđena što poziram. Itekako sam bila spremna.
«Kak da stanem, mili?», pitala sam.
«Ostani tak…raširi ruke…da..»
Kružio je oko mene i okidao, a ja se nisam usudila pomaknuti ni milimetar da ne pokvarim kadar. Sve se više približavao, na kraju se toliko nalijepio na mene da sam shvatila kako uopće ne snima motor već mamu!
«Mama, daj stavi nogu tu na ovu prečku i izvini se prema otraga…»
Napravila sam to, naravno, raširenih nogu pokazujući sinu još više međunožja. Dok sam se tako istezala shvatila sam da mi se grudnjak podigao i da mi se vide bradavice. Oči su mu iskakale iz glave, a kamera se usmjerila zumirajući moje sise. Bila sam začarana, u glavi mi se vrtilo, nisam imala snage zaustavit ovo ludilo.
«Jebemti ovo je savršeno…ruke prema van…daaaa….Imam ideju», odjednom je rekao.
Pogledala sam ga uzbuđeno iako sam se trudila sakriti pred njim te neprimjerene emocije.
«Jel bi se mogla popeti na motor tako da se skroz legneš…kužiš? Ležiš na rezervaru, držiš se rukama tu i gledaš prema otraga…?»
Isuse pa to je čista perverzija! Tako ću biti skroz naprčena… Pičkica mi se već žestoko smočila.
«Dobro, ali zlato morat ćeš mi pomoći da se popnem na njega», gledala sam kako da zajašim to čudo.
Sin me brzo primio za ruku a ja sam prebacila nogu preko sica. Zoranove oči bile su prikovane za moje međunožje. Znala sam da pokušava vidjeti makar komadić pice, a onda su mu dobile neki izbezumljeni izraz. Brzo sam spustila pogled na macu. Tkanina mi se od tog namještavanja pomaknula i sada mi je jedna mokra usnica skroz virila. O ne, bože ne, sin mi je vidio pičku! Znala sam da se brzo moram pokriti, ali ne i kako, jer da sam maknula ruku s motora pala bi.
«Dušo, malo sam nestabilna ovako, sići ću», nervozno sam rekla.
«Daj ne seri, primi se sa strane za njega, nema šanse da padneš!»
S tim riječima ruke mi je premjestio svaku na jednu stranu motora. Nisam mogla pasti, ali i dalje nisam mogla popraviti gaćice, zato sam pokušala stisnuti noge, no onda bi gubila
ravnotežu i počela padati pa sam se opet raširila. Shvatila sam da što sam raširenija to lakše održavam ravnotežu, tako da sam se na kraju tako raskrečila kao da poziram za Cathouse. Nisam uopće perverzna, već bi u suprotnom pala. Da bar nisam onoliko popila, sigurno bi lakše balansirala.
Klik, klik, klik….kamera je radila ko luda. Primjetila sam kako mi sin zumira pičkicu. Mozak mi je vrištao NE, probala sam stisnuti noge, no nije išlo, odma bi se počela rušiti s motora, tako da sam se sve više širila da se ne strgam.
«Zorane, ne mogu ovako!», nimalo uvjerljivo.
Istina je bila da sam se strahovito napalila. Pokazivanje tijela fotoaparatu silno me rajcalo. Osjećala sam se prljavo, čak i kurvasto, a čim sam pomislila o sebi kao o kurvetini iz pičke mi je grunuo novi mlaz. Bila je to fantazija na koju sam se stalno drkala.
Opet sam spustila pogled među svoje noge i vidjela kako su mi gaće skroz pomaknute u stranu i da mi se vidi cijela pička. Pokazivala sam mokru obrijanu pizdu sinu. O ne…!
Zabrinuto sam dignula pogled na njega, a on je mahnito snimao samo pičkicu!
«Zorane…ne…prestani to snimati!», stvarno bi bilo glupo da sam se pravila kako je sve u redu i da mi nije ispala pizda.
«Mama, opusti se, prekrasna ti je…. A i ovo je digitalka…možemo sve izbrisati», klik, klik, klik.
Nije prestajao. Okidao je mamin muf ko lud.
«Zorane, sine…ovo je krivo…ne smiješ, ne smijem…pomozi mi dolje!», i dalje sam bila raširena dok sam mu to govorila.
Njegove prelijepe crne oči dignule su se s pičke na moje lice, to je bio prvi put da ih je odvojio od tamo.
«Samo još nekoliko…nemaš pojma kako dobro izgledaš, i obečavam ti da ću sve izbrisati!»
Sveti Bože! Zaklopila sam oči smišljajući način kako da to prekinem. Jesam li zbilja željela zaustaviti? Kurva…bila sam sinova droljica…drolja mog Zokija je njegova majka… Strašno! Tihi jecaj oteo mi se s usana, a pičkica zgrčila čim mi je ta jezivo bludna misao pala na pamet. Otvorila sam oči, možda me čuo kako stenjem, no sin je bio skroz fokusiran na snimanje pizde. Prišao mi je i odvezao gaće na bokovima. Molim???? Hoće me skinuti??? Ne smijem mu to dozvoliti, zaboga on je moj sin! Moj maloljetni sin!
«Zorane, ne…»
To sam tako tiho rekla da sam jedva čula samu sebe. Zašto nisam zaurlala? Zašto nisam skočila s prokletog motora? Mozak mi je bio sluđen od pohote i alkohola, tijelo željno još više akcije… Gledala sam ga u oči, baš kao i on mene, sigurno i muževno, dok je odvezivao trakice. Trebala sam ga zaustaviti kada je uvukao ruku i strgnuo mi gaćice držeći me tik iznad pice. Protresla sam se od uzbuđenja kada mi je dodirnuo macu, iako je to trajalo jako kratko, tek koliko mu je trebalo da me skine. Nesvjeno sam podigla guzu da mi ih izvuče ispod guze. Otkoračio je i pogledao me. Oči su mu gutale mjesto iz kojeg je izašao. Mama nije disala, tresle su mi se noge tako sramotno vidljivo, kao kuji, a iz pičke su se po kožnom sicu slijevali mlazovi ženske jebovine.
«Isuse mama, kako si mokra dolje», gledao me kao da to vidi prvi put u životu.
«Zorane, ja moram sići s ovog motora, sine!»
Klik, klik, klik. Ignorirao me.
«Digni noge», molećivo me gledao.
«Ne…nikako..»
«Mama, kad te molim!»
Mozak mi je bio u komi. Dala sam sinu da mi vidi pičku, moju mokru pičku. Dala sam mu i da me snima kao za porno magazin. Dječak je upravo sav uzbuđen fotografiraio svoju kurvastu majku. Zaboga milog zašto me ta riječ tako napaljivala? KURVA…Isuse…kako sam trebala metak…
«Samo mi obečaj da ćeš sve te grozne slike smjesta obrisati», duboko sam disala u istom položaju.
«Časna riječ.»
Moj voljeni dječak stajao je tamo kao kada je kao mali pokušavao užicati sladoled. U meni se akumulirao žestoki orgazam kojeg nikako nisam mogla zaustaviti. Svršit ću pred svojim sinom. Podigla sam noge i savila koljena. Onda sam ih raširila i priljubila na prsa.
«Oh Bože…», klik, klik, klik…
Mogla sam samo predpostaviti da mi dječak sada gleda čmar. Majčin čmar. Zažmirila sam i osjetila prve drhtaje. Tako me streslo da sam morala vrištati. Čula sam kako neko stenje i onda shvatila da sam to ja. Bio je to najjaći koji me u mom ne tako kratkom životu pogodio. Trajao je duže nego inače, tek nakon nekoliko minuta uspjela sam otvoriti oči. Sin je to gledao spuštene kamere, zadivljen, a tek kada sam se sabrala opet je počeo okidati. Drhtala sam kao pod groznicom. Cijedilo mi se iz nje, sva sam bila sljepljena. Jednom rukom grčevito sam se držala za motor a drugom trljala pičku i zakretala klitoris. Cijela mi je tako natekla a on je snimao, snimao i snimao. Nije se dao maknuti. Više nisam mogla izdržati.
«Zorane, pomozi mi da siđem…», rekla sam.
Znao je da to sada stvarno mislim. Tiho je spustio kameru i primio me za ruku. Držala sam se za sina i prebacila nogu. Završila sam ravno u njegovim rukama, sva malaksala od svršavanja. Šaka mu je bila na mojoj guzi.
«Zokica…pusti me», puknuto sam prošaptala.
Spustio je i drugu ruku i primio me za guzove. Osjetila sam kako mu se prst uvlači u brazdu.
«To bi bilo dosta, molim te…», odgurnula sam ga.
«I izbriši te slike…smjesta.»
Gledala sam kako prtlja po kameri.
«Ok, izbrisano», rekao je nakon nekog vremena.
«Idem u krevet…i kao što smo rekli…nikome ni riječ!»
Izašla sam iz garaže i otišla u svoju sobu. Nisam se nikako mogla smiriti. Bože, u što se to pretvorio moj odnos sa sinom?! Krivnja me uništavala, ali sjećanje na onaj orgazam bilo je jače. Sklupčala sam se i sva uništena zaspala.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
Kakva je to majka - II dio

Sljedećih nekoliko dana pekla me savijest zbog toga što sam dozvolila da se onaj incident desi. Kako sam samo mogla tako nešto pustiti? Na kraju krajeva, bila sam roditelj, odrasla osoba. Uništila sam povjerenje među nama. Više to nisam mogla izdržati. Kada smo bili sami kod kuće zapoćela sam razgovor.
«Sine, moramo prićati.»
«Kaj je bilo, mama?», spuštao je pogled sve dok mu se nije zalijepio za moje sise.
«Zorane, ono neku većer… bilo je krivo. Nisam ti smjela dozvoliti da to snimaš», zbunjivao me drskošću kojom mi je gutao sise. Nosila sam ćednu košulju koja nije bila zakopćana do vrha tako da mi se malo vidio dekolte. Muž to jutros nije ni zapazio.
«Zakaj? Zbilja ne kužim. Bila si prekrasna, ni jedna cura se ne može mjeriti s tobom», to je rekao tako strastveno da sam mu povjerovala, znala sam da zbilja misli svaku rijeć.
«Ma dušo hvala ti, i lijepo si ti to snimao, ali…ja sam ti majka, a mame se nebi smjele toliko pokazivati djećacima kao što sam se ja tebi, ljubavi.»
Razgovari smo u kuhinji, za stolom, sjedeći jedno pored drugog. Oći su mu stalno bježale na moje grudi, a ja sam se od tolike pažnje poćela napaljivati. Sama ćinjenica da me neko tako jebažljivo gleda vlažila me.
«Pa nije da si mi pokazala sve… još ti nisam vidio sise.»
«Zoki…», sva crvena u licu sam prošaptala.
«Gle, kad već otvoreno prićamo morao sam reći. Mislim, sigurno su genijalne…Ali bed je u tome što bi ih ja rado malo i posnimio. Molim te…»
Nisam mogla vjerovati koliko je otvoren, direktan! Takav je bio i kao mali, što je meni i mužu bilo iznimno simpatićno, to s kojom lakoćom je komunicirao s odraslima. Govorili smo da će sigurno postati direktor, a deda ga zato i dalje tako zove. Nisam znala što bi mu još rekla, znala sam samo da mu moram misli skrenuti sa svog tijela. S druge strane, ja sam reagirala kao kada me slikao. Pica mi se vlažila…
«Sine, to nije u redu, nije normalno…nije prikladno.»
Prikladno? Zašto se nisam izderala NE! I dalje mi je gledao u sise. Onda mu je izvirio jezik i poćeo se oblizivati.
«Mama. Odmah se vraćam, idem po fotić.» Otrćao je uz stepenice.
«Ne dolazi u obzir, jesi me ćuo!», derala sam se za njim.
Osjetila sam kako mi se među obrvama skupljaju kapljice znoja. Nije išlo po planu. Htjela sam ovo prekinuti, a do ćega me doveo razgovor o problemu? Do novog snimanja! Užurbano se vratio s foto aparatom, stao ispred mene, onda je kleknuo spreman na okidanje.
«Zorane molim te. Makni to», rekla sam puknuto.
Klik, klik, klik. Sjedila sam na stolici i gledala ga kako me snima.
«Mama, možeš otkopćati još jedan gumb?»
«Ne. Rekla sam ti da ugasiš kameru», nasmijala sam se.
«Ma daj…Neću prestati dok ga ne otkopćaš», klik, klik, klik…
«Dobro, ali samo jedan.»
To je bilo bezazleno, rekla sam si. Otkopćala sam ga i pokazala mu još malo linije među sisama. Kugle su mi se sada lijepo vidile. Sin se namjestio na podu tako da je skoro ležao. Iz tog ugla gotovo sigurno mi je mogao gledati pod suknju. Stisnula sam koljena za svaki slućaj.
«Zorane, nisi baš u položaju u kome se snima majka.»
«Aha…al nemaju svi ovako jebenu mamu kao ja», i dalje je snimao.
Svidio mi se taj odgovor, to što mu se sviđam. Naslonila sam se i prepustila užitku. Osjećala sam kako mi se tijelo zagrijava i pica topi.
«Daj sad skroz otkpćaj tu košulju.»
«Ne…Zaboravio si da sam ti ja majka? Osim toga…nemam grudnjak.»
Te rijeći sludile su mi sina. Klik, klik, klik. Imao je oćitu erekciju u hlaćama, sve se lijepo vidjelo…ta strašna velićina. Bože, mora da je bio ogroman. Oblizala sam se.
Samo se skini i stavi dlanove na cice. Ajde, mama….», cvilio je.
«Oh Isuse…al to je onda sve, nemoj da bude daj sad još ovo i ono!», opet sam se uvalila u sranje, ali, poslušno sam otkopćavala sve do dolje…
Raširila sam košulju tako da se držala samo na ušiljenim bradavicama, a mali je mogao napasati po kuglama koliko je htio. Usne su mi bile suhe, srce je snažno tuklo. Pogledala sam sina da vidim u kojem je on stanju.
«Oh mama, ovo je predivno… A sada stavi ruke na stol..Jako ih raširi.»
Napravila sam kako je rekao i naslonila se. Od tog pokreta košulja mi se skroz otvorila. Jel mali to planirao? Uostalom, zašto mu i nebi pokazala sise? Već mi je vidio pićku. I ćmar.
«Ok, vidim gdje to vodi… jasno ti je da ćeš ih odmah izbrisati?», nisam mogla vjerovati koliko sam se napalila.
Odlućila sam se prepustiti sinu do mjere koja će meni biti ugodna. Nećemo otići daleko kao u garaži, a ako stvar izmakne kontroli uvijek se mogu dignuti. Izvila sam kićmu i ponudila mu sise. Klik, klik, klik. Sin mi je sada snimao gole grudi, a bluza je spala. Sama pomisao da se tako eksponiranam pred malim bila je strašno uzbudljiva.
«Mama, pićku materinu, sise su ti preljepe…mogu…mogu ih probati?», nesigurno me gledao.
«Ne, Zorane…Nebi ti smjela dati ni da me ovako snimaš.

Zapravo sam silno željela da me mali dira. Klik, klik, klik. Sve mi se više približavao. Sada je bio zaljepljen za mene i snimao groplanove grudi.
«Mogu te ovako…?», pogledao me.
«Ohhh…Ok…Snimaj», osjećala sam se kao da sam popiškila gaćice.
Tijelo mu se stisnulo uz moja koljena, koja sam automatski raširila, a on je uletio među njih. Tako me mogao lakše snimati, a nije mi bilo nelagodno jer sam nosila gaće. Sin mi je bio među nogama, kameru je stiskao uz mamin trbuh i snimao mi gole sise. Suknja mi se popela skroz oko bokova, tako da su mi se lijepo vidjele mokre gaćice. Što je bilo još gore, onda se spustio i snimao od dolje, obrazom zalijepljen za gaće. Znala sam da će me nanjušiti, osjetit će ženkine pićkine sokove.
«Mama, predivna si», klik, klik, klik.
Dečkov dah na mokroj maci izbezumljivao me. Smrznula sam se, nisam htjela da tako završi, sa tim snimanjem.
«I znaš šta? Pićka ti strašno dobro miriši…» Bila sam u potpunosti pod njegovom kontrolom. Kamera, dah, dodir ruku na nogama, tijelo mi se treslo od uzbuđenja a jedva da me uopće dirao. Zbog tih rijeći osjećala sam se kao kurva, kao njegova kurva. Moja tajna fantazija…
«Opa…da vidimo koliko si mokra», pogledao me i ćekao nekakvu reakciju. Skamenjeno sam sjedila. Tom inertnošću davala sam mu zeleno svjetlo. Uvukao je prst pod tanki materijal i pomaknuo ga sa uskipljele majćine pićke.
«Bože dragi, mama….pa ti se cijediš…tako si jebeno mokra!», uzbuđeno mi je zurio u pićić.
«Uhhhhhh…Oh ….», Uživala sam u tome što se sin ovako bolesno ponaša prema meni.
«Daj da te prvo skinemo», poćeo mi je otkopćavati suknju. «A onda ću te ovako slikati…samo u mokrim gaćicama», ustao se i poćeo okidati.
«Sad mi se još više raširi mama, tako da ti ulovim vlažnu fleku na gaćama.»
«Isuse Zorane…, daj prestani s tim…»
«Ma joj…znaš da i ti to želiš…da mi se hoćeš tak pokazivati. Cijela…Sad raširi noge.»
Zašto bi se zavaravala da to nije tako? Mali je bio u pravu. Htjela sam mu pokazati sve, strgnuti odjeću sa sebe i raširit mu se kao jeftina kurva. Raskrećila sam se kao što je sin tražio.
«Taaakoo…lijepo…», klik, klik, klik… «Sad ih podigni, i gurni koljena…prema sebi ih povuci…»
Prislonila sam koljena uz prsa. Bila sam tako raširena da su mi se mokre gaće ful zaljepile uz pićku. Sin je to sve sa poda snimao. Pogledala sam kameru i oblizala usne.
«Tako želiš da ti mama pozira, Zorane? Ovako…raširena?»
Nisam si mogla pomoći. Toliko me napalilo to što smo radili da su prostaćke rijeći same kuljale. Nisam mu se obraćala kao mama sinu već sa droljastim tonom žene koja je spremna udovoljiti u SVEMU svom muškarcu.
Sin me pogledao iznenađen naćinom na koji mu se obraćam.
«Oh mama…. Sve hoću vidjeti….Hoću da skineš te glupe gaće i pokažeš mi pićku…svoju mokru pićkicu…», tresao se. Znao je kako ovo znaći da ćemo ići do kraja, da ga u nićemu neću zaustavljati.
«Vidio bi maminu picu…? Oh, to je jako zloćesto….tražiti mamu da ti pokaže pićku…», ne znam što me obuzelo da sam mu to rekla.
Što sam se prljavije osjećala to sam bila napaljenija. Primila sam rubove gaćica, spojila koljena i povukla ih preko guze. Ostavila sam ih na koljenima, nogu podignutih u zraku.
«Sad je vidiš…Jel mi vidiš mokru pićku? Sviđa ti se mamina?», gorila sam, više nije bila barijera, htjela sam biti ono što sam oduvijek osjećala da jesam, KURVA.
Sin me gledao hipnotiziran maminom picom. Skroz sam skinula gaće i bacila ih na drugi kraj sobe.
«Ahhh slikaj me, ljubavi….slikaj…oh Bože….daj…da ti pokažem…pićkicu…i šupćić, mili….i njega bi želio vidjeti..?»
Skroz sam se raširila i podigla noge na prsa. Htjela sam da me snimi skupa s ćmarom. Zgrabila sam se za guzove i razvukla ih. Malome je kurac divljao u gaćama. Klik, klik, klik. Bože, šta je snimao…mamu koja širi guzicu…
«Isuse mama, tvoja guzica….pićka…tako si mokra…mogu probati?» Pogledao me izvan sebe od želje da me razbije.
«Dušo, možeš probati…. Pipaj me gdje god želiš… Možeš me i tucati….», prišao mi je i stao skroz ispred mog pulsirajućeg, kurvinjskog tijela.
«Zar ti nije jasno, Zokica, da sam ja tvoja kurva…. I da ću napraviti sve što želiš?»
Ispružio je ruku i dodirnu mi pićku. Njegovi prsti na tom napetom, prenadraženom mesu, samo taj jedan dodir bacili su me u provaliju orgazma i ja sa poćela svršavati. Razdvajao mi je usmine i klizio jagodicom među njih dok me drmao žestoki orgazam. Jedva da sam uspjela ostati na stolici. Prsti su mu punili moju rupu, sin me tucao s tri stisnuta prsta, bar mi se tako ćinilo. Nisam mogla dobro vidjeti, ali bilo me baš briga, mogao je u mene gurnuti i ruku do lakta da je htio.
«Jebemti mama…tako si vruća…ahhhhh», pumpao je prstima i grćevito me gledao.
«Jesi stvarno mislila ono…. ono da si moja kurva…?»
«Sine…ahhhh…jel bi htio da mamica bude tvoja drolja?», nadala sam se da će reći da.
Prsti u pićki su me izluđivali, nisam mogla razmišljati.
«Da, mama. Moraš biti moja…moja droljica jebaćica…moja kuja….kurva… Mogu te tako zvati? Jesi moja fufica?»
Približavao mi se drugi orgazam…
«Da! Ahhhhh….da….sine, sve ću ti biti…sve ću raditi za tebe…»
Odjednom me prestao prstariti ali nije izvukao ruku iz nje.
«Ne, mili, ne! Nastavi…nemoj prestati…jebi me…molim teeee….», plakala sam pred djećakom.
«Mislim da ti fali još jedan prst nutra», Zoran je rekao proućavajući mi u pićku.
Uplašeno sam ga pogledala. Još nikada nisam primila više od tri prsta, ćak i to mi se ćinilo puno, a sada je sin htio guirnuti još jednog! Izvila sam se gledajući kako uvlaći ćetri stisnuta prsta u otvor moje mokre pićke. Polakao ih je gurao, a pićka se prilagođavala, širila se.
«O Bože….Ohhh…jebemti……», urlala sam od ispunjenosti.
Mislila sam da će me boliti, no onda sam shvatila da osjećam samo snažan pritisak na rubovima pićke, i da je taj filing izvrstan. Rastezanje me još više uzbudilo, raširila sam se koliko je najviše išlo i prepustila se sinovom iživljavanju.
«Mama…kako si uska», gledao me u pićku.
«To je zato što….ahhh….ahhh…. me širiš….o bože…..još, još…..ohhhh…..više nego što sam ikad bila otvorena….», jedva sam mu uspjela odgovoriti.
Zaboga, skoro da je ćitavu šaku imao u meni. Sama ta pomisao me izbezumljivala…Još jedna moja prljava fantazija… Dat sinu da me ovako jebe, nateže rukama….
Jedva sam se držala dok me gađao prstima, zabijao do dna pa skoro skroz izvlaćio. Nisam mogla dugo izdržati, jako sam mu svršila, tako jako da sam srušila stol na koga sam bila naslonjena. Kad sam došla sebi pogledala sam mog velikog sina kako mi nježno trlja pićkicu. Pružila sam ruku i primila ga preko hlaća za kitu.
«Moj red», rekla sam ustajući.
«Lezi na stol.»
Ispružio se na stolu a ja sam mu skoro strgnula hlaće s tijela.
«Kako si velik», omotala sam prste oko kurca.
Gledala sam u njegovu vlažnu erekciju prekrivenu predsvršotinom i polako ga drkala. Sviđalo mi se kako je mirisao. Zaklopila sam oći i strpala si ga u usta jednim pokretom.
«Oh mama….oh bože……ooooooo», jecao je.
Skroz sam si ga zabila u grlo tako da su mi sinove stidne dlake škakljale nos. Gušila sam se, debeli glavić zabijao mi se u mandule, a onda je skliznuo dublje. Povraćala bi da se nisam uspjela suzdržati. Htjela sam to, trebalo mi je. Željela sam sinovu karu u svim svojim rupama. Htjela sam mu ga pušiti i to ne kao neka mamica već kao kurva, kao što se sisaju kurćevi u javnoj kući. Suzdržavala sam se bez zraka najviše što sam mogla. Kurac mu je bio prekriven mojom slinom.
Pogledala sam ga u oći, «Sviđa ti se kad ti mamica ovako puši?»
Ležao je na našem kuhinjskom stolu, ja sam mu bila među nogama, lickala ga i ćekala odgovor kao gladna kurva.
«A kaj ti misliš, mama? Super je…ahhhh…»
Nije mogao dovršiti rećenicu, rijeći su ga izdale kad sam ga opet stavila u topla usta. Ovog puta sam gledala dok mi je nestajao duboko u grlu, a kada je došao do dna, oći su mi se napunile suzama. Kurac mu je sigurno bio dugaćak 25 centimetara, debeo, i od takvog bi se svaka žena poćela gušiti. Ostali smo u tom položaju gledajući se u oći. Sin je od struka dolje bio gol, oslonjen na laktove i raširenih nogu, a mama skroz gola među njegovim nogama kurca duboko zabijenog u grlu. Gušila sam se, grlo mi se stiskalo, htjela sam ispljunuti meso ali nisam se pomicala.
«Oh bože, daaaaa..jebbbbeeem….tii…..!!!»
Mali je jecao jer ga je maminio grlo svojim grćevim doslovno muzlo. Zabacio je glavu, morala sam udahnuti, malo sam se zakašljala i opet ga usisala. Bože sveti pušila sam sinu grlom. Do tog dana o tome sam samo slušala kao o zahvatu kojeg znaju porno zvijezde… nikad nisam ni probala! Svako malo bi udahnula i opet mu ga usisala. Slika sina, mene i onog fotografiranja izluđivala me. U tom trenu zamislila sam kako je oko nas cijela ekipa; porno režiser, kamermani, rasvjeta. Sve strastvenije sam fafala, miješala guzom, širila se do bola, prćila pićkicu da je svi vide! Djećak je uživao, znala sam, jako je uzdisao topeći se pod maminim usnama. U kakvu sam se to drolju pretvorila? Jeftinu kuravu koja sisa balavcu, svom malom, stenje, prći se i još sanja o snimanju! Osjetila sam da mi se sin ukoćio – došao je do toćke gađanja. Zadnji put sam ulovila zrak i zabila mu se nosom u tijelo.
«Mama…svršit ću….da….»
Na pola je sjeo, pridržavao se lijevom rukom a desnom me primio za glavu da se ne odmićem.
«Sve popi..mama, sve….da…tako….Oh bože….pa ti kurva!!!!»
Jao…ta rijeć! U trenutku mi se pićka bolno zaćvorila i svršila sam sinhronizirano sa sinom. Ma kako samo jedna rijeć izgovorena u pravom ćasu može ženu natjerati na takav orgazam?! Stvarno jesam. Drolja gladna kurca. Uživala sam u vlastitom žestokom orgazmu dok mi se sin praznio u trbuh. Nisam mu probala spermu, nisam mogla. Bio mi je preduboko zabijen u grlu. Nisam mogla ni disati, ni pomicati se. Bila sam u totalnoj ekstazi. Držao me za glavu dok mi se praznio u mlazovima. Kada me konaćno pustio nalazila sam se blizu nesvjesti. Brzo sam disala, soptala sam, kašljala….
«Mama jesi ok?», uplašio se.
Držala sam se iznad sinove kite kao nakon serije iscrpljujućih sklekova i teško disala. Mali me mazio po kosi pokušavajući me smiriti, pomoći mi da se oporavim.
«Ok sam, bit ću dobro…»
Polagano sam se vraćala u normalu. Djećakova kita se smanjivala. Pomisao na pijenje sjemena blijedila je a zamjenjivala ju je monstruozna realnost o svemu što se odvijalo u kuhinji. Stajala sam gola među njegovim nogama.
«Sine, ja…O bože…», suze su mi punile oći.
Kako sam mogla??? Zoran mi je sin! Mali me brzo primio za ruku.
«Mama, molim te, ja sam kriv. Iskoristio sam te. Ti…ti nisi ništa loše…»
«Ali…ja sam ti majka…Ja sam ovdje odgovorna, odrasla, punoljetna!»
Sjeo se na rub stola i privio me na prsa. Trbuh mi se trljao po njegovoj kari.
«Mama slušaj me, ti si najljepša žena koju sam ikada vidio i… ja te volim. Zašto te ne bi usrećio…? I dalje si mi majka…To ćeš uvijek biti…Samo želim da ti bude lijepo…i kao ženi.»
Bio je takav gospodin. Na kraju krajeva, tu je o tome bila i rijeć. Stavila sam dlanove na njegovo lice.
«Znaći, ne misliš da sam kurva…?»
«Mama…ti si prije svega moja majka, ali ako želiš biti…ako želiš biti kurva…onda je i to uredu. Mislim, zašto i mame nebi mogle biti kurvice kad požele?»
Tako je nevino to sve doživio, nikako mu nisam mogla reći da stvari i nisu baš tako jednostavne. Prislonila sam usne uz njegove a on ih je željno prihvatio. Ljubila sam ga s takvom strašću kakvu već godinama nisam osjetila. Kurac mu je opet poćeo bubriti, ali nisam smjela dozvoliti da se ovo nastavi. Bilo je pre opasno, moja kći će uskoro doći iz škole i zato sam ga odgurnula.
«Dosta je bilo, molim te… Moram, moram razmisliti o svemu.»
Još jednom sam ga poljubila, i to u obraz. Onda sam pokupila odjeću s poda i izašla. Znala sam da gleda zamnom, u moju golu guzu, i od toga sam opet osjetila one trnce. Iz nekog razloga kojeg nisam mogla shvatiti voljela sam mu se pokazivati. Tako je sve i poćelo, to me i dovelo dovde. Popela sam se uz stepenice i otišla u svoju sobu.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
Kod ginekologa

Sandra se premještala s guza na guz pokušavajući smanjiti nelagodu. Guzica joj se hladno lijepila za ginekološki stol. «Zašto ove bolničke košulje rade tako da ništa ne prekrivaju?», razmišljala je. «Kao da nemaju pojma, kao da nikad nisu sami bili kod doktora!»
Nervozno je bacala pogled na držače za noge. Kod ginekologa nije bila već jako dugo... Nebi ona došla ni sad, ali mama i sestra su je nagovorile, rekle su joj da je to što radi neozbiljno, obzirom da u obitelji imaju i previše slučajeva raka grlića maternice.

Morala bi se redovnije kontrolirati. Papa test otkriva takve stvari u ranom stadiju. Naravno, imale su pravo. No, doktori su u njoj stvarali nervozu. Sve u vezi tih ljudi u bijelim kutama izbacivalo ju je iz takta; znanje kojim su baratali, silne godine fakulteta, autoritativan način komunikacije, da se i ne spominje poštovanje koje u svakom društvu izaziva riječ «DOKTOR». U njihovom društvu osjećala se kao pučkoškolka koju je na razgovor pozvao direktor škole, ili curica koja pokušava odobrovoljiti ljutog oca.

Povjerila je mužu koliko ju živcira svaki kontakt sa NJIMA, ma o kojoj specijalizaciji se radilo, na što ju je i bez da podigne pogled s novina upozorio kako prije svakog šugavog pregleda nađe vrijeme za detaljno šminkanje i lickanje, pa čak i djecu vodi pedijatru odjevena u minice i jako dekoltirane majice. Morala je priznati da je tako, iako možda sama nije bila svjesna koliko je liječnici obuzimaju.

Doktor je ušao. Bila je to mala poliklinika u centru Zagreba u kojoj je radilo više specijalista, tako da ovog do sada nije zapazila. Njezin uobičajeni ginekolog bila je žena.
Rekao je, «Dobro jutro», no pritom nije gledao u nju već u njen karton, i nije zvučao kao da to iskreno misli. Djelovao je vrlo ozbiljno. Muškarac u ranim četrdesetima, Sandra je zaključila. Nikako George Clooney, ali jako zgodan, na neki profesionalan način.

«Dobro jutro, doktore! Kako ste?», trudila se zvučati veselo i ljubazno. Ovaj ju je ignorirao, «Kada ste zadnji put bili na pregledu?»
«Pa...znate, baš mi je sestra govorila da moram to češće...»
«Odavno», liječnik ju je prekinuo i dalje gledajući u papire. «Trebali bi se redovnije kontrolirat.» Činilo se da je čak bijesan. Bez i jedne daljnje riječi po tom pitanju rekao joj je da skine bolničku košulju.
«Ali... došla sam na ginekološki pregled.»
«Trebate obaviti i pregled grudiju. Skinite se.»

Sandra je napravila što joj je rečeno. Začudila se kada je osjetila da je žare obrazi. Govorila si je, «On je doktor. Od ovog živi. Za njega si samo još jedan pacijent i to je sve.»
Liječnik je započeo pregled dojki. Poželjela je da ima bujnije poprsje. «No, i dalje ih muškarci gledaju», ponosno se podsjetila. Bila je toliko nesigurna da ga nije imala snage pogledati u oči. Tek tada joj je sinulo da nije ni on nju, i to od kada je ušao u prostoriju! Možda je to zato što je naišao na nešto sumnjivo... počela ju je gristi tjeskoba. Imao je blag dodir, kao da dira tek rođenog mačića.

«Jeste našli nešto?», nervozno je pitala. «Molim vas da me ne ometate dok vas pregledavam», hladno je odvratio i nastavio dodirivati njene grudi. Način na koji je to obavljao bio je drugačiji od svih dosadšnjih liječnika, nekako nježniji. Gotovo... gotovo kao milovanje.
Prebacio se na bradavice, i tek je onda ostala zbunjena. «Što točno tražite?»
Odgovorio joj je mehaničkim glasom, «Dojili ste, zar ne?»
«Da... Ali to je bilo davno», Sandra je rekla.
«Nije zgorega ipak provjeriti», promrmljao je više za sebe. Sramila se što su joj se pod njegovim prstima bradavice ukručivale. Ipak ih je nastavio dodirivati, trljati... čak ih je lagano i vukao, no činio je to na način kao neko ko se cijeli dan bavi samo baš takvim pregledima i savršeno zna što radi, tako da Sandra nije ništa rekla.
Počeo joj je postavljati ozbiljna pitanja; «Jesu li joj bradvice osjetljive?...Uvijek ili samo ponekad?... U kojim to situacijama?.... Jel se lako ukručuju?...Jeli zakretanje potrebno da se ušilje?... A areole? Što je s njima?»

Kada je pregled grudi napokon završio osjetila je čudnu mješavinu osječaja; nalete krvi - malo silovano i uzbuđenje na jedan čudan ali ugodan način. Prije no što je stigla jasno razmisliti o ovom što se desilo čula je doktora kako naređuje, «Stavite noge na ove držeče.» Posegnula je za košuljom kako bi se opet obukla, no zapazila je kako ju je liječnik maknuo na drugi kraj ordinacije, tako da se gola raskrečila na ginekološkom stolcu. U tom položaju uvijek se osjećala tako ranjivo i izloženo. Doktor je stao ispred nje i usmjerio snažan mlaz svjetla ravno u pičku i zatim se smjestio na malu metalnu stolicu među njenim nogama. Čula je autoritativan zvuk SNAPPP kada je navukao gumene rukavice. Mentalno se spremala da osjeti njegove prste, no on je neko vrijeme čekao.
«Zašto me samo gleda tamo dolje?», pitala se. Glava mu je bila iznenađujuče nisko. «Jeli to što osječam na pičkici njegov dah?», nastavila je razmišljati. Napokon joj je prstom rastvorio usmine. I ponovno duga pauza za koje se činilo da ne radi ništa drugo osim buljenja. Gotovo se dignula kada je naizad progovorio, «Činite se jako navlaženom. To je inače tako?»
Nije znala što da mu kaže, «Uhh... ne, mislim, ovisi, ponekad, možda... valjda...» Nije zapazila koliko joj je mokra. Užasno se stidila što ju je liječnički pregled ovlažio i što je on to primijetio i prokomentirao. «Bože, što mi je?» pitala se. Njegov gumeni prst ukliznuo je u njenu pičku.

«Koliko često imate spolne odnmose?», pitao je to kao vrlo dosadno pitanje. Da ju je muškarac to pitao u bilo kojem drugom kontekstu, ošamarila bi ga.
Ali svom doktoru moraš reči istinu. «Uh, ne znam... recimo jednom tjedno, možda svakih 10 dana.» Tako nešto nebi priznala ni najboljoj prijateljici. Stidila se činjenice da se ona i muž ne ševe češće. Kao da je zbog toga na neki čudan način manje privlačna. No sram se ubrzo pretvorio u bijes, «Moj muž je kriv za to», pomislila je. «Ja sam atraktivna, senzualna žena. On je seksualno sputan.»
Doktor je do kraja uvukao prst u njenu mokru pizdu

«Probajte mi stisnuti prst s vaginalnim mišićima.» Prvo joj nije išlo, no ubrzo je shvatila da zna kako se to radi.
«Dobro», liječnik je zaključio kao da nekog traži da stavi papir u printer. «A sada izmjenjujte stiskanje i opuštanje». Sandra je i tu naredbu ponovila nekoliko puta. Bilo je fino, ali kako ti mišići nisu napravljeni za rad brzo se zamorila. Kada je osjetio da je sve slabija ginekolog je rekao, «Ti mišići će vam ojačati s praksom, pokušajte ih napinjati nekoliko puta dnevno. Vidjet ćete da ako ih budete stezali za vrijme odnosa, da će to povečati užitak i vama i vašem suprugu.» Poslušno je kimnula. Zatim je počeo lagano kliziti po stijenkama pičkice.
«A klitoris?», pitao je. «Dali vas muž stimulira za vrijeme predigre ili samog odnosa?» zatim je kažiprst druge ruke prislonio na klit i počelo ga lagano trljati kao da pokazuje kako to treba raditi. Sandra je morala suzdržavti uzdah.
Uspjela je promrmljati, «Moj muž, uh, da ahh, kada ga tražim, onda da...» Naglo je izvukao ruku, okrenuo se na svom stolcu i počeo nešto tražiti po ormariću. Iznenadila se koliko se sada dolje osjeća prazno. «Pregled je gotov», pomislila je. «Samo tako?»
Opet se okrenuo prema njoj. U ruci je držao nekakvu tubu iz koje je istiskivao kremu na prst. «Tako sam mokra, što će mu to?», nije joj bilo jasno.

Maknite noge iz držača i dignite ih visoko u zrak», doktor joj je naredio. Automatski ga je poslušala. Osjetila je kako joj širi guzove i govori, «Moramo vas i rektalno pregledati.»
«Oh bože», užasnulo ju je. Nikad nije imala analni seks, niti joj je itko pregledavao šupak. Očekivala je da će boliti pa se zgrčila očekujući neugodu. Zato ju je iznenadilo kada je osjetila da se njegov prst kreće u malim krugovima na samom ulazu u šupak – ugodno škakljanje. Bilo joj je drago što je išao polako, jer šupak joj se stigao opustiti kada je na kraju ušao u njega. Jednom kada je bio skroz unutra, počeo je okretati prst istražujući šupljinu. Malo bi ga izvukao, lagano kružio po otvoru pa opet vratio unutra. Prilično bizarno, tijelo joj se otvaralo na način na koji nije smjelo, a ipak je uživala.
Čak se pitala hoće li svršiti.

Odjednom su se vrata otvorila i ušla je sestra. Osjećala se kao dijete ulovljeno u nekoj zločestoči, mada nije mogla objasniti što to u ovoj situaciji nije smjela raditi. Medicinka je zatvorila vrata i pogledala Sandru. Osjećala se čak izloženije no prije. «Izgledate malo nervozno, dušice», sestrica joj se široko nasmiješila. «Dosta ženica je napeto na pregledu, ali bez brige. U dobrim ste rukama.» Mirnoća glasa i sam taj komentar činio joj se nadrealnim u položaju u kome se nalazila. S druge strane, podsjetila je samu sebe, ona nema pojma što se događa. Razmislila je na trenutak, «Što se kvragu događa?»
I dalje se toplo smiješeći sestrica je potapšala Sandrinu ruku kako bi je smirila. «Evo ga», rekla je, «Sigurno vas vrat boli na ovom stolu, dajte da vam stavim jastučić.» Otvorila je ladicu na komodi koja se nalazila iza stola za preglede tako da je Sandra nanjušila njen mošusni parfem a grudi su joj bile na njenom licu. Zapazila je koliko su velike. Iz tog kuta jasno je vidjela u ženinu bluzu. Nikada prije nije osjetila ništa slično, snažno je željela zabiti lice u njen dekolte. No ova se uspravila i stavila jastučić iza Sandrine glave.

Ležala je gola, na tom užasnom stolu, s nogama dignutim visoko u zraku, žestoko napaljene pičke, dignutih bradavica, s doktorovim prstom u čmaru i sestrom koja joj je uz blaženi osmijeh držala ruku. «To je to», pomislila je. Znala je da će doktor sada napokon izvaditi kurac iz hlaća. Biti će velik i tvrd; predosjećala je. Reći će joj da stavi noge na držače i onda će joj ga zakucati u vruću pizdu. A sestra će raskopačti bluzu i opet zaljepiti, ali sad gole, sise na njeno lice. I Sandra će svršiti kao nikad u životu.

Osjetila je kako je liječnikov prst iskočio iz njenog čmara i zvuk skidanaj rukavica. «Čini se da je sve u redu», izjavio je. Nemojte više raditi tolike pauze između pregleda.» Na brzinu je nešto nažvrljao na papir i rekao, «Dajte ovo gospođi na izlazu. Želim vam ugodan dan.» S tim riječima izašao je iz ordinacije a da ju ni jednom nije pogledao.
Zbunjeno je pogledala sestru koja je i dalje imala onaj isti osmijeh, «Gotovo! Nije bilo tako strašno, zar ne?» Zatim joj je dodala odjeću i rekla, «Vidimo se na slijedećem pregledu, gospođo.» Kada je pacijentica već bila na izlazu sestra je dodala, «U slučaju da ste znatiželjni, ne, ne možete vidjeti doktora na rutinskom pregledu za manje od 6 mjeseci – nema iznimki. To nas često pitaju.»
Namignula joj je, a Sandra je izašla na vrući popodnevni asfalt metropole
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
Moja ženica i njen jebač krimos

Moja ženica me  i nije iznenadila svojim " nestašlucima", znate vec , priče "ISKRENA ŽENICA ". Često se znala  "poigrati" sa Nikšom, lokalnim dečkom iz grada, koji je prosto poludeo, nakon što je uspeo da dodje do pice moje ženice. To je bio njen zadnji jebač s kojim je već neko vreme bila u šemi.
čekao je posle posla svako veće...kao slučajno...tražio da je vozi kući.
U stvari jebao moju ženicu skoro svako veče.
Čekao je da završi posao, i da je vodi pravac na "jebodrom",jer je ona , "udata i poštena", pa je bilo glupo da ih neko vidi u društvu...

Kurvi je prijalo, njegovo naivno ponašanje,  a nije bila imuna ni na njegovu mladu tvrdu kurčinu, kojom je često znala da počasti svoju uspaljenu pičkicu.
Nakon što je prvi put jebao moju ženicu, narednih dana a i sedmica,skoro svako veče  je dolazila kući kasno "sa posla", uživajući da mi se požali, kako je jedva uspela da mladog ždrepca odvoji od njene pice...
Znala je kako ću je sa nevidjenim žarom lizati i jebati posle toga...
Svi smo uživali u njenom kurvanju, ona, ja, Nikša i njena pička, koju smo redovno tucali ja, i njen mladi jebač.

Ali ubrzo, Nikša je našao devojku i njihovi susreti postali su sve redji,tako da smo ostali bez omiljene "igračke".

Nakon nekog vremena, ženica mi se pohvalila da je  na poslu upoznala nekog tipa , krimosa, koji je došao iz zatvora iz inostranstava i već par dana pokušava da se zbliži sa njom, ali ga ona, kao, izbegava i na kraju... ona ga je slučajno polila sokom ...izvinjavala se.... on, naravno, jedva dočekao da joj "oprosti".

Čitav dan je presedeo u kafiću čavrljajući sa njom..., dajući joj samo komplimente, od kojih se topila ...na kraju je tražio da odu posle posla na piće i bezobrazno, kao prava sirovina joj rekao da može da se desi "...da i on nju polije..,"
Shvatio je  da se i ona napalila na njega, dajući joj do znanja što očekuje od nje.

Slala mi je čitav dan poruke i kao pitala, kao, šta da radi...i otvoreni mi rekla da bi rado izašla sa njim.
Nisam se bunio.

Na kraju sam je nazvao i shvatio da se radi o Gašparu, to mu je nadimak, opasnom tipu - krupnom, ćelavom i istetoviranom, koji je stigao iz holandskog zatvora pre nekog vremena i već vozio  novi Audi "A8", sa tamnim staklima...
Nisam znao šta da joj kažem...a i meni se dopadala ideja da je negde odvede, na piće, pa posle šta bude...
Rekao sam joj da ide, ali da mu  (kao) ne daje picu prvo veče...pomisliće da je obična kurva- konobarica.
Naravno, da me fuksa nije poslušala...a nije ni da me to smetalo, baš naprotiv...

Pošto je on navaljivao da ranije ode sa posla ranije...videla da je nestrpljiv i da će biti svašta, ako ode negde s njim.
Koketirala je maksimalno, šetala ispred njega, dok je on gutao pogledom...ma tražila kurac, kratko rečeno, gledajući, kako on svako se malo  meškolji za stolom i rukom stalno premešta kurac sa jedne na drugu stranu.
Osetila je vrelinu u pici od pomisli da će biti nabijena, još večeras, na batinu tog razbojnika.

On nije odvajao pogled sa moje zgodne jebačice, popio je par viskija, okuražio se i stalno pitao, koliko će još da
radi...
Javila mi je porukom da će izaći sa njim na piće i da je ne zovem na telefon. Kurac mi se odmah digao, znao sam
šta će biti i uživao u neizvesnosti, da li će moja ženica da primi novu kurčinu.
Moram sam izdrkati da malo spustim sebi tenziju i uzbudjenje...

Došla je oko  tri, mislio sam da možda ništa nije bilo...a znao sam, ipak...

Odmah sam po pogledu sve shvatio, bila je i malo pijana...kikotala se...izvadila iz torbe svoje crvene "brazilka", čikaste gaćice i bacila ih meni u lice...
Bile su mokre...mirisale na sex...podivljao sam u trenu...povukao sam je na krevet... uhvatio za picu...sve je bilo jasno...prsti su uleteli u klizavu ulepljenu picu. Bila još nabubrena od jebanja, izlivala po mojim pristima, sokove bludničenja i sexa.
Dao sam joj da ih oliže, video sam kako lezikom liže i kupi njegovu spermu sa mojih prstiju i uživa u tome.

-Ljubavi....primila sam večeras pravu banditsku kurčinu...., ali ako hoćeš da čujeeeš...ok, ako ne...nema veze, samo mi malo pomazi i pregledaj picu jezikom....molim te... - strgao sam sve sa nje , počeo se ljubiti vatati s njom, lizao sam joj sise, vrat...Sva je mirisala na jebačinu i blud.
Poznata stvar , već vidjena, koja me uzbudjivala do ludila.Znala je kurva šta me pali.

Znao sam da takav tip, neće propustiti priliku, da potuca jebozovnu kurvicu, kakva je ona bila...poznati sokovi  njene jebane pice, već su mirisali svuda u krevetu...Zabio sam joj jezik u pičku..., samo je zastenjala i počela da vrti guzom, nabijala mi pičku u lice, svu raširenu i umazanu od jebanja. Davio sam je njenom oteklom pičketinom...
Toliko sam bio napaljen, da sam kao blesav lizao i sisao jebanu, oteklu pičku, razvalčio ustima njene usmine na kojima je bilo i belih grumenčića sperme njenog jebača - izludjivalo me to...


Stenjala je i objašanjavala, kako se na poslu već pomalo napila  sa Gašparom, koji je stalno nauručivao piće za sebe i nju...
Na kraju joj je prišao i zamolio je da samo malo izadje iz kafića na tri minuta...on će biti na parkingu iza kafića, samo želi da joj nešto važno kaže...
Izašao je vani, pre nego mu je odgovorila.... Nije znala šta da radi, nije mogla tek tako da ode...slagala je koleginicu da mora do prodavnice, došla iza zgrade i videla parkiran njegov crni "Audi", nije ga videla kroz tamna stakla, ali je znala da je unutra.
Otvorila je vrata i videla ga zavaljenog u oborenom sedištu, kako drka dignuti kurac. Zastala je, a on je samo povukao unutra.
Obuzelo je  uzbudjenje i strah...a njena pica je već počela da bubri od iznenadnog prizora dignute Gašparove kurčine, koja joj se našla pred licem.
Uhvatila ga je bez blama za kurac i počela se žvaliti sa njim. Drkala je debelu kitu, dahtala od uzbudjenja i osećala kako joj Gašpar zadiže minić i traži rukom put do njene pice, koja je već terperila i kljucala.Maknuo joj vlažne gaćice  sa pičke...

Zabio joj je prst u vlažnu picu, a ona se spustila prema njegovom kurcu, koji je i dalje poskakivao, dok ga je drkala.Bio je sav već slinav po glavicu, od uzbudjenja....

Uzela ga je u usta, progutala koliko je mogla i počela pušiti kao luda...lizala ga i udarala se po licu,spuštala se do muda, jezikom ga lizala i izludjivala dok je on dahtao...stenjao i samo ponavljao...
-OOhh...to kurvooo... - očekivala je mlaz sperme u usta...želela je to...
Ali Gašpar se pridigao, razmaknuo joj noge i na mesto prsta gurno jezik... uspaljeno mumlao  i lizao vlažnu pičku moje ženice... gurao je jezik u nju , dok je ona gubila razum od iznenadnog sexa,a sa ćelavim buzdovanom...
Spusto je sedište koliko je mogao, pridigao se i rukom maknuo u stranu gaćice sa zevnute pice moje žene...

Prislonio joj pečurkasti slinavi glavić i jednim potezom joj nabio kurčinu do jaja. Kriknula je i počela  da se nabija na njega , dok je on naabijao kurac u nju svom snagom...
Zabio se u nju desetak puta iz sve snage i počeo da svršava i urla, dok je filovao spermom pičkicu moje ženice, koja je uspaljena vrištala i nabijala se na njega...Videlo se da je bio željan dobre pičetine.
Popizdela jer nije svršila, a on se polako smirivao i trzao u njoj. Strgao joj je gaćice i obrisao kurac sa njima...a onda ih bacio njoj u krilo.

Nisam mogao da verujem svojim ušima, video sam da ću svršiti...,pridigao sam se, zabio sam kurčinu kurvi od žene i samo je jebao, kratko, kao i njen ljubavnik-kriminalac, zabio se u pičku i istresao sve iz muda u svoju drolju, koja je vriskala i svršila zapomažući kao prava kurvetina...

Bio sam spreman da čujem nastavak...


Kad se pridgla, videla je kako ljudi prolaze par metara od auta u kojem su ona i njen jebač, po prvi put razmenili
ljubavne sokove...Na brzinu je obukla gaćice, kojim je Gašpar obrisao kurčinu i popravila ono malo garderobe što je imala na sebi...Obuzelo je slatko uzbudjenje, jer se jebala samo na par metara od ljudi koji su prolazili pored auta, ne sluteći da se malopre na par koraka od njih odigrala brzinska, žestoka jebačina.
-Ajde , sad, ako hoćeš da idemo negde, javi se ovim debilima na poslu...čekaću te u autu... - samouvereno joj je rekao novi jebač, dok je nameštao sedišta.
-Ali, samo da znaš...ja sam udata....!-rekla mu je oprezno , moja "poštena ženica".
-Ma, ajdee...stvarno... i tek si se sad setila...ajde ne foliraj se nego požuri!-namignuo joj je Gašpar i očima
pokazao u pravcu kafica. Poslušno je krenula, smišljajući šta da slaže koleginici.

Nekako je uspela da ubedi koleginicu, da ode ranije sa posla, i vratila se na parking, gde je čekao Gašpar.Namerno je mešala guzom, svesna da je Gašpar gleda, kod je prilazila autu.Ušla je unutra i namignula mu...
Nije ni htela da pita gde idu, bila je napaljena i željna kurca, jer nije svršila, pre nego je on istresao svoja muda u njenu vrelu picu - htela je da to nadoknadi.
-Uff, kako si jebozovna , baš mi se svidjaš...idemo do hotela, hoću da te isprobam kako treba...- bezobrazno joj se obratio njen tetovirani krimos i počeo je milovati po kosi i vratu, dok je vozio.

-Hoću da ti pušim dok voziš. - jebozovno se obratila moja ženica Gašparu i sama pokušala da izvadi kurac iz pantalona, spuštajući glavu u njegovo krilo. On joj je pomogao , na kratko se zaustavio, da maksimalno oslobodi kurac, koji je ona spremno usisala u svoja puna usta. Čula je kako on stenje i uzdiše dok mu je kurac rastao i
krutio u kurvanjskim ustima moje fufe, koja je uživala u novoj avanturi.
Lagano je vozio po gradu i uživao, milujući desnom rukom zgodno telo droljice, koja se sladila njegovim kurcem. Pušila mu je napaljena i nedojebana, dok je on sve češće, stezao njenu guzu, podizao minić i zavlačio ruku, tražeći put do njene pice.
Nameštala se koliko god je mogla, pomažući mu, da nadje put i osetila njegove debele prste, koji su mazili i razmazivali njenu pičkicu, željnu kurca ,koji je već krut kao kamen, čekao da dodje na pravo mesto.
Vozili si se lagano, kroz grad, nije znala gde idu, niti joj je bilo važno, nije ispuštala njegovu batinu iz usta. Ni on nije žurio nikud, videlo se po uzdasima, kako uživa, dok mu je kurčinu pušila o lizala moja napaljena žena.

Kad su se ponovo zaustavili, podigla se na trenutak i videla da su na prkingu, motela "Era",poznatog jebališta.
Nastavila je da puši, dok je Gašpar sad uhvatio za kosu i počeo  joj nabijati, kurac jače u usta, još glasnije uzdišući.
Bojala se da je ne zajebe i svrši joj u usta, ali joj je i godilo malo te grubosti, pa je i dalje uživala dok je on žestoko nabijao kurac u njena usta.
-Uuuh, kako si dobraa, kao pušiš, kao da si profi-kurvaaa, kako ću te sad razvaliti u sobi, fuksetino jednaa.- "plašio" je Gašpar moju ženicu, koja se i dalje davila njegovom nabreklom karom.
-Pa hajdee, i ja hoćuu da me razvaliiš ...da mi picuu ubiješ ovom velikom kurčinooomm.-mazno je molila moja
fufica, svog noovog jebača.

Za par minuta već su bili u sobi. Otišli su zajedno pod tuš i vatali se i ljubili kao da su zaljubljeni, a ne
napaljeni jebački par. Njoj je pica uzbudjeno fircala sokove, jer je palio izgled nabildovanog , išaranog tetovažama -  krimosa, koji je očigledno bio pravi mužjak željan dobre pičke, a ona je to stvarno bila.Nije
ispuštala kurac iz ruke dok su se vatali ljubili, stalno ga je mazila i stezala, mulijući ga po mudima, čija je veličina obećavala, da će joj pica dobiti što traži.

Ježila se i tresla, dok je ljubio i sisao po vratu, milovao sise, a onda počeo da se sladi njima,lizao ih sisao, grickao i kružio po nabreklim bradavicama. Mutilo joj se u glavi od užitka.
Uzeo je u naručje i odneo do širokog kreveta. Bili su potuno goli. Ponovo se bacila na njegov kurac sad potpuno dostupan  da radi s njim što želi.
Volela je velike kurčeve, to joj je bila slabost, pa  je htela da da sve od sebe.
Pušila ga je i lizala od glavića do muda, a onda se lezikom prebacila na velika jaja ližući ih polako uzimajući, jedno po jedno u usta.
Gašpar je samo držao za kosu, puštajući je da radi što najbolje zna , mumlao i dahtao, gledao u lepu facu moje ženice, koja je kružila jeziko po njegovom kurcu, gledajući ga drsko u oči.
-Uff, kurviceee mala, kao si zgodna i dobraaa, hoću malo da ti vidim picuuu- tražio je Gašpar i za čas se našao medju njenim glatkim zgodnim nogama.
Sad je ona gledala, kako on prvo ljubi njen stomak i spušta se prema uzavrelom vulkanu od pičkice.

Ljubio je po pupku, butinama i zagledao njenu picu, sa kratko podšišanim dlačicama, kojih inače nije bilo mnogo.
Imala je mesnatu, lepu pičku, kojoj su se divili svi njeni jebači.Uzeo je u usta njenu vrelu, klizavu picu i počeo da strasno liže i sisa.
Moja drolja je samo kriknula i nabila mu se jača na facu. Umirala od uživanja i sreće, stegla mu butinama glavu i skičala od užitka. Osetla je njegov jezik unutra i već bila na sedmom nebu, ali htela je kurac da na njemu svrši...

-Oooohh, ljuubaviii, daj mi KURČINU, mooolim te... zabij mi gaaa , odmahhh!- tražila je od svog jebača i ponizno molila moja ženica.
-Uhhh...dodji kurvoo...!-  "zapretio" je Gašpar i našao se medju njenim nogama. Kao da je znao, šta želi, nabio
joj kurac jednim potezom do jaja, ali, to je baš godilo njenoj gladnoj pici. Uleteo joj je... bez problema, širio je baš onako kao je volela, ali joj spremnoj i napaljenoj pici nije nanosio nikakv bol, već samo uživanje od koga je gubila pamet.
Počelo je žestoko jebanje...Raširila je noge najviše što je mogla i izvijala se i nabijala u susret tvrdom kurcu,
koji je rasturao od jebanja njenu slinavu picu. Nije mogla da se kontroliše više...Vrištala je od uživanja i osećala da joj čitavo telo obuzima orgazam, od kojeg se počela tresti i vrištati kao luda...Bila je živa vatra, na
dobrom kurcu, ali na svakom novom, to je bilo još jače - svršavala je i tresla se ko blesava.

Pičku su joj poplavili sokovi, zavijala je i osećala, kako joj i dalje tvrdi kurac, udara duboko u njoj, a Gašpar je i dalje žestoko tuca, a njene tvrde sise lete na sve strane.
-Uhhh, kako si doba za jebanjeee, ajde okreni se da ti zabijem s guzaa, droljicee!- skoro je naredjivači rekao,
ali kao da joj je čitao misli. Poslušno mu se okrenula i izbacila guzu prema njemu.
Samo ga je prislonio i divljački zabio...izgleda da je uživao u sirovom sexu, koji je volela i moja fufa.
Uhvatio za struk i žestoko se nabijao u nju. Muda su je lupkala po pici, a ona je ponovo počela da vrišti.
-Ooooh, što volim kurve, kad se deruu, još žešće je navalio na nju, i počeo da je udara po dupetu. Prštali su šamari čas po jednom čas po drugom, počelo je da boli kao je žestoko pljaskao , ali je bol godio i ona je još jače zajaukala svaki put kad dobije pljusku po natrćenoj guzi.

Onda je uhvatio jednom rukom za kosu i navalačio svom snagom na svoju neumornu kurčinu, počela ja svršavati od uživanja u grubijanskom nabijanju i jebanju, a svako malo dobila bi novu šamarčinu po tvrdoj guzi, koja je bila sva išarana i crvena.
Uživala je u slatkom bolu i snažnom krupnom jebaču, koji je njome baratao, kao sa lutkom, sve brže je jebao i tucao, kao da ne misli da stane.Ponovo je osetila, kako joj se pica steže oko tvrde Gašparove kurčine, zabijene do
balčaka u njenu utrobu i počela da svrašava i da ga moli...
-Jojj, kako me jeeebeš, ajdeee guziii me , napuni mi pičkuuu, hoćuu da me nafiluješ spermom, ajdeee jebiii,
vidiš, da sam kurvetinaaaa...!, svršavala je moja ženica i osetila kad se Gašpar nabio u nju navukao je za struk i kosu, počeo da urla i da prazni muda u nju. Mislila je da će se onesvestiti od užitka...Činilo joj se da svaki mlaz sperme oseća, kako je tera da ne može prestati svrašavati. I dalje je vrištala izbačene guze i pice , koja je primala mlaz za mlazom iz kite njenog jebača i prskala duboko u razjebanoj pici moje ženice.

Pao je po njoj, zabijen i dalje duboko u pičku, koja je se stezala oko njegovog kurca.
Još su se malo mazili...on je molio da se sutra vidi sa njom, jer ima neko iznenadjenje za nju...ako joj se
dopadne..., a vodiće je na mesto gde će moći da urla i vrišti do mile volje, ako želi...
-Pa ne znam, videću...znaš da sam udata, tvrdila je pazar moja kurvica i ponovo osetila žar u pičkici.


Uhh, kad sam ovo čuo , navalio sam ponovo na nju, ali njoj nije bilo do jebanja, bila je umorna i zamlila me da
ostavimo sex za ujutro, kad se probudi.
Pitao sam je šta namerava dalje sa tim buzdovanom, a, ona me kurvanjski pogledala i rekla, da mu je obećala, da će se sutra čuti sa njim, pa ako ja nema ništa protiv...ona bi htela...eto .

Znao sam šta to znači...i nije mi bilo krivo, da budem iskren, želeo sam to koliko on i ona...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
Грм

Ретко сусрећемо брачни пар из суседног града које смо упознали пре неколико година на мору. Планирајући одмор 2002. сетили смо се пријатних тренутака са претходног летовања и предложисмо познаницима да летујемо у исто време и на истом месту. Симпатични они нама а и ми њима, тако да паде договор о заједничком летовању.
Они су четрдесетих а ми тек преко тридесет година али постоје заједничка интересовања према спорту, уметности, политици …
Моја жена зна за моје необичне авантуристичке склоности; неостварене жеље да упознамо одговарајући пар где би понекад разменули партнере у смислу викенд слободе и зато ме љубоморно чувала и од Миле, коју Бранко такође себично пази. Преостало ми је да жудно загледам Милу и њене бујне сисе, тражећи задовољства у преосталим детаљима који наш одмор чине забавним.
Ипак се једнострана авантура догодила:
Једном приликом, док се Мила посветила деци – Бане, моја Љиља и ја веслајући рукама на малом гуменом чамцу, десетак метара уз обалу, удаљисмо се од купача. Понашање сапутника ми је дало до знања да се међу њима нешто догађа и одлучих да их оставим саме. Када смо били на правцу једног ресторана рекох да идем на пиво јер је чамац премали за троје, на шта Љиља узврати да ће они окружити око узвишеног полуострвца па ће ми се придружити. Ја сам пошао према ресторау и кад они замакоше за гребен полуострвца, реших да кибицујем шта ће се међу њима даље догађати. Притајио сам се иза жбуна на узвишеном гребену, одакле је мали гумени чамац био удаљен највише тридесетак метара. У њему Бранко љуби и милује Љиљу док се она страствено увија узвраћајући пољупце. Она је убрзо легла на њега и почела да се набија, вртећи својом похотном гузом. Били су сигурни да их нико не види јер су дивља плажа лево и наша јавна десно прилично удаљене од тог угаоног каменитог изолованог простора. Веома брзо су прешли на главну ствар: Заиђе он међу бутине моје распаљене женице и поче да се закива у њен вулкан. Гледам како му се она одоздо подбија да би га што боље примила. Моја израслина у шорцу је била толико моћна, да сам пожелео да им се придружим. Ипак сам их оставио на миру јер би то за њих било непријатно изненађење. Та страствена јебачина је трајала десетак минута. Бранко вероватно напуни њену похотну рибицу а затим задовољно разменише страствене пољупце. Када су из чамца ушли у воду да се перу, одступих у ресторан да пијем пиво, спреман да частим задовољни пар. Нису тако брзо дошли јер су им требале психолошке припреме.
После две-три вечери, легосмо око поноћи, када се зачу препирка између Бранка и Миле. Он јој са врата рече: одох да се напијем, па кад ти дођем. Љиља устаде и, као, оде да пита Милу шта је међу њима? … можемо ли шта помоћи? Нема Љиље петнаестак минута. Устао сам и ослушнуо да она није код Миле. Закључих да је договор између Бранка и Љиље све инсценирао и кренем на обалу да их потражим. Био сам уверен да је одговарајуће место за сусрет на плажи; код столова и клупа где се купачи преко дана освежавају у хладовини. Када сам заобилазећи пажљиво кроз ниско растиње пришао близу мале борове, приметих да се мазе испод дрветом код столова. Колико старствених пољубаца, уздаха, нежних додира а затим му она скида маицу и шорц као и он њој. Увија Љиља гузом да би уске панталонице могле сићи преко гузе са згодних кукова. Навалио Бане устима на сисе док она држећи га једном руком око врата сва попаљена забацује главу уназад тражећи другом руком његову мушкост.
Заузео сам повољну позицију иза најближег жбуна и узбуђен посматрам несвакидашњу сцену из лежећег положаја са седам-осам метара. Поноћна месечина благо затамњена крошњама дрвећа ствара романтичну сцену. Бранко има неку чудну технику увртања брадавица тако да се она успаљена топи са великим изливом страсти. Граби му она курац и најпре нежно облизује главић а затим полапно ставља целог уста, гушећи се од задовољства. Непосредно после тога он је повали на дрвени сто, излиза пичкицу два-три минута и поче да јој набија припремљену курчину. Љиља све гласније пуста неартикулисане гласове задовољства. Када су ухватили ритам она отпоче гласно да произноси своје жеље и осећања- као највећа курва: Бане хоћу те, желим те, јеби ме, стави ми цео курац … Он се набија у њу док она непрекидно понавља: Бане, волим те! Изјеби ми врелу пичку! Цепај ме јаче! Твоја сам ноћас – изговарајући речи које су палиле њега – морам признати и мене. Срце ми је куцало прејако тако да је уз њихове уздахе и јецаје, чини ми се, равномерно нарушавало поноћну тишину на плажи. Пажљиво сам их посматрао и ослушкивао, гледајући њихова добро извајана тела која уживају у свим позицијама – док ме је посебно узбуђивала свака њихова реч, уздах, страствени јецај. Када га је зајахала и отпочела снажно да меша повремено поскакујући на курцу, он је рукама навлачи гузове док би затим меси сисе које су услед страшног дрмогуза повремено излетале из његових шака. Посумњао сам да је то заиста моја жена. Нови моменат ми ствара слику косе која се превија мулујући јој рамена и љубавниково лице, сисе су од миловања надошле као и брадавице да ми изгледају масивније него икад. Знам да има дуге ноге али зар су оволико дугачке и да ова јебозовна бутка, коју са ове стране посматрам, прелази у гузу оволико изражену и немирну? Да, из ове перспективе на месечини и на туђем курцу је никада нисам видео. Та слика ми више не излази из главе. Не могу се речима описати гласови који су се чули у моменту када се он празнио у моју јебозовну женицу. Безброј ватрених пољубаца и уздаха говоре колико им све прија и у ком се стању налазе.
Када је завршена прва рунда, потражише на обали чесму за освежење а затим су онако голи прошетали поред плаже, удишући мирис мора уз дим цигарета. Гледао сам све ово као најчудни еротски филм у којем моја, наводно верна супруга, има улогу курветине, кујице … Вратили су се под дрво и сели на сто, причајући петнаестак минута о брачним оковима, делећи једно другом комплименте.
После двадесетак минута, док он седи на столу и мази је, она се спусти на клупу и отпоче да му лиже јаја а затим пуши опуштени курац, припремајући га за следећи судар. Бранко почиње да уздише и рукама нежно навлачи њену главу дајући ритам. Када су били у потребној екстази, похотно и незасито кидисаше једно на друго. Она се нагузи ослоњена на сто док он од позати завлачи најпре нежно, стављајући до краја и вадећи цео – уз усклађен ритам и тихе уздахе. У једно моменту она потури на сто под лактове одећу а затим, као куја, истрћи гузу још више, да би он стојећи на седишу од стола почео снажније да продирао у њу, грубо туцајући помахниталу рибицу. Кочнице су попустиле тако да се страствени партнери неконтролисано карају; дигла му је ноге на рамена и он рокао неколико минута, затим са стране једна нога у зраку док он снажно завлачи, па затим од позади да је њена глава полако отишла доле ка седишту стола а руке ослоњене на земљу … Слушао сам њега: Моја си развалићу те, хоћу твоју помахниталу пичкицу, ти си моја курвица, јебеш се као … – да би «моја чедна» Љиља узвраћала: твоја сам растурај и разваљуј то желим, узео си ме и јеби, твоја сам курва и куја и све што желиш да будем!
Она се понекад окретала да му гледа фацу, нудећи да јој дави сисе тражећи да је изјебе за памћење. Измењали су разне позе уз шкрипу стола, да сам посумњао да се не поломи под распаљеним паром.
Љиља сперму не воли на телу, и наслутих договор да је напуни. У том тренутку сам и ја залио борове иглице испред себе, смирујући мој пренадошли курац, чије место је заузео други комад. Када се код њих уз урлике догодило, неки минут се примирише, размењујући буицу пољубаца, затим се ухватише за руке и као заљубљени пар на нудистичкој плажи отишли у воду на прање.
Просто да не поверујем да моја жена овако ужива у сексу. Промена … Чини ми се и љубав је присутна?!
За десетак минута сам био у кревету док се она увуче петнаестак минута касније. То чекање је изгледало као вечност. Туцали смо се фантастично, док је изјебана и поднатекла, влажна рибица деловала као извраћена. Тело моје љубоморне али ипак драге женице је имало хиљаде покрета, вероватно маштајући да је Бранко и даље растура.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
Jebačica

Zivim na selu, u kuci koju smo zena i ja kupili prije 30 godina doselivsi se iz Bosanske posavine. cim smo se skucili dobili smo sina a kasnije i kci, Branku. Te godine parcelu do nase kupio je par koji je u mjesto dosao trbuhom za kruhom iz jednog dalmatinskog otoka. Dobro im je islo u poslu imali su sina nesto mladjeg od naseg Marka i kci Antoniju, rodjenu istog dana iste godine kao i nasa. Djevojcice su se ubrzo sprijateljile, skupa su se igrale, isle u skolu, poslije i u kafic. Mala je u nasoj kuci provodila isto vremena kao i u svojoj, a cesto bi i prespavale jedna kod druge. Kada je moja zena umrla od infarkta, a sin otisao radit u Zagreb, ostao sam sam sa Brankom i naravno Antonijom. Kcerka je nakon majcine smrti u potpunosti preuzela njenu ulogu, kuhala je, prala i izvrsavala sve zenske duznosti, osim naravno seksa. Supruga i ja na tom smo polju bili vrlo aktivni, ali kako je osim samog cina medju nama bila i snazna ljubav, nisam se mogao vezati uz nijednu drugu zenu, udovicu iz kraja koje su mi se doslovno nudile a koje mi je stalno mala namijestala u zelji da se izvucem iz depresije. Nisam stari pokveranjak, no iskoristavao sam svaku priliku, kada bi Antonija bila kod nas po ljetu, da je odmjeravam u kratkim hlacicama i grudnjaku. Nikada se nije skrivala ili oblacila predamnom, vjerojatno zato sto nije znala kolike sam sate proveo u zahodu drkajuci na njeno mlado napeto tijelo. Jednom sam ravno izvana krenuo u kupaonicu. Kako sam usao, ugledao sam Antoniju s hlacicama i gacama oko kljena kako sjeda na skoljku. Oh, oprosti , zamucao sam i brzo s eokrenuo. Nema problema, stricek , skroz mirno je rekla a da se ni onda nije pokrila. Oci su mi se zalijepile na kukuruzne dlacice medju njenim nogama, a ona je samo sa smijeskom zatvorila vrata. Taj cijeli dan natezao sam kurac ko lud! Sljedeci bliski kontakt bio je kada su mi cure prisle i rekle kako su se obadvije uspjele upisati u istu srednju skolu u koju su zeljele. Zagrlio sam ih jednu pa drugu, a kita mi se opet digla dok se mala Antonija trljala o mene sa nezrelim sisicama. cim su otisle, opet sam otrcao drkati. Bilo je tih dogadjaja jos. Tako sam provirio u sobu da ih pozdravim dok su se spremale u disko, a mala susjedica se bas oblacila. Nije me vidjela jer je bila nagnuta i navlacila gacice. Sise su joj bile gole i vece nego kad sam ih zadnji put vidio. Kako se nagnula tako su joj se guzovi isprcili a medju njima se pokazala uska roza pickica. Iskrao sam se na prstima da me ne cuje i pravac u svoju sobu na drkanje! Tako je to bilo sve dok Branka nije otisla posjetiti rodbinu u Bosnu, a Antonija nije mogla s njom. Spremao sam se spavati, vec sam usao u krevet i primio se novina kada se vani cuo nekakav sum. Otisao sam do prozora i vidio susjedicu kako se skroz gola u vrtu zalijeva s crijevom. Brzo sam bacio pogled na njenu kucu sva su svjetla bila ugasena - ili je bila sama ili su joj svi ukucani zaspali. Smjesta sam ugasio svjetlo u sobi i nastavio je promatrati. Ubrzo je iz kuce izasao neki mladic, skinuo se i on i stao kraj nje. Prvo su se malo smijali dok ga je spricala iz smrka bila je to iznimno vruca ljetna noc a onda su se poceli ljubati sve dok mu se nije dignuo. Tada ga je mala primila za kurac i pocela izdrkavati. Decko ocito vise nije mogao stajati na nogama pa se sjeo na klupu, a Antonija mu je kleknula medju noge i pocela ga pusiti. Izvukao sam kurac iz gaca i natezao ga. Mali se nakon nekog vremena ukocio i ispraznio joj se po licu. Moja mala Antonija je odrasla! Nastavila ga je pusiti deranu sve dok opet nije ocvrsnuo, pa se onda sjela na njega i uvela si ga unutra. Polako ga je jahala kao da je to vec radila nekoliko puta pa je onda ubrzala ritam. Mislim da sam svrsio u istom casu kada i taj balavac u nju. Svako vece sam spijunirao njen vrt u nadi da ce se ponoviti. Prije nego sto se Branka vratila vidio sam je jos nekoliko puta u razlicitim kombinacijama s tim deckom. Sljedeci put kada je dosla posjetiti moju kci nisam se mogao praviti kao da nista nije bilo, samo sam buljio u nju. Mala nije dosla bezveze, javila mi je da njeni zele razgovarati samnom i da ako mogu doci do plota. Hej Ivane, kako si? , njen stari me pitao. Odlicno, Perice, a ti? , kratko je dodao da je sve po starom ali da bi me trazio uslugu ako moze. Samo reci domacine , ljubazno sam rekao. Zena i ja idemo ovaj tjedan dolje njenima na more, baba ce umrjeti, pa ako mala moze biti kod vas jer nece s nama. Boji se groblja i tih stvari, netreba dicu opterecivat. Srce mi je ubrzalo ritam. Ma naravno, bit ce ovoj mojoj drago , odgovorio sam. Oboje su mi zahvalili i vratili se u kucu. Antonija mi se bacila u zagrljaj i snazno me stisnula, Hvala vam stricek! , poljubila me na usne dok su joj se sisice lijepile o moja prsa, pa otrcala u Brankinu sobu ostavljajuci me sa dignutom kurcinom. Dosao je petak i njeni roditelji su svratili da mi zahvale sto sam im izasao u susret. To vece gledao sam televiziju, cure su se motale po kuci, povremeno bi se spustale iz Brankine sobe kako bi pogledale seriju ili uzele nesto za pice. Oko 11 Antonija se spustila i rekla da je Branka zaspala, no da ona nije pospana i, ako smije, rado bi gledala televiziju samnom. Naravno , rekao sam i zagledao se u njenu kratku spavacicu. Bradavice su joj prekrasno provirivale, kako bi ih bilo lijepo staviti u usta! Nakon nekog vremena spuzula je s kauca i sjela na pod ispred ekrana. Vidite od mene? , pitala me. Da duso , odgovorio sam pokusavajuci joj vidjeti gacice. Dok se prebacivala s noge na nogu zapazio sam da su joj se gacice skroz ukalupile u mladu pickicu.
Kada se ispruzila ispred mene na trbuh i rasirila noge, poceo sam lagano drkati preko hlaca spreman maknuti ruku ako se kojim slucajem okrene. To je tako trajalo kojih sat vremena. Tesko sam se suzdrzavao da ne svrsim jer su joj se gacice skoro skroz usijekle u picku. Kada je zavrsio film nagnula se nad mene, naramenice su joj spuznule pa sam iz bliza mogo na sekundu uzivati u sisicama, i poljubila me uz laku noc u obraz. Te sam noci drkao gotovo do jutra, zamisljajuci kako joj s prstom micem gacice u stranu i jebem, jebem, jebem tu usku pickicu. Cure su skoro cijeli sutrasnji dan bile doma. Oko 6 su se pocele spremati za neku zabavu. Antonija se niz stepenice spustila odjevena u kratku bijelu minicu i potkosljicu koja joj se skroz priljepila za grudi jer nije nosila grudnjak. Neko im je potrubio ispre kuce i klinke su ubrzo nestale. A ja sam se po starom smjestio ispred televizora i ubrzo zaspao. Oko dva ujutro probudio me telefon zvali su iz bolnice. Taj Antonijin pijatelj se napio i udario u parkiran auto. Bili su u novom Opelu, tako da su malog i nju spasili zracni jastuci ali Branka, koja je sjedila otraga, nije tako dobro prosla i nju su htjeli zadrzati preko noci. Bolnicari su Antoniju prenjeli u moj auto s napomenom da su joj dali sedativ kako bi se primirila. Na putu prema kuci mala je cvilila, ali nije bila budna. Pred kucom sam otvorio suvozacka vrata i viknuo, Antonija! , ali nije odgovarala pa sam je u rukama unio unutra. Posjeo sam je na Brankin krevet i pokusao je probuditi. Jel me cujes? Onda sam je prodrmao za ruku isto bez odgovora. Zatim sam joj skinuo majicicu i prvi put dobro pogledao te sisice iz bliza. Antonija! , i dalj nista. Trljao sam snazno bradavicu u dlanu, kada sam je ustipnuo samo je jauknula. Polegao sam je na krevet i sada joj skinuo i suknjicu, pa je okrenuo. Antonija!!!! , i dalje nista. Nesto hrabrije izgulio sam gacice sve do gleznjeva. Mala je bila cura iz snova svakog muskarca, a sada je lezala gola pred mojom nabreklom kurcinom. Prosao sam joj ovlas rukom po dlakicama, na sto joj se oteo uzdah a moj kurac jos vise poskocio. S telefona u sobi nazvao sam bolnicu da provjerim kako je Branka. Stabilna je, nemorate biti zabrinuti , rekla mi je dezurna sestra. Zadovoljno sam poklopio i vratio se petnaestogodisnjoj ljepotici cije sam svjeze tijelo nastavio maziti. Rasirio sam joj jako noge na sto se iz pickice pocela cijediti prozirna tekucina; bila je to sperma, mog andjela to je vece tucao neki mali bezveznjak! Jos bolje, pomislio sam. Necu je morat seviti s prezervativom. Odnio sam je u kupaonu i posjeo na skoljku. Sva sreca da od zenine smrti nisam nista bacao tako da sam brzo uspio pronaci njen klistir, napunio vrecicu toplom vodom a cijev stavio u Antonijinu picku. Ponovno je zajecala kada ju je mlaz poceo puniti. Od tog pritiska se i popiskila pa same je morao iznova oprati. Osusio sam joj piku rucnikom i vratio je natrag na krevet. Pobacao sam odjecu sa sebe i skocio kraj nje. Igrao sam joj se sa preslatkim, tek propupalim siscama i trljao joj njeznu pickinu kosicu. Onda sam se obezobrazio i stavio u usta jednu bradavicu a prst u vrucu mokru pickicu. Mazio sam je tako i groznicavo razmisljao kako da iskoristim ovu priliku. U ormaru sam imao video kameru… Upalio sam sva svjetla u sobi, smjestio je na tronozac pa snimio par kadrova picke iz bliza. Svrsio sam joj na prsa i to sam snimio, onda sam joj, isto za kameru, rasirio usmine i tucao je prstom. Kada sam joj poceo trljati klitoris glasno je uzdisala i tu sam se stvarno uplasio da ce se probuditi i napraviti generalno sranje. Svjestan da jos nemam puno vremena ugasio sam kameru, pokmaknuo tronozac, malo ga spustio tako da savrseno lovi kadar u kome cu jebati maloljetnu jebacicu. Ponovno sam prekidac stavio na on , primio joj noge u ruke i spustio usta na tu mokru, slatku pickicu. Prvo sam je ljubio po velikim usnicama a onda malo po klitorisu pa joj gurnuo jezik u picku i poceo ozbiljno lizati. Mala je dahtala bez prestanka, sto me s vremenom vise nije bilo briga. Miris picke me izbezumio, mahnito sam je prstario, lizao, gutao sokove koji su se cijedili iz njenog tijela. Slucajno sam bacio oko na sat i shvatio da je lizem vec pola sata! Ubacio sam u kameru novu kazetu, vratio se na curicu i legao na nju. Ljubio sam joj cice pustajuci da mi kurac sam udje u malu bludnu rupicu. Kada je skliznuo i dalje sam grickao usiljenu bradavicu pustajuci joj pickicu da kao svilena rukavica stisne pravu musku zilavu kurcinu. Kada sam ocijenio da ga je dobro primila, poceo sam se u njoj micati sve brze i brze, a uskoro sam joj u malu upumpavao spermu. Srusio sam se na nju tako da su mi njeni sitni uzdahici na uhu pokazivali da je svjesna da je jebena. cekao sam da mi kurac ispadne iz nje, pa je poljubio s jezikom u usta. Iako mi nije odvratila poljubac kita mi se opet ukrutila. Okrenuo sam je na trbuh i podigao joj noge tako da joj je guzica strsala u zrak. Ukljestio sam je medju koljenima i nabio joj ga u picku odostraga. Nije bilo lako jebati onesvjestenu zenu u ovom polzaju; sise su joj lupale o madrac, stalno se rusila, glavom zabijala u rub kreveta, ali kako sam jasno vidio svoju staru, smedju, naboranu kurcinu kako sevi mladi djecji picic, opet sam svrsio. Skinuo sam se s curice, maknuo kameru i dobro sakrio kazetu u ormar na ovo cu drkati do kraja zivota. Ponovno sam odnio Antoniju u kupaonu, oprao je, vrato u Brankinu sobu, obukao u odjecu u kojoj je bila i pokrio. Sljedce jutro cuo se tus u kupaonici. Dobro si, duso? , pitao sam preko vrata. Jesam, stricek , odgovorila je. U Brankinoj sobi na podu je lezala njena razbacana odjeca na gacicama se sirila velika mokra mrlja. Nazvao sam bolnicu da vidim kako mi je kcer. Odlicno! , odgovorila je ona ista sestrica, U podne moze kuci! Zahvalio sam joj i poklopio. U sljedecem trenutku Antonija je usla u sobu pognute glave, Oprostite, molim vas…. tako mi je zao! Nije Branka kriva, ja sam! Morat cu reci tvojim roditeljima sto se desilo, znas , rekao sam strogo. Morate im reci i da sam pila? , molila je. To je jako ozbiljno Antonija, i ti i Branka mogle ste poginuti. Spustila je bradu na prsa, A jel bi mogla nesto uciniti da izostavite taj dio sa alkoholom? , pitala je. Onda mi je sjela u krilo i poljubila me u obraz. Mislim, jako dugo ste sami, stricek Nikola… Vidjela sam vas kako me gledate…. Mozda bi vam mogla dati pickicu? Jel bi vas to podplatilo? Nisam mogao vjerovati! Bacio sam oko na sat bilo je tek deset. Sigurno bi htjeli malo ovoga… , uvukla mi je ruku u svoje gacice i prstima trljala po mokroj rupici. Moja mala ljepotica mi se nudila! Za dva sata moramo po Branku. Ako me dobro izjebes u ta dva sata, dogovoreno! Posao smo zakljucili strastvenim poljupcem. Otisli smo u moju sobu, mala se skinula gola i skocila u krevet. Uvijek ste mi bili seksi, ali sam vam se bojala ponuditi jer ste Brankin tata… i susjed… Kurvica je sada bila moja. Skinula mi je majicu, pa hlace od trenirke i nesto stidljivije gace. Ulovila sam vas jednom i kako drkate…nadala sam se da to radite misleci na mene , nasmijala se i vjesto ga primila u ruku pa stavila u usta. Prvo mu je sisala glavu gledajuci me u oci, pa po cijelj duzini, a onda je popusila i jaja. Nevjerojatno vjesto za tako mladu zenskicu. Gnjecila mi je i guzove, sama se nabijala, ja nisam gotovo nista morao raditi. Na isti nacin se i jebala. Ja sam samo lezao, a ona me jahala, mijesala, stisakala kurcinu s misicima, pa na kraju spermu primila u usta. Od onda pa nadalje svaki put kada bi prespavala kod Branke uvlacila se u moji krevet nakon sto joj je prijateljica zaspala. Nisam budala, znam da muskarac od skoro 60 godina i djevojka od 19 mogu imati samo erotsku avanturu i da mi ona ne moze zamijeniti zenu, ali za jebacinu je i vise nego dobra!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
Mara

Bilo je leto. Moj dolazak sem rodbine je okupilo to vece i blize komsije sela u planini. Bio sam zaduzen za sve odgovore koje su mi postavljali, posto se dugo nismo videli.
Sestra me je upoznala sa mladima koji su se za tih par godina mnogo izmenili. Moj pogled se zajedno s dahom najvise zadrzao na lepoj Mari. Ona je svoje skolovanje nastavila u jednom vecem gradu, tako da su nam talasne duzine bile slicne. Brzo smo se sprijateljili. Razgovori su se vodili do kasno u noc.
Sutradan, ostao sam dugo u krevetu spavajuci. Svi su sem tetke otisli svojim poslom. Ostala je da zavrsava poslove po kuci. Posle kasnog dorucka izasao sam napolje u setnju. Trazio sam kucu Mare. U njoj je bila samo njena majka.
- Ona sinko negde uci.
Trazio sam je. Cuo sam njen glas.
- Ja sam gore, ako mene trazis.
Ispred mene je bila velika kolicina sadevenog sena. Lestvice su vodile ka njoj. Lezala je na cebetu s knjigom ispred sebe.
- Ja ovde ucim. Suncam se. Dole je dosadno.
Gledao sam u njen lep minijaturni kupaci kostim. Oci su mi state. Ona se prva snadje.
- Imas li jos onog pica?
Nije mi trebalo dvaput reci. Vratio sam se po liker "Kruskovac". Jedva sam pronasao manju flasu i u nju odlio, tako da je tetki nesto ostalo. Kad sam se vratio Mara se blago nasmejala.
- Sta? Neces mi nazdraviti!
Prvi sam potegao. Zatim ona. Brzo je nestajalo. Bili smo mnogo veseliji. Uz osmeh me upita:
- Sto se i ti ne suncas?
- Nemam kupaci.
- Nije ti potreban. Ovde te niko ne vidi. Mozes i u gacicama.
To sam i uradio. Pricali smo o svemu i svacemu. Odjednom me ona prekinu.
- Bas je lep!
- Ko? - upitah.
- Pa on, budalo mala.
Bilo mi je jasno kada ga je uzela u ruku. Nisam ni primetio kad je izasao iz gacica. I to bas u svojoj najboljoj velicini. Milovala ga je prvo s jednom, zatim s drugom rukom. Nije ga ispustala. Drzala ga je cvrsto tako da nisam imao mogucnosti da joj ga otmem. Nisam se mnogo ni trudio.
Njena se kosa prosula po mom stomaku kad je on ulazio u njena usta. Bila su puna vatre. Skamenio sam se kad je izdala zapovest da se obucemo. Sta je tu je, poslusao sam je. Njen kupaci se nasao u mojim dzepovima. Do svoje radosti je dosla vrlo brzo i to sama, posto je znala gde ga je ostavila. Otkopcala je svoju bluzu. Video sam ta dva stvorenja zbog kojih bih i ovog trenutka otisao na bilo koji front. Nije zaboravila gde je stala. On i ona su se lepo slagali kao da se poznaju godinama.
Iz trenutka u trenutak se nije dala obuzdati. Jezik joj je bio zesci od zmije. Posle svakog dodira, ja sam se uvijao. Mrsio sam joj kosu. Pogledala je prema meni s cudnim pogledom. Moje oci su pratile svaki njen pokret. Nagla se, tako da su njene bradavice bile uz moje usne. Stavio sam ih u usta. Sisao sam.
- Molim te, stezi mi dojke sto jace. Nemoj da stedis. Tako, tako. Jace, jace.
Imao sam utisak da cu ih otkinuti. Gnjecio sam sto sam zesce mogao. Nisam primetio kada se spremala da sedne na njega. On se nasao u vreloj pecnici. Uvijala se. Skakala. Imao sam muke da se njene dojke ne otmu iz mojih ruku. Vristalaje. Morao sam da ubrzam tako da nas ne bi slucajno culi.
Za kratko vreme bili smo na vrhuncu. On je eksplodirao. Razlio je svoju tecnost negde duboko u njoj. Stegao sam je na svoje grudi, kad se cula njena majka.
- Sta radis Maro?
- Ucim, majo. Pa se ubodoh na trn iz sena. Zato sam vrisnula.
Ja sam se smejao, dok je ona na njemu zakopcavala svoju bluzu da bi se javila majci.
- Sad me vise ne bode. Zacepio sam usta rukom da ne eksplodiram od smeha. Ona se polako njihala tako da je on ponovo oziveo. Brzo se snasla i stavila ga tamo gde je vec bio. Skakala je veselo, sto joj je majka poverovala. Bez svoje kontrole kretanja ponovo je vrisnula.
- Sta je Maro?
- Opet me ubode trn.
- Jesam li ti vec rekla da ne ucis na senu? Silazi dole.
- Odmah majko, samo da zavrsim lekciju koju sam zapocela. Opasno je prekidati. Mogu zaboraviti. To bi bila velika steta.
To nas je malo smirilo, dok je njena majka otisla u kucu.
- Budalo, vadi mi dojke napolje. Puci ce mi.
Moje su ruke brzo zadigle njenu bluzu. Za kratko vreme ponovo smo uhvatili onaj ritam od pre. Bili smo blizu kraja.
- Sad. Jace, jace. Brze, molim te.
Njena utroba je progutala novi sok koji je on velikodusno dao.
- Bas si zlatan. Molim te, dodji i posle rucka. Samo gledaj da te niko ne vidi.
Tu zapovest sam vrlo rado prihvatio.
Dosao sam radostan kuci. Tetka sretna sto sam veseo, pa uz ponude za rucak, kao za sebe govori:
- Mora da ti se ovde svidja.
- Da tetka.
Misli moje su bile kod Mare.
I vazduh ti ovaj prija.
- Da, da tetka.
Na brzinu sam rucao.
- Odoh ja sad malo u setnju da obidjem okolinu.
Mara me je vec cekala.
- Idemo u setnju. Hocu da ti pokazem kolibu. U njoj ima svega. Tu se okupljamo kad je kisa. Nekad budemo i po citav dan. Lepo je, veruj mi.
- Boga, Maro, ona je podaleko.
- Eno je tamo, u onom sumarku.
Stvarno lepa koliba. U njoj dve klupe i veliki sto i to jos pravo drvo. Miris drveta i svezina cistog planinskog vazduha, prosto da poletim. Mara se prva snadje. Obavi mi ruke oko vrata. Nezni poljubac me vrati u stvarnost. Ona pridje i sede na sto.
- Molim te, ljubi mi kolena.
Sretan sam klekao pred nju. Ruke su milovale, usne ljubile. Pred mojim ocima se pojavio njen crni cvet. Bio je na slobodi. Svojim mirisom je mamio moje prisustvo. Poleteo sam prema njemu kao leptir. Trudio sam se da mu latice ne polomim. Usnama sam mu polako prisao. Njegov opojni miris je delovao na mene tako da sam izgubio kontrolu. Postao sam orkan koji se srucio na najlepsu sumicu na svetu.
Vulkan je proradio. Tekla je vrela lava. Ona je izgubila kontrolu i postala je divlja zver. Tigrica u okovima. Moje su ruke za nju bile stege iz kojih nije mogla pobeci. Znam da i nije zelela. Ona je cekala. Cekala je svog ratnika, cekala je njegovu strelu da je probode. Ratnik ponosan i uspravan lutao je kroz njenu sumu trazeci put za pecinu u kojoj se ispunjavaju sve njegove zelje.
Srecan sto je pronasao, ulece. Ona postaje riba na suvom. Bori se. Vristi. Moje usne na njenim. Ruke na njenim jastucicima. Mekanim, lepim. Crvene jagode u mojim usnama.
- Polako, molim te. Poludecu.
Ja sam hteo da joj ispunim zelju. Bilo je kasno. Bili su to krici divljih zivotinja. Njena malecka je dobila sok.
Umorni, zaspali smo zagrljeni na stolu. Probudila su nas deca koja su se vracala sa ovcama kuci. Zbunjeni i uplaseni, za trenutak smo propratili njihov prolazak pored kolibe. Jedno drugo pogledasmo i uhvatismo se u nov zagrljaj. Poljubac bez kraja. Ona zatim dodade:
- Za danas je dosta. Ja sad idem. Ti kreni kasnije. Obavezno dodji sutra kad ustanes ovde u kolibu. Ja cu te cekati.
Svaki dan me je sadcekivala u kolibi dok sam bio u selu. Zadnji dan mi je poklonila kupaci kostim za uspomenu. Moja uspomena je ostala u njoj i u kolibi.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
Burek sa kitom

“Dobro veče momci!”, rekla je crnka svelte puti dok stajala na stražnjem ulazu pekare, a potom se vragolasto osmehnula dvojici kolega. Stavila je ruku na bok, isprsila se i dodala: “Ja sam Sanja”. Iskusni majstori za pecivo odmerili su devojku i uzvratili su joj osmehom. “Gazda nam je rekao da ćemo dobiti novu koleginicu”, kazao je stariji od dvojice pekara dok je otvarao džak brašna. “Ti si verovatno Stevan!?”,  rekla je devojka očekujući potvrdu. “Bingo!”, uzviknuo je pedesetogodišnjak, a onda je dodao: “Ovo je Uroš”, pokazujući rukom u pravcu čoveka koji uveliko troši četvrtu deceniju života. “Kolegi je maca pojela jezik”, našalila se nova radnica i uputila se ka omanjoj prostorij u nameri da uzanu suknjici i duboko deklotiranu blizu sa cvetnim dezenom zameni belom pekarskom uniformom. Prethodnog dana gazda joj je opisao kolege sa kojima će raditi, pa lako zaključila ko je Stevan, a ko Uroš. Tom prilikom, vlasnik pekare, koga je njen otac zamolio da je zaposli, pokazao joj je sve prostorije u svom lokalu, tako da je znala da bi trebalo da se presvuče u sobici u kojoj su naslagani džakovi brašna. Znala je i to da je nedavno izbio kuršlus, tako da u tom sobičku ne može da se uključi svetlo. “Nadam se da nećete viriti”, kazala je i za sobom gurnula vrata, ali ne sasvim. Dok su njene bele butke sevale u tami, Stevan i Uroš su  se bez reči priblišili vratima ne bi li jasnije videli prizor koji je razbio monotoniju na koju su navilki u noćnoj smeni. Šanse da nije primetila da je kolege skeniraju pogledom bile su ravne nuli, ali se vešto pretvarala. Nameštajući kapu izašla je iz prostorije u kojoj se presvukla, pa je iz torbice izvadila ogledalce. Kada je proverila da li je kapu namestila kako treba rekla je: “Hoće li mi neko reći gde su kvasac i aditivi?”. Pokazujući u pravcu frižidera stariji pekar je objasnio gde su kvasac i aditivi, a potom je naglasio: “Tu smo mi da ti pomognemo sve što treba”. Nezadovoljna odrazom u ogledalu Sanja je otkopčala poslednje dugme na mantilu i kada je otkrila dekolte tek onda se po izrazu njenog lica moglo zakljuiti da je zadovoljna.  “Gazda je rekao da nisi ranije radiala u pekari, pa je predložio za početak da mesiš testo samo za belo pecivo”, oglasio se Uroš koji je do tada ćutao, a onda je dodao da će joj, kada savlada najosnovnije, pokazati kako se priprema lisnato testo i da će je uputiti u sve tajne pekarskog zanata.
Pozdravljajući se sa kolegama na kraju prvog radnog dana Sanja je rekla: “Baš ste zlatni, ubeđena sam da ćemo se dobro slagati”. Naredne večeri vrckanjem je nastavila da provocira kolege. Samo im je stvarala zazubice jer se nisu usuđivali direktno da odgovaranju na njene provokacije, jer im je gazda naglasio da je ona kćerka njegovog prijatelja i da bi lako mogli da “zarade” otkaz ukoliko se ona požali. Međutim, kako su dani prolazili nova radnica je sve više izazivala stare vukove, tako da su se oni sve teže obuzdavali. Jedne večeri ukazala se prilika koju nisu hteli da propuste, pa maker i po cenu otkaza. “Hleb je spreman da se ubaci u peć”, rekla je ona, a potom je dodala da je još rano da se hleb peče, pa je predložila: “Da se kladimo da mogu da uradim više sklekova od vas dvojice zajedno”. Iznenadivši se ovim predlogom Stevan se počešao po glavi, a Sanja je dodala: ”Ako dobijem opkladu vas dvojica ribate pekaru umesto mene!”. Stevan se šeretski osmehnuo i rekao: “Ako izgubiš opkladu, popušiš nam kurčeve!”. Sanja se glasno nasmejala i prižula ruku u znak prihvatanja predloga. Naravno, opkladu je izgubila i nije imala kud nego da ispuni obećanje. “Uključi peć, i dok se hleb peče ti možeš da nam podudlaš”. Devojka je tako i uradila, a onda se okrenula prema Uroši i Stevanu. ''Momci, prvo na partiju drkanja da vidim kolike su vam kite. Čija mi se bude više svidjala, može prvi da mi liže, a drugi neka gleda dok ne smislim šta ćemo dalje'', rekla je. Stevan je odmah ''zaveslao'' obema rukama, a Uroš desnicom. Dok su drkali nova koleginica je bila nestrpljiva pa je već tri prsta gurnula sebi u izbrijanu pičku. « Mmmm, nisu veliki, ali su deblji. Pravi radnički kurčevi », rekla je, a onda se odlučila za starijeg, pa ga je pokretima kažiprsta pozvala da se da je liže, a Uroša je uhvatila za karu i pokušavala celog da ga strpa u usta. Dok je jezikom palacao po njenom klitorisu, starijeg majstora za peciva je valjda popalilo kada je video kako nevaljala devojčica njegovom kolegi vešto oblizuje kurac od jajca do glavića, pa joj je zabio sve prste desne ruke u njenu pičku, a lizao joj je i čmar. Posle kraćeg vremena tražila je da i Stevan stane kako bi i njemu popušila, a onda je pokušala u isto vreme da dudlala dve kite. Uspala je. U međuvremenu se i Uroš spustio i zabio se u koleginicu. Ona je legla na ledja, a Stevan ju je opkoračio i jebao među sise dok se ona dernjala se kao da je neko tuče! Posle nekoliko minuta izdigla se oslanjajući se na laktove, pa je dvojici jebača dala nove instrukcije – naredila im je da jedan stane sa desne, drugi sa leve strane, da im puši naizmenično, ''stereo''. Rukom je trljala nabrekli klitoris sve dok nije prvi put svršila. Dok je u zanosu orgazma podrhtavala, zubima je malo jače stegla glavić Stevanove kite, pa je on za kaznu rešio da je izjebe najžešće što može, da joj razvali pičketinu. Manijački joj ga je nabio, i sa svojom kitom još dva prsta je gurao u vlažnu pičku. U telu su joj pulsirali nervi i svakim trenutkom  bila je sve više napaljena. Uhvatila ga je za jaja, stegla do bola, a on joj je podigao noge na ramena i sve snažnije i žešće prodirao u njenu utrobu. Osećao je kontrakcije njenih unutrašnjih mišića. Na trenutak je zastao, rukom obrisao kapljice znoja sa čela, a onda su zamenili su pozicije. Dok je ležao na podu, Sanja ga je opkoračila i nabila se na njegovu kurčinu. Najpre lagano, a onda sve brže i brže mešala je bokovima. Za nekoliko minuta drugi put je svršila, ali joj nije bilo dosta, pa je tražila je da je neko jebe i u bulju. Stevanu se to malo gadilo, pa je obrađivanje analnog otvora raspommaljene devojke prepustio mlađem kolegi. Uroš je seo na džak, a Sanja mu je s leđa sela u krilo. Bez podmazivanja nabio joj je svoju motku u guzu. Stevan je stao ispred nje i zabio joj kitu u usta. Bila je sva napunjena. Gutala ga je celog i lagano stezala zubima koren njegove batine. Potom bi ga izvadila iz usta, drkala I iynova uvlačila duboko, do ždrela. Stevana je to toliko izludelo da je kao iz topa, počeo da svršava po njenom licu. Prvi mlaz sperme pogodio ju je u rame, i ona je bila izneđena, ali već drugi mlaz spremno dočekala i počela halapljivo da gutati spermu. Imao je utisak da spermi i svršavanju nema kraja. Sve glasnijim uzdasima i Uroš je nagoveštavao da se približava vrhuncu, pa je Sanja ustala i natrtila se ispred njega namestivši zadnjicu tako da može da je isprska. Istresao joj je svoju spermu po guzi. Podigla se i jednom rukom je razmazivala sluzavu tečnost po licu i guzi, a drugu drugu ruku nabijala u pičku sve dok nije doživela i treći orgazam.
Iscrpljena dugom i žestokom jebačinom klonula je i legla na pod dok su kolege stajale iznad nje smeškajući se i mlatarajući mlitavim kurčevima. U tom trenutku škripa vrata je prekinula tišinu. “Kupci su počeli da dolaze”, kazao je Stevan navlačeći bele pantalone. Sanja je dohvatila krpu koja se našla u blizini, obrisala je lice, nespretno je navukla beli mantil na golo telo i pohitala ka pultu za kojim je stajala sedokosa starica.
“Komšinice, molim vas jedan crni i jedan beli hleb”, obratila se baka ne sluteći da pekarka posle seksa nije oprala ruke. Dok je starica iz novčanika vadila novac ušla su još dva kupca, pa još jedna sredovečna žena i za čas se stvorila manja gužva zbog koje Sanja nije imala vremena da opera ruke kojima je do pre desetak minuta držala kurčeve i razmazivala spermu po svom telu. Kupci su iz pekare izlazili nasmejani neznajući da su tog jutra po uobičajenoj ceni kupovali hleb obogaćen proteinima iz Uroševe i Stevanove sperme.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 296 297 299 300 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:50:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.14 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.