2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:00:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Elektronski rulet  (Pročitano 34567 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 6300
ne znam dal ste znali ....  zbir svih brojeva na ruletu .. ( 1+2+3 .... +36)  =  666  Smile

bas cudno .....  " da li je ?! "   hmmmmm  Smile


ZLO !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
666 je jedan od najcescih brojeva na svetu Smile

svaki bar kod kad na svim stvarima koji su kupio u zivotu iznosi 666 Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson k300i
Ma rulet je najvece zlo na svetu, tu jedino treba icl kad igra neki matorac koji puca 100e po ruci i samo kontrirati njemu za po 500-1000 din, tako jedino mozes uzeti pare. A ti sistemi nista ne pomazu..
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung i5700 + D880
Kad pocnem da igram elektronski rulet, trke kerova i one glupe vockice, znacu da sam dotak'o dno i samouspalicu se iz zasede, cisto da prekratim muke... Dosta mi je sto sam kao klinac bio navucen na poker i do skoro na kladionicu...

Ipak, imam par dobrih drugova koji su bili pukotine i jedno vreme igrali ovo govno. Neki su igrali na sitno, neki jako, i niko nije bio u plusu na duge staze... Gledajuci sa strane, bilo je dosta zanimljivih situacija. Npr. jedan drug je iz zajebancije tri puta pokrivao 33 od 36 ili 37 brojeva i sva tri puta pusio, pa sam jednom video da je crna dosla 15 puta za redom Smile Ipak, najjace od svega mi je bilo kad je neki deckic sa nekim sitnim ulogom digao 60 000, sve nesto pogadjajuci "u glavu" i pokrivanjem brojeva oko tog glavnog sto je gadjao. I sad, mi dosli posle dva dana u kladionicu (gde je ujedno bio i rulet) i poceli da zezamo tu Danijelu sto je radila tamo kako ih je deckonja odvalio i taj rad... na sta ce ona nama "da, da, odvalio... vratio se dan kasnije, izduvao tih 60 000 i posle jos 10 000 koje je pozajmio od nekoga" (ne znam da li ovde ide " Smile " ili " Smile " )

Rek'o sam drugu Stevi sirovini da me slobodno odvali direktom u vugla ako me nekad vidi na ruletu, trkama kerova ili raspalim vockicama. Znaci, nema dalje od toga...
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N-73
Ma rulet je najvece zlo na svetu, tu jedino treba icl kad igra neki matorac koji puca 100e po ruci i samo kontrirati njemu za po 500-1000 din, tako jedino mozes uzeti pare. A ti sistemi nista ne pomazu..

Ni to nije sigurno. Ja sam jednom bio kad su igrala trojica svi po 200e ruku oko nule, ja im kontriram sa 1000 din i njima daje  Smile
I tako ja puknem 5000 din, oni uzmu po 2000e.  Smile

Sto kaze Falzone, to ja za debile.
I kladionica je, ali je bar daleko zanimljivija.
I na ruletu i na kladzi sam uzimao dosta para (ponekad i preko 1000e) ali sam na kladzi najvise puk'o 100e dok na ruletu moze da ode kuca.
Tako da ponovo pocinjem kladzu da cepam sad kad krene sezona, a rluet sam batalio, ko ga jebe...
IP sačuvana
social share



Eric Cartmen: I would never let woman kick my ass, if she tries anything I'd be like:"Hey, you get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie".
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 935
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
mob
Nokia e51
malo je glupo reci da jedino mozes dobiti ako kontriras nekome ko igra za velike pare...
hocete reci da nikada niste videli da covek igra jako, i na kraju digne 150-200 hiljada... ti sto igraju jako mnogo cesce dobijaju od onih koji pilicare sa po 400, 600 dinara... slazem se u tome da je rulet zlo, ja sam se izlecio Smiley nisam isao ima vec skoro pola godine, kladza je keva  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
I kladionica je, ali je bar daleko zanimljivija.
nije tacno
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N-73
Citat
I kladionica je, ali je bar daleko zanimljivija.
nije tacno

Kako kad...
Nekad odem na rulet iz drkanja sa 2-3 hiljade da se malo zajebavam i onda se jos vise smorim.
Nekad odem sa 500 dinara i drkam se sa onim budalama 2 sata i odem kuci...
A ne moze da me iznervira k'o rulet. Juce sam omasio Seltik 2 za 88.000 pa me boleo kurac ( uplatio sam 500) iako su vodili do pred kraj. A na ruletu kad mi preskoci broj jeb'o bi' mu kevu.
IP sačuvana
social share



Eric Cartmen: I would never let woman kick my ass, if she tries anything I'd be like:"Hey, you get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie".
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
pa bas zato je zanimljiviji zato sto mozes da se iznerviras a kad dobijes pukne te neki adrenalin  Smile jedina stvar na ruletu je kako znati da potrosis pare koje dobijes Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 6300
jedina stvar na ruletu je kako znati da potrosis pare koje dobijes Smile

upravo to ... NIKADA  se na vracaj na rulet sa tim parama ko je si uzeo, jer u 90 % slucajeva,ako ne i vise ... pucas te pare...i jos se leras ...provereno , iz iskustva a i od drugih baraba ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:00:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.