Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 15. Maj 2024, 04:55:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Цеца и Јеца  (Pročitano 17645 puta)
29. Jun 2013, 14:39:53
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
Browser
Opera 12.15
упалим јутрос бре онај фејсбук ... и листам ... кликнем на неколико линова, гледам и не верујем.

пола фејсбука качи слике са Цециног концерта а пола из петних жила пљује Цецу. Спочитавају јој и највеће глупости ... она је турбо фолк, она је крива за ту културу, она је крива и за све што је урадио Аркан јер побогу удала се за њега, није га пљунула и шутнула, она је крива за јер без њене улоге 90-е се не би десиле... изгледа је крива за све.

Не трудим се да пратим пинкове, скандале, светове, таблоиде ... ал гледам тв помало и читам новине. И не памтим кад сам је видео по медијима... да лапрда, да се свађа, да се ваља у блату као ови који јесу тај јбни турбо фолк шта год он био... и јесу носиоци те културе. Али нису они криви, Цеца је крива.

И неки наизглед интелигентни по том интернету пишу километарске блогове, постове, анализирају јој до бесмисла и приватни живот, удају за Аркана, дискографију и смисао текстова, извлаче бесмислене закључке о њеној ратно хушкачкој улози јер се јеботе у једном споту за неку сладуњаву љубавну песму појављује младунче тигра ... а тигар је симбол Арканових тигрова а они су српске паравојне формације а Срби су криви за све.

Знају сви они да је Цеца дала алиби Легији и целој Шилеровој, ил су чули негде од од неког, ил мисле да су чули, ма прича се то мора да је истина ... Знају ко ју је кад јебао, знају да је била у затвору...

За то време једна самопрокламована дива с проблематичним доживљајем реалности се сатире од гостовања по телевизијама, давања изјава које вређају интелигенцију ретардиране кокошке, саморекламирања, нападног пропагирања једног животног стила, изигравања месије и трачка наде и просветљености у посељаченој Србији, поређења себе са Теслом све-те-не-јебало... са Теслом еј... писања колумни, подршке лгтб популацији свачега још нешто ... твитеровања и  јебемлига... мрско ми и одвратно да набрајам све њене покушаје медијског експонирања и покушаја прикупљања фанова...


И није проблем та дива која искаче и из јбног фрижидера... нису проблем фарме, велики братови, прељубници, бескрајан низ старлетица познатих по томе што су познате по сисама и скандалима.. Ништа није проблем. Проблем је Цеца.

А зашто је проблем баш Цеца која кад пева пева неке сладуњаве и сетне пјесмице а кад не пева ћути и живи свој живот без да искаче из фрижидера? Зашто је баш она проблем и она је крива за ту ''неку сачувај ме боже културу'' што би рекао Кристијан а не они који држе медије, зарађају на пропагирању љигавштине... зашто Цеца а не Јеца ил било ко од опскурних ликова који предњаче у том ваљању по блату коме тепају естрада?

Цеци би се све опростило ил заборавило да није једне ситнице ... а то је да је жена у стању кад год јој се дигне да направи концерт и скупи 100 000 људи ...

И да га јебем... ограде ради, не волим је, не симпатишем је ... али ме нервира та манифестација малограђанштине њених критичара који је критикују из зависти и мржње... и то лоше, неутемељено, бледо и без трунке доследности.

А ти и такви су алтернатива гомили празноглаве дечурлије која вришти уз лајв извођење Кукавице, и сличнима залепљенима пред тв-ом уз лајв пренос концерта.

Кад би био неки избор између једних или других ... тотално бих био у оном фазону ''бирам да не бирам''. Просто не знам који су ми одбојнији ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
ja bi baoje obe sa sve u pkešu
« Poslednja izmena: 29. Jun 2013, 14:48:28 od upap »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
иди онда на бурек секс, наћићеш тамо нешто вредно фулскрина, закључавања врата и куцања таквих постова једном руком ... ајд лагано...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Srpska posla...


Bole me dupe i za jednu i za drugu. Štaviše,ne bi mi smetalo ni da se odsele.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung SGH-E590
Ne valja srpska seljanija, ali zato treba da skacemo za zapadnom seljanijom. Smile
Koliko mi se povraca od svih tih sto glume neki moral kad se spomene Ceca ili Lukas ili sta god, a sa druge strane slusaju Madonu, onu pokojnu Ejmi itd. Znaci svi ti sa takvom pricom veze nemaju sa kulturom i moralom i oni su ona najodvratnija bagra koja mrzi sve srpsko i moja poruka za sve njih je mars na taj zapad, ako vam ovde ne valja! Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
mob
Nokia 
helou , aj kam in pis  Smile

Daj da dam neko lično mišljenje... recimo ta Kukavica je prva pjesma u mom životu na koju sam se istripovala da znam da pjevam, imala sam 4-5 godina  Smile

Potpuno si u pravu kad kažeš- ona nikog medijski ne siluje. Ona ne gostuje nigdje bezveze I nema skandalozne izjave. Jedino joj zamjeram taj krimi rad, što me automatski šalta na Čolića--- taj čovjek, pjevao sa Bregovićem retardiranu pjesmu, pjevao mali million prelijepih pjesama koje ti vraćaju vjeru u kvalitet.... SAMO  radi ono za šta se deklariše. On je pjevač , on je beskrajno skroman I jednostavan.... trči  trim stazom, normalno sa svima komunicira, ne glumi ludilo....a ne da je ime nego mu se klanjam.

da sumiram- zamjeram joj što nije samo pjevala, nego je izigravala čovjek-ženu na pogrešan način.

Karleuša je samo jedan od likova izvučen iz mase I medijski propraćen, ali onakvih ima na kilo. Da ne širim, ni iz džepa ni u džep, ali ona promoviše praznoglavlje praćeno nevjerovatnim, pogubnim samopouzdanjem.

I opet, nekad čak I ubode neki koment da je na mjestu,a koliko je tupava uglavnom kaže nešto od čega se napravi dobar poster.

kao što već rekoh, nerviraju me I njihovi I bilo čiji ludi fanovi koji se tetoviraju, kunu u njih i žive njihov život.
''Krv svoju za Cecu moju..'' haha

IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
ozbiljno? s' obzirom da si započeo visokoumnu temu, nakon jutarnjeg onanisanja na iste na fb. sad deliš praktične savete na bureku, jel to?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Karleuša je težak idiot, zrela za posmatranje. To se vidi iz aviona. Žena koju su kao malu ubedili da peva,izgleda i misli najbolje na svetu,i koja na svaku komunikaciju,koja nije kompliment, reaguje oštrom odmazdom. A svaki pokušaj da joj se objasni to njeno stanje,ta njena bolest i fabrička greška u glavi, rezultuje samo još jačim inatom i učvršćivanjem stava da je ona u pravu i da joj u stvari svi ostali zavide.

Žena mentol,pacijent,sociopata... koji na kritiku da ne ume da peva,što dokazuje snimak falširanja u studiu (kad nije uključen najbolji drugar 99% današnjih ''pevača'',iliti AutoTune... ) i snimci njenih starih pesama iz 90ih,kad je izgledala ko Nemački tranvestit.

Što se komunikacije i imidža,barem sa javnošću tiče,da,Ceca jeste gospođa u odnosu na nju,i u odnosu na mnoge druge sa takozvane estrade. Al to je sve.


Mada je i ona umela da jede govna i kenja po drugima.Još im samo fali ona treća ciganka, Seka Aleksić,koja donekle deli Karleušine ''kvalitete'' ličnosti,pa da bude kompletan šou. Hleba i igara za glupu masu.

Mislim,kad danas imamo ''novine'' koje prenose šta je juče Ekrem natrpao u sebe, ko je (opet) ''provozao'' Vendi i ko je kome rekao da jede govna na Farmi... Ili pak gde će Severina letovati za dve nedelje (boli me baš kurac gde će Severina letovati za dve nedelje...  Smile )  šta drugo pa očekivati.
« Poslednja izmena: 29. Jun 2013, 15:08:30 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
da se ja nesto ovde pitam turio bih jednu anketlu ovde Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja imam da kazem samo jednu stvar povodom te citave buke i frke - Ako te Ceca ili Jeca... ili bilo koja "eca" sprecava da zivis svoj zivot, onda zaista treba da preispitas neke stvari... I tu mislim na ove sto hiperventiliraju sinoc od kad je poceo koncert pa do danas... Sve zajedno sa onom drugom plastikanerkom...

A malogradjanstina je to sto niko nije prokomentarisao ni jedan koncert koji se u poslednja 2 meseca odrzao u BGD, a bilo je svacega i za svaciji ukus...
Pardon, jeste... da se napljuje Djordje Balasevic...  Smile

Ti sam, inace... pitala na par strana... i fino su me napljuvali...

Alternativa postoji... ali ljudi ne zele da postoji alternativa Smiley
Lakse je kriviti sve drugo...

Meni je u zadnje vreme postala credo recenica: "Pronacicemo put ili cemo ga sami napraviti..."

To su deca jednoumlja... i potomci istih... nauceni da postoji samo jedan put...

Njihove tate i mame su pljuvale po Siluetama i jurili pokojnog Zorana Miscevica da mu osisaju kosu preko usiju, zatim su meta bili Bregovicevi cobani, pa je Corba dobila pecat sunda, sledili su "drogerasi" new wave  i sad ova...
Izgleda da je jedino devedesetih sve bilo OK jer je kroz prvobitni turbo-folk i dens bili za sva nepca...

A sad se pere obraz i otkopavaju Mladenovic i Dzenis... i zakivaju u nebo...

Zakljucak... ovde je nivo kulture uzasno nisak... i pri tome mislim pre svega na urbanu populaciju... Sto je veci grad, to si veci netolerantni imbecil..jer... za mnoge ljude... rodjene u gradu ili dosle u isti stvarno previse cinjenica da si u gradu samo jedan mrav... i da, objektivno, nista ne znacis...

A to boli...

Pa se kompleksi lece kroz blogove, tekstove, analize, pljuvacine, komentare, twittove i ostale oblike opste histerije...  Smile


I samo jos nesto... napisala sam na onoj drugoj temi... Od svih lopova u ovoj zemlji, voleli je ili ne, Ceca je jedina izmirila svoj dug drzavi. Odrobijala, platila... i izasla... bez kukanja i prenemaganja...
Sta mogu... volim ljude koji dostojanstveno mogu da progutaju sopstveno g*vno... Wink


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 15. Maj 2024, 04:55:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.