Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Maj 2024, 02:31:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Цеца и Јеца  (Pročitano 17647 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.63
Jest.. oni su mi promakli... kao i Trubadur koji je spominjala apstrahovana (i prenosio RTS2)

Ali, cisto ako neko od ovih zaluta na temu da ih obavestim da Prljavi Hari mozda dolazi na Nisvil, ali ako ne stigne... doci ce njegov sin.. pa mogu da se odvrte tamo... 2.5h sata busem, povratna 1100dinara...
Mada, i njega i vesterne su nekada samatrali lakom zabavom i sundom... Smile

Филмови генерално су лака забава и шунд...
« Poslednja izmena: 29. Jun 2013, 16:04:34 od YuWarez »
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Sony xperia
Jest.. oni su mi promakli... kao i Trubadur koji je spominjala apstrahovana (i prenosio RTS2)

Ali, cisto ako neko od ovih zaluta na temu da ih obavestim da Prljavi Hari mozda dolazi na Nisvil, ali ako ne stigne... doci ce njegov sin.. pa mogu da se odvrte tamo... 2.5h sata busem, povratna 1100dinara...
Mada, i njega i vesterne su nekada samatrali lakom zabavom i sundom... Smile
Bilo je dosta koncerata. I to bas podosta. Bar u zadnjih 3 meseca. Al' sto kazes, od drugih stvari se ne cuje za to ili se jednostavno ignorise u promociji ili izvestavanju. Mozda po neka rec i toliko. Kao neka guljava vest od par recenica.
« Poslednja izmena: 29. Jun 2013, 16:08:02 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Jest.. oni su mi promakli... kao i Trubadur koji je spominjala apstrahovana (i prenosio RTS2)

Ali, cisto ako neko od ovih zaluta na temu da ih obavestim da Prljavi Hari mozda dolazi na Nisvil, ali ako ne stigne... doci ce njegov sin.. pa mogu da se odvrte tamo... 2.5h sata busem, povratna 1100dinara...
Mada, i njega i vesterne su nekada samatrali lakom zabavom i sundom... Smile

Филмови генерално су лака забава и шунд...

sarkazam?
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.63
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
Сестро Санџи за тебе смо давно утврдили да ниси баждарена  Smile

Citat
Сама чињеница да је била са Шабаном а касније се удала за Аркана, нешто говори...или је била толико наивна да није знала да су обојца кримоси...

Шта говори та чињеница? Изабрала је да редовно шири ноге двојици кримоса, па је зато крива  ил сноси неку моралну одговорност за нешто што су они радили? Говори једино да жена влажи на мушкарце који имају неку моћ, ауторите блабла ...

Citat
Сви ми знамо у каквим се она круговима кретала тако да није тешко за поверавати да је она имала веза са проневером и ко зна шта је све радила а да се за то још није сазнало...

проблем је управо у том ''сви ми знамо''... Сви ми све знамо, сви смо ми најпаметнији, нај ово, нај оно ... а живимо у Србији која би да није чамуга и њихових домовина била позната ко банана држава. Сви ми мислимо да знамо ... па онда још претпостављамо уверени у своје претпоставке ...

Citat
дошла до преставника те такозване грађанске Србије и борца за демократију...

е ово је посебна туга ... што такву сподобо ико икад игде назове овако нечим. А овде је и сматрају тиме...

Citat
.. samo što ja baš toliko ne pratim sve ali zato ' no problem ' Ekrema gledam redovno  Smile

и шта рећи ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0

Citat
.. samo što ja baš toliko ne pratim sve ali zato ' no problem ' Ekrema gledam redovno  Smile

и шта рећи ...

Mislio sam na sve rijalitije i sve ono što je Sandži navela da gleda  Smile

Čisto da razjasnimo ...  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
jbg, ne znam kakve filmove gledaš... ali ako smatraš da su svi filmovi koje si ikad gledao šund, to je pitanje tvog izbora, ne filma generalno...

filmovi nastaju s istom motivacijom kao i slike, pesme, knjige... isti im je i cilj... po čemu bi onda potonji bili umetnost, a samo film laka zabava?
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
Citat
Čisto da razjasnimo ...
ма опуштено само ... само ти гледај све и лагано. Стање редовно...

Citat
... она је турбо фолк, она је крива за ту културу, она је крива и за све што је урадио Аркан јер побогу удала се за њега, није га пљунула и шутнула, она је крива за јер без њене улоге 90-е се не би десиле...




и да је плагијатор ... да је компилатор ... да је директно крао од Езенштајна  и да је кривац за кризу авангарде ...  Smile Smile Smile

углавном ... о Буњуелу све најбоље?  Smile

Citat
ilmovi nastaju s istom motivacijom kao i slike, pesme, knjige... isti im je i cilj... po čemu bi onda potonji bili umetnost, a samo film laka zabava?

јер су филмови покретне слике и као такве може их свако гледати. То ти је отприлике објашњење ... књиге су ексклузивније... шабанизам  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.63
Шта говори та чињеница? Изабрала је да редовно шири ноге двојици кримоса, па је зато крива  ил сноси неку моралну одговорност за нешто што су они радили? Говори једино да жена влажи на мушкарце који имају неку моћ, ауторите блабла ...

Си чуо за изреку: ''С ким си такав си''...
Тешко да ако је она била окружена кримосима да је она светица...
А и није нормално да неко буде са убицама, мафијашима и да се не може рећи да та особа бар у моралном смислу није добра...

проблем је управо у том ''сви ми знамо''... Сви ми све знамо, сви смо ми најпаметнији, нај ово, нај оно ... а живимо у Србији која би да није чамуга и њихових домовина била позната ко банана држава. Сви ми мислимо да знамо ... па онда још претпостављамо уверени у своје претпоставке ...

Жена је ОСУЂЕНА. Значи, постоје докази да је проневерила паре...И онда се нађе неко ко то окарактерише као линч...Не знам шта таквим особама треба као доказ...

е ово је посебна туга ... што такву сподобо ико икад игде назове овако нечим. А овде је и сматрају тиме...

Јебига, нисам део те багре тако да ме то баш и не дотиче...
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Nokia 
Imam vremena. Kod mene se u kucu ulazi u 20h kad pocinje Farma, a gledamo do 2 ili 3 zavisi kako je kada zanimljivo....

Jel mislite da sam to samo ja?
Polovina ovde ustogljenih individua rade to isto. Samo cute da ne ispadnu sabani i seljacine. Mene mozete da krstite kako god vam pada na pamet. Puca mi kurac.


Zmaju nemoj da mi menjas recenice.  Smile
Ti si me upoznao, znas kako je: isto ovde- isto onde. Jasno i istinito. Nisam bazdarena Smile
A ti ne znas bitne lokacije u NS, ali sam ja uvek tu da te naucim Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 29. Jun 2013, 16:22:13 od sandra80 »
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Maj 2024, 02:31:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.