2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:54:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Elektronski rulet  (Pročitano 34571 puta)
30. Sep 2007, 20:31:13
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
igra li ko ? ja sam sitan igrach, ali ne znam da li je do mojih metoda, ili necheg drugog, od kako sam poceo da igram pre dva meseca, u plusu sam oko 800 eura, a uglavnom sedam za sto sa 500-1000 dinara.

uglavnom, provalio sam da ovi stolovi na elektronskom ruletu najverovatnije nisu nameshteni, jer kod mene u kraju ima nekoliko jakih igracha, koji su u plusu bar po 1000 evra, mesechno.

koje su vam taktike ? igrate li podelu - close to zero/orfans/ 5/8 series ?

vidim da dosta ljudi igra one krstove, g, i ostalo (formacije, nalik na ovako neshto) -



al neshto mi smrdi ta taktika, sobzirom da ljudi koji igraju mahom ponove ruku, a cela poenta te igre je da su 4-8 broja jaka ...

ja uglavnom praktikujem martiangle system (dupliranje uloga na kvoti 3, do dobitka, slicno kao iks sa progresijom uplate na kladzi) kad imam kesha da ispratim preko 15 ruku, ili igram pojachane close to zero/serie5.8 sa nekim malenim odbranama ...

podelite vasha iskustva!




Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Rajko 13 (Vreme: 01. Oct 2007, 09:15:01)
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
ma pali sa tim taktikama ,ja neverujem u to . ja igram sto niko ne igra  Smile  a to je klackalica na boji ,znaci ne gledam uopste sto ,niti ono sto je palo,znaci samo pratim taktiku crno pa crveno pa crno pa crveno...  evo slika pa ocenite . fazon je u tome da znate kada da ustanete . u mom slucaju treba da dobijete 6 puta i ustajete sa stola jer dobijate nesto manje od duplo od onoga sto ste ulozili ! Imate nazalost 3 pokusaja da dobijete ! ja sam dobio 5 dana za redom ,pa pukao sesti dan ,dobio 7,pukao 8 , dalje sam odustao  Smile  rekao bih da imate oko 60-70% sansi .
da zaboravio sam da kazem da je ovo sa desne strane pokrivanje nule , ako dodje nula nastavljate odatle gde ste stali jer ulog pokriva gubitak tako da niste nista dobili a ni izgubili. limit na boju je 1800 kredita tako da svaki put kad dobijete povecavate za 50 kredita do 450 kao sto se vidi na slici  pa ako puknete duplirate. nadam se vam je jasno. Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Sistem Rulet.jpg
(112.8 KB, 1600x1200)
« Poslednja izmena: 01. Okt 2007, 23:05:04 od zemunac999 »
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 44
Zastava Beograd, Senjak
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung Galaxy S3
Ja sam nov sto se tice ruleta, pa vas molim za neku pocetnicku taktiku, ali da ne izgleda glupo kao crno-crveno, par-nepar, zato sto tamo gde igram ima malo opsanijih igraca koji imaju neke taktike za po 2-3 igraca, pa bi voleo da budem ukljucen u to....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 312
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ja igram oko 3 godine, i bilo je svakakvih momenata..Jednostavno nekad nece da padne broj,ali oko njega ce pasti prvi do njega i 3-4 puta, i sa druge strane,a nekad hoce da gadja u broj..  Smile  ko to zna..Uglavnom pravi dobitak je za mene,bar,kad mi dodje u broj, i ja igram na cekanje, ,odaberem 2 jaka favorita(najcesce 3 i 29 u velikoj seriji) s tim da mi je 0 ,pojacana zbog trojke,a 28 i 26 zbog 29 (26 je izmedju nule i trojke) , zatim stavim malo na 32-pojacava 29, i 35 sa leve strane od trojke, i pokrijem 12 i 7 koji su mi takodje izmedju dobitnih brojeva- da na njima imam duplo dobitak..) E meni kad se zakuca u taj sektor 3 puta, a desava sei 6-7 puta, ja sam ga ubio..Naravno desava se i da nece 15-20 puta ni da primirisi tim brojevima...Kljuc je po meni krenuti manje uloge na manje brojeva,pa tek ako da dobitak, pojacati(sto se kaze igrati sa njihovim parama..) E tad ako ti dodje broj,to je to..

x puta sam iz zezanja dosao i sa 500-1000 din napravio 50-500e, ali sam zato x puta usao sa parama i pozdravio se sa njima.. Dakle ne ici tamo sa vise od 2000din,ma koliko te to vuklo.. imati meru,jer je to jako opasno..I sam sam se bio poneo zbog 2 dobitka od po 250 000din, zatim nekoliko puta po 700-800 i 1200e

IP sačuvana
social share
Hell is from here to eternity

Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 312
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
I da zavrsim.. zato sam posle tih dobitaka isao ko mutav Smile sa po 200-300e pa se vracao bez para...
 Smiley 1

A npr. letos sam bio dobar 350e, nije mi se igralo vise i zadnjih 936poena stavim na 3 , dodje 6, a tu je bio seval od 100, dakle u broju 50.. dobitak 1800, i ja onda svih 1800, okruzim samo br 2, i on dodje Smile !!!! = 21600 poena x 2 dinara..Dakle sve je moguce samo treba jako paziti i imati meru!!!

Poz i cuvajte se i nedajte
IP sačuvana
social share
Hell is from here to eternity

Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
kako da dobijem pare .  da li treba pratiti jedne iste br.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 312
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ja npr, cekam brojeve kad igram.. krenem sa manje uloga i okruyim 2 broja a iymedju njih nek je raymak na krugu 4'5 brojeva..Tih 4 do 5 mi daju 3 do 4 x od ulozenog ,a ova dva favorita mi donose 6 i nesto vise od ulozenog.. Ako ti padne u dobitni broj,samo ponovis i to je to..ako si hrabar probaj ,i da poduplas ulog..ako i tada dolayi ,pa jos treci put, razbio si ga..Kod prvog promasaja,ma koliko hteo da igras bezanija  Smile

Ali jedno je sigurno ,nikad tu nista nije sigurno i nije 100% ..Ja otprilike tako igram i pokazalo se delotvorno..Mada vazim za igraca koji jedini je u (+) u mom mestu.. mogu reci da nisam u + ,zahvaljujuci tome sto nisam imao samokontrolu kad je trebalo stati... Kocka je jako zajebana stvar i moe se lako navuci na to.. Znam likove koji su totalno propali.Mene spasava to sto radim, radim i privatno nekoliko poslova pa i kad sam se zaglibio ,posle nekog vremena sam mogao da zaradim pare..onda zaboravim i kazem sebi,igracu radi zabave..Odem sa 500 , 1000 din, napravim 60 ,70 e odem kupim nesto obaveyno.. sutra isto tako, pa prekosutra uzmem 200e, pa za 5,6 dana dobijem jos nekoliko puta 150 do 500e i onda po obicaju pucaju kocnice, tada si se vec primio, zaboravljas svoju igru ,kreces zesce, pa kad puknes....

Najbolje ti je ako igras shvati to kao zabavu,i mogucnost da mozda uzmes lepe pare, i ulazi samo onoliko koliko si unapred spreman izgubiti..Sve ostalo je opasno..

Zbog svega navedenog ,najbolje je to uopste i ne igrati, ako nisi 100% siguran da ces imati kontrolu nad parama u dzepu i u igri..

evo ja sad igram sa manjim ulaganjima i kad napravim 50 do 100e ,stavim 50% osvojene sume na 4 do 5  (1) u kladionici na fudbalske meceve..

Oprez ljudi i nadam se da sam pomogao.
IP sačuvana
social share
Hell is from here to eternity

Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
ako hocete da brzo dodjete do vecih para slobodno probajte klackalicu na boji (naravno sa velikim ulogom)crveno, crno, crveno ... tesko da moze da ubode bas tada kad vi igrate Smile i to samo iz 4-5  pogodaka i ustajete sa stola Smile
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
ahahaahhaa kakav je ovo sport??? ja sam igrao jedno vreme. . .al sam batalio . . picim veliku seriju + 17 20 i 1. . . nekad pojacava oko 7 nekad oko 0 a nekad oko 21
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Samsung Galaxy
igra li ko ? ja sam sitan igrach, ali ne znam da li je do mojih metoda, ili necheg drugog, od kako sam poceo da igram pre dva meseca, u plusu sam oko 800 eura, a uglavnom sedam za sto sa 500-1000 dinara.


brate, veruj mi bolje da si se odmah izuo.... samo budi pametan i nemoj da se navuces...

nema tu nikakve logike...

meni se desavalo da budem isto tako dobar u serijama... svaki dan po 100-150-200 evra...ali prijatelju kad naletis na minu, ode sve u qrac...veruj mi...
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:54:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.