Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28 30 31 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Epidemija malih boginja u Srbiji, hiljade zarazenih, 10+ mrtvih  (Pročitano 85375 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 544
IglO, moronu...
Mačka iz tebe priča. Iglo, dabome.
Нека неко објасни креатури да то што до сада лекари нису били обавезни да се вакцинишу не значи да нису.
Kleptomane, procreant lekara koji su se do sada u odraslom donu vakcinisali, npr. MMR-om je oko 0.002%. Baš da vidimo kako će stoka sada da se ponaša : )
A dolaze i po tebe tako pametnog, uskoro ; )
« Poslednja izmena: 19. Jan 2018, 07:44:53 od 8Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Milice... nemam pojima kako da ti kazem ovo... Vidish, radio sam do pre 4 meseci u najvecem privatnom sistemu domova zdravlja i bolnica. Svi lekari su se sezonski vakcinisali protiv gripa, ukljuchujuci medicinske sestre i kasire... Svojom voljom, da ne bi slinili nedelju dana, preneli to na ukucane. MMR nisu, svinjski grip jesu.

Elem,
milice marsh u kuhinju, jutro je... Treba muzu da napravish sendvich...

E posle toga evo nove "istine" da chitash:
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-5261939/Has-Stephen-Hawking-replaced-puppet.html
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 544
Milice... nemam pojima kako da ti kazem ovo... Vidish, radio sam do pre 4 meseci u najvecem privatnom sistemu domova zdravlja i bolnica. Svi lekari su se sezonski vakcinisali protiv gripa, ukljuchujuci medicinske sestre i kasire... Svojom voljom, da ne bi slinili nedelju dana, preneli to na ukucane. MMR nisu, svinjski grip jesu.

Elem,
milice marsh u kuhinju, jutro je... Treba muzu da napravish sendvich...

E posle toga evo nove "istine" da chitash:
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-5261939/Has-Stephen-Hawking-replaced-puppet.html
Obrisala je poruku, možeš pročitati u sekciji gde se to nalazi : )

"Stavovi i ponašanje zdravstvenih radnika Gradskog zavoda za hitnu medicinsku pomoć u Beogradu po pitanju vakcinacije protiv sezonskog gripa"
Citat
Rezultati: Na pitanje koliko često se vakcinišete protiv gripa samo 1.5% ispitanika je odgovorilo da se vakciniše svake godine, 7.5% ispitanika se vakciniše skoro svake godine, 16% ispitanika se vakciniše retko; dok se čak ¾ % učesnika ove studije nikada nije vakcinisalo protiv gripa.
http://scindeks.ceon.rs/article.aspx?artid=2334-64771402056D
« Poslednja izmena: 19. Jan 2018, 10:10:08 od 8Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Mozesh i ti moju.

Inache drzavne ustanove, jbg tamo rasulo zadnjih chetres godina. Zanimljivo je kako lekari postaju profesionalci kad pochnu da rade za privatnike...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 544
Mozesh i ti moju.

Inache drzavne ustanove, jbg tamo rasulo zadnjih chetres godina. Zanimljivo je kako lekari postaju profesionalci kad pochnu da rade za privatnike...
Sav si mi ti profesionalan : ) Četres? Samo kada su vakcine u pitanju, onda sve radi kao podmazano (ne aludiram na tvoju situaciju, kada kažem podmazano, iako se tako čini)? Stvarno si moderan i pametan : ))
Privatizacija zdravstva je još jedan u nizu procesa koje globalizacija zahvata.
Upravo si označio kao "neprofesionalce" sve one lekare, hirurge, doktore, profesore u istoriji koji se nisu podvrgli eliksirima mladosti u vidu vakcine, a nisu radili u privatnoj sferi.

p.s. I nisu leševi padali ulicama, nije se desila apokalipsa u Srbalja, nije psotojao duševni bljuc da te plaši iako se nisu vakcinisali.
« Poslednja izmena: 19. Jan 2018, 10:18:35 od 8Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
MIlice,

Nisam rekao da su lekari koji rade u drzavnim ustanovama neprofesionalci, ali se ponashaju neprofesionalno.
Lekar te prima na pregled/konsultaciju u lekarskoj sobi? Pregleda te sa otvorenim vratima? Kashlje u tebe bez maske? Izlaze se virusima bez ikakve zashtite? O higijeni nema smisla i prichati... I ne nisu problem pare, po pregledu drzavna ustanova naplacuje vishe dinara. Na broj zaposlenih lekara drzavna ustanova ima vishe serstri i cistacica...

P.S. da li treba da padaju leshevi po ulici? Znachi kad pochnemo da se saplicemo od kristalova po ulici onda je pravi trenutak da se prizna da je vakcinacija potrebna?

milice, vrati se u kujnu.
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 544
MIlice,

Nisam rekao da su lekari koji rade u drzavnim ustanovama neprofesionalci, ali se ponashaju neprofesionalno.
Konzumente dildo industrije,
Nije šija nego vrat.
Pa čekaj, kako to da su profesionalni kada treba da propišu prisilnu vakcinaciju dece, a nisu kada treba da vakcinišu sebe (sa svim mogućim vakcinama)?  : )) Valjda je Bog prvo sebi dao bradu?

Citat
Lekar te prima na pregled/konsultaciju u lekarskoj sobi? Pregleda te sa otvorenim vratima? Kashlje u tebe bez maske? Izlaze se virusima bez ikakve zashtite? O higijeni nema smisla i prichati... I ne nisu problem pare, po pregledu drzavna ustanova naplacuje vishe dinara. Na broj zaposlenih lekara drzavna ustanova ima vishe serstri i cistacica...

Jeste, došli globalisti i lerr kao terijer tog sistema i sad će oni, tako pametni, da nameću pravila. Pa naravno da je državno zdravstvo u problemu, to i jeste cilj, pretpostavljam da je samo kontrola vakcina i sama prisilna vakcinacija, kao poitička odluka pročla sva moguća istraživanja?! : ))

Citat
P.S. da li treba da padaju leshevi po ulici?
Ne genije, to znači da ni oni sami ne veruju u ono što pričaju. Gde su svi ti leševi pre 2020. godine?
Citat
Znachi kad pochnemo da se saplicemo od kristalova po ulici onda je pravi trenutak da se prizna da je vakcinacija potrebna?
Ko kaže da vakcinacija nije potrebna?

Citat
milice, vrati se u kujnu.
Reci ženi da poveća centimetražu, tebi treba dupla doza!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
milice,

ako su vakcine ruske onda nisu globalistichke pa bi njima trebalo da se shpricash? To ocesh da kazesh? Poshto ja steko utisak da si ti protiv vakcina, a onda kazesh da nisi... jesi ili nisi? ili si protiv ako nisu iz tvoje kompanije?

btw, promenio sam posao vishe nemam veze sa "farmakomafijom" ali josh uvek sam za vakcinaciju.

Sto se tice lesheva, antivax idiJoti su postali aktivni posle 2015... Ova blaga epidemija je rezultat antivax pokreta.. Ali  bogme antivaxeri su se dobro potrudili i naprodavali blendera, srebrne vode, raznih minerala i izbeljivacha...

i milice, nemoj da se projektujesh na mene i namecesh mi svoje analne frustracije...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 544
milice,

ako su vakcine ruske onda nisu globalistichke pa bi njima trebalo da se shpricash?
: )) Konzumente dildo industrije,
Ruske? Najbitnije je ko ih proizvodi, i za koje namere, odnosno iz koje pobude.
 
Citat
To ocesh da kazesh?
Izmedju ostalog i to.
Citat
Poshto ja steko utisak da si ti protiv vakcina, a onda kazesh da nisi... jesi ili nisi?
Pa sad, kod korporativnog terijera i ideologa sve je crno belo, pa tako i ova tema. Vakcinacija svakako treba da postoji. Sve ostalo, na koji nacin se sprica, koliko, kada, cijim vakcinama je tema za debatu nacionalno odgovornih strucnjaka, a ne korporativnih pudlica i epidemiologa sklonih korupciji.
Citat
btw, promenio sam posao vishe nemam veze sa "farmakomafijom" ali josh uvek sam za vakcinaciju.
Ti imas veze sa dildo industrijom, a za farmakomafiju si voluharica, nebitan lik koji ne kapira foru.
Tom idiotu za koga ti radis treba dati beneficiran radni staž.
Citat
Sto se tice lesheva, antivax idiJoti su postali aktivni posle 2015... Ova blaga epidemija je rezultat antivax pokreta..
Pa neće biti, dildo konzumentu. To je fora vakcinačkih fanatika. Epidemija je bila, npr. i 2007. godine, pa se bljuc nije tako interesovao za zdravlje napaćenog naroda : ) Bila je skoro i epidemija velikog kašlja, svi oboleli uredno vakcinisani, pa nema ni bljuca, ni "stručnjaka", a nie dildo obožavatelja da svedoči : ))
Uzgred, od 1986. (čini mi se) samo je 4 puta bio odgovarajući obuhvat, pa eto, i ti si preteko, lupetaš na forumu i uživaš u čarima koje dildo pruža...

Citat
i milice, nemoj da se projektujesh na mene i namecesh mi svoje analne frustracije...
Konzumente dildo industrije, to kaži ženi, a ne meni!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
O milice,

Pocheli smo analne frustracije da projektujemo i na zene i na mushke...
Milice, nece te niko? Ajd milice, naci ce se neko ko ce da te bichslepuje... Ima ovih obojenih mudzahedina oko stanice, oni bash traze ovchice. Taman da podelite floru i faunu. Cujem od tvoje keve da su sve neprskani, organski okresani pimpeci. I josh kaze da su posni, bash po pravoslavnom kanonu...

Dakle, ako su ruske vakcine i pravljenje za bracu srbe onda je sve ok...  Vidim milice, svrbi te guza za kuratim rusima...

Ako te zanima zashto se kaze kurati rusi pitaj babu i dedu...
« Poslednja izmena: 19. Jan 2018, 14:39:25 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28 30 31 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.