Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 08:19:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 38 39 41 42 43
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto je Ubijen Zoran Djindjic  (Pročitano 89674 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
sez
Vidi sez
i Kurir me prepisuje  Smile

Samo sto Kostunici mogu da pljunu pod prozor,a ni toga nisu dostojni  Smile

Koga vi znate od postojecih politicara da su jednom,nekad iole ispali ljudi?
Da li znate nekog,koji zna nekog aktuelnog politicara da je iole,nekad i nekom izasao u susret?
Da li znate nekog,koji zna nekog,a da taj neko opet zna nekog politicara iz bilo kakvog primera da je ispao covek i humanitarac?

Ja sam imao priliku da upoznam jednu nasu obicnu sugradjanku,sad preminulu Dejanu Lekic(Neka joj je laka Zemlja) cijoj molbi se Kostunica licno odazvao i cijim posredovanjem je ona imala par godina zivota i nade u trenutku kad su je svi otpisali.Dejana je bolovala od Kronove bolesti(tesko zapaljenje creva)...Jedinstvena operacija transplantacije creva u celom svetu, je izvrsena u Zenevi ali se nazalost novi organi nisu primili na vec izmuceno telo..da ne duzim..
Kostunica je tada KAO PRVI organizovao jedan veliki humanitarni koncert(licno sam video slike Voje i Dejane zajedno) i od tog koncerta je krenula prava svetska akcija prikupljanja sredstava.
Narod je uvek gotivio Kostunicu,Djinjica je mrzeo jer je Djincic bio jedno trulo govno i izdajnik!
Ko na Kostunicu krene,iz mesta je najebo!
Branicu ga golim grudima ako treba a mogu da povedem jos 20 sa sobom!

i gde mene nadje u toj prici
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 449
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
И тако се народ опет млати тиме ко је убио Ђинђића, док се Војводина полако одваја, Санџак крчка, а на Косову људи пате.  Smile  Smile

А глупости тог истог народа нема краја... Ма све је Коштуница убио Ђинђића, још мало па ће да испадне да је он и пуцао Smile
IP sačuvana
social share
Jedina nagrada vrline je vrlina, jedini način da imaš prijatelja je biti prijatelj!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
коштуница је досад побио бар 17 милиона људи Smile
лично је управљао свим авионима у нападима на куле близнакиње и пентагон,лично је пострељао 2 милиона балија у сребреници,силовао 370.000.000 женских верзија балија,извршио масакр у руанди и геноцид над јерменима итд,итд
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
mob
Motorola 
коштуница је досад побио бар 17 милиона људи Smile
лично је управљао свим авионима у нападима на куле близнакиње и пентагон,лично је пострељао 2 милиона балија у сребреници,силовао 370.000.000 женских верзија балија,извршио масакр у руанди и геноцид над јерменима итд,итд

Ma,naravno.Zato ga i nema,valja sve to postići,a kratak dan... Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
коштуница је досад побио бар 17 милиона људи Smile
лично је управљао свим авионима у нападима на куле близнакиње и пентагон,лично је пострељао 2 милиона балија у сребреници,силовао 370.000.000 женских верзија балија,извршио масакр у руанди и геноцид над јерменима итд,итд

Ma,naravno.Zato ga i nema,valja sve to postići,a kratak dan... Smile

 Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Samsung 
И тако се народ опет млати тиме ко је убио Ђинђића, док се Војводина полако одваја, Санџак крчка, а на Косову људи пате.  Smile  Smile



Ako tako gledas, nasa vlada bi trebalo za ceo svoj mandat samo da se brine o tome sta se desava u Voshi, Sandzaku i na Kosovu... Smile
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 449
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
И тако се народ опет млати тиме ко је убио Ђинђића, док се Војводина полако одваја, Санџак крчка, а на Косову људи пате.  Smile  Smile



Ako tako gledas, nasa vlada bi trebalo za ceo svoj mandat samo da se brine o tome sta se desava u Voshi, Sandzaku i na Kosovu... Smile

Требало би да се брине и што људи немају шта да једу, што се број сиромашних повећао за 100%, што је индустријска производња опала за исто толико, што цене хране дивљају. И да, много да се брине шта се дешава на Косову, Санџаку и у Војводини.

Ђинђићевим убиством треба да се бави суд, а влади би требао да буде негде на 6-7. месту. Међутим, њима је оно на 67. месту, само га ваде из нафталина сваки пут када треба да се замајава народ. А медијска блокада је гора него код Слобе...

Свима је јасно ко је имао највише интереса за убиство Ђинђића. Свима је јасно да се то не дешава без амина страних служби, САД и осталих. Сигурно га није убила једна бесна криминална група под заштитом државе, нису луди. Све се зна, само неће моћи да се каже док год је амерички амбасодор император ове земље Smile
IP sačuvana
social share
Jedina nagrada vrline je vrlina, jedini način da imaš prijatelja je biti prijatelj!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Samsung 
Sto se prioriteta vlade tice, realno svako ima svoje misljenje tebi je resavanje Djindjicevog ubistva na 6-7 mestu, nekom na 105om a nekom na 1-2...tako da o tome ne vredi raspravljati, meni je recimo zivotni standard na prvom mestu, vladavina prava na drugom a Kosovo na daljem mestu...

Ono sa cim se ne slazem da je medijska blokada jaca nego za vreme Slobe...

Ne slazem se ni da su SAD prakticno po tebi odobrile ubistvo Djindjica...na osnovu cega tvrdnja? to zato sto oni navodno sve znaju pa su i to...jbg to si rekao jer niko ni ne moze da dokaze suprotno a i ljude vole te teorije zavere Smile

Ono sto se slazem je da sud treba tim ubistvom da se bavi i licno i mene iritira sto Djindjicevo ubistvo nekako sve vise upada u plan kako se blize izbori...to trebalo resavati odmah posto se i dogodilo a ne znam sta se do sada cekalo...
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 449
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
Sto se prioriteta vlade tice, realno svako ima svoje misljenje tebi je resavanje Djindjicevog ubistva na 6-7 mestu, nekom na 105om a nekom na 1-2...tako da o tome ne vredi raspravljati, meni je recimo zivotni standard na prvom mestu, vladavina prava na drugom a Kosovo na daljem mestu...

Па многима је у Србији Косово при крају листе. Зато сам и рекао да се лепо једном одлучимо као народ хоћемо ли да га бранимо и колико. Ако хоћемо, зна се. Ако нећемо, лепо одмах признамо независност и идемо даље. Али то тешко иде код нас Срба... Јер овако не иде Smile

Ono sa cim se ne slazem da je medijska blokada jaca nego za vreme Slobe...

О да, јесте. Десет дана на ТВ-у извештаја са Косова готово и да нема, а зато се суђење Ђинђићу и бивши припадници ЈСО-а редовно развлаче по 15 минута у сваким вестима. О животном стандарду и ценама - ни речи. Ако ти није замазивање очију, ја не знам шта је...


Ne slazem se ni da su SAD prakticno po tebi odobrile ubistvo Djindjica...na osnovu cega tvrdnja? to zato sto oni navodno sve znaju pa su i to...jbg to si rekao jer niko ni ne moze da dokaze suprotno a i ljude vole te teorije zavere Smile

Зато што свака марионета има рок трајања, а његов је истекао. Амери никада не би дозволили да му се нешто деси да су имали планове са њим. Овако, препустили су га ајкулама чим је завршио оно што је њима требало. Само смо ми били глупави и веровали у бајке... Наравно, ово је неко моје мишљење и волео бих да грешим - само све што се досада издешавало говори управо у прилог томе да Ђинђићево убиство никада неће бити решено и да су велике зверке ту умешале прсте.


Ono sto se slazem je da sud treba tim ubistvom da se bavi i licno i mene iritira sto Djindjicevo ubistvo nekako sve vise upada u plan kako se blize izbori...to trebalo resavati odmah posto se i dogodilo a ne znam sta se do sada cekalo...

Управо тако Smile
IP sačuvana
social share
Jedina nagrada vrline je vrlina, jedini način da imaš prijatelja je biti prijatelj!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Samsung SGH-E590
Nije bitno koji su prioriteti tebi i Slavku, vec sta je prioritet vladi, a ovim nasim lopovima je prioritet da ukradu sto vise para, a da bi to postigli moraju da ostanu sto duze na vlasti i zbog toga je njihov ceo mandat predizborna kampanja na koji ti ocigledno padas...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 38 39 41 42 43
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 08:19:45
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.