Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zabranjena gej parafa u Moskvi : Brutalni obračuni policije i aktivista  (Pročitano 2445 puta)
02. Jun 2015, 15:59:33
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Zabranjena gej parafa u Moskvi : Brutalni obračuni policije i aktivista

Svaki put kad su gej aktivisti pokušali da održe neki javni skup, moskovska policija bi ih brzo rasterala

Ruska policija je danas uhapsila nekoliko gej aktivista koji su pokušali da organizuju gej paradu u centru Moskve, uprkos zabrani održavanja, izvestio je AFP.

Policajci su uhapsili aktiviste, od kojih je jedan pokušao da razvije zastavu duginih boja, i ubacili ih u kombije koji su čekali, dok je oko 30 učesnika kontramitinga u kamuflažnoj opremi napalo aktiviste, gađajući ih jajima.

Nekoliko nacionalista, učesnika kontramitinga, takođe je uhapšeno, a celom događaju prisustvovala je veća grupa ruskih i međunarodnih novinara.

”Najbrutalnije hapšenje na Moskovskoj paradi ikada!” napisao je vodeći ruski gej aktivista Nikolaj Aleksejev na Tviteru uz fotografiju iz pritvora, navodeći da mu je, prilikom hapšenja, najverovatnije slomljen prst na levoj ruci.

Aktivisti za prava gej populacije insistirali su da danas održe skup, iako ga je sud u Moskvi prošle sedmice zabranio, navela je francuska agencija.

Gradske vlasti Moskve nisu dale nikakvo objašnjenje za zabranu gej parade, ali takva odluka nije predstavljala iznenađenje za organizatore, budući da je njihov zahtev za održavanje parade odbijen svake godine od 2006, kad je prvi put predat.

Svaki put kad su gej aktivisti pokušali da održe neki javni skup, moskovska policija bi ih brzo rasterala.

Protesti homoseksualaca su u Rusiji retki, a ruski predsednik Vladimir Putin je 2013. godine potpisao zakon kojim se zabranjuje širenje “gej propagande” među maloletnicima.



Izvor http://www.telegraf.rs/vesti/1590099-zabranjena-gej-parada-u-moskvi-brutalni-obracuni-policije-i-aktivista-foto-video
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Ako me pamcenje ne vara donet je zakon u Rusiji kojim se zabranjuje parada ponoso na 99 godina ....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
Nikoga policija nije tukla nego je razdvajala da ih ne pobiju...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
SonyEricsson k750i
Nikoga policija nije tukla nego je razdvajala da ih ne pobiju...

pa zasto jbt  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.81
Dok je Putin ziv istopolni nece dobiti svoja prava u toj zemlji. Novi Tito.  Smile
« Poslednja izmena: 03. Jun 2015, 02:51:55 od Rammfan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
Ide neka konferencija za stampu u holandiji...

I on mrtav ladan kaze ovom premijeru...kod vas ima neka stranka koja se zalaze za legalizaciju pedofilije...

Kad bi se to kod nas slucajno desilo...to bi bio gradjanski rat tog trenutka...
« Poslednja izmena: 03. Jun 2015, 19:53:50 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.81
mob
Samsung S7
Kakav gradjanski rat  Smile

Dosla bi KGB, UDBA ili narodnoslobodarskajaudarnajnam ilitia i zakopala zive pedofile u sibir.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
  Ne vidim u čemu je problem, ruski zakon je stvar Rusa. Ako im se ne sviđa neka posete Nemačku, Irsku ili bilo koju drugu zemlju gde je ovo dozvoljeno.

Citat
Protesti homoseksualaca su u Rusiji retki, a ruski predsednik Vladimir Putin je 2013. godine potpisao zakon kojim se zabranjuje širenje “gej propagande” među maloletnicima.

  Između ostalog i zbog ovog.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
samo prst mu slomljen...  Smile i on to zove najbrutalnijim hapsenjem... Smile
nisu ga dobro uhapsili  Smile Smile Smile

ccc..sta je tim rusima  Smile nisu to lopovi pa da ih udaraju po prstima... Smile
to su pederi  Smile njih treba u pkas udarat... Smile spicoke...iz volea...sto jace mores...podrazumijeva se... Smile

uhapsio sam ja jednom jednog dezertera...davno je to bilo...tek posleratna vremena..96g...
i jbg ja fin..nisam ja njih nikad tukao...sve ja lijepo sa svima... Smile
i ovaj sef smrad (posle sam ja njega malo davio..ali to nije tema)

bio nesto ljut i reko mi ...de bobak idi malo  iznabijaj onog  taze svjezeg... Smile
i odem ja tamo kod njega u celiju... Smile

seljober nekakv s lijevca polja bio..jadnik uteko...zbog nekih problema..al' jbg.. ufatio sam ga...mozda nisam trebo... Smile Smile Smile

i ja sam njemu lijepo reko...dezerter..jbg izvini  Smile ali ja tebe moram malo iznabijat...  Smile Smile Smile

i uzmem ja onu vaspitnu alatku za dezertere..to je ustvari obicna letva.. Smile

reko ajd malo cu ga opicit ..po ledjima... jedno 5-6 puta i dva tri puta po glavi..eto cisto...da vide ovi olosi ...da sam izvrsio naredjenje... Smile Smile Smile

i opizdim ja njega po glavi i po ledjima...ma slabo posve sam ga lupio..mozda cvoruga da mu je iskocila...nije krvi uopste bilo...nit sam mu vazduh izbio... Smile

on ufatio za onu letvu i poceo se kurcit nesto...i kao otimat...galami nesto ljakse... Smile

a cizme smo taman nove dobili...mozda da sam pre toga ..ma mozda da sam jednom dvaput sutno nekog...s njima...  Smile

i onda sam ga zgazio posve i letvu slomio...posle su ga sanitetom odvezli ... Smile
ne znam sta je bilo s njim...jer nisam ja vise tu radio...  Smile

sto sam htio reci..u vezi tih hapsenja...vidis ti kakav je to bezobrazluk.. Smile
ja lijepo s njim...dovezao ga...jos ga savjetovao..sta ce raditi i sta ce pricati...na par mjesta sam mu i cugu platio...i on meni tako to da napravi  Smile cuj letvu ufatio rukom.... Smile
ejj na moj ugled...da mi udari... Smile picka li mu materina... Smile Smile Smile

znaci kad hapsis negog.. da se razumijemo...treba ga odma slomit.. Smile
.on posve miran..onda bude..ti posle ne moras da ga mlatis...svi zadovoljni... Smile

a nije ko ovaj derpe..malo je vjrovatno prstenjak sam sebi zavukao... da ubije vrijeme  Smile
pa neki policajac..jadan. Smile .koga je zivot natjerao da posten policajac...pa su ga   natjerali da ide da mlati pedere...jer taki mu je poso....

i sutno ga je mozda ..u zicugu...i malo mu  slomio  prst... Smile
i derpe sad hampu digao kao da mu je slomio plecku...i kuk... Smile
i sere nesto..o brutalnosti... Smile

sledeci put vojnu policiju nek posalju  na te pedere... Smile
to je jedino realno resenje..jer oni znaju kako treba mlatiti...da sve boli a da ne bude nsita slomljeno Smile
a i da se ovakve stvari ne ponavljaju vise ... Smile

cuj slomio mu prast..i on to naziva brutalnim hapsenjem... Smile
kako ga nije sramota... peder jedan Smile Smile Smile

Smile
« Poslednja izmena: 05. Jun 2015, 06:11:41 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.