2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:12:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Elektronski rulet  (Pročitano 34706 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 935
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
mob
Nokia e51
lako je to reci....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
jedina stvar na ruletu je kako znati da potrosis pare koje dobijes Smile

upravo to ... NIKADA  se na vracaj na rulet sa tim parama ko je si uzeo, jer u 90 % slucajeva,ako ne i vise ... pucas te pare...i jos se leras ...provereno , iz iskustva a i od drugih baraba ...
gubis ih u 100% slucajeva Smile
mada kad bolje salgedas mi smo sa tim parama svasta pokusavali jeli u najskupljim restoranima, neki su se drogirali, pili celu noc bavariju viski i ostala sranja i NIKAD nismo uspeli da potrosimo pare Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson k300i
Moj drugar je pre jedno 2-3 meseca igrao u nekom kazinu u NS-u i samo kontrirao onim matorcima i za 2-3 dana je bio u plusu neki 600-700 evra i sve potrosio na odecu, zajebanciju, more...posle toga sam mu cestitao, jer znam koliko je tesko dici pare, a sutra ne puci bar lapo.
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N-73
E jebiga, juce pukoh 150e na orfanelu jebenu. A lik pored mene igra 5/8 100e ruka i njemu daje 11 na koji dobija 500e a meni nece nista! I tako sam za sat i po puko 150e a on je uzeo preko 2000e. Najgore sto ga poznajem pa kad je poceo da me podjebava, prokleti peder stari, vrag mu matre jebo cigansku.
IP sačuvana
social share



Eric Cartmen: I would never let woman kick my ass, if she tries anything I'd be like:"Hey, you get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie".
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
a ja na orfanelu nikad nisam puko pare Smile    hint: vidi mi nick  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N-73
Ma brate strasno. Za celih sat i po NIJEDNOM nije bacio 17, na kome bih dobio oko 200e. Samo daje 34, 25, 34, 25. Ma jebi se vise. A ovom liku pored 5-6 puta daje 11! O Gospode..
IP sačuvana
social share



Eric Cartmen: I would never let woman kick my ass, if she tries anything I'd be like:"Hey, you get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie".
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
ma batali to brale nema leba Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Alcatel 258
ја имам становиште да рулет мора да даје ... е сад она фора колико си ушао он мора неком да исплати...
када сам анализирао своје добитке... схватио сам да сам пар пута са 200динара дигао 6000... значи 30 пута сам добио више од уложеног, мада сам седео и кад су људи са хиљаду динара убадали по 150 000...
Само је поента да имаш пара да пратиш... пре неколико седим и гледам Дарка Миличића(набеђеног што јебе ћерке судијама)  Smile игра човек на 2 места... рука по 30 000 динара колико је и максимум, опере га рођени 6 пута значи 12*30.. 360 сома динара.. устаје Дарчела и онако сељачки изјави " одо сада по паре а кад се вратим јебаћу ти кеву" а после његовог одласка сви су дигли по који динар... а кад се волина вратила са нових 5 сома евра... дигао је скоро милион динара... и онда је рекао у следећих 10 дана ником неће ништа дати и тако је и било...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
E pa to tvoje stanoviste nema veze sa zivotom i ne postoje podeseni odnosi vec samo prosta matematika da se igracima vraca 97.4% igre i to je kraj.

Inace, sve taktike koje pominjete su teski promasaj i ne funkcionisu Smiley
IP sačuvana
social share
Zak McKracken i Desperadosi Uzicke Nahije (c)
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Samo Taktika manijaci tu pomaze Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:12:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.144 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.