Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 511
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: BUSPLUS sistem kontrole karata u BG - ustvari sistem za praćenje ljudi!  (Pročitano 311351 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Qtek 小米
Па шта ? Држава и треба да прати људе, ја бих био још већи тоталитариста.
Међутим ми прво морамо да добијемо државу, озбиљну и независну.

Највећи проблем ће бити ако се ГСП досети усташко-титовског система наплате месечне маркице која неће бити као до сада плати 3200 динара и вози се месец дана по целом граду без престанка, мењајући и на десетине бусева у једном правцу.
Изгледа да ће да нам уведу маркицу која ће стого пратити релацију кућа - посао, дакле право на пар гсп линија, таман колико ти треба да стигнеш на посао и да се вратиш.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
Nokia E72

Zanima me vaš stav o tome?
Drago mi je sto se cigani nece svercovati Smile
I nadam se da ce sistem funkcionisati  Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Glupost nevidjena.Obicno bacanje para.


Pogotovu je jos smesnije kada se uzme u obzir cinjenica da je GSPu najveci problem on sam,a ne svercovanje.
Kradje delova,muljaze,ocajno osoblje,nikakva kontrola odrzavanja i rade preduzeca...

To je ono sto je kriza,a ne sto se ljudi svercuju.Uostalom,recite mi da ne izgleda kontradiktorno da u autobusu koji napred ima delove sa 20542395239 razlicitih vozila,isto toliko eksera,ali na pogresnim mestima(vratiti masku/lim na mesto na kom je bio zahteva posebnu,hi-tech tehnologiju i mehaniku i enormne kolicine truda i vremena),a unutra moderne LCD displeje... Tik pored crvene kutijice koja bleji iznad motora,u kojoj se nalazi sta? sistem za gasenje u slucaju pozara.  Smile

Vecini preduzeca je lakse da odrzavaju vozilo kako treba.Epa,ne,GSPu je lakse da im ugradi sistem za gasenje motora,nego da zaista odrzava i opravi taj motor.  Smile


Isto mislim i o novopristiglim spanskim mrcinama koji sluze samo za mazanje ociju narodu.

I jedno i drugo su nevidjeno sviranje ku*cu,ali,eto... lakse laprdati "kako je tako u tom i tom Evropskom gradu" i kupovati/ugradjivati takva smeca,nego se posvetiti resavanju pravih problema.
« Poslednja izmena: 16. Nov 2011, 19:33:33 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
HTC Wildfire S
Pa da, najveći krimosi se voze šipkom, sve će ih pohapse sad...
Imaš tri mogućnosti:
1.) Najpovoljnija - da jednostavno kupiš nepersonalizovanu, kako ti u trag ne bi mogle ući strane i domaće službe i otkriti tvoje epske poduhvate

Win. xD

Citat
ugrađen GPS sistem.
Citat
GSP će u svakom trenutku imati podatke o tome u kom smo autobusu i kuda se krećemo!

A jel' ti se dopada ideja i mogućnost da znaš gde se autobus nalazi i da znaš kad će doći a da ne čekaš pola sata uzaludno?
« Poslednja izmena: 16. Nov 2011, 19:33:25 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
Nokia E72
Red voznje se i sad zna...  Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
A jel' ti se dopada ideja i mogućnost da znaš gde se autobus nalazi i da znaš kad će doći a da ne čekaš pola sata uzaludno?

1.Blago vama kada mislite da ce to zaista tako biti.
2.Da,to je od presudnog znacaja.Za 10 minuta moze mnogo toga da se uradi.A mi Srbi svi zauzeti biznismeni,pa nam je od presudnog znacaja da ne izgubimo 10 minuta... Ono... propasce svetska ekonomija...

I inace svi koristimo svoje vreme do maksimuma... Svi radni i vredni u tri lepe.

Red voznje se i sad zna...  Smile

Pa,naravno da se zna,ali se ne postuje.A nece se postovati ni tad.

Al,eto... da budemo "u trendu".Znas,ono.. svi smo zauzeti u p.m.,a za 10 minuta moze da se uradi toliko toga...

Za 10 minuta covek moze samo da popije ili pojede nesto.  Smile te ne vidim cemu sad to proseravanje sa tim saopstavanjem kad ce vozilo doci.
« Poslednja izmena: 16. Nov 2011, 19:38:59 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
HTC Wildfire S
A jel' ti se dopada ideja i mogućnost da znaš gde se autobus nalazi i da znaš kad će doći a da ne čekaš pola sata uzaludno?

1.Blago vama kada mislite da ce to zaista tako biti.
2.Da,to je od presudnog znacaja.Za 10 minuta moze mnogo toga da se uradi.A mi Srbi svi zauzeti biznismeni,pa nam je od presudnog znacaja da ne izgubimo 10 minuta... Ono... propasce svetska ekonomija...

1. Najavljeno. Dal' će se realizovati ne znam. A i ne pričamo o sci-fi ovde, to je sasvim obična stvar a korisna.
2. Blago tebi ako imaš vremena za bacanje koje više voliš da potrošiš na stanici dok se smrzavaš ili kuvaš, meni to nije naročito zabavno. Smiley


Uostalom, zašto ne? I zašto je to proseravanje?  Smile


Edit:
Aj kad si se dopisao:
Citat
I inace svi koristimo svoje vreme do maksimuma... Svi radni i vredni u tri lepe.

Oću da sedim u toplom kafiću još 10 minuta i da džabalebarim...
problem?
« Poslednja izmena: 16. Nov 2011, 19:42:48 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Stav gradjana mozes da vidis u skoro svakom autobusu tj. pola tih kutija je vec razlupano! Smile

Pa ti koji lupaju te kutije lupaju i druge stvari koje nemaju GPS ili kameru, to je stvar nagona a ne stava  Smile

Ko je iz BG-a verovatno je čuo za novi sistem kontrole karata u vozilima javnog gradskog saobraćaja tzv. BUSPLUS. Poznato vam je verovatno i to da ćemo morati da se čekiramo svaki put kada ulazimo u vozilo,kao i da svako vozilo ima ugrađen GPS sistem. Takođe, znate i da je većina novih BUSPLUS kartica predviđena da bude personalizovana (ime, prezime, slika, adresa itd.). Zaključak je jasan: GSP će u svakom trenutku imati podatke o tome u kom smo autobusu i kuda se krećemo!
Ja ću im samo reći neka hvala, ali novu karticu nikako neću izvaditi, pogotovo ne personalizovanu.

Zanima me vaš stav o tome?

Meh... to se vec zna... sigurno imas mobilni telefon? Smiley

I koristi Face Book  Smile

IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
HTC Wildfire S
Što se tiče tih razlupanih kutija.
Ni jednu jedinu nisam video.

Jedino ako ih lupaju na nekim džnj predgrađe linijama.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
1. Najavljeno. Dal' će se realizovati ne znam. A i ne pričamo o sci-fi ovde, to je sasvim obična stvar a korisna.

Ne,to je potpuno beskorisna stvar za kojom uopste nema razloga.Dovoljno je da se red voznje postuje i da se prilikom izrade istog dobro proceni tok saobracaja,odnosno kongestija,i bice kako treba.
2. Blago tebi ako imaš vremena za bacanje koje više voliš da potrošiš na stanici dok se smrzavaš ili kuvaš, meni to nije naročito zabavno. Smiley


Uostalom, zašto ne? I zašto je to proseravanje?  Smile

Sto jes,jes,nije da ga ne tracim nekad,ali opet ne razumem sta ce tih 10 minuta toliko promeniti? Sta moze covek da uradi za to vreme? Da kupi nesto u trafici? Vau...

A proseravanje je jer se bezveze trose pare na to umesto da se resavaju pravi problemi.

Nema jednog vozila koje je 100% 90% ispravno,za 2 meseca(kad pocnu i Spance da ceprkaju) nece biti nijednog koje je i dalje ima 100% svoje odgovarajuce delove,a ovde mi uvode LCD ekrane i obavestenja o kretanju vozila... E,da,to je najbitnije...
« Poslednja izmena: 16. Nov 2011, 19:48:49 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 511
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.