Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27 29 30 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Epidemija malih boginja u Srbiji, hiljade zarazenih, 10+ mrtvih  (Pročitano 84835 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Vidi, tupko, ja ne sklapam ugovor, odnosno ne dajem saglasnost pri vakcianciji ni sa kim, pa ni sa državom, kao npr. pri operaciji slepog creva, mene vakcinišu ljudi sa imenom i prezimenom kojima sam poverio svoje zdravlje.
Valjda je poenta da do problema ne dođe, kada se desi problem, pojeo vuk magarca.

Nije to isto, munogose. U ovom slučaju se radi o grešci, a u slučaju prisilnog vaksinisanja se radi prisiljavanju na ruski rulet.

Smile

Smile Smile

Не знам одакле да почнем овде, ти не знаш где бијеш и шта причаш. Хајде, овако. Smile

Теби смета то што је обавезна вакцинација. Ипак, није баш да се противиш обавезној вакцинацији већ ти смета што не ради Торлак већ верујемо странцима на реч. А није баш ни да ти толико смета што странцима верујемо на реч већ ти смета што у овој држави "нико неће одговарати" ако дође до последица. А опет није ни да ти толико смета што "нико неће одговарати", већ ти смета што је до последица дошло. А није баш ни да ти толико смета што је до последица дошло, него ти смета што је вакцинација обавезна. Ипак, није баш да се противиш обавезној вакцинацији већ ти... Smile

Да додам успут и да сматраш да није исто ако те држава осуди на робију (на основу расположивих доказа, како би заштитила и тебе и друштво) и "осуди" на вакцинацију (на основу расположивих доказа, како би заштитила и тебе и друштво), јер је, цитирам, ово прво "грешка", а ово друго "присиљавање на руски рулет". Smile Smile

----

Да ти кажем ја нешто, немој да се бринеш ти око вакцина више. Smile Отпоран си ти на све то, веруј ми, теби вакцина не треба. Теби каменом да лупају у главу - камен ће да се разбије, шта мислиш да би тек било са некаквим оком невидљивим вирусом. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 544
Не знам одакле да почнем овде, ти не знаш где бијеш и шта причаш. Хајде, овако. Smile
Hajde.

Citat
Теби смета то што је обавезна вакцинација.
Da. Prisilna.

Citat
Ипак, није баш да се противиш обавезној вакцинацији већ ти смета што не ради Торлак већ верујемо странцима на реч.
Protivim se obaveznoj vakcinaciji u svakom obliku. U svakom slucaju, drzava koja ima suverenitet nad farmacijom ima i vece poverenje kod normalnih ljudi.
 
Citat
А није баш ни да ти толико смета што странцима верујемо на реч већ ти смета што у овој држави "нико неће одговарати" ако дође до последица.
Kada kazes stranci, a pricamo o farmaicji, kazi lepo "globalsiticke strukure" koje zele monopol nad zdravsvom i farmacijom čitavih naroda. Farmacija nije nešto što je dobro privatizovati, odnosno nešto što je pametno učiniti profitabilnim u smislu stvaranja privatnog monopola na svetskom nivou.
Da, smeta mi i to sto ne psotoje garancije za proceduru koja se izvodi pod obavezno, što, opet, svakom normalnom pali lampicu da nešto nije u redu.

Citat
А опет није ни да ти толико смета што "нико неће одговарати", већ ти смета што је до последица дошло. А није баш ни да ти толико смета што је до последица дошло, него ти смета што је вакцинација обавезна. Ипак, није баш да се противиш обавезној вакцинацији већ ти... Smile
Ne lupetaj i ne piši gluposti.

Citat
Да додам успут и да сматраш да није исто ако те држава осуди на робију (на основу расположивих доказа, како би заштитила и тебе и друштво) и "осуди" на вакцинацију (на основу расположивих доказа, како би заштитила и тебе и друштво), јер је, цитирам, ово прво "грешка", а ово друго "присиљавање на руски рулет". Smile Smile
Šta ti tu nije jasno? Država zakonom reguliše obavezu (a zakon je, inače protivustavan), gde se nigde ne navodi koga, u slučaju nastanka problema, možeš da tužiš i da li imaš prava na to. Dakle, država, nije u sukobu sa zakonom, prema tome ne možeš ni da je tužiš, na papiru sve regularno. Uopšte, polazi se od pretpostavke da prilikom imunizacije ne može doći do problema i otuda i povod za "obavezu".

A ti si napravio nesrećno poređenje sa ljudima koje država greškom osudi na robiju, gde stoji u zakonu da u tom slučaju imaš pravo na tužbu jer se radi o grešci, odnosno o povredi zakona. Oš da crtam?
----

Citat
Да ти кажем ја нешто, немој да се бринеш ти око вакцина више. Smile Отпоран си ти на све то, веруј ми, теби вакцина не треба. Теби каменом да лупају у главу - камен ће да се разбије, шта мислиш да би тек било са некаквим оком невидљивим вирусом. Smile
Često se projektuješ, i pored svega si uporan kao mazga, a to sve zbog toga što si ideolog, a ne neko ko se rukovodi logikom i razumom.
« Poslednja izmena: 13. Jan 2018, 01:03:06 od 8Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
minvajl, USA - na aerodrumu nuark male boginje... digla se mala frkica u USA
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
neki srbi stigli avionom?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
http://www.nj.gov/health/news/2018/approved/20180112b.shtml

Auuuu, pa sta je ovo?

Citat
Two doses of measles vaccine are about 97 percent effective in preventing measles. We urge everyone to check to make sure they and their family members are up-to-date on measles/mumps/rubella (MMR) vaccine and all other age-appropriate immunizations. Getting vaccinated not only protects you, it protects others around you who are too young to get the vaccine or can’t receive it for medical reasons. If you’re planning an international trip, the World Health Organization recommends that adults or adolescents unsure of their immune status get a dose of measles vaccine before traveling.
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Eo batut:

Citat
Оd pоčеtка окtоbrа 2017. gоdinе, zакljučnо sа 15.1.2018. gоdinе nа tеritоriјi Rеpubliке Srbiје, uкljučuјući i tеritоriјu nаdlеžnоsti Zаvоdа zа јаvnо zdrаvljе Коsоvsка Mitrоvicа, rеgistrоvаnо је uкupnо 1036 slučајеvа mаlih bоginjа

Arnauti i ovi shto preostali a nisu vakcinisani...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 544
 Smile
Obavezna vakcinacija uskoro i za lekare

Od 2020. godine zaposleni u zdravstvenim ustanovama moraće da prime vakcinu protiv gripa i hepatitisa Be, ali i protiv drugih zaraznih bolesti poput malih boginja, rubele, zaušaka, difterije...

Le­ka­ri u Sr­bi­ji od 2020. go­di­ne mo­ra­će da se vak­ci­ni­šu pro­tiv gri­pa i he­pa­ti­ti­sa Be, ali i pro­tiv dru­gih za­ra­znih bo­le­sti. U skla­du sa pod­za­kon­skim ak­tom o imu­ni­za­ci­ji, za dve go­di­ne kre­će spro­vo­đe­nje oba­ve­znog vak­ci­ni­sa­nja i pro­tiv ma­lih bo­gi­nja, ru­be­le, za­u­ša­ka, per­tu­si­sa, dif­te­ri­je, va­ri­če­le, me­nin­go­kok­ne bo­le­sti i dru­gih obo­lje­nja po epi­de­mi­o­lo­škim in­di­ka­ci­ja­ma.

„Imu­ni­za­ci­ja za­po­sle­nih u zdrav­stve­nim usta­no­va­ma je u nad­le­žno­sti Re­pu­blič­ke struč­ne ko­mi­si­je za nad­zor nad bol­nič­kim in­fek­ci­ja­ma i ko­mi­si­ja za bol­nič­ke in­fek­ci­je ko­je po­sto­je u sva­koj zdrav­stve­noj usta­no­vi”, po­ja­šnja­va­ju u In­sti­tu­tu za jav­no zdra­vlje Sr­bi­je „Dr Mi­lan Jo­va­no­vić Ba­tut”.

Do­bi­ja­nje ce­pi­va bi­će oba­ve­zu­ju­će i za sve za­po­sle­ne u zdrav­stve­nim usta­no­va­ma.

OPŠIRNIJE U ŠTAMPANOM I DIGITALNOM IZDANjU

http://www.politika.rs/sr/clanak/396622/Drustvo/Obavezna-vakcinacija-uskoro-i-za-lekare
.....................................................
Citat
Od 2020. godine zaposleni u zdravstvenim ustanovama moraće da prime vakcinu protiv gripa i hepatitisa Be, ali i protiv drugih zaraznih bolesti poput malih boginja, rubele, zaušaka, difterije...
Do 2020. godine zaposleni u zdravstvenim ustanovama neće biti problematični, kao ni do sada (kako za sebe, tako ni za okolinu) ali od 2020. hoće, virusi napadaju svake prestupne! Smile Jebi stoku Lončare i ne vadi! Javi tamo u korporativni ured da ne zabušavaju i da prave vakcine, lobisti se umirit ne mogu!!1
Baš da vidim "stručnjake" i sl. lekare kada padnu pod iglu, jer moraju da budu "zdravi"  Smile

O ovome se priča oko godinu dana, a danas se priča da je sledeći korak i obavezna vakcinacija za odrasle Smile
Ima i ovdašnja forumska bagra i vakcinaški fanatici da osete čari onoga što propagiraju, svojim, a ne tuđim kurcom!


p.s.  hahahaha...ovaj...hahahaha Obavezna vakcinacija uskoro i za lekare hahahaha Ima da budte zdravi svi od reda, mamu vam...!


Prolazi kao kroz iglene uši hahaha Igla je stvorila čoveka! hahaha






Igla missile...odakle ovo ovde?


Zimske čarolije
« Poslednja izmena: 18. Jan 2018, 13:08:53 od 8Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Milice,
mrsh u kuhinju.
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
IglO, moronu...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Нека неко објасни креатури да то што до сада лекари нису били обавезни да се вакцинишу не значи да нису.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27 29 30 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.