Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto Bog dozvoljava da se zlo dogadja neduznima?  (Pročitano 59574 puta)
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE6.0
mob
Apple 


Kao i Irak za vreme Sumerije pre 6 hiljada godina ,prvo pismo ,prva agrokultura ,tako su i Afrikanci su imali svoj trenutak za vreme Babilona ,u to vreme najveca civilizacija na svetu ,evropljani su tada bili primitivci.

Cinjenica je da ce populacija Afrike da se utrostruci u narednih 39 godina . To je vrlo losa vest.
Treba da im se uvede kontrola radjanja pod hitno .
Ne volim sto deca pate zato sto roditelji nemaju kontrole svojih seksualnih aktivnosti ,

U Juzno Africkoj republici ima preko 42 miliona bolesnih od HIV i Aids ,takvi bolesni roditelji imaju decu ,
koja ne zive dugo ,postoji groblje u kome je sahranjeno preko 3 miliona te bolesne dece.

Kad vidim Americke sportiste da se prekrste pre trke ili meca povraca mi se ,Postoji Bog iz Biblije samo u Holivudu
Jee sad ce Bog k...c da ti pomogne da pobedis trku da bi reklamom posle mogao da prodas sebe sponzorima da bi zaradio jos jedan milion dolara dok 25 hiljada dece umre na dan od dehidracije zbog proliva izazvanog prljavom vodom.
« Poslednja izmena: 09. Jul 2011, 06:00:18 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Citat
U Juzno Africkoj republici ima preko 42 miliona bolesnih od HIV i Aids ,takvi bolesni roditelji imaju decu ,
koja ne zive dugo ,postoji groblje u kome je sahranjeno preko 3 miliona te bolesne dece.

Istina... nažalost. Zato kažem, bolest im je najveći problem... a ulovi se nešto za jelo.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
HTC Wildfire S
Citat
Zasto Bog dozvoljava da se zlo dogadja neduznima?
Zato što je drkadžija.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
Browser
Nokia 070
mob
Samsung 
Ako dete od 5 godina ide u raj, to je nepravično prema ostalima koji će odrasti i završiti u paklu.
Zašto nas Bog sve ne pobije još kao decu i tako spasi?
Ovako nas je u startu zajebao što smo rođeni u Evropi i dočekali zrelost.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung S7
Kad ljudi budu shvatili vec jednom da bog ne postoji, onda ce se i promeniti odnos prema ljudima kojima je pomoc najpotrebnija.

Kad ljudi budu rekli, ok, njega nema ili ga nije briga, daj mi koji smo ovde da preduzmemo nesto da se tim ljudima pomogne, da preuzmemo na sebe deo kolektivne odgovornosti i da im pomognemo.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
Samsung 111111
Kad ljudi budu shvatili vec jednom da bog ne postoji, onda ce se i promeniti odnos prema ljudima kojima je pomoc najpotrebnija.
Kad ljudi budu rekli, ok, njega nema ili ga nije briga, daj mi koji smo ovde da preduzmemo nesto da se tim ljudima pomogne, da preuzmemo na sebe deo kolektivne odgovornosti i da im pomognemo.

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
Citat
Zasto Bog dozvoljava da u Africi prosjecno svakih pola minuta umre jedno dijete starosti do 5 godina od gladi, dok je npr. u Americi sve vise pretile djece?
Zato sto se sranja dogadjaju a to sto je neko gojazan ne znaci da ce ziveti nesto specijalno dobro.  Smile

Zivo me interesuje kako uspevate da povezete postojanje Boga i to da mi svi treba da zivimo bajno i sjajno.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Prvo, Alex616, ja ne znam ovoliko cinjenica koliko ti i svaka ti cast na tolikom znanju. Inace, ovo sve sto si rekao je i moje misljenje, samo sto ja ne znam sve te cinjenice kojima bih potkrepio to svoje misljenje.

Citat
Afrikanci ratuju međusobno, ubijaju se među sobom, isti narodi... onda nije ni čudo što malo dete nema leba da jede, nego prvo mora da se dohvati puške pa sve ostalo.
To jeste objasnjenje koje znam i ja, ali to je ono objasnjenje iz politickog i ekonomskog ugla.

Citat
Ako dete od 5 godina ide u raj, to je nepravično prema ostalima koji će odrasti i završiti u paklu.
Zašto nas Bog sve ne pobije još kao decu i tako spasi?
Ovako nas je u startu zajebao što smo rođeni u Evropi i dočekali zrelost.
Bas tako. Znaci opet Bog ispada nepravican prema nama Evropljanima.

Citat
Kad ljudi budu shvatili vec jednom da bog ne postoji, onda ce se i promeniti odnos prema ljudima kojima je pomoc najpotrebnija.

Kad ljudi budu rekli, ok, njega nema ili ga nije briga, daj mi koji smo ovde da preduzmemo nesto da se tim ljudima pomogne, da preuzmemo na sebe deo kolektivne odgovornosti i da im pomognemo.
Da, to bi bilo idealno kad bi ljudi shvatili da im je bolje kad pomazu jedni drugima, ali to je utopija jer oni koji vladaju svima nama, a da mi ne znamo ni ko su, to nece nikada prihvatiti jer najlakse je narodom upravljati vjerom. To je kao i obrazovanost: "njima" odgovara da je narod sto manje obrazovan jer je lakse upravljati neobrazovanim narodom. Pa eto i povezanosti, svaki obrazovan covjek, covjek koji misli svojom glavom ce u nesto vjerovati tek kad mu se dokaze da to postoji, a ne preko prica.

Citat
Zivo me interesuje kako uspevate da povezete postojanje Boga i to da mi svi treba da zivimo bajno i sjajno.
A ko je ovdje spominjao da nam On mora obezbijediti da zivimo bajno i sjajno? Ako gledamo sa strane da on ne postoji, onda je moguce dati odgovor da je covjek sam za sve kriv jer je od Afrike stvorio kontinent za eksperimente, ali mene zanimaju odgovori onih koji vjeruju u Boga i koji svo postojanje objasnjavaju Bogom.
« Poslednja izmena: 09. Jul 2011, 12:55:24 od Just Another Boy »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple 
Na pitanje zasto Bog dozvoljava Zlo iznad neduznih ?
Religiozni skolovani Afrikanac bi ti rekao isto sto i los hriscanin iz Evrope ,
Ne dozvoljava i ne stvara to zlo Bog nego covek .
Naravno da su ljudi odgovorni za sve ,
i isti odgovor bi ti rekao i naucnik i ateista .

Smile
« Poslednja izmena: 09. Jul 2011, 20:09:50 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Citat
To jeste objasnjenje koje znam i ja, ali to je ono objasnjenje iz politickog i ekonomskog ugla.

Ma kažem ti... mislim da verska strana tu ne postoji i da sama Sila nema veze s tim.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.