Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 05:44:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Astrolozi u Srbiji  (Pročitano 189491 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Ja jako volim da čitam sve tekstove i Sanje Perić i Jelene Vojvodić i kada budem odlučila kod njih ću i raditi horoskop.
Egipćanka, u potpunosti se slažem sa svim što si napisala...  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
I, meni je bilo slicno. Meni je radila horoskop Jelena Vojvodic i ona mi je rekla da cu imati veliku krizu u braku i veliku mogucnost da se razvedem. To mi je tada izgledalo nemoguce, jer sam tada mislila da sam u skladnom braku, ali eto ja sam se ipak prosle godine razvela, nakon 12 godina...Ali, sada sam sretno razvedena i ne dam vise nikom moju slobodu. Kontaktirala sam Jelenu netom i tako mi je i poslala tumacenje i sve u svemu kada sada pogledam, ona je zaista moj horoskop detaljno i ispravno protumacila. Drugi put, a kada mi je bilo najteze, odnosno kada sam se razvodila i mislila da sam najnesretnija na svetu otisla sam i licno kod nje, jer moja baka zivi u Apatinu. Tada sam je i licno upoznala i zaista mi je u tom teskom periodu pomogla svojim izvrsnim savetima i nekom smirenosu koje ima u glasu i ponasanju...Mene je skenirala u detalje, a i neke okolnosti iz proslosti. Ma, riba je zaista Ok puna je pozitivne energije, a kada sam bila tamo saznala sam onako sa strane da svakodnevno radi jedan veoma human i plemenit posao, ali ne bih sada da kazem, jer koliko su mi rekli ona ne zeli da se o tome prica javno..

I ja sam isto to mislila za nju,jer cini mi se da zena nije sujetna,ali vec sam pisala kakvu mi je analizu poslala,tako da moze ona da bude humana koliko hoce,ali meni je trebalo nekoliko meseci da se oporavim od njene analize...takvim ljudima kao sto je ona treba zabraniti rad sa ljudima.........

« Poslednja izmena: 04. Jan 2009, 18:35:22 od Pailface »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 3
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Pre par dana sam bio kod Pedje Petrovica,decko je sjajan i kao covek i kao astrolog. Prvi put sam ga gledao na tv i dosao do njegovog broja tel. Mnogo dobro tumaci horoskop.
Smile znam da nije bas cool sto gnjavim ali stvarno bi mi trebao broj od pedje petrovica, stvarno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Brojeve i adrese razmenjujte preko p.p. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni je Jelena Vojvodic takodje tumacila horoskop, ali samo za ljubav .. jer me je to interesovalo, brak mi je bio u krizi.. pa ima smisla ono sto mi je napisala... jedino sto na kraju sam ostala i dalje sa nekim pitanjima nerazjasnjenim, mada smo kontaktirale mejlom i rekla mi je da je slobodno pitam sve.. ja je pitala sta nisam razumenla a ona mi je nekako to "filozofski" previse objasnila.. tako da je sve bilo: zavisi od ovoga ili onoga, zavisi od tvojih unutrasnjih potreba .. itd.. a ja sam samo htela da znam da li cu spasiti brak ili cu se razvesti i kakav ce mi biti drugi brak .. super je medjutim sto se tice analize i proslosti, i genetike u natalu i psiholoske samih osoba kakve su ...
« Poslednja izmena: 16. Jan 2009, 13:58:59 od MikyM »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ko nije spreman da cuje i neprijatne stvari kada ide kod astrologa, onda ne treba ni da ide tamo. Najmanje volim kada bilo ko pocne da mi filuje, ulepsava stvari ili cak nesto i precuti. Ako ides kod astrologa onda trebas biti spreman na situaciju da mozes cuti i ono sto ne bi zeleo da cujes.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kako doci do broja Pedje Petrovica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 157
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Je l cuo neko za astrologa koji se zove Nesa Cupic? Na nekim forumima se predstavljao kao Tijan. Jednom davno je kratko besplatno odgovarao na po nekoliko pitanja na jednom drugom forumu i rekao mi je neke tacne stvari...
IP sačuvana
social share
Iskustvo je najbolja škola, samo je školarina vrlo skupa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Par saveta
Nikada se ne  obraćajte astrologu sa kojim nemate kontakt uživo, znači samo kod onih koji vas  mogu primiti i lično razgovarati sa vama.To je neophodno kako bi astrolog osetio vašu energiju.
Nastojte da budete maksimalno opušteni, zamolite ga da vam dozvoli da se opuštate 30ak sekundi pre  konkretnog razgovora.
Izbegavajte astrologe tipa "sestro slatka"
Ako vam je lakše da se izrazite pismeno onda to radite u njegovom prisustvu pišući olovkom na čistom papiru (bez linija)
Zamolite ga da vam pogleda dali je vaš uran sunce ili merkur u kvadratu ili opoziciji sa njegovim uranom, ukoliko je jedna planeta u lošem aspektu sa njegovim uranom možete njegovo  tumačenje uzeti sa manjom rezervom ukoliko su dve ili sve tri moj savet je da neradite ništa.
Neću više da gnjavim samo zapamtite skromnost je obeležje ozbiljnog astrologa i on vam nikada neće gurnuti pod nos cenovnik niti reći tarifu to treba da ide na vašu dušu dakle treba da budete fer i date pošteno onoliko koliko se on trudio a ne koliko se to vama svidelo.(neka moja iskustva posle dvadest tri godine bavljenja astrologijom bez novinara i kamera)I samo još jedna stvar  otiđite bar ponekad u crkvu i iskreno se pomolite, ništa nekošta.Svima lep pozdrav i puno sreće u radu
« Poslednja izmena: 24. Feb 2009, 02:13:54 od Kobr@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 05:44:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.