Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto je muskarce sramota sto ne mogu da imaju decu?  (Pročitano 19514 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Pa dobro, u pravu je devojka, ok joj je stav. E sad, sto se od ovoga pravi vest, a ona cak nije ni sa ovih prostora, pa kao, ajd da razumes... mislim, ovo je valjda u onoj rubrici Zivot sta li na B92, ne znam sta radi urednik tog portala sa tim  Smile
« Poslednja izmena: 04. Dec 2015, 02:43:32 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Ja to video na naslovnoj strani B92, pa reko aj da vidim šta je u pitanju. Da, izgleda da je u tako nekoj rubrici.

Elem, objektivno govoreći, mislim da devojka preteruje. Baš onako, što bi rekli kraljica drame. Pravi frku niotkuda.

Prvo, ljudi danas moraju da razumeju da svako učestvovanje na internetu ostavlja određeni trag, i da tako otvaraju vrata svog života. To može da bude malo odškrinuto ako si pažljiv, a ako ne paziš može i da dune takva promaja da ćeš da se onesvestiš. Dakle, morala je da bude svesna posledica pravljenja bloga o tome i stavljanja privatnih podataka i intimnih ispovesti. Neke stvari se jednostavno ne dele na internetu. Ili se dele uz dozu opreza i promišljenosti. Npr, ne koristi se pravo ime, koristi se sekundarni email, itd itd.

Drugo, razumem da pun inbox udvarača nije baš prijatna stvar al nije ni nešto strašno, jezivo i opasno. To što neko želi devojku koja neće moći da zatrudni ne znači da je obavezno neki bolesnik, stoka ili da mu nešto fali u glavi. Pogotovu kad se uzme u obzir činjenica da devojka izgleda baš lepo sasvim je očekivano da će privući muškarce. Uostalom, ako je zaista dobila stotine emailova, sigurno je nisu svi kontaktirali da bi je ''opalili'' i onda šutnuli, ili da bi se igrali sa njom 5 godina a onda šutnuli, nego je verovatno tu bilo i ljudi koji se saosećaju sa njom, verovatno i ljudi koji isto tako ne mogu da imaju decu pa su se emotivno povezali sa njom. Kažem, mali broj ali sigurno ih je bilo.

I treće, i najjednostavnije - ako ne želiš da te ljudi opsedaju preko email-a, ti ga promeniš. I gotovo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
E sad ti Hkj.... Kad si lepo opravdao postojanje raznoraznih na netu (ovih sto joj pisu) pa onda je ok da postoji neko kao sto je ova devojka. Ja misli kao i ona, da je bzvz prilaziti nekom bas zbog toga sto ne moze imati decu.

A kao sto i sam kazes, gomila gluposti na netu, i ja sam videla ovu vest na naslovnoj b92, a evo tek sam procitala ovde, jer, kao, ti si postavio, ne spava mi se jos i tako. Ovakve stvari spadaju pod ono "preskoci"  Smile
« Poslednja izmena: 04. Dec 2015, 03:15:23 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Dobro sad što jes jes, ja za razliku od nje nisam čitao te emailove pa i ne mogu da znam šta joj je sve stizalo. A verovatno je bilo svega i svačega.  Ali problem je, donekle, i u njenom doživljavanju čak i ovih koje svrstava u ''normalnije''. Npr kaže - ''neki su delovali sasvim normalno. Ipak, koliko normalan možeš da budeš ako tako tražiš partnerku?''

Prvo, možda ja grešim, ali to što neko želi ženu koja ne može da zatrudni mi i nije toliko bizarno. Pogotovu ako se radi o privlačnoj mladoj devojci koja je podelila neke intimnije informacije. Da ne dužim sad, a i ne ide mi baš da sklopim rečenicu kako bih želeo, pa ću samo ukratko da kažem, dakle nije mi to toliko bizarno. Bizarno je naravno kad otvoriš inbox a tamo 200 koječuda od ljudi koje ne znaš. Ali nije mi bizarna sama ta pojava da nekoga privuče privlačna mlada devojka koja ne može da ima decu. Iz brojnih razloga.

A drugo, ima logike da muškarac koji ne može da ima decu, traži istog takvog partnera zato što ako oboje ne mogu da imaju decu neće biti onih situacija da jedno u vezi pati i grize se što ne može sebi i svom partneru da obezbedi potomstvo. Ja nemam sad tu neka iskustva i mudrost  Smile al siguran sam da ima i toga. A što i ne bi bilo, ljudi su ranjiva i čudna stvorenja i svašta ih pogađa i progoni i svašta rade da bi to rešili ili našli način da žive sa svojim nedaćama. Opet napominjem, verovatno je takvih bilo veoma malo (većina je želela samo da se ''poigra''), ali ih je bilo.

Ne mislim da je ona imala neke zle namere ili pik na muškarce, dakle ništa u tom fazonu. Ali mislim da je neke elemente previše ekstremno doživela, i pogrešno. Blaži primer koji mi pade na pamet (možda se ujutru setim boljeg  Smile ) je kao kada bi muškarac sa nenormalno velikim penisom odjednom postao popularan i dobijao svakakve ponude sa svih strana i to doživeo kao neku ogromnu tragediju. Ok, naravno, nije prijatno, pogotovu što njemu samom to stanje nije lepo, prijatno i simpatično nego ga vidi kao poremećaj koji mu smeta u životu. Al bože moj, distanciraš se neko vreme i posle par meseci će to prestati. Ovim ne pokušavam da umanjim ozbiljnost obe ove situacije, samo kažem da nije kao da ih je neko predstavio celoj planeti a onda im stavio lokator i metu na glavu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Citat
Rekao mi je da je u Gugl upisao "same neplodne žene" i tako naišao na moj blog. Dakle, meni ga je privuklo to što sam neplodna. Rekao mi je da će mi obezbediti finansijski lagodan život, i da nikada neću morati da radim, sve što je zauzvrat tražio bio je da mu odgajam decu, i, pretpostavljam, da mu budem svojevrsna seksualna robinja.

sta covjek da napise na ovo..uz prvu jutarnju kafu... Smile


Citat
Muškarci, jedan savet - nabacivanje ženama samo zato što imaju neki zdravstveni problem neće vas odvesti nigde."

 Smile

zenturace...jedan savjet...pisanjem licnih intimnih stvari po netu ...stvorit cete sebi mnogo problema...u vidu gomile perverznjaka... Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 45.0.2454.94
Jtzm
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Rekao mi je da je u Gugl upisao "same neplodne žene" i tako naišao na moj blog. Dakle, meni ga je privuklo to što sam neplodna. Rekao mi je da će mi obezbediti finansijski lagodan život, i da nikada neću morati da radim, sve što je zauzvrat tražio bio je da mu odgajam decu, i, pretpostavljam, da mu budem svojevrsna seksualna robinja.

ne vidim sto je bas njoj to ponudio. verovatno se sazalio. a ona odma ''covek je perverznjak''. deo o sex robinji je  pretpostavka i verovatno njena potisnuta zelja.
« Poslednja izmena: 04. Dec 2015, 11:01:17 od Hunab_Ku »
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.