Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:57:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Astrolozi u Srbiji  (Pročitano 189716 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
I ja sam čula isto. Smile Kažu da je Milena Ekart po zanimanju novinarka, i takodje da je jaaako pametna, kulturna i prijatna žena  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
meni se ne svidja Vladimir Vlajic  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 618
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Milan,mislim da se zove,zut-plav,onaj sto gleda u karte................gledo sam ga Smile
IP sačuvana
social share
__
                                  /  /
                          ____/  /_
                         /  /  /   /  /_
                        /  ~   ~    \  \ 
                        \                 /
                         \               /
                          =======
                           zdravo Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
Ne misliš valjda na vidovitog Milana? Eno ga gore na reklami, nema taj veze sa životom Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
hocu da uradim natalnu kartu sa tumacenjem astrologa,da li mozwte da mi preporucite nekog inace zivim u Nisu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ja nemam bas lepo iskustvo sa Milenom Ekart, po meni su to bile bacene pare. Mada sam ja cula da ona kada je raspolozena, jako lepo tumaci, ali ja nazolost nisam imala srece. Mada moguce da je nju nervirao moj mars u skorpiji, koliko sam ja uspela da skontam ona ljude sa takvom pozicijom marsa bas i ne voli. To sam ja izvela neki zakljucak, jer je komentarisala, da su takvi ljudi spremni na borbu, svadju, bla, bla. Bas sam je skoro slusala u emisiji Laneta Gutovica, i pricala je nesto vezano sa marsa u ovnu i skorpiji, pa sam dosla do tog zakljucka da je mozda zbog toga bila tako rezervisana. A ja bas ne mislim tako, ja ne mogu o sebi da pricam, ali da volim ratove, to nije sigurno, i da bih sve uradila da bih dosla do cilja to nije sigurno.
Posle nje sam radila tumacenje kod osobe koju Makishon poznaje, mislim znaje sa foruma, i ja sam odusevljena. Devojka ima dosta znanja, za mnogo manje para sam ja dobila tumacenje koje je upravo bilo pravi pogodak. Znaci konkretno Milena meni nije nista specijalno rekla, Andjela, na primer kada mi je tumacila 7 kucu, ona je meni mnogo vise rekla u tih par recenica sta se meni tu desava, kakav je partner, a ona mi jerekal udaces se. Imaces jedno dete, mislim da vam ne pricam, ali bas tumacenje kada su deca upitanju sam dobila od devojke na forumu koje je bilo daleko opsirnije i po meni tacnije. Jer devojka sa foruma mi je objasnila tacno sta je i kako je kod mene. I realno da pogledsamo zasto bih ja im ala problema sa decom, ako je vladar mog 5 polja, ok jeste saturn, ali je on jako lepo postavljen. pa mi je pogledala stepene na kojuima se nalaze saturn i venera kao dispozitor, ti stepeni su jako obecavajuci. A milena je meni rekla da ja imam sanse za jedno dete, a da drugo mogu roditi ali dace biti velika razlika u godinama, i da je jako tesko za drugo dete.
E a da se vratim na tumacenje koje mi je radila devojka, koja ima 18 godina iskustva, nije ona meni pricala e znas udaces se , imaces decu, bla, bla. Ne nego je ona meni govorila upravo kako da resim probleme, ako ih tako mogu nazvati. Ali da kazemo da sam imala problem na poslu, moj algol na vrhu 10 kuce. E kako to resiti, dala mi je jako lepe savete, upravo kako to prevazici, sta raditi. Po meni to je pravo tumacenje, kada te neko usmeri na pravi put.
eto bas sam se izfilozofirala, ali morala sam. Mozda ja nisam upravu za Milenu, ali od tumacenja koje je trajalo 50 min, a za to vreme je njoj zvonio telefon 2 puta, gde je ona sa jednom zenom pricala 5 minuta, naravno da nisam zadovolljna. A kazem is tojim iza toga da sam na ovom forumu, i drugim dobila mnogo vise, iako su to bile recenice.  Smile Smile
nemoj te da mislite da ja sad nju nesto smtaram losim astrologom, upravo mislim da je njoj moja pozicija marsa, i mozda jos nesto smetalo. Jer znam da mi je jedna devojka rekla da njoj dosta zavisi od raspolozenja, toliko
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
Sandra jako lepo od tebe što si napisala svoje iskustvo i mišljenje. I skroz si u pravu. Puno puta sam čula upravo to ''zavisi kako je astrolog raspoložen''. Pa ako je neraspoložen neka to tumačenje odloži za neki drugi dan. Ja kada sam neraspoložena ponekad ne volim ni svoje da vidim a kamoli da mi neko dodje i da mu tumačim natalnu kartu. Mislim da je fer,kada već od nekoga uzimaš toliki novac, da mu posvetiš onoliko pažnje koliko treba.
Ja sam o Mileni do sada čula pozitivne komentare i gledala sam isto tu emisiju i ostavila je dobar utisak na mene. Ali jedna je stvar čitati komentare i gledati nekoga na Tv-u a druga  razgovor ''face to face'' sa tom istom osobom.

Slobodno možeš napisati ime devojke koja ti je tumačila horoskop kako bi znali kome da se obratimo kada to budemo želeli Smiley Znam puno ljudi sa foruma pa ne znam na koga konkretno misliš Smiley Samo nagadjam Smiley
« Poslednja izmena: 17. Apr 2008, 12:06:26 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Da i mene je odusevila u toj emisiji. ali sam tad pomislila da ona ima nesto protiv ljudi sa marsom u skorpiji. I jja sam nailazila na komentare da je fenomenalna, cak je devojka i u ovij temi pisala da je odusevljena njenim radom. Ali sam i dobila upozorenje da ako je neraspolozena, onda nije to to. komplikovano, ali mislim da si sto posto upravu, ako si neraspolozen, odlozi konsultaciju.
pozdrav  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pre neki dan sam na TV-u gledala nekog lika, mislim da se zove Dragan Bura.  Covek mi je bas ostavio utisak, da li neko nesto zna o njemu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pre par dana sam bio kod Pedje Petrovica,decko je sjajan i kao covek i kao astrolog. Prvi put sam ga gledao na tv i dosao do njegovog broja tel. Mnogo dobro tumaci horoskop.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:57:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.