Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:17:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 31 32 34 35 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Xbox / Xbox 360  (Pročitano 130791 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Ma veruj mi da je PES ono što je nekad bio vrlo rado bih se cimao oko toga...
Ovako mi je baš svejedno, odigram ga s vremena na vreme u nekom društvu i uglavnom igram sa reprezentacijama, a njih prepravim ručno i u samoj igrici  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Nokia 5800 express mus
E to si u pravu.Svaka je na mestu.
Ovo danas,i ne vredi igrati.Jeste tako,i danas upalim pes 6 i malo ga editujem na kompu,zato sto je uzivanje.
Digao sam ruke od ovih,ne mogu vise stvarno.Od kada je pocela Next gen serija,ubise me u pojam,ne znam.Meni sad ispade kako izlaze da su cak i 2008 i 2009 bili bolji od ovih  Smile
Polazem nade u ove Kojima studio sto rade novi engine. Od njih vec ocekujem nesto.Pes je uvek imao lepu grafiku,pogotovo poslednjih 3-4.Neka spoje to u jedno,srede gemplej (mora novi,ovaj ne vredi nicemu), i to je to.Ajde za licence razumem da ne mogu,prezivecemo kad smo do sada.

Ja sad ipak cepam Fifu.Vise mi lezi.A isto je smesna.Nimalo realnosti.Nema taj smek,ali opet,ima neku car u sebi.Smanjio sam brzinu na sebi odgovarajucu,sad nije brza,pa mi je bolja igra.
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 91
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
auu ne znam sta da radimo...ako neko nesto iskopa neka postavi molim vas nema svrhe ovako igrati... Smile Smile\\



da li je probao neko ko nema original Smile kao svi mi ovde Smile da ode live da skine update i datapack?


edit: jel mislite da bi ovo radilo
http://www.youtube.com/watch?v=LQVEwinetFc
« Poslednja izmena: 11. Feb 2013, 16:20:25 od oden »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
i danas upalim pes 6 i malo ga editujem na kompu,zato sto je uzivanje.

Verujem ti. Postoji i za XBOX sa next gen grafikom ali nije bio igriv zbog d-pada. Mada sa ovim novim silver džojpedima ne bi trebalo biti problema...

Ja sad ipak cepam Fifu.Vise mi lezi.A isto je smesna.Nimalo realnosti.Nema taj smek,ali opet,ima neku car u sebi.Smanjio sam brzinu na sebi odgovarajucu,sad nije brza,pa mi je bolja igra.

Po meni EA je samo iskoristio nesposobnost Konamija svih ovh godina... Inače najnovija Fifa mi je baš loša, ne leži mi, ali npr one koje su izašle pre 2,3 godinu su bile sasvim ok. Pogotovu mislim na Fifu World CUp South Africa...
Očigledno da je potrebno neko osveženje, npr. da se pojavi neka nova izdavačka kuća sa nekim novim fudbalom... Nikad neću prežaliti Namco-v Football Kingdom za PS2 koji je prošao skroz neprimetno... da su malo više uložili u njega garantujem da bi se kidali sa Winning Eleven-om u to vreme  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 91
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
e ljudi meni radi ovo probao sam sto sam okacio video Smiley samo sam izbrisao dva fajla orignalna i ubacio dva modova sto sam skino..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Nokia 5800 express mus
Football kingdom se cepa i dan danas.Neverovatno kako nemaju smisla ljudi.Sta ti je marketing.Da je malo vise ljudi probalo KF,razbio bi i Amere i Japance.

Slazem se za Fifa WC.I danas ga igram.Jednostavno od gempleja do atmosfere,sve je tu.Perfekcija je.Mogli su da ga unaprede.Ali zasto,kad moze sve ispocetka i da se unisti sve  Smile

Igrah i pes 6 na boksu.Grafika je super,ali kretanje je ocaj.Sablonski.
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 91
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
ljudi recite mi koji su datumi vasih konzola...mi smo sad saznali da ova nasa ima falcon plocu i kao da moze da se dobije rrod i da se greje proizvedena je 2008..pa me zanima ko ima duze xbox jel imao takvih problema i stvari?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Kad sam kupovao xbox rekli mu si da obratim paznju na falcon ili jasper jer je kod falcona taj rrod cesca pojava... Imam jaspera iz 2009. god i da kucnem u drvo nikakvih problema nisam imao do sada...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
imam jednu moralnu dilemu pa rekoh ovde mi se moze pomoci...
elem, ne znam da li mi je bolje da kupim novu graficku karticu za komp ili da pazarim X-BOX za 150eur?
u principu, volim da cepam FPS, i real time strategije ali u zadnje vreme bih vise voleo da opicim sa drugarima kad banu na gajbu neku voznju ili tucu na TV-u...
Sta predlazete dakle?
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Nokia 5800 express mus
Ja sam iz tih razloga presao na Xbox (jeftinija varijanta od Ps3,bar polovan).
Nisam mogao da se bakcem sa kompom,a fan sam konzola oduvek.
Zavisi,trebace ti vremena da naviknes da igras FPS na dzojpedu (mozes da nabavis onaj deo od 30-40e da podrzava tastaturu i mis) ali naviknes vremenom. Meni je ok,bitno da je fps odlican i da ne brinem kako cu terati igru  Smile
A danas za 150e mozes naci sasvim odlicno ocuvan xbox.Ako te zanima kupovina,pomoci cemo ti da nadjes pravi koji ti treba,samo ostavi pitanje.  Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 31 32 34 35 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:17:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.