Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:18:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 39 40 42 43
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto je Ubijen Zoran Djindjic  (Pročitano 89831 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Citat
Ђинђићевим убиством треба да се бави суд, а влади би требао да буде негде на 6-7. месту. Међутим, њима је оно на 67. месту, само га ваде из нафталина сваки пут када треба да се замајава народ.

или преведено: пред изборе Smile

већ видим рекламе: коштуница убио ђинђића,тодоровић убио ђинђића,николић убио ђинђића,ретроградне снаге,ескадрони смрти Smile итд


Citat
Ono sa cim se ne slazem da je medijska blokada jaca nego za vreme Slobe...

медијска блокада је сада бар хиљаду пута гора него за време зликовачког милошевићевог режима Smile
милошевић је тада имао политику,донекле вечерње новости и ртс
опозиција је имала све остало...студио б и безмало све новине које су излазиле у београду...блиц,данас,дневни телеграф итд
у свакој општини је постојала локална тв станица и радио које су листом биле опозиционе...у зрењанину ниси могао живети од ђинђића,чеде,кораћа,чанка и осталих лелемуда који су се свакодневно вртили на ртв сантос и понекад на тадашњој тв луна и ктв
тога сада више нема...сви већи листови су прорежимски осим понеких покушаја типа печат магазина
локалних тв станица више углавном нема...све их је ђинђић погасио за време своје диктатуре Smile  можда се сећаш оног разговора ђинђића и верана матића и спомињање заслуга у опозиционој борби и помињање ордења Smile
чак је и нови закон о информисању у појединим одредбама далеко репресивнији од злогласног вучићевог из 1998 Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Samsung 
Sto se tice medija apsolutno se ne slazem sa tobom Smile Medijska blokada za Kosovo? prethodnih 10 godina svake vesti na svim televizijama pocinju o Kosovu...tematske emisije o Kosovu se na televizijama daju 00-24 7 dana u nedelji...u poslednjih 10 dana se na televizijama i vestima i dalje prica o Kosovou(ja licno gledao) ali su sad ubacili u pricu i o hapsenju JSO...mozes da kazes da bi mozda trebalo po tvom misljenju vise o Kosovu(mada ne znam dal vise od ovoga moze) a manje o Djindjicu...ali da kazes da je veca blokada nego za vreme Slobe? izvini ali...jedino sto se slazem da najmanje pricaju o zivotnom standardu...to je otprilike vest tamo blizu vremenske prognoze, otprilike kao lakse teme za razbibrigu Smile


Sto se tice stranih obavestajnih agencija...slazem se da me ne bi cudilo da su imali neke nagovestaje...ali opet to je mnogo siroko shvatanje...mozda jesu a mozda i nisu...mozda su i skrenule paznju nasim agencijama...a i da su znale pa sto bi se oni u to mesali, ako mi ne moze da sacuvamo naseg premijera sto bi ga oni cuvali na kraju krajeva nije im to posao...
Ali da su tu velike zverke iza toga to stoji...sigurno se nije par kriminalaca samo setilo da ga smaknu...no bojim se da necemo to nikad saznati...
« Poslednja izmena: 23. Sep 2011, 11:39:06 od G_n_e_f_c_z »
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Samsung 
Citat
медијска блокада је сада бар хиљаду пута гора него за време зликовачког милошевићевог режима Smile
милошевић је тада имао политику,донекле вечерње новости и ртс

Ok znaci hoces reci Sloba je imao samo novine sa najvecim tirazom i najcitanije a i nacionalu televiziju koja je najgledanije i koja u vecini gradova i naselja sem Beograda je bila i jedina dodirna sa svakodvnenim zivotom vecine gradjana Smile

Danasnji svi mediji rezimski? uhh tesko ja vise ne kupujem novine, citam samo na netu ali koje god okrenem u svakima se pominje krivicni postupak protiv ovog iz vlade, malverazcije ovde, Tadica kritikuju na sve strane tako da maltene mozes da vidis i pljuvacku na stranicama o njemu...tako da to sto ti pricas meni ne pije vodu Smile
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
LG Frizider
Blic je danas narezimskija novina u istoriji univerzuma. Listam svakodnevno sve dnevne listove tako imam jasan pogled kako se iste vesti prezentuju u razlicitim novinama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
mob
Motorola 
Blic je danas narezimskija novina u istoriji univerzuma....

...,ali mu se Politika opasno približava...
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 2610
23. 09. 2011 | 17:59
Власт спрема нападе на лидере опозиције




Нови Сад – Бивши војни обавештајац, професор Ђорђе Ђорђевић, аутор књиге „ЦИА је убила Ђинђића“, каже за „Правду“ да приче о повезаности Небојше Човића и људи блиских Демократској странци Србије, немају никакве везе са правом истином о атентату на премијера Зорана Ђинђића. Ђорђевић напомиње и да се, у наредном периоду, могу очекивати медијске оптужбе противника Демократске странке, првенствено Томислава Николића и Александра Вучића.

- Децидирано тврдим да се у снимљеним обавештајним материјалима пре, за време и после убиства Ђинђића баш нигде не помиње Небојша Човић као неко ко је повезан са организацијом атентата. Председника Тадића сам писмено упозорио да се многи људи који су прижељкивали смрт Ђинђића крећу поред њега. У питању су неки политичари, а други изигравају привреднике без којих се не може – каже Ђорђевић.

Овај бивши обавештајац истиче да је акција хапшења у Србији покренута у овом часу како би се скренула пажња са намера представника актуелне власти да, после посете Ангеле Меркел, признају власт Приштине и над севером Космета. Ђорђевић каже да се изјавама Симовића и хапшењем људи који су некада били у ЈСО, жели одговорност за атентат на Ђинђића приписати онима који са тим немају никаквих додирних тачака.

Ђорђевић упозорава да у наредном периоду следи компромитација још неких политичара оптужбама да су повезани са убиством Зорана Ђинђића.

- Пошто је СНС у овом тренутку највећи противник ДС-у, према обавештењима које имам из полицијских кругова, ускоро ће за повезаност са убиством бити оптужени, макар у медијима, садашњи лидери напредњака Томислав Николић и Александар Вучић, који су у време убиства били функционери СРС-а.

Ђорђевић се осврнуо и на ухапшене „земунце“.

-Симовић је био само обичан егзекутор земунског клана. Поставља се питање како су он и Калинић све ове године боравили и слободно шетали Загребом, а да их нико није ухапсио, иако се потерница са њиховим ликовима милион пута вртела на разним телевизијима. Они сада постају окидач у прљавим играма западних обавештајних служби, пре свега немачког БНД, енглеског МИ-6 и америчке ЦИА-е. Сва имена које се помињу попут Коштунице, Аце Томића и Радета Булатовића, су она која су на неки начин стала на жуљ Американцима. Коштуници не могу опростити тврди став о Космету и непристајање на уцене из САД, Аци Томићу то што је понижен агент ЦИА Нејбор у афери са генералом Перишићем, а Радету Булатовићу што је разоткрио неке њихове тајне. Име Зорана Шамија пуштено је у „промет“, да би се створила атмосфера страха, односно, показало да нико није сигуран – прича Ђорђевић.

Исаков: Никад нисам чуо за име Ћоки

Тврдње овог обавештајца да Човић нема везе са убиством својом изјавом медијима потврдио је и Миле Исаков, потпредсеник Владе Србије у време убиства Ђинђића и касније амбасадор у Израелу.

- Никада нисам чуо за то име Ћоки. Не верујем да то може бити неко из тадашње владе. То је, можда, нечије конспиративно име које се користило у неким затвореним круговима, али ја никад нисам чуо да некога тако зову. Смешна је оптужба адвоката Срђе Поповића да Небојша Човић има икакве везе с убиством Зорана Ђинђића – изјавио је Исаков и додао да је новац један од трагова којим треба ићи када је у питању ово убиство.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Evo velja kaze kad je bio u americi da su mu rekli da zele da sklone djindjica sa politicke scene, kaze velja da nije ispunio ono sto je obceao, jedino sto je naveo jeste kosovo.
Sada dali prica istinu ko zna...

IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 2610
Evo velja kaze kad je bio u americi da su mu rekli da zele da sklone djindjica sa politicke scene, kaze velja da nije ispunio ono sto je obceao, jedino sto je naveo jeste kosovo.
Sada dali prica istinu ko zna...


Djindjic je najvise zasmetao  naredbodavcima spolja-narocito ne njegovim direktnim (SAD) kada je posetio za 40-tak dana RS i  Banja Luku i u sred RS govorio da se Srbija nikada nece odreci KIM.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Djindjic je najvise zasmetao  naredbodavcima spolja-narocito ne njegovim direktnim (SAD) kada je posetio za 40-tak dana RS i  Banja Luku i u sred RS govorio da se Srbija nikada nece odreci KIM.
Па не може:ја теби омогућим демократију а ти причаш оно за шта те нисам довео,а и паре би само за себе.
Ако Михајловић и Јовановић али не Звездан нису умјешани у ликвидацију Сорошовца главу дајем... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 2610
Djindjic je najvise zasmetao  naredbodavcima spolja-narocito ne njegovim direktnim (SAD) kada je posetio za 40-tak dana RS i  Banja Luku i u sred RS govorio da se Srbija nikada nece odreci KIM.
Па не може:ја теби омогућим демократију а ти причаш оно за шта те нисам довео,а и паре би само за себе.
Ако Михајловић и Јовановић али не Звездан нису умјешани у ликвидацију Сорошовца главу дајем... Smile

Povlenske magle od Dusana Mihajlovica se-cini mi se- zove se knjiga zbog koje su se sudili Beba i Mihajlovic  i u kojoj je mnogo pisano o pozadini i umesanim u ubistvo Djindjica.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 39 40 42 43
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:18:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.