Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:30:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Algol - fiksna zvijezda  (Pročitano 45254 puta)
Clan u razvoju


no risk no fun:)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG 
hm...imam jedno pitanje....iscitala sam sve sto pise na ovoj temi i jos par njih na drugim forumima i nije mi jasno nesto jer mi djeluje neusaglaseno,neko kaze ovako,neko onako...elem....koliko ovaj Algol treba biti udaljen od planete,ili AC,MC,DC itd da bi se to smatralo konjukcijom,negdje sam citala jedan stepen negdje do dva stepena a negdje pise da se za algol uzima i vise....pa sta je sad od toga tacno jer je recimo meni to jako bitno,posto mi je algol cetiri stepena udaljen od mc-a?...nadam se da ce mi neko pojasniti ovu nedoumicu,puno pozzdrava i strpljivo cekam odgovor... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Pa nema tu nikakve filozofije. Po Duporu sve fiksne zvijezde imaju orbis 1 st osim najgore Algola koja ima 5 st,a po Froliju 2 st. Na tebi je da proveriš da li kod tebe deluje ili ne...tj. pročitaj šta ti MC na Algolu može doneti, pisano je o tome, i prati i tranzite jer konjukcija, kvadrat, opozije mogu aktivirati ovu tačku Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


no risk no fun:)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG 
e hvala makišon na pojasnjenju puno,ljubimm Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Nema na čemu,  Smile Smile

Interesuje me da li ti se oktobra prošle godine desilo nešto opasno u životu?

Skoro ti je Merkur bio u konjukciji sa MC-om da li si možda napredovala u poslu ili nešto tako?
« Poslednja izmena: 04. Maj 2008, 13:00:56 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
Evo i mog primera kako radi Algol.  Meni je Mesec na Algolu (5.polje),rodjena sam carskim rezom tj. sa pupcanom vrpcom oko vrata, dva puta sam se davila (jeduci ribu) , ali nije bilo dramaticno. Zadnjih par godina sam povremeno imala problema sa glasnim zicama- potpuna promuklost, ali i to se resavalo bez bitnijih problema. Valjda me vadi to sto je vladar 5.polja na Spici i nadam se da ce me i dalje vaditi posto je Mesec vladar 8.polja, pa ko zna sta bi sve moglo biti..
  Smile
« Poslednja izmena: 04. Maj 2008, 18:27:36 od injanja »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 5210
meni je u XI kuć i pravi kvadrat sa meseco i saturnom a trigon sa plutonom.Moše li neko objasniti šta to znači?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
meni je u XI kuć i pravi kvadrat sa meseco i saturnom a trigon sa plutonom.Moše li neko objasniti šta to znači?
Koliko ja znam uticaj fixnix zvezda se gleda samo kroz konjukcije sa planetama, vrhovima kuca i to kao sto je vec napisano, orbis 1' , a za Algol 2 - 5'.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
mogu vam pisati o algolu na vrhu XI kuce,kuce prijatelja

prateci osobu,koja ima upravo ovaj aspekt,uocila sam da je okruzena sa lopovima,ovisnicima droge,pa mogla bih reci i ubicama
cesto je u drustvu losih momaka,a sama nije losa....znaci rekla bih,da je osobi sudjeno da se krece u takvom drustvu....koje je na bilo koji nacin lose po nju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Sta znaci ako je meni i nekoj osobi u Sinastriji mes. cvor na 26-tom stepenu Bika?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:30:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.