Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 05:56:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Astrolozi u Srbiji  (Pročitano 189033 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat: preks link=topic=67877. msg5336365#msg5336365 date=1209654747
Pre par dana sam bio kod Pedje Petrovica,decko je sjajan i kao covek i kao astrolog.  Prvi put sam ga gledao na tv i dosao do njegovog broja tel.  Mnogo dobro tumaci horoskop.  
da li mozes molim te da nam posaljes telefon Pedje Petkovica? I ja sam cula da je dobar ali nikako da dodjem do njegovog telefona.

Hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 414
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ranije je Dusan Velickovic imao emisiju na nekoj lokalnoj radio stanici u NIsu.Secam se da mi je sve pogodio.Nista mi konkretno u vezi buducnosti nije rekao,ali je mene i jos dve drugarice do detalja opisao,u duhovnom smislu naravno.Iako smo sve tri strelci u horoskopu,totalno se razlikujemo.Dusan je svaku ponaosob opisao kao da nas zna citavog zivota.Drugarici koja se tada upisala na visu skolu za vaspitace rekao je da je ona rodjeni umetnik i da ce u zivotu uspeti kao   umetnik.Nije znao sta je ona upisala.Igrom slucaja je presla na visu politehnicku i odatle se orjentisala na umetnost.Danas ima zavrsenu likovnu akademiju.Drugarici koja je upisala prava,rekao je da je rodjeni vodja i politicar,da njen uspeh lezi u diplomatskim poslovima.Ona je danas advokat,a Dusan nije znao sta je studirala.Ja sam upisala ekonomiju,tada mi je rekao da cu je zavrsiti pre vremena i da je moja sudbina da pomazem ljudima i da sirim znanja.Mislila sam da cu biti toliko pametna i da cu ga stvarno zavrsiti pre vremena Smiley ali,ja sam ekonomiju napustila i otisla za profesora Smiley Sada kad pogledam,stvarno pomazem mladim ljudima i sirim znanja Smiley
Tako da je Dusan V. jedini profesionalni astrolog koji mi je nesto rekao i to po ceni lokalnog poziva Smiley i stvarno mi sve pogodio.
A sto se tice Zlatka,on je prijatelj mog druga i kada sam ga upoznala nisam znala da je astrolog i to poznati.Meni licno nikada niuje gledao,ali ljudi kojima je gledao su podeljenog misljenja.Neki kazu da im je sve pogodio,a neki da nije.Tako da,ako bude gledao nekome od vas,nadam se da cete biti u grupi onih kojima ce sve da pogodi Smiley
IP sačuvana
social share
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat: anana55 link=topic=67877. msg5350944#msg5350944 date=1209849924
Citat: preks link=topic=67877.  msg5336365#msg5336365 date=1209654747
Pre par dana sam bio kod Pedje Petrovica,decko je sjajan i kao covek i kao astrolog.  Prvi put sam ga gledao na tv i dosao do njegovog broja tel.  Mnogo dobro tumaci horoskop.  
da li mozes molim te da nam posaljes telefon Pedje Petkovica? I ja sam cula da je dobar ali nikako da dodjem do njegovog telefona.  Nije Petkovic vec Petrovic,mesaju njih dvojicu a mislim da su istih god. Ja sam bio kod Pedje Petrovica i odusevljen sam. Decko mi je pogodio sve,kao da je samnom ziveo.

Hvala.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja sam nedavno,dakle pre jedno mesec dana radila natalnu kod Jelene Vojvodic...Ono sto mogu da kazem u vezi nje,da me je potpuno pogodila nmene kao licnost,ali zena se iskljucivo bazirala na mojim manama.Inace je tradicionalni astrolog i toliko se uhvatila toga da  sto mi je Ju,kao tv mog ASC ribe u 12. kuci,da zena nije po svaku cenu htela da odstupi od toga.Usput mi je rekla kako necu imati neko napredovanje u karijeri,kako cu se najverovatnije razvesti i jom mi je navodila kako mi nekoliko aspekata ukazuje na to...kako ce mi muz verovatno biti bolestan i na kraju umreti,dakle pre mene....kako cu imati nekih komplikacija u trudnoci...kako cu od 40. godine verovatno  i ja imati problema sa zdravljem...OK,mozda se sve tako i desi ,ali zar nije nehumano da nekome ko ima 23 godine i pred kome je ceo zivot reci takve neke stvri...Jer,kao sto je vec neko napisao u ovoj temi,cilj astrologa je da ti da savet kako da izvuces maximum iz svog kakaktera...mislim,zaista ne znam kako na nakoga moze pozitivno da utice takva neka analiza....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Protiv astrološke etike je nekome tumačiti na taj način, mislim neko je spreman da čuje sve-neko nije, ja sam za vraijantu da se na loše stvari ukaže na što blaži način. Jesi li bila lično kod nje ili ti je tumačenje poslal preko mail-a?
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Poslala sam preko maila...Kao sto sam vec napisala ne mogu reci da zena nema znanja,ima ga i to mnogo,jer je mene zaista pogodila do tancina 100 %,ali po njoj imati vladara ASC u 12. kuci je izgleda katastrofalno...Inace,ja sam u podznaku riba,a kako je ona tradicionalni astrolog iskljucivo se bazirala na tome sto mi je Ju u 12. kuci...Ne koji se nalazi u 10. kuci spomenula je u jednoj recenici...Po njoj je posebno lose imati vladara 1. kuce i 10. kuce (ja+buducnost) u 12. kuci...po njoj ja nemam mogucnost da imam kontrolu nad svojim zivotom???????????

Zbog toga sam joj nedavno poslala mail,u kome sam joj napisala da je zaista bilo nehumano napisati nekome takve stvari,posebno sto mi je u samom textu nekoliko puta navela da cu jako tesko podneti razvod i smrt muza....pa,ok ako si to vec znala what's the fucking point poslati nekome tako uzasnu analizu?U svakom sluacju,zena ce mi vratiti pare (eto,barem neceg pozitivnog) mada moram reci,da mi pare zaista nisu bitne,sta ja imam od toga sto ce ona meni vratiti pare,kada mi je vec napisala tako nesto!iskreno,zaista ne mogu da razumem takve astrologe...Da li je ona manje dobar astrolog ako bi precutala neke stvari?I kakva je poenta ovakve analize,jer velika vecina ljudi ide kod astrologa zato sto je u problemu,a kada mu neko servira ovakvu pricu,sigurno mu  ne moze  biti bolje... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Poslala sam preko maila...Kao sto sam vec napisala ne mogu reci da zena nema znanja,ima ga i to mnogo,jer je mene zaista pogodila do tancina 100 %,ali po njoj imati vladara ASC u 12. kuci je izgleda katastrofalno...Inace,ja sam u podznaku riba,a kako je ona tradicionalni astrolog iskljucivo se bazirala na tome sto mi je Ju u 12. kuci...Ne koji se nalazi u 10. kuci spomenula je u jednoj recenici...Po njoj je posebno lose imati vladara 1. kuce i 10. kuce (ja+buducnost) u 12. kuci...po njoj ja nemam mogucnost da imam kontrolu nad svojim zivotom???????????

Zbog toga sam joj nedavno poslala mail,u kome sam joj napisala da je zaista bilo nehumano napisati nekome takve stvari,posebno sto mi je u samom textu nekoliko puta navela da cu jako tesko podneti razvod i smrt muza....pa,ok ako si to vec znala what's the fucking point poslati nekome tako uzasnu analizu?U svakom sluacju,zena ce mi vratiti pare (eto,barem neceg pozitivnog) mada moram reci,da mi pare zaista nisu bitne,sta ja imam od toga sto ce ona meni vratiti pare,kada mi je vec napisala tako nesto!iskreno,zaista ne mogu da razumem takve astrologe...Da li je ona manje dobar astrolog ako bi precutala neke stvari?I kakva je poenta ovakve analize,jer velika vecina ljudi ide kod astrologa zato sto je u problemu,a kada mu neko servira ovakvu pricu,sigurno mu  ne moze  biti bolje... Smile Smile

Od kad sam u Astrologiji a eto za nju nisam cuo...

U pravu si, ali meni prvo nisu jasni ti ljudi kao ti-koji bi za takvu stvar otisli kod bilo koga. Nisu bitne pare ali od njih treba krenuti, sto bih nekom davao pare ako nije u stanju da to opravda. Cujes kako neko tumaci, vidis, razmotris pa tek onda krenes u tako nesto...   i jos nesto, ako nisi spremna za takve stvari, ako postoji sujeverje i slicno...  preporucujem ti da posetis nekog normalnog Astrologa ili predjes na citanje dnevnog i nedeljnog horoskopa kako ne bi sebe upropastila...

Sa ovim mojim iskustvom mogu da vidim da si osoba koja eksperimentise a ne ona koja racionalno sagledava stvari...

Astrologija je opasna stvar, nije to igracka za svakog !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


      Meni se najvise da ne zamere drugi astrolozi najvise svidja kako radi i tumaci astrolog Sanja Colja. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 3
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat: preks link=topic=67877. msg5336365#msg5336365 date=1209654747
Pre par dana sam bio kod Pedje Petrovica,decko je sjajan i kao covek i kao astrolog.  Prvi put sam ga gledao na tv i dosao do njegovog broja tel.  Mnogo dobro tumaci horoskop.  
bilo bi super ako bi i meni mogao poslat? trazi taj broj ubila sam se trazeci po netu. . . .  bila bih prezahvalna! :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moja drugarica je radila horoskop kod Pedje Radovica i zadovoljna je. Medjutim, imam utisak da mnogi hoce da cuju kod astrologa ono sto zele, ali da se ponekad tesko suocavaju kada nesto cuju sto nisu ocekivali da cuju...I, meni je bilo slicno. Meni je radila horoskop Jelena Vojvodic i ona mi je rekla da cu imati veliku krizu u braku i veliku mogucnost da se razvedem. To mi je tada izgledalo nemoguce, jer sam tada mislila da sam u skladnom braku, ali eto ja sam se ipak prosle godine razvela, nakon 12 godina...Ali, sada sam sretno razvedena i ne dam vise nikom moju slobodu. Kontaktirala sam Jelenu netom i tako mi je i poslala tumacenje i sve u svemu kada sada pogledam, ona je zaista moj horoskop detaljno i ispravno protumacila. Drugi put, a kada mi je bilo najteze, odnosno kada sam se razvodila i mislila da sam najnesretnija na svetu otisla sam i licno kod nje, jer moja baka zivi u Apatinu. Tada sam je i licno upoznala i zaista mi je u tom teskom periodu pomogla svojim izvrsnim savetima i nekom smirenosu koje ima u glasu i ponasanju...Mene je skenirala u detalje, a i neke okolnosti iz proslosti. Ma, riba je zaista Ok puna je pozitivne energije, a kada sam bila tamo saznala sam onako sa strane da svakodnevno radi jedan veoma human i plemenit posao, ali ne bih sada da kazem, jer koliko su mi rekli ona ne zeli da se o tome prica javno.. Mislim da sam negde ostavila i njenu adresu sajta, sada ne mogu da se setim, gde je to tacno bilo, ali evo pa pogledajte http://www.astro-house. com  ali to mi je nekako jedan od kvalitetnijih astroloskih sajtova, jer su tesktovi veoma zanimljivi..Takodje, sam cula od jedne moje druge drugarice, da je Dragana Deh dobra, jer je isla kod nje i bila je zadovoljna. Mislim da se kod nas u Srbiji moze naci dobrih astrologa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 05:56:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.