Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 511
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: BUSPLUS sistem kontrole karata u BG - ustvari sistem za praćenje ljudi!  (Pročitano 313258 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
HTC Wildfire S
Kod nas se ionako ide po sistemu... važno je da gura. Smiley
Do god radi... nije bitno kako i koliko.  Smile (i koliko je staro i ispravno Smile )

Opet s druge strane... ako su već uveli GPS, umesto nove delove ili šta već predlažeš... zašto to ne iskoristiti do kraja?
A korisno je... barem meni.. i verujem mnogim drugima...

Citat
Sto jes,jes,nije da ga ne tracim nekad,ali opet ne razumem sta ce tih 10 minuta toliko promeniti?

It's those little things in life, that makes us happy.  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 16. Nov 2011, 19:54:07 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
Nokia E72
Citat
opet ne razumem sta ce tih 10 minuta toliko promeniti? Sta moze covek da uradi za to vreme? Da kupi nesto u trafici? Vau...

Jbg, neko je navikao da bude organizovan...
Znas otprilike koliko ti vremena treba da negde stignes
i sad ti tih 10 min sve poremeti, udjes u saobracajnu guzvu i zakasnis na poso  Smile Smile
Nije BG selo, ovde covek potrosi dnevno dva sata samo u autobusu  Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Opet s druge strane... ako su već uveli GPS, umesto nove delove ili šta već predlažeš... zašto to ne iskoristiti do kraja?
A korisno je... barem meni.. i verujem mnogim drugima...

Zato sto je bitnije da to vozilo zaista negde i stigne,a ne da se pretvori u dry cooker.

Ovo sto oni rade nije ni bacanje akcenta na funkcionalnost(sto ja uvek podrzavam),ni stednja,ni snalazljivost,itd... to je obican debilizam.Debilizam zbog koga su ljudi cak ginuli nekad(propadanje sedista pod tockove,ili pucanje zglobova kod autobusa,bilo 90ih)

Citat
Sto jes,jes,nije da ga ne tracim nekad,ali opet ne razumem sta ce tih 10 minuta toliko promeniti?

It's those little things in life, that makes us happy.  Smile  Smile

Of kors,i,da,priznajem jos jednom-naravno da ga i ja tracim cesto.Ali,opet... draze mi je da se vozim autobusom/trolejbusom/tramvajem,pa makar i odstupao malo(rekoh - malo) od reda voznje,nego u frankenstajnu koji samo sto se ne raspadne,ali je bitno da ima LCD...




Na kraju krajeva... Imaju oni sasvim dovoljno love za sve.Samo sto su aljkave lencuge,kojima gomila orangutana odrzava vozni park,a lopovi vode racune.Oni i Lasta su bili u gotovo istoj poziciji 90ih,pa opet,ona se sredila i postala najbolja u regionu,a ovi i dalje ne mogu jedan motor da nameste kako treba,nego se sve resava dobim starim ekserima,sipakama i daskama...Mad Max style.A tek o popravljanju istog da ne pricam... To je tek nevidjena mudrost i nauka,zahteva poznavanje nuklearne i raketne fizike...
« Poslednja izmena: 16. Nov 2011, 20:02:54 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Ko je iz BG-a verovatno je čuo za novi sistem kontrole karata u vozilima javnog gradskog saobraćaja tzv. BUSPLUS. Poznato vam je verovatno i to da ćemo morati da se čekiramo svaki put kada ulazimo u vozilo,kao i da svako vozilo ima ugrađen GPS sistem. Takođe, znate i da je većina novih BUSPLUS kartica predviđena da bude personalizovana (ime, prezime, slika, adresa itd.). Zaključak je jasan: GSP će u svakom trenutku imati podatke o tome u kom smo autobusu i kuda se krećemo!
Ja ću im samo reći neka hvala, ali novu karticu nikako neću izvaditi, pogotovo ne personalizovanu.

Zanima me vaš stav o tome?
Ovo da se desi u Srbiji, ma nikako?  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Samsung Galaxy IIs
Ko je iz BG-a verovatno je čuo za novi sistem kontrole karata u vozilima javnog gradskog saobraćaja tzv. BUSPLUS. Poznato vam je verovatno i to da ćemo morati da se čekiramo svaki put kada ulazimo u vozilo,kao i da svako vozilo ima ugrađen GPS sistem. Takođe, znate i da je većina novih BUSPLUS kartica predviđena da bude personalizovana (ime, prezime, slika, adresa itd.). Zaključak je jasan: GSP će u svakom trenutku imati podatke o tome u kom smo autobusu i kuda se krećemo!
Ja ću im samo reći neka hvala, ali novu karticu nikako neću izvaditi, pogotovo ne personalizovanu.

Zanima me vaš stav o tome?

To se radi po instrukcijama sa zapada, hoce oni da kontrolišu sve i znaju pa to ti je.

Ovim se nadaju će proučiti i saznati jednu od navećih misterija Srbije, kako u tako mali prostor može da se nagura toliko ljudi.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
HTC Wildfire S
Ko je iz BG-a verovatno je čuo za novi sistem kontrole karata u vozilima javnog gradskog saobraćaja tzv. BUSPLUS. Poznato vam je verovatno i to da ćemo morati da se čekiramo svaki put kada ulazimo u vozilo,kao i da svako vozilo ima ugrađen GPS sistem. Takođe, znate i da je većina novih BUSPLUS kartica predviđena da bude personalizovana (ime, prezime, slika, adresa itd.). Zaključak je jasan: GSP će u svakom trenutku imati podatke o tome u kom smo autobusu i kuda se krećemo!
Ja ću im samo reći neka hvala, ali novu karticu nikako neću izvaditi, pogotovo ne personalizovanu.

Zanima me vaš stav o tome?

To se radi po instrukcijama sa zapada, hoce oni da kontrolišu sve i znaju pa to ti je.

Ovim se nadaju će proučiti i saznati jednu od navećih misterija Srbije, kako u tako mali prostor može da se nagura toliko ljudi.

Bitch please...  Smile
U Japanu postoji profesija po imenu "gurač ljudi"  Smile

U bukvalnom smislu gura ljude u metro. Smiley

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

tokyo-Japan-subway-crowd.jpg
(35.39 KB, 475x340)
« Poslednja izmena: 16. Nov 2011, 20:30:39 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Samsung Galaxy IIs
Ko je iz BG-a verovatno je čuo za novi sistem kontrole karata u vozilima javnog gradskog saobraćaja tzv. BUSPLUS. Poznato vam je verovatno i to da ćemo morati da se čekiramo svaki put kada ulazimo u vozilo,kao i da svako vozilo ima ugrađen GPS sistem. Takođe, znate i da je većina novih BUSPLUS kartica predviđena da bude personalizovana (ime, prezime, slika, adresa itd.). Zaključak je jasan: GSP će u svakom trenutku imati podatke o tome u kom smo autobusu i kuda se krećemo!
Ja ću im samo reći neka hvala, ali novu karticu nikako neću izvaditi, pogotovo ne personalizovanu.

Zanima me vaš stav o tome?

To se radi po instrukcijama sa zapada, hoce oni da kontrolišu sve i znaju pa to ti je.

Ovim se nadaju će proučiti i saznati jednu od navećih misterija Srbije, kako u tako mali prostor može da se nagura toliko ljudi.

Bitch please...  Smile
U Japanu postoji profesija po imenu "gurač ljudi"  Smile

U bukvalnom smislu gura ljude u metro. Smiley

E, ali u Srbiji to uspeva bez gurača.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
HTC Wildfire S
Ko je iz BG-a verovatno je čuo za novi sistem kontrole karata u vozilima javnog gradskog saobraćaja tzv. BUSPLUS. Poznato vam je verovatno i to da ćemo morati da se čekiramo svaki put kada ulazimo u vozilo,kao i da svako vozilo ima ugrađen GPS sistem. Takođe, znate i da je većina novih BUSPLUS kartica predviđena da bude personalizovana (ime, prezime, slika, adresa itd.). Zaključak je jasan: GSP će u svakom trenutku imati podatke o tome u kom smo autobusu i kuda se krećemo!
Ja ću im samo reći neka hvala, ali novu karticu nikako neću izvaditi, pogotovo ne personalizovanu.

Zanima me vaš stav o tome?

To se radi po instrukcijama sa zapada, hoce oni da kontrolišu sve i znaju pa to ti je.

Ovim se nadaju će proučiti i saznati jednu od navećih misterija Srbije, kako u tako mali prostor može da se nagura toliko ljudi.

Bitch please...  Smile
U Japanu postoji profesija po imenu "gurač ljudi"  Smile

U bukvalnom smislu gura ljude u metro. Smiley

E, ali u Srbiji to uspeva bez gurača.


Appendix:

[maradic mode=

Srbija] 

[/maradic mode]

 Smile
« Poslednja izmena: 16. Nov 2011, 20:32:44 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Stvarno, gde su te razlupane kutije?

A sto se tice te skandalozne informacije kada prevoz dolazi, izgleda da za dobar deo naseg stanovnistva nije nista bolje od zivota u sojenici....

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 11.0a1
mob
Nokia C5-00
Citat
BUSPLUS sistem kontrole karata u BG - ustvari sistem za praćenje ljudi!


Vrh naslov.


Totalno sam screwed, koristim uvek vise prevoza da zavaram trag, GSP sluzi samo kad idem kod svalerke. Kako cu sada, jbt?

Више ни ми, поштени, тотално непараноични не можемо да мењамо локације по граду без нечијег знања....  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 511
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.132 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.