Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vodič za kupovinu kamere/digitalca...  (Pročitano 40335 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
sony w40 odlican
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Ja ga imam.Aparat je zaista odlican. Za tu cijenu najbolji u klasi! Neces se prevariti ako ga uzmes...

Hvala Crew pg  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


-Dabre idu kobre. -Ko bre? - Da bre!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Siemens c 45
Nikon Coolpix 4100 - 100€
4 Megapixela... 3x opticki zum... video 640x480 neograniceno 15fps...

Polovan....
Vredi li on toliko i kakav je fotoaparat !?
IP sačuvana
social share
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.

Tvoj život je možda nečiji san
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
Za Makishon : Uzmi bez pogovora .ja imam ixus 40 koji je odlican a ovaj je jos bolji od njega.
video snimak ce te oduseviti,640x480x30fps+zvuk.
neces se zajebati ,veruj mi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Sa 200 evra do dobrog fotoaparata
Autor: Biljana Tasić | 04.04.2007 - 12:48

Za fotoaparat možete da izdvojite najviše 200 evra. Želite da napravite dobre slike, da snimite video u pristojnoj rezoluciji, da možete da proširite memoriju, da slikate u mraku? Šta da odaberete. Uz pomoć Vladislava Mitića, fotografa našeg nedeljnika „Blic Žena“, izabrali smo za vas tri fotoaparata do 200 evra koja će ispuniti vaša očekivanja.

Olympus Mju 600
Ovaj fotoaparat je izuzetno lagan, što vam omogućava lako rukovanje. Druga dobra stvar kod ovog fotoaparata je što ima LCD ekran 6,5 cm, koji je oko četiri puta svetliji od klasičnih fotoaparata. To omogućava da u lošim uslovima za slikanje uradite prilično dobru fotografiju, a na raspolaganju su vam i ostala podešavanja koja u ovakvoj situaciji a i svim drugim situacijama možete da koristite kao što je Auto, Red-Eye, Forced, Off, što umnogome poboljšava kvalitet slike. Sem toga „Olympus Mju“ 600 sadrži brajt tehnologiju, zbog čega ćete u mraku moći da uslikate stvari koje bi inače bile potpuno nevidljive. Ovaj fotoaparat ima ukupno 6.0 miliona megapiksela, 3x optički zum i digitalni zum 5x zbog čega su slike na ovom fotoaparatu kristalno jasne. Domet blica je 4 m, a imate mogućnost pravljenja videozapisa u trajanju od 640x480, 320x240, 15 fps, nažalost bez zvuka. Od interne memorije imate 8MB, koju možete da proširite sa xD Picture Card. „Olympus Mju“ 600 ima konekciju sa računarom PS, i video izlaz, a baterija je standardna Lithium-Ion.
Cena: 145 evra

Canon A550
„Canon A550“ pored kvaliteta odlikuje i izuzetno lako rukovanje, tako da ovaj aparat mogu da koriste apsolutno svi - od male dece do starijih ljudi. Tipke za upravljanje aparatom su postavljene tako da omogućavaju brzu i laku upotrebu. Na raspolaganju vam je LCD ekran širine 2 inča i 7,1 milion megapiksela sa optičkim zumom od 4x i digitalnim zumom od 4x. Što se modova tiče imate stvarno veliki izbor, Auto, Manual, Portrait, Landscape, Night Snapshot, Indoor, Kids & Pets, Movie, Special Scene (Foliage, Snow, Beach, Fireworks, Night Scene). Domet blica je 5m, a možete da snimate video zapise u trajanju od 640x480 30/15 fps, 320x240 60/30/15 fps, sa zapisom zvuka. Interna memorija je 16MN, i proširiva je SD/SDHC karticom. Što se konekcija tiče imate konekciju sa računarom (PS) i USB 2.0 kao i video izlaz. Baterija AA može da traje otprilike 11. Ovaj fotoaparat je težak 210 grama, a debeo 43mm.
Cena: 180 evra

Nikon Coolpix P1 Wi-Fi
„Nikon Coolpix P1 Wi-Fi“ je opremljen sa otprilike 32 MB memorije koju možete da proširite SD/MMC karticom. Ako tokom fotografisanja niste stavili karticu nema razloga za paniku, „Nikon“ će slike sačuvati u internoj memoriji, a ukoliko ubacite karticu automatski će ih zapamtiti na kartici. Pored optičkog zuma od 3,6x i digitalnog zuma od 4x, ovaj fotoaprat sadrži i 8.0 miliona megapiksela. Ekran je LCD od 2,5 inča, ali blic nema domet. Što se video zapisa tiče, njih možete da snimate u trajanju od 200640x480, 15/30 fps, 320x240, 15 fps, 160x120, 15 fps sa zapisom zvuka. Ono zbog čega je ovaj fotoaparat poseban je to što ima bežičnu konekciju Wi-Fi i naravno USB i video izlaz. Baterija je EN-EL8 Lithium-Ion.
Cena: 200 evra

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6230i
Kupio sam Panasonic mini dv nv-ex1. Ako vas ne mrzi opisite mi kakva je to kamera onako prosto. Znam sta je dv tehnika i kako se prebacuje na pc. Zanima me koju memorisku karticu koristi? Moze da slika i kao cuva sliku na kasetu posto nemam mem. kar. a sta ce joj onda mem. kar.?
-uzeo sam je za neke valjda "smesne" pare, pa ako neko zna koja joj je cena kod nas neka javi da ne budem u zabludi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


-Dabre idu kobre. -Ko bre? - Da bre!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Siemens c 45
Citat
ovaj fotoaprat sadrži i 8.0 miliona megapiksela.
Smile
IP sačuvana
social share
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.

Tvoj život je možda nečiji san
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia
Kupio sam Panasonic mini dv nv-ex1. Ako vas ne mrzi opisite mi kakva je to kamera onako prosto. Znam sta je dv tehnika i kako se prebacuje na pc. Zanima me koju memorisku karticu koristi? Moze da slika i kao cuva sliku na kasetu posto nemam mem. kar. a sta ce joj onda mem. kar.?
-uzeo sam je za neke valjda "smesne" pare, pa ako neko zna koja joj je cena kod nas neka javi da ne budem u zabludi



Panasonic NV-EX1 Mini DV PAL Video Camera with 2.5" Screen The NV-EX1 is the world’s smallest and lightest digital video camera with 2.5" LCD Screen, weighing just 440 grams 570,000 pixel LCD  2.5" Smart Turn LCD screen  120,000 pixel fingerprint resist LCD screen x20 / x100 Digital zoom x10 Optical ...


U engleskoj je oko 80 funti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Pronadjite sebe u vremenu i prostoru

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 39
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Siemens CX70
jeli neko cuo za digitalac marke "vivitar 3935", 5megapixela, 3 optièkog zooma, 4 digitalnog ako jestei i ako ga neko ima kako se pokazao  jeli kvalitetan i jeli mu kvalitetna slika?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Imam Fuji FinePix S9500,Nisam nešto posebno sretan zbog toga,puno je komplikovan za jednog prosecnog poznavaoca,boje su mu losije od canona PoverShot A 40 kojeg sam kupio prije 6 godina,sad šta je tu je Fuji nikako nije moja preporuka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.