Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:47:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 41 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto je Ubijen Zoran Djindjic  (Pročitano 89383 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
LG g5
„Пионирско писмо“ покојном Ђинђићу


Тито, Ђинђић, Тадић...све се мења сем културе идолопоклонства


Поштовани предедниче, издали смо те. Издали смо Демократску странку, издали смо чланство, издали смо народ, издали смо и Србију. Осрамотили смо се, председниче. Осрамотили смо и тебе и себе. Осрамотили смо и отаџбину.

Ништа у нама није доброг остало. Нити вере, нити части, нити поштења. У нама није остало чак ни самопоштовања, пристали смо на проституцију ради мрвица са мафијашких столова, веће поштовање и самопоштовање имају пси луталице него ми, демократе. Спремни смо свашта да кажемо и још спремнији да свашта учинимо за пар евра, па и мање.

То што ми радимо, председниче, то ни ђаво у паклу не ради. Нема више људи међу нама као што си ти био, председниче, и као што смо ми некада били, мада се често питам нисмо ли одувек овакви били, нисмо ли се само пред тобом претварали како би те обманули.

Не знам куда и како даље, шта учинити или макар шта не учинити? Мада смо свашта прошли, ништа нисмо научили. Не знам, председниче, како се изборити са незаситом алом која се уселила у наше душе, како се искобељати из канџи незасите похлепе и безскруполозности које царују нашим умом? Како остати честит међу лоповима, како остати частан међу издајницима, како остати човек међу нељудима, како остати верен међу неверницима, како остати хуман међу зверима?

Остварили су се твоји страхови, председниче, а и страхови многих нас који смо остали верни политици странке коју си ти некада водио. Србија је стала 12 марта. Тај метак није био теби намењен, председниче, он је намењен Србији, нису они пуцали у тебе већ су пуцали у Србију. То је горка и сурова истина све остало је заваравање и прикривање злочина над Србијом и тобом председниче.

Често смо се питали ко је то пуцао у све нас 12 марта? Одговор смо добили ових година. Њихов лоповлук и њихова издаја су њихови смрдљиви трагови који их одају и који упиру прстом у њихову кривицу. Дошли смо до ивице бездана историјског и физичког нестанка са мапе света, а за собом смо довукли намучену и измрцварену Србију. Али и у несрећи има среће председниче, само ми, жути, како нас сада зову, висимо над амбисом, Србија се срећом налази још на чврстом.

Даће Бог, пре него што се сурвамо тамо куда смо неповратно кренули, да нам се из прљавих и крвавих руку истргне макар синовина јер смо дедовину и очевину одавно прокоцкали. У бесцење смо је продали европским гилиптерима и албанским касапима.

И, да ти више не солим и овако смртне ране, председниче, прекинућу ово моје писање јер иначе ти немам шта добро рећи. Доста сам гововорио, сада ми једино остаје ћутање и чекање да се нас двојица сретнемо тамо негде у будућности.

Искрено, твој поштовалац,

Сретен Михајловић
IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Pretraga mi ovo prvo izbacila,zato pišem baš ovde.Razni novi "prilozi za biografiju" :


       http://www.nspm.rs/hronika/dragoljub-markovic-milosevic-je-hteo-da-me-ubije-1996-spasao-me-stanisic-u-poslednji-cas-djindjic-dao-milion-evra-da-legiju-izvuce-iz-zatvora.html

       http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:716270-Filozof-Dragan-Lakicevic-Lakas-Zoran-moj-drug-iz-klupe-surovo-iskren-i-hrabar


  Na oba mesta po par rečenica koje (dolazeći iz usta bliskih poznanika) "tamne sjaj" .


"...Prvi avgust 2001, Zoki slavi rođendan u vili na Dedinju. Dođem u Užičku, ispred parking pun skupih automobila. Pomislio sam da je pozvao Montgomerija i ove Nemce, Bodu Hombaha… Uđem u kuću, sve stara ekipa. Shvatam da su to njihovi automobili. A samo godinu dana pre kolima smo došli Kole i ja. Čeda je došao trolejbusom, ne znam, Kolesar tramvajem, Čanka je dovezao neki komšija koji je imao goriva ili taksista. Sad ispred vozni park, nijedan auto ne vredi manje od sto hiljada.

Đinđić i Legija su već 6. oktobra rano ujutru napravili dogovor, a komandantu JSO smo verovali jer je bio sposoban za posao kojim se bavio. Međutim, kasnije su se dogodile neke stvari s kojima se nisam slagao. Bio je taj problem u Grčkoj. Legiju su uhapsili tamo i Zoran je organizovao da se milion maraka ili evra da tamo, ne znam ni sam odakle, da se on vrati u Srbiju...

... Pa tek ona privatizacija, tu su mnogi uzeli velike pare, a Zoran je podlegao toj atmosferi. Ne možemo ovako, dajemo penzionerima pedeset maraka. On kaže, nema para. A ima kada ovi oko te be treba da kradu... "  .


"...Otišao je na Univerzitet u Konstancu, a Lakićević je od njega saznao da je živeo teško - u potkrovlju neke starice, koja ga je izdavala za sto maraka.

- Vera da će stvoriti nešto veliko vukla ga je napred. Već sledeće godine, sve je bilo drugačije. Umesto o mračnom potkrovlju, Zoran mi govori o mondenskom svetu luksuznih hotela, dekoltiranih dama, bogataša sa cigarama, besprekorne posluge, zanosnih jela... - kaže Lakićević. - Pričao je da radi za nekog kockara i da mu odlično ide. Govorio je više o novom kockarskom zanimanju nego o temi svog doktorata..."  .
« Poslednja izmena: 13. Mar 2018, 06:54:01 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
визионар  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
ko sa djavolom tikve sadi ...o glavu mu se razbiju...
mimo tih dilova sa podzemljem....
to je posebna prica....vjerovati kriminalcu da sa tobom dijeli istu nekakvu ideologiju..a pri tome ne znati da kriminalci imaju samo jednu ideologiju a to je novac....to je bas bilo naivno....
i surcinci i vozdovcani su ih bili doveli do pitanja biti ili ne....

mimo toga vjerovao je i stranim okupatorima i domacim izdajnicima
mislio je da dele sa njim iste ideje i vrednosti i da im je imperativ srbija a ne licna korist...
ispostavilo se da nije bilo ni priblizno tako....

i kad je zanemario inetrese podzemlja i prevideo apetite svojih bliskih saradnika
i usprotivio se i planovima stranog faktora...
dobio je metak...
i brzo je zamjenjen...i zaboravljen...

sad ga se sjete jednom godisnje ....mnogi....pa i svi oni koji su odahnuli kad je ubijen...
a oni su najbucniji o idejama zorana djindjica na koje su se posrali tokom svog politickog vijeka...
sad ga opet uzimaju u usta....
sada kad im je postalo jasno... da ih narod  ne zeli ..ma ne zeli narod da ih  vidi na politickoj sceni...

nikako ta bagra ne moze u isti kos sa zoranom djindjicem....
takav olos moze u kos sa ljudima poput djindjica samo u vanrednim uslovima...
a olosi i sljamovi najboilje funkcionisu u vanrednim okolnostima...
i zato oni stalno i stalno prizivaju neki novi 5 oktobar...i neke nove nerede u kojima ce da lako obralate narod
i da se ponovo domognu nekakvih mogucnosti....

to se vise nikad nece desiti....

sve sto se bude desilo... dobice karakter pokusaja rusenja ustavnog poretka i pokusaj drzavnog udara

tako ti je to kada neka vlast uz sebe ima berlin..vasington..brisel..moskvu ..peking...
najgore je od svega sto oni ne vjeruju u to...

i jadnici se nadaju da mogu nesto ucariti i na ovom kosovskom pitanju...
pokusavaju da ostvare kontakte sa raznim stranim mocnicima ...pokusavaju da naprave kriminalne klanove...
i obecavaju svasta  i prvopomenutim stranim mocnicima i kriminalcima..
ne kapiraju da je ovo 2018 a ne 2000dita....
svet je danas mnogo drugaciji ..mnogo drugaciji nego onaj svet iz  2000te... Smile

uglavnom..da se ponovim...sljam poput njih nema sta da trazi u istom kosu sa zoranom djindjicem...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
БИЛА СИ ДЕВОЈКА БРАЧНОМ ПАРУ: Аида Ћоровић је после великог сукоба Биљани Србљановић написала отворено писмо

https://www.espreso.rs/vesti/drustvo/237941/bila-si-devojka-bracnom-paru-aida-corovic-je-posle-velikog-sukoba-biljani-srbljanovic-napisala-otvoreno-pismo?utm_source=Facebook&utm_medium=mi&utm_campaign=mi

Oва була је пример да ипак нису само потурице остале, већ и неки турци... Smile Smile
super-ugly Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Grupi devojka Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Сергеј Трифуновић: Бесомучну приватизацију је започео Ђинђић!

Серге Труффаут
@WхистлерДицк
 Истини за вољу, бесомучну распродају фирми, фабрика и предузећа за ситне новце, започео је Зоран Дјиндјић. Ови су само то наставили.

21:14 - 31. мар 2018. ·


Oно кад ти дође из дупета у главу ... после скоро 20 година ... никад није касно.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11709
Zastava Okolina "Venerinichinih brezuljaka"-najcesce !
mob
I-mate il` nemate
ЂИНЂИЋЕВ УБИЦА ОБУЧАВА ФАШИСТЕ!
 Познати српски водитељ открио ко је Хрват специјалац који се борио против нас!


 05-01-2020 08:41 Србија Друштво

Телевизијски водитељ и новинар Миломир Марић тврди да је атентатор на некадашњег премијера Србије Зорана Ђинђића Хрват који је данас комадант у екстремно десној, фашистичкој организацији Азов у Украјини.





Тај специјалац, који је учествовао у многим операцијама против Србије, данас обучава снајперисте који ратују против проруски оријентисаних снага у Донбасу, за које Украјинци тврде да их контролише Владимир Путин.

Забрањена вест
Аутор "Ћирилице" рекао је информације до којих је дошао од својих извора у Украјини.

- Рекли су ми да је Хрват који је на фото-роботу и за кога се причало да је био у "Интерконтиненталу" а да је нестао одмах после убиства Ђинђића сада командант Азова, то је профашистичка терористичке организација у Украјини. Ово је чак објављено у Гласу јавности (некадашњи дневни лист који се угасио, прим. аут.) једног дана, међутим, наредног јутра је вест већ забрањена јер се ради о највећој тајни. Моји познаници из Украјине тврде да је тај човек један од команданата Азова. Он је, иначе, добро обучен хрватски специјалац, учествовао је у свим операцијама, борбама против Срба, у убиству Ђинђића и сада у Украјини учествује у борби против Руса - објаснио је Марић.

Адвокат Горан Петронијевић потврђује да је особа с ликом који се појавио на фото-роботу један од команданата Азова и да тамо обучава снајперисте.


- Имам информације да је он тамо, као и да они знају ко је он. Постоји једна агенција која је са ових простора, дакле са Балкана, која је тамо водила људе. Власник те компаније је повезан са оним Синђелићем, који је био сведок-сарадник у Подгорици у њиховом чувеном државном удару. Углавном, ради се у истој екипи људи. Преко те агенције су многи одлазили у Украјину, а углавном су ишли они који су били на украјинској, не на руској страни - открива адвокат и додаје да је тај Хрват једно време живео у Србији, представљао се проруски, а заправо се испоставило се да је НАТО лобиста.

Увек против Срба

Српски добровољац у Донбасу Радомир Почуча каже да баш не зна за ту информацију да је лик са фото-робота командант у Азову, али је, наводи, чињеница да су украјински неонацисти врло блиско повезани са Хрватима.

- Сви Хрвати који су долазили да се боре у сукобу у Донбасу били су на страни Украјинаца, а сви Срби који су долазили, међу њима и моја маленкост, били су на страни руских снага - навео је он.

Подсетимо, Ђинђић је убијен 12. марта 2003. године. Он је погођен снајперским хицем на паркингу зграде републичке владе у Немањиној улици. Упркос потери, снајпериста и његови помагачи успели су да побегну.

Званична верзија
- У истрази овог злочина и у суђењу помогли су сведоци сарадници Љубиша Буха Чуме и Дејан Миленковић Багзи. Миленковић је учествовао и у покушају атентата на ауто-путу код Арене

- Оптуженима за убиство Ђинђића потврђене су казне у септембру 2009. године

- Тада су осуђени истакнути припадници "земунског клана" (на вишедеценијске казне затвора, 35 година и мање од тога) док су њихове вође Миле Луковић Кум и Душан Спасојевић Шиптар убијени приликом покушаја хапшења у насељу Мељак крај Београда.


- Такође, у септембру 2009. године осуђени су на 40 година и припадници јединице за специјалне операције међу којима и Милорад Улемек Легија, који је у тренутку атентата већ био пензионисан, и заменик команданта Звездан Јовановић, који је осуђен као директни извршилац.

Виђен у "Интерконтиненталу"
У јавност су недуго после атентата на Ђинђића процурили подаци који се не поклапају са званичном верзијом злочина. Према тим информацијама, човек чији се изглед подудара се фото-роботом допутовао је из Хрватске дан пре злочина и виђен је у хотелу "Интерконтинентал". Идентитет осумњичених убрзо је постао познат, па су сви заборавили на фото-робота, тако да је до данас остала мистерија ко је лик са наочарима са цртежа - изразито плав, продорних очију, средње висине. Марићева сазнања, међутим, бацају сасвим ново светло на цео случај.





Извор: espreso. rs


IP sačuvana
social share
Jedem da bih ziveo , a zivim da bih - jeVao...Pa sta ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
#microsoft # zorandjindjic #digitalizacija #deonice
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 41 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:47:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.