Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:41:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Đavoli i demoni ne postoje!  (Pročitano 37447 puta)
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Samsung S7
@RavenDark

Onda prelazimo sa fantazijsko/misticnog na sf. Vanzemaljci sa specijalnim mocima se utrkuju koji ce da na zatruje sto vise i to tako jedno 4000 godina minimum. I sad pametnom coveku dosta. Kaze ajde bre svemirci il se pojavite ili nestanite! I sta se desava, pa nista.

To bi bilo isto kao kada bi za jedno 500 godina posle treceg svetskog rata u kome bi bilo unistena vecina znanja neki likovi pronasli neki strip o Mocnim Rendzerim ili Nindza Kornjacama i rekli - evo dokaza da su pre 500 godina na planeti ziveli super ljudi i kornjace koje govore.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 23.0.1271.95
A odakle ti ideja da oni zele da nas zatruju?  Isto tako, o kakvom tacnom trovanju mislis?
Zar je toliko tesko spojiti ta dva andjeo/demon i vanzemaljac? To su dualne karakteristike, misticno i sf u ovom slucaju su dve tecnosti u jednoj posudi.

Da li postoji jedan vid komunikacije?  Ne postoji.  Od telegrama, do radia, TV-a. sada mobilinih telefona i neta.  Tako je i sa prizivanjem, ili komunikacijom radio talasima. Dakle moguce je da vodis razgovor sa istim entitetom na dva razlicita nacina.  I ko tu gresi a ko je u pravu, ne znam.  Nije mi dato da znam. Znam da postoji nesto vise od nas, nesto jace od nas, i pametnije od nas, ali mi to ne mozemo da razumemo jer nije jos vreme da to razumemo.  A i da shvatimo, nasli bi nacin da upotrebimo protiv nas samih.

Ti izgleda nisi citao nista iz Veda, Tore ili na primer Juzno Americke mitologije, a mozes cak i iz Africke. Pogledaj kada stignes.

A ja tebe pitam, sta je tvoj cilj ove diskusije?  Soft, Alex i ja ti vec rekosmo nase vidjenje, ti ti odbijas da shvatis i da razumes.  Dakle oblikuj svoje, pa predstavi, pa da diskutujemo, ovako nema poente ponavaljati stvari.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Samsung S7
A sta mi uopste pisemo ovde? Demoni su deco sta? Sad svako od ucesnika ove diskusije ima svoje definicije. Onda tako mogu i ja da pustim mashti na volju. Daj da napisemo knjigu. To je i problem sa ovim diskusijama, cim pokusas da opovrgnes necije tvrdnje on odmah bezi u nesto svoje. Tipa, a pa to je judejsko, ja sam ___________ (ubaci sam svoje fantazije ovde).

Ja sam napisao svoje vidjenje i shvatanje. Sta ima tu da se shvati? Da verujete u bajke? Da uprkos svim mogucim naucnim eksperimentima koji nisu uspeli da detektuju sve te volsebne stvari o kojima vi pisete, vi i dalje tvrdite da postoje?

Kod ljudskog mozga nije detektovan ni jedan jedini telepatski signal. To su sve mahinacije i prevare.

Sem toga mislim da si pomesao sve teme u jednu. Vanzemaljci, demone, nibiru, Tesla, teorije zavere od reptila, majanski kalendar, onda one Anunaki i ostale zanimacije za zaludne ljude. I za one Erike koji debelo zaradjuju na tome.
« Poslednja izmena: 11. Dec 2012, 23:02:30 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 23.0.1271.95
A sta mi uopste pisemo ovde? Demoni su deco sta? Sad svako od ucesnika ove diskusije ima svoje definicije. Onda tako mogu i ja da pustim mashti na volju. Daj da napisemo knjigu. To je i problem sa ovim diskusijama, cim pokusas da opovrgnes necije tvrdnje on odmah bezi u nesto svoje. Tipa, a pa to je judejsko, ja sam ___________ (ubaci sam svoje fantazije ovde).

Ja sam napisao svoje vidjenje i shvatanje. Sta ima tu da se shvati? Da verujete u bajke? Da uprkos svim mogucim naucnim eksperimentima koji nisu uspeli da detektuju sve te volsebne stvari o kojima vi pisete, vi i dalje tvrdite da postoje?

Kod ljudskog mozga nije detektovan ni jedan jedini telepatski signal. To su sve mahinacije i prevare.

Sem toga mislim da si pomesao sve teme u jednu. Vanzemaljci, demone, nibiru, Tesla, teorije zavere od reptila, majanski kalendar, onda one Anunaki i ostale zanimacije za zaludne ljude. I za one Erike koji debelo zaradjuju na tome.
Ako ne verujes da nista od toga ne postoji, onda se ja zapitam sta trazis na ovoj temi?  A cije si tvrdnje opovrgao?  Sa cim si ih opovrgao? 

Pa nego sta nego je judejsko, pricas o andjelima i demonima, a oni su judeo/hriscanska tvorevina jer se nalazimo pod judeo/hriscankim uticajima, dakle sta je tu cudno?

A ti mislis da nauka nije druga vrsta bajke?  Pa majku mu je''' periodni sistem je baziran na teoriji.  Gravitacija je bazirana na teoriji.  Vecina nauke koju imamo danas je teorija, i kako godine prolaze, jedne teorije padaju, druge se dizu gore.  Ali to ne znaci da nemamo neke zakone iz fizike ili hemije koji su najbolje moguce objasnjenje za nashu stvarnost za sada.  Matematika je abstraktna nauka.  I onda dolazimo do mojeg omiljenog, ljudi koji su fanaticni po pitanju nauke, toliko fanaticni da se ponasaju kao vernici, i jednostavno poricu nova otkrica koja negiraju njihove teze.  U nauci postoji arogantnost, i politika koja ne dozvoljava razvoj novije nauke. 

Al Gor i njegova nauka 'Global Warming' koja je u stvari pljacka naroda na globalnom nivou, koju podrzava odredjeno naucno telo, jer dobijaju dobru kintu od toga.  Istovremeno napadaju svakoga ko se protivi toj tezi. 

I ti mislis da nauka moze sve da dokaze i pokaze? I da je to odgovor? Da smo nastali putem big-banga kada je univerzum prdnuo, i uz pomoc tog puvanjka smo dobili inteligentan zivot na zemlji?  Sigurno.

Pravi odgovor je da nemamo pojma, i ja sam ok sa tim, bar sam svestan svojih limitacija.  Ali to ne znaci da necu da nastavim da istrazujem, i da trazim tu istinu, ma sta god ona bila na kraju.

Mozda jos nije napravljena dovoljno dobra naprava za tako nesto.  Nismo koristili mobilne pre 100 godina, pa evo sada koristimo  Smile

Ja bih rekao da je ovo odgovarajuca tema, jer kada povezujes tackice, sve ima neko svoje mesto u velikoj slagalici zivota, ali dokle god budes se ponasao kako se ponasas, i zatvarao um, nikada neces odrasti u bice vise percepcije.  Toliko od mene
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Gledajte Supernatural, i videćete da postoje ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Samsung S7
@RavenDark

Mesas hipotezu i teoriju. Naravno da nauka ne moze trenutno da sve pokaze i dokaze ali se krece ubrzano ka tome. Gravitacija je teorija, svakako, ali sledeci put stani ispod cigle koja pada sa zgrade i reci sebi: "Ja ne verujem u gravitaciju, posto je to naucna tvorevina" i cigla ce se zaustaviti u vazduhu.

Ako je vise bice percepcije to da mi svako moze prodati pricu o duhovima, demonima, andjelima, vanzemaljcima, duhovitim zachecima, smaku sveta, zevsu, titanima, odinu, toru i lokiju, onda neka hvala, sasvim lepo zivim i u realnom svetu.

Da ne odemo off-topik (big bang i ostalo) da se vratimo na demone, odnosno visa bica ciste energije koji interaktuju sa nama materijalnim smrtnicima.

U predjasnjim postovima, da ne pominjem imena, pomenute su lose osobine i teske posledice koje su ostale pri kontaktu sa demonima. Tvoj komentar je bio: "A odakle ti ideja da oni zele da nas zatruju?"

A odakle tebi ideja o njihovoj prirodi, njihovim namerama i manifestacijama?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
mob
Samsung S8 Plus
Postoje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Ne znam da li vam je nekad palo na pamet da je svo to losa izmisljotina?

Dakle da rezimiramo stanje stvari.

Imamo jednog svemoguceg dobrog belobradog boga koji je stvorio andjele, ljude i ostalo. Onda su neki od tih andjela odbegli od tog boga jer se nisu slagali sa njegovom savrshenom politikom. Onda je bog koji se inace ne mesa u tvoj, moj pa i andjeoski izbor da budesh dobar ili los (a ne znamo deset zapovesti koje vaze za andjele) ipak se mesha u tvoj izbor. To jest kod ljudi slobodna volja ne postoji, tj lazno je predstavljena kao izbor izmedju mnogih puteva, a u stvari samo je jedan je pravi.

Kod andjela (demona) - potpuno druga prica, oni su izabrali da budu loshi, ali pazi sad ovo - samo prema ljudima. Nemamo nikakvih pokazatelja da su demoni losi prema drugim andjelima tj, da mogu na bilo koji nacin da ih povrede. Ali zato mogu itekako da povrede ljude koji su inace omiljena rasa kod boga, i zbog koje su se prvobitni andjeli pobunili. Bog tu naravno ne radi nista. On sedi i gleda kako demoni unistavaju njegovo delo, njegovu decu zbog koje je i napravljen prvi raskol medju andjelima.

Da li su onda demoni povlashcena kategorija vishih bica? Ne naravno, cela prica je smeshna koliko je lose dizajnirana. Vidi se mashtovitost, ali ipak kranji rezultat je prilicno traljav.

....

Epilog:

...znate i sami...
Сасвим регуларно размишљање међутим...
  -Постоје одређене законитости и правила:
 Демонски ентитети те не могу повредити тек тако-осим ако им ниси "доступан".
 Моја препорука је да(пошто си паметан момак) проучиш тематику на дубљем нивоу. Ово што постављам је за тебе.


 
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung S7
Hvala ti sto si mi rekao "momak", daleko sam od tih godina Smiley

Ne, takodje ne verujem u teorije zavere iza NWO i reptila i ostalih mora gluposti prezentovanih preko Nibiru, Anunaki, Enoha, Jahve zvani E.T. call home.

« Poslednja izmena: 13. Dec 2012, 15:44:50 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
 Мојне се прозивамо, нисам зато ове ок?
 Нема потребе за тим "момак" тоном.

 До истине долази дубљим увидом, не рационализацијом.

Још нешто, баш зато што се међусобно препиремо:
http://youtu.be/x_A4fBSroiE?t=31m16s
« Poslednja izmena: 13. Dec 2012, 15:09:53 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:41:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.