Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:05:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 87 88 90 91
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Elektronika ~ Elektrotehnika  (Pročitano 521255 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 137
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Da li neko zna gde bih kod nas uspeo da kupim ili naručim  digitalno analogni audio kovertor ? Nešto sam guglao ali nisam uspeo da nađem kod nas. Našao sam na ebay-u i košta oko 10$. ( http://www.ebay.com/itm/Digital-Optical-Coaxial-Toslink-to-Analog-Audio-RCA-L-R-Audio-Converter-Adapter/290996137778?rt=nc&_trksid=p2047675.m1851&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D18518%26meid%3D2259916560223892009%26pid%3D100005%26prg%3D8427%26rk%3D3%26rkt%3D5%26sd%3D300908723913%26 )

Je li neko bliže upoznat sa problematikom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Mozda bih ja mogao oko ovog konvertera ali ne vidim opciju za pp.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
Samsung GT-S5230
Razmišljam da počnem da radim aktivnije oko elektrotehnike, trenutno znam one osnovne pojmove (što smo učili u osnovnoj iz fizike i što sam čitao naknadno oko komponenata). Pokušao sam neke šeme sam da odradim ali stalno naletim na neke nerazumljive  Smile

Koje sheme preporučujete za početnike (nemojte samo sa tranzistorima, te već imam  Smile )?
IP sačuvana
social share
Čovek je biće u potrazi za smislom.
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung SGH-E630
Nikoje, dok ne postanu bar razumljive. Daj neku nerazumljivu da rastumačimo
« Poslednja izmena: 16. Dec 2013, 23:45:45 od enaB »
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Pozdrav. Potrebna mi je sema povezivanja prekidaca rerne 4+0 za mini sporet. Moze li mi neko pomoci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Da li neko zna gde bih kod nas uspeo da kupim ili naručim  digitalno analogni audio kovertor ? Nešto sam guglao ali nisam uspeo da nađem kod nas. Našao sam na ebay-u i košta oko 10$. ( http://www.ebay.com/itm/Digital-Optical-Coaxial-Toslink-to-Analog-Audio-RCA-L-R-Audio-Converter-Adapter/290996137778?rt=nc&_trksid=p2047675.m1851&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D18518%26meid%3D2259916560223892009%26pid%3D100005%26prg%3D8427%26rk%3D3%26rkt%3D5%26sd%3D300908723913%26 )

Je li neko bliže upoznat sa problematikom?

ja sam upoznat vrlo dobro problematikom,ako do sada nisi nabavio imas ovakve i slicne na oglasima,ako hoces nesto ozbiljnije takodje ima
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2915
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Pozdrav zanima me sta i kako radi ovo magnetno pojacalo odnosno neka svrha i neke osnove
Kako vidim radi se o magnetnom kolu za koga vrijede zakoni m kola plus cini se da ovdje ulogu ima prelazni proces  tada zbog promjenljivog fluksa generira napon i prije svega i struja na izlazu
pa kako da ovo rezonujem ali ukratko

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

mp.png
(83.01 KB, 640x573)
IP sačuvana
social share
Da bi promene uspele većina članova društva koje je ušlo u promene mora da se svakoga jutra buditi sa osećanjem izuzetnog istorijskog trenutka, s osećajem nečeg velikog i vanrednog.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung SGH-E630
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
OS
Windows
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Samsung S4 mini
Данас сам мијењао сијалицу у купатилу овакву, и умјесто од 240 волти ја ставим ону од 12 и пукне  Smile
Елем, искочио је осигурач у стану, аутоматски, њега сам подигао али ми не раде опет утичнице у купатилу, и неколико у стану, вјероватно везане за тај осигурач. Сиђем доле до главног склопа и видим да су она 3 главна осигурача ок, нису искочили. Шта би могло бити? Зваћу електричара нема ми друге, али ме живо интересује шта је..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 87 88 90 91
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:05:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.166 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.