Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:51:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 32 33 35 36 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: XII kuca  (Pročitano 89290 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur

Joj  Smile

12. kuca ti pocinje u Raku, i tu ti je i Mesec...i meni je Mesec u 12. kuci....prvo, sama cinjenica da ti je Mesec u Raku cini te jako osetljivom i osecajnom, a to sto je u 12. kuci doprinosi tome da ti tu svoju osetljivost jos teze prozivljavas. 12. kuca je kao zatvor a Mesec je dusa...dusa u zatvoru. Potrebna ti je izolacija s vremena na vreme, da se povuces u neki svoj svet daleko od drugih da bi povratila dusevni mir. Mesec ti pravi opozicije sa planetama iz 6. kuce, Uranom i Neptunom....Mozda ova prica oko osetljivosti i neprilagodjenosti bude imala veze sa tvojim radnim mestom...tu mi nesto ne mirise bas kako treba...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1286
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Smile
Smile
Ne plasi me... Imam 17 godina. Ovaj prvi deo je tacan. Osetljiva sam na druge i njihove potrebe, ali nisam neki veliki emotivac. I tacno je da se tesko nosim s tim. A to je valjda jer sam Strelac, pa stalo drzim osecanja pod kontrolom i vise se vezujem za dogadjaje (i rado ih se secam) nego za ljude? Ma, ja ni sama ne znam sta sam... Smile Samo, zar ne znaci Rak u XII probleme u porodici? A Mesec u opoziciji sa Uranom neki talenat?  Smile A to za posao, objasni u kom smislu? Ja kad nesto radim, radim predano i trudim se da bude najbolje... Radim ozbiljno i precizno. I volim da radim sama.  Smile Ne bi trebalo da bude problema. A tacno je i da sam neprilagodjena, mada to me prati stalno.  Smile

A to "joj" sam rekla i ja kad sam videla moju natalnu prvi put...  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 28. Dec 2008, 20:21:28 od NecuZvaqHocuQsur »
IP sačuvana
social share
And we die young ...
Faster we run ...




Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hmm. . . Ja imam u 12 kuci Mesec, Veneru, Sunce i Jupiter u znaku Blizanaca.  Pored toga sto sam imala vec problema sa kojekakvim bolestima, trenutno radim na jednoj knjizi. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Hmm. . . Ja imam u 12 kuci Mesec, Veneru, Sunce i Jupiter u znaku Blizanaca.  Pored toga sto sam imala vec problema sa kojekakvim bolestima, trenutno radim na jednoj knjizi. . .

Ti bas imas tu guzvu Smiley

Verovatno imas bogat unutrasnji zivot  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uf...dobro si rekla, bas je guzva...U svakom slucaju trudim se da se pronadjem u toj 12. kuci. Hoce li neko da se menja za ovu 12. kucu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
dvanaesta kuca u devici,ali prazna, i onda sam gledala gde je merkur otisao u ribe u sestu kucu.help me pls. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
dvanaesta kuca u devici,ali prazna, i onda sam gledala gde je merkur otisao u ribe u sestu kucu.help me pls. Smile

Devica na vrhu dvanaeste kuce govori o tome da ti ne pridajes veliku paznju problemima jer se pravis da ih nema. Umesto da se suocis sama sa sobom i svojim unutrasnjim problemima (12. kuca) ti pronalazis bilo sta sto bi ti okupiralo paznju i odvratilo od razmisljanja. Zaposlis samu sebe necim kako bi pobegla od svog unutrasnjeg "ja". To potvrdjuje i to sto ti je vladar 12. kuce otisao u 6. kucu (kucu posla). Ribe na vrhu 6. kuce mogu ukazivati na probleme na poslu, pesimizam..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ako nece oduzeti puno vremena ,da li mi moze neko reci nesto o mojoj 12. kuci ( u Vagi ) ? U njoj se nalazi Uran ( u konjunkciji sa ASC -Skorpion, u trigonu sa Marsom i Jupiterom, kvadratu sa Venerom, opoziciji sa Mjesecom, sekstilu sa Suncem i Merkurom). Vladar 12.kuce, Venera je u Lavu u 9.kuci.

Uran  je inace vladar moje 4.kuce

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vrh moje 12. kuce je na 22* Vage i njen vladar je Venera na 7* 33' Bika u 6. kuci.( Ve pravi konjukciju sa Hamalom, sta reci a ne zaplakati?) Venera je jos i vladar moje 7. kuce i pravi trigon sa Jupiterom u Jarcu u 2. kuci. . u 12 kuci je jos i Lilith na 2* Skorpije.  12 kuca je inace prazna

ako neko moze da virne i napise nesto o mojoj 12. kuci

http://i231.photobucket.com/albums/ee258/Kora89/kori88.gif

« Poslednja izmena: 27. Jan 2009, 22:19:52 od Kora197 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1286
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Uf...dobro si rekla, bas je guzva...U svakom slucaju trudim se da se pronadjem u toj 12. kuci. Hoce li neko da se menja za ovu 12. kucu Smile

Ma dacu ti celu natalnu.  Smile Divna je...
Pogotovo Venera kvadrat Uran.  Smile
IP sačuvana
social share
And we die young ...
Faster we run ...




Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 32 33 35 36 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:51:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.