Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:30:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Age of Conan  (Pročitano 26278 puta)
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 3120
epic Smiley

da kazem da ti verujem da imas 8 godina i da ti odgovorim an sva pitanja.... ne ne moze niko da te podigne na 80

i takodje obavesti uciteljicu srpskog da te nauci kako se koristi odrecna recca ne
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 48
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
jaaako smesno
1.nemam uciteljicu
2.zbuniosam se
3.na kompijuteru sam po 3ipo sata ili 4 sata
4.i ti bi mogao da posetis logopeda za kompijutere
do tada Smile
« Poslednja izmena: 09. Avg 2008, 13:21:20 od besna buva »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 3120
Evo za sve koji se pitaju kako izgleda high end PVE ovo su svi bossovi Tier 1 isntanci (osim jednog manjeg ali njega nisam uslikao)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Kylikki.jpg
(352.94 KB, 1280x1024)
Vistrix1.jpg
(273.9 KB, 1280x1024)
Vistrix2.jpg
(303.15 KB, 1280x1024)
Vistrix kill shot 1.jpg
(177.49 KB, 1280x1024)
Vistrix kill shot 2.jpg
(136.5 KB, 1280x1024)
Yakhmar1.jpg
(218.18 KB, 1280x1024)
Yakhmar2.jpg
(236.77 KB, 1280x1024)
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Pozuri polako

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 814
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
BlackBerry , Apple iPhone
ma daj nijde veze ovo se po meni sa wow-om nemoze da meri (moje misljenje).....btw grafika mi je "SRNJE"pogeldaj samo kako booss izgleda koda jos nije dovrsen:D Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung ZM60
aj prvo naucis da kucas normalno i onda dodji da seres pa da te napusimo kako treba ...
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 3120
jesi li igrao?

takodje ovde je meni sva grafika na low da bi mogao da podnesem ogroman broj spellova na malom prostoru.

"kao da je nedovrsen" ovo je savrseno Smiley mora da si video puno mobova nedovrsenih pa da ovako pricas Smiley

no dobro.... lepo moj deda kaze misljenja su ko dupeta... svi ih imaju
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 3120
Izvinjavam se za double post ali ovo zasluzuje poseban post Smiley

Danas smo posetili i ubili prvog od Tier 2 bossova pod imenom Excorant the Gargoyle Master. Bitka je trajala preko pola sata, uglavnom zato sto smo ga radili sa 18 umesto 24 igraca

Evo i screenshot samog bossa

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Excorant the Gargoyle Master.jpg
(335.96 KB, 1280x1024)
« Poslednja izmena: 20. Avg 2008, 23:29:19 od Ironic »
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
A koja je fora sa ovim aoc-om, isto droppuje boss iteme kao na wow-u ili ima neki drugi sistem?
Koliko su zanivljivi bossevi u endgame-u?

Iskreno nesto mi se ne svidja grafika i UI je nekako unfriendly, mada mozda sam se extremno naviko na wow i nijedna igra mi nije dovoljno dobra lol kao ono "once you go to black you never go back"  Smile Smile

mada tek sto je izasla ima dosta da se poboljsava vremenom...
IP sačuvana
social share
"Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot. That sometimes the hand of fate must be forced! Now go forth... unleash the tides of Doom... Upon all those... Who would oppose us."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 3120
Isto postoje tier setovi kao u wow s tim sto nije neka velika razlika izmedju plave kupovne 80, craftovane 80 opreme i raid epicsa. Ima razlike ali nije gamebraking.

Ovo bossova sto sam ja video je extra zanimljivo. Nisu preteski ali ovaj boss fight je nama trajao preko 25 minuta, i najiskrenije ismejao sam se ko nikad u mmo.

EVo konkretno da prepricam

Prva faza boss encountera je boss na slici. On se tankuje tu gde stoji i ne udara jako tako da nije zajeban. Na svakih 45 sec (ili tako nesto ako sam dobro merio) spawnuje 2 adda koji udaraju jako i moraju da se nukuju brzo. Fora je u tome sto periodicno boss uradi Petrify spell koji random metu zamrzne na 15 minuta (da minuta) a da bi se to skinulo neko od caster klasa mora da pokupi neki dust koji dropuju ubijeni addovi i da onda baci aoe cone spell da bi skinuo petrify sa nas. E sad taj petrify spell je dosta cest a addova ukupno dolazi samo 6 te moramo da budemo blizu zbijeni da bi kada se baci anti petrify spell sto vise nas bilo oslobodjeno, sto je dosta tesko imajuci u vidu da addovi fearuju i rastrkaju nas svuda po sobi.

E sad mi smo imali problem jer nismo mogli da dooljno brzo nukujemo addove jer nam je falilo 6 ljudi u raidu i na poslednjem pokusaju (ne izmisljam stvarno smo rekli "jos jedan wipe i idemo na spavanje") ali na tom poslednjem pokusaju smo nekim cudom uspeli da odrzavamo ritam sa addovima. Kada padne 6-i add onda je bilo sve samo da se nukuje boss ali dok smo ga mi nukovali na oko 3% jedini koji nisu bili petrify su tank i 2 healera. I uspese nekako da ga downuju.

Ali tad krece faza 2 kada se spawnuje drugi boss koji je u principu tank'n'spank ali nije imao ko da ga spankuje. Ne udara jako i hileri su sa mana potovima mogli da odrze tanka bez problema. Tako da je raid leader rekao, ajte vi momci tako lagano dok ne istekne 15 minuta petrify spell. I tako su nas tank i 2 healera 15 minuta tankovali i healovali dok se nismo svi oslobodili spella nakon cega smo bossa tukli jedno 10 minuta jer nismo smeli da radimo nikakav jaci dmg jer izgleda resetuje agro na svakih 10 sekundi tako da smo ga peglali samo belim napadima Smiley

I tako mi dobismo nas prvi kill u Tier 2 instanci

Edit:

Grafika je prelepa, ali na svim shotovima koje sam postavio mi je grafika namestena na extremni low da bih mogao da podnesem boss encountere jer je tada mnogo ljudi skupljeno na malom prostoru i kada svi krenu da prze sa spellovima i skillovima (koji su odradjeni fenomenalno) FPS mi opadne i ne mogu da budem dovoljno efikasan sa targetovanjem i dpsovanjem.
« Poslednja izmena: 21. Avg 2008, 13:41:19 od Ironic »
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
jel izasao onaj pvp patch?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:30:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.331 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.