Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Velja Ilić mi pred policijom pretio: Pucaću ti u glavu!!!  (Pročitano 19581 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
To je ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=gbwfYpVaKkg

Veljino kraduckanje.
Dakle ko nije radio investicije, stvari stoje ovako:

Za sve postoji standard koji se mora postovati.
Prema tome, dubina, kolicina, debljina slojeva aminuje na kraju jedan nadzor pa posle pri pustanju u rad republicka, opstinska, investitorska inspekcija na osnovu tacno atestirane dokumentacije.
Sta je sada tesko, da se to prijavi, javno tuzilastvo pokrene, trazi vestacenje, u laboratoriji se analizira i uporedi sa atestnom dokumentacijom.
Za sve mora da postoji potpis, sve ima trag. To nije kasno, to se moze ako se hoce uraditi veoma jednostavno.
Taj put je tamo, nigde nije otisao.
Pokvarenjak ce se onda vaditi da je to neko drugi uradio (onaj kome je dao da kraducka), pa je krao.
Jedan od pokvarenjaka, cije postenje pada u vodu, je malterash Mrkonjic, koji to zna, moze i duznost bi mu bila da to pokrene cim dodje da nesto danas popravi.

To ti je kao Mladjine pare sa Kipra,koje nije mogao da nadje, pa su zavrsile po recima Mrkonjica na N Beogradu, a recimo po mojim recima ja znam tacno gde. ne mora ni da gledam ni da vidim.  Smile Smile Smile

Ali dobro, tu se vidi sprega vlasti sa investicionom mafijom.
U socijalizmu postoji jedna posebna kategorija pranja novca koja se zove kapitalna investicija.
To je pretvoreno u permanentno dranje kozurice sa ledja gradjana.

E pa mogao bi recimo drug Boris, drug Ivica sa nasim vrlim komesarom Mrkim da to pokrene i kazu: daj da vidimo sta je bilo? Prosto: ovde nesto smrdi, daj da vestacimo.

Koliko su tu posteni Mrki i Voja ciji je Velja bio koalicioni stub?
Delio stanove, krao na drumarine, krao na puteve, krao na zeleznice a sada na kraju: pusite mi qrac. Tresu vam se ruke, sijaju vam oci.
« Poslednja izmena: 21. Avg 2009, 19:14:50 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson k530i
Za sve postoji standard koji se mora postovati.
Prema tome, dubina, kolicina, debljina slojeva aminuje na kraju jedan nadzor pa posle pri pustanju u rad republicka, opstinska, investitorska inspekcija na osnovu tacno atestirane dokumentacije.

Прича мени деда како су радили у Ираку : радиш,радиш,завршиш,после дође Француз или Шваба и ако каже не ваља а ти све испочетка.Давали су добру лову,ал' је морало поштено да се одради.У пустињи на +50,они покривају церадом асфалт на камиону,јер губи квалитет што је хладнији,а ови код нас га зими на -20 раде.И онда се питају што одмах пропадне,и криве Бога,државу,природу и не знам ти ја кога.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

I have more jewels then your jeweler

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1819
Zastava Finland
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung i9300
to sa kraduckanjem je najjace! koji lik  Smiley 1
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Za sve postoji standard koji se mora postovati.
Prema tome, dubina, kolicina, debljina slojeva aminuje na kraju jedan nadzor pa posle pri pustanju u rad republicka, opstinska, investitorska inspekcija na osnovu tacno atestirane dokumentacije.

Прича мени деда како су радили у Ираку : радиш,радиш,завршиш,после дође Француз или Шваба и ако каже не ваља а ти све испочетка.Давали су добру лову,ал' је морало поштено да се одради.У пустињи на +50,они покривају церадом асфалт на камиону,јер губи квалитет што је хладнији,а ови код нас га зими на -20 раде.И онда се питају што одмах пропадне,и криве Бога,државу,природу и не знам ти ја кога.
Jednu stvar koju znam da recimo sve mora da bude perfektno suvo, jer voda ispod asfalta se skuplja i siri prilikom smrzavanja, tako da to za cas popuca. Zato oprema mora biti kompletna, a nadzor mora da odobri pismeno svaku fazu. odnosno izvodjac pise izvestaj, vodi se gradjevinski dnevnik, koji je isto dokument.
Gradjevinski dnevnik otvara nadzor, a vodi se apsolutno svaki dan. Isto svaki dan ga potpisuje nadzor. U razlicitim fazama se trazi atest, da je ta deonoca iskopana toliko, suva, da je beton te i te standardizacije, asfalt itd itd.
Ima se projekat i radi po strogo odobrenom projektu.
Mesto se procenjuje prema kategoriji podneblja, koliko suncanih dana u godini ima, koliko kisnih itd.
Bira se otprilike vreme kada se radi. Kada se preda ima se garancija vremenska. Ako pukne daj zovi izvodjaca da o svom trosku to popravi.
Sve to ima pisani trag, samo sto kod nas nikada nije bilo zaokruzeno, da ako se to proveri i nije tako covek ide u zatvor. To je stara komunisticka praksa, kradi na gradilistima i pravi sebi kuce.
Zato kad ja kazem da je kod nas jos komunisticka praksa kazu da sam opterecen. Nista ama bas nista se po tom pitanju nije promenilo.
Mogu oni da mesetare koliko hoce, to se vestacenjem moze utvrditi. uzorak, utvdjivanje, toliko procenta ovog, onog toliki put toliko materijala utroseno. Moze on da pise sta hoce, mora da odgovara gde je ostalo i ko je to mesetario.

Seti se Veljinih reci: kakav sam ja ministar kad ne mogu deset kilometara puta da ukradem? Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
Sva pravila gradnje uvek su bila u zakonu i za vreme Kraljevine i za vreme SFRJ , a i dans. Pratio sam razvoj ghrađevinskog zakonodavstva kod nas  u prethodnih 100 godina. To mi je jedno vreme bila neka vrsta hobija. Zakon je uvek regulisao gradnju kako treba, ali se normalno vremenom menjao, sa promenom tehnologije. Kršenje zakonske regulative i divlja gradnja počinje 70 godina prošlog veka, s tim što je znatno izraženija u delu Sbije južno od Save. U Vojvodini se može reći da do 80 godina prošlog veka je bila sporadična divlja gradnja. pravila su znači, do tih godina, bila stroga. U Vojvodini , pogotovo , postoji tradicija legalne gradnje, jer je tako bilo još u Austrougarskoj. I kasnije divlja gradnja se odnosila uglavnom na individualne  stambene objekte( Kaluđerica), dok je dolaskom Milošević uveden  haos u gradnji, kada počinje da gradi , ko hoće , gde hoće i šta hoće.
Vosvodina ima koliko toliko sređen katastar i to zahvaljujući delom Austrougarskoj , a delom i periodu kada je imala autonomiju. Od 70-85 godine prošlog veka u Vojvodini je izvršen premer velikog broja većih naselja. Ostali deo Srbije je u katastarkom haosu.Bez dobrog katastra , nema ni dobrih planova, niti dobre gradnje.
« Poslednja izmena: 21. Avg 2009, 21:47:10 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Za sve postoji standard koji se mora postovati.
Prema tome, dubina, kolicina, debljina slojeva aminuje na kraju jedan nadzor pa posle pri pustanju u rad republicka, opstinska, investitorska inspekcija na osnovu tacno atestirane dokumentacije.

Прича мени деда како су радили у Ираку : радиш,радиш,завршиш,после дође Француз или Шваба и ако каже не ваља а ти све испочетка.Давали су добру лову,ал' је морало поштено да се одради.У пустињи на +50,они покривају церадом асфалт на камиону,јер губи квалитет што је хладнији,а ови код нас га зими на -20 раде.И онда се питају што одмах пропадне,и криве Бога,државу,природу и не знам ти ја кога.

Мислим да беше 130 до 180 степени нека оптимална температура за уградњу асфалта.

А иначе ... Две траке по 2,75 метери му дође 5,50 m па на километар дужине 1 центиматар ... то ти дође 55 кубика асфалта по километру двотрачног пута Smile

Или рачунај овако ... тај завршни слој који је и најскупљи је реда величине 3, 4, 5 cm ... па ти је 1 cm одокативно 25% цене ... мало ли је  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Za sve postoji standard koji se mora postovati.
Prema tome, dubina, kolicina, debljina slojeva aminuje na kraju jedan nadzor pa posle pri pustanju u rad republicka, opstinska, investitorska inspekcija na osnovu tacno atestirane dokumentacije.

Прича мени деда како су радили у Ираку : радиш,радиш,завршиш,после дође Француз или Шваба и ако каже не ваља а ти све испочетка.Давали су добру лову,ал' је морало поштено да се одради.У пустињи на +50,они покривају церадом асфалт на камиону,јер губи квалитет што је хладнији,а ови код нас га зими на -20 раде.И онда се питају што одмах пропадне,и криве Бога,државу,природу и не знам ти ја кога.

Мислим да беше 130 до 180 степени нека оптимална температура за уградњу асфалта.

А иначе ... Две траке по 2,75 метери му дође 5,50 m па на километар дужине 1 центиматар ... то ти дође 55 кубика асфалта по километру двотрачног пута Smile

Или рачунај овако ... тај завршни слој који је и најскупљи је реда величине 3, 4, 5 cm ... па ти је 1 cm одокативно 25% цене ... мало ли је  Smile
Ja sam lepo napisao, da ne bi smelo to da se dogodi, da se to dogadja i da ako neko hoce, moze to dokazati u svakom trenutku.
Znas stari komunisticki stos kad pita direktora gradjevine, odakle ti ova velelpna kuca? Pa kaze, vidis onu reku tamo? Pa vidim! Pa jel vidis onaj most preko nje? Pa ne vidim. E taj sam most ja sagradio i dobio nagradu o orden za njega. Nista se tu nije promenilo, samo retorika. Sistem i dalje funkcionise.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ma u Srbiji se moze sto se ne moze u Nemackoj i Francuskoj, al su zato rupe da stane po Juga u njih  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Qtek 小米


IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ajaaaoo, dal Srbija je zasluzila ovakog ministra i politicara, e, to je pitanje. Mislim da turski politicari imaju vise kulture i bolji recnik  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.059 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.