Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Banjalučanka živi bez prebijene pare  (Pročitano 4288 puta)
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Bas me zanima kojom metodom su dosli do solarnih panela... Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Safari 537.74.9
mob
I-mate 30 Pro
Moze napravili nemci onu kucu sa 5% gubitaka...

Jedino sto kosta ko dzambo dzet...

Znaci isplati se to ...za jedno 6 generacija... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
Ti baziras tvoju logiku npr ovako: Tamo negde oko 1941. gospoda nacisti dosli u Srbiju i kazu "braco Srbi, vid' vako...kome se nesvidja Treci Rajh, blago nama, ajde u sumu, da ne pravimo problem". I sad, kad ti ovako pogledas stvari, stvarno, mogao si da biras, sloboda, zar ne?

Ne znam u cemu je problem, oces drugacije da zivis, sve ti smeta, a kada ti se ponudi resenje, onda ne valja  Smile

Citat
Znaci, nije poenta pobeci od problema, vec se suociti.

Ne znam, stalno nesto pricas, trubis, banke, mobilni, spijunaza, ovo, ono a imas eto alternativu koja funkcionise. Ne svidja ti se sistem? Pa lepo odes, ili sad oces da svi prihvate u tvojoj okolini tvoje razmisljanje? Svako oce da zivi kako on zeli, a sada bi mu ti nesto menjao jer je po tebi eto, pogresno? Odes lepo, iskljucis internet, mobilni, bez banke, TV-a, uzgajas voce, povrce i eto, izvan sistema si, ne koristis ni novac a ne banku, kredite i slicno...
A ne znam sta ti podrazumevas sa suocavanjem, mislim, dal si stao pred neku banku sa nekim plakatom o kreditima i slicno...  Smile

Citat
Sto se mene tice, rekao sam za eventualno resenje i kako se otarasiti neprekidne spirale dugovanja, a to je novac koji nije dug (kredit). Naravno, tek sad pocinje prica..

Sad, il si zaduzen preko guse, a ako nisi, niko te ne tera pistoljem da uzimas kredit. Mislim, odoli iskusenjima u vidu plazme, novog lap topa, kamere, veceg stana i tako to  Smile

Citat
koliko hoces banjalucana zivi bez prebijene pare..ima ih najmanje 10-20  hiljada...
i jedno 100 000 koji prezivljavaju...nekako..ali  ni njima niti bilo kome...nije poznato kako...

Ajde, pa ovi ne kukaju, piskaraju, oglasavaju se, ne naturivaju svoj sistem, odlucili se kako ce da kroje zivot i lepo im je, ne smeta im niko nit oni nekom smetaju  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows XP
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Citat
Ne znam u cemu je problem, oces drugacije da zivis, sve ti smeta, a kada ti se ponudi resenje, onda ne valja
Po cemu je to "resenje"? Ako ja dodjem i okupiram tebe i tvoj posed, ne sa oruzijem, vec sa dugovima i kazem ti "ako ti se ne svidja izadji iz kuce, imas dugove i ja zauzimam tvoju kucu". Ne znam, za mene to nije resenje : )

Citat
Ne znam, stalno nesto pricas, trubis, banke, mobilni, spijunaza, ovo, ono a imas eto alternativu koja funkcionise.
Vidi, problem je taj sto sistem vodi planetu ka unistenju, stvara se fasisticko drustvo globalne kontrole. Naravno, smejemo se tome, jer smo tako u mogucnosti...jos uvek  Smiley
Eto, posotje ljudi, koji nemaju nameru da se povuku, misle da nije u redi da banke pljackaju, da se planeta unistava i ljudi lazu i takodje postoje ljudi koji imaju mogucnosti i kapaciteta da izazovu citaj jedan sistem vrednosti...jel jasnije?

 
Citat
Ne svidja ti se sistem?
Nikako.
 
Citat
Pa lepo odes, ili sad oces da svi prihvate u tvojoj okolini tvoje razmisljanje?
Ne, ne zelim da odem : )) niti zelim da svi prihvate moje razmisljanje. Dakle, jednostavno, mora se razumeti da postoje ljudi koji drugacije vide sistem i kako bi sistem trebao da funkcionise. Ja razumem da ima ljudi koji sasvim lepo zive na necijoj grbaci i od tudjeg rada i koji jednosatvno kazu "bas me briga, nije moj problem, zivim kao malogradjanin, sta me  briga"...i to je moglo do sada..sada vise ne moze, jer je otislo predaleko. Jednodstavno, mislim da lazi, manipulacije, zavere, gluposti kojima se deca uce u kosli vise ne mogu da opsatnu. Javlja se nova svest koja to ne moze da trpi.

 
Citat
Svako oce da zivi kako on zeli, a sada bi mu ti nesto menjao jer je po tebi eto, pogresno?
Ja verujem da ima ludaka koji vole da su manipulisani, da ih lazu i mazu, kradu itd...tu se slazemno, ali to je mala manjina. Najveci broj ljudi ne zeli da zivi tako

Citat
Odes lepo, iskljucis internet, mobilni, bez banke, TV-a, uzgajas voce, povrce i eto, izvan sistema si, ne koristis ni novac a ne banku, kredite i slicno...
Da, to bi moglo tako, ali to nece resiti globalni problem : ) Postoje ljudi koji imaju decu, a ta deca ce ziveti 10x gore nego njihovi roditelji, jer roditelji nisu imali petlju da nesto urade. Dakle, treba se prevazici prica "ja i samo ja". To je za kapitalsiticke malogradjane...to ne vodi nikuda.

Citat
A ne znam sta ti podrazumevas sa suocavanjem, mislim, dal si stao pred neku banku sa nekim plakatom o kreditima i slicno...
Suocavanje? Pa recimo ovako...stvori se kriticna masa ljudi, koja ne zeli da ima dugove prema banci, stvori svoju alternativnu valutu i prica se uvecava. To se nece postici tako sto neko ode u sumu, vec ukazivanjem na problem i moguca resenja...vrlo je prosto.

ps
Ja nemam nista protiv mobilnih, interneta, banaka...to su predrasude, tako su ljudi dresirani: ako ne gotivis sistem, onda nisi po JUS-u : )
« Poslednja izmena: 09. Apr 2014, 21:32:07 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
 Smile trebas pocet cugat jarane... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Safari 537.74.9
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Hoce i jare i pare... kazem ja...

Ali on se koprca...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Citat
stvori se kriticna masa ljudi, koja ne zeli da ima dugove prema banci, stvori svoju alternativnu valutu i prica se uvecava.

And again same story...otkud tebi dug u banci?
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
znas sta...ovakvi debili kao ova godspodjica..... Smile
  i njena ta grupa istomisljenika ....ne moze da skapira
da to ..taj nacin na koji oni "demonstriraju" funkcioniasanje...ljudskog bica.. Smile
na ovim prostorima funkcionise od vakada... Smile

tako ti je  na svakom selu..ovaj jedan da slaninu... mast i cvarke...onome ko nema svinje..
a on mu dodje pomoc da posadi ili obere kukuruz... Smile

a onaj treci iskopa bunar cetvrtom...a on mu da livadu da pokosi travu za zivotinje i tako u krug to ide
do pizde materine.. Smile

ali oni su u nekom trecem filmu...a ne u filmu balkanskom..krajiskom kako hoces...
pa sad su tu izmislili ljudima  toplu vodu..
a i  da pokazu kako je grupica obrazovanih ljudi...odjebala svet i bez novca zivi svoju furku... Smile

ma samo dok se pocnu kurciti i ako budu dosadni...ima da se istog momenta sele... Smile
to je  sustini sekta ... Smile a to ne prolazi... Smile

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.