Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:18:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Algol - fiksna zvijezda  (Pročitano 45504 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ja mislim da gde se nadje Algol " opasna " fiksna zvezda, to polje nema napretka!!! Smile
Napr.moja komsinica ima 50 god. i ima Algol na samom ASC a gledajuci same planete i njihove medjusobne aspekte nisu losi za brak!!Ali medjutim moja komsinica nikad se nije udala!!!!!Jos uvek je "devojka".Nije da nije htela nego nije cak ni ponuda imala a smatrana je u svojoj mladosti kao izuzetno lepa i dobra devojka!Ni sad ne izgleda lose!!!Tako da se cuvate ko ga ima na ASC!!!! Smile

Jaoj pa ja imam Algol na ASCu  Smile Jel moze neko objasnjenje sta to znaci? Hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tamo gde Bog zatvori vrata,odskrine prozor

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E360
Moja majka ima marsa na algolu u 7 kuci
VII kuca se uvek odnosi na partnera doduse moze cak da dovede tu osobu do javnih skandala ili cak javnih neprijatelja!Ali sve zavisi da li se Algol nalazi na nekom vladaru ( znamo da ih je nekad i 2 u zavisnosti od znaka) VII kuce!Tada se Algol odnosi na partnera te osobe.U svakom slucaju Algol uopste nije dobar!!!!I bolje ga nemati nego imati!!!Znate da on ako se nadje u trenutku rodjenja da tu i boravi ali u skorije vreme neki astrolozi kazu da je njegov boravak 50 god. i da posle toga ta osoba moze imati napredak na tom polju!Ali znamo svi da 50 god.nije malo..... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung versus
Moja majka ima marsa na algolu u 7 kuci
VII kuca se uvek odnosi na partnera doduse moze cak da dovede tu osobu do javnih skandala ili cak javnih neprijatelja!Ali sve zavisi da li se Algol nalazi na nekom vladaru ( znamo da ih je nekad i 2 u zavisnosti od znaka) VII kuce!Tada se Algol odnosi na partnera te osobe.U svakom slucaju Algol uopste nije dobar!!!!I bolje ga nemati nego imati!!!Znate da on ako se nadje u trenutku rodjenja da tu i boravi ali u skorije vreme neki astrolozi kazu da je njegov boravak 50 god. i da posle toga ta osoba moze imati napredak na tom polju!Ali znamo svi da 50 god.nije malo..... Smile Smile

ne znam kako bi njoj se mogao odraziti na brak ali nikada nije bilo nekih neprijatnosti.Imaju jako skladan brak koji je bez trzavica i svadje.Mars je vladar V kuce
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tamo gde Bog zatvori vrata,odskrine prozor

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E360
marye,that's really strange????? Smile Smile Smile
Algol....nemam bas iskustva s njim pozitivna kada sam gledala drugim osobama!!jesi li sigurna da je tvoje mame tacan minut rodjenja?Znas da ja kad pomerim unazad minut pobegne mi Pluton u 3 polje ali ostane na istom stepenu.To je po Placidusu!Uradi po Kochu pa vidi koja je razlika.Zato sam te i pitala da li je verodostojniji Placidus ili Koch? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung versus
Pa ni ona ne zna jel' to bas tacan sat rodjenja,samo mi j rekla "oko"toliko i toliko.po tome je u sred VII polja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tamo gde Bog zatvori vrata,odskrine prozor

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E360
Pa ni ona ne zna jel' to bas tacan sat rodjenja,samo mi j rekla "oko"toliko i toliko.po tome je u sred VII polja
eeeeeeeeeeeee....o tome se radi!!!! Smile
jako jako je bitno "tacan" minut!! Smile
kazem ti meni igra ulogu 1 minut mozes da proveris ako mi ne verujes?!!!tako da i ja jos uvek tumacim svog Plutona da li je u II polju ili u III polju?Da li da gledam po Placidusu ili po Kochu?Doduse po Kochu ostaje Pluton gde jeste ali zato se vrhovi svih kuca pomeraju po nekoliko stepeni samo ASC i DSC zadrzavaju isti stepen!!!!  Smile
Mozes da joj uradis rektifikaciju natalne!Ponekom jako bitnom dogadjaju sto joj se desio u mladosti!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung versus
ma znam,vjerujem ti.
bas sam mislila da joj se uradi rektifikacija karte
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 139
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Meni je mars mnogo blizu algolu Smile Smile Smile u prvoj kuci! To sam tek sad videla... Smile
« Poslednja izmena: 04. Okt 2007, 12:54:47 od saskaaaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Meni je mars mnogo blizu algolu Smile Smile Smile u prvoj kuci! To sam tek sad videla... Smile

Kaze Dupor da je Algol slichan Uranu,to ti je neka posebna energija,moze biti i vanserijska,kreativna,kao kod Tesle Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 139
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Meni je mars mnogo blizu algolu Smile Smile Smile u prvoj kuci! To sam tek sad videla... Smile

Kaze Dupor da je Algol slichan Uranu,to ti je neka posebna energija,moze biti i vanserijska,kreativna,kao kod Tesle Smile

Stvarno? A ja mislila da ce mozda da me udari grom iz vedra neba. Ako je tako... mozda jednom budem vanserijiski arhitekta Smile Hvala Andjela!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:18:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.14 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.