Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:34:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 86 87 89 90 91
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Elektronika ~ Elektrotehnika  (Pročitano 521328 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 26
Zastava Sabac, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
LG 09
paaaaaa jesuuuu  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
"Without frustration you will not discover that you might BE ABLE TO DO SOMETHING ON YOUR OWN. We grow through conflict" Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung SGH-E630
Tako sam i mislio...  Smile

I dobro, jel imaš zadatke a nemaš rešenja, ili nemaš ni zadatke ni rešenja? Ako imaš zadatke daj neke da vidimo kakvi su zadaci pa će nešto valjda moći da se nađe, teško da negde ima zbirka objašnjenih ispitnih zadataka za FTN  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Daj okaci ovde sto si resavao, pa ce vec neko da ti kaze da li je tacno. Resio bih ti ja nekoliko, ali sam i sam u frci sa ispitima.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 26
Zastava Sabac, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
LG 09
ovako izgleda otp ispit (kad je lepo raspolozena)  Smile
https://lh6.googleusercontent.com/Y7jci7NGahnb9jHcaE8vGdDM4-G78rgWD5BIEPlDs3NyM4hAwiC4r94qHR0w6qH7Xg=w1331-h662

https://lh4.googleusercontent.com/bNtzI4bHhEnmr7_D9yVLN7sp-no5C7MXX3H1kxDzL5H5q0jxNTui-HeT3osAhFK5tQ=w1331-h662

ako neko bude imao vremena da pogleda malo ovo sa strujama,da mi predlozi najefektivniji metodza resavanje, jer ja sve po cvorovima i potencijalima ili konturnim strujama pokusam, a to nije uvek najlaksi put..
IP sačuvana
social share
"Without frustration you will not discover that you might BE ABLE TO DO SOMETHING ON YOUR OWN. We grow through conflict" Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Ja korsitim modifikovani metod potencijala cvorova. Sad cu da ti uradim cetvrti zadatak, i deseto pitanje, a peti zadatak bih uradio ali nista ne vidim.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 26
Zastava Sabac, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
LG 09
u 5. je uzemljena ova srednja tacka i takvog je oblika da je lako odrediti sve potencijale, napone, pa i nije neki problem..4 nisam pokusavao, vidi ako se snadjes Smile a RLC ovakvo znam, neko drugacije nzm da l bih se snasao, bolje ako umes mi trofazni sistem uradi i 4. i hvala puno  Smile
IP sačuvana
social share
"Without frustration you will not discover that you might BE ABLE TO DO SOMETHING ON YOUR OWN. We grow through conflict" Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Napravio sam ti mali uvod, tj. kako se pisu jednacine po toj metodi. Mozes uzimati da su ulazne struje pozitivne, a izlazne negativne, ili obrnuto, svejedno je, samo je bitno da se ne predomisljas u toku zadatka  Smile
Kao sto vidis, metod dozvoljava improvizaciju, ako imas naponski generator, ne mozes da pises jednacinu za struju kroz tu granu, vec joj das neko ime i ostavis je kao nepoznatu, ali zato tu je odmah poznat potencijal cvora ... Ovaj zadatak  je tako lepo podesen, da se brzo dobija jednostavan sistem 2x2 :
A trofazne sisteme pojma nemam, trebalo bi da spremam to za neki dan, pa cu tad da pogledam.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
4. zadatak.zip (2181.82 KB)
« Poslednja izmena: 16. Sep 2013, 19:55:26 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung SGH-E630
Nešto ti ne rade linkovi  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
Jel moze neko da mi kaze koje su razlike izmedju ova dva modela samsungovih televizora?
http://www.edigital.hu/LED_televizio/Samsung_UE32F5000AWXXH_LED_Televizio-p351138.html

http://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/samsung-televizor-led-lcd-ue-32f4510.html

Interesuju me prakticne razlike,unapred hvala na odgovoru
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 86 87 89 90 91
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:34:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.261 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.