Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Velja Ilić mi pred policijom pretio: Pucaću ti u glavu!!!  (Pročitano 19566 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Znam mnoge neobrazovane, proste , ljude, ali nikada nisam čuo da neko ovako psuje. Pogotovo , javna ličnost i još bivši ministar. Smile Smile Samo mi nije jasno kako ,uopšte taj ,čovek i dalje opstaje u politici? Smile
Ovo je bilo dok je bio ministar. Smile Smile Smile

Tada jos nije bio ministar, vec samo predsednik opstine Cacak. To je u doba Djindjiceve vlade (vidis da psuje Covica koji je bio ministar tada). Ali to ne umanjuje zasluge vrlog nam Selje Silica! Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
heh,Mrkonjic...  Smile
koji je to klovn...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Psihijatri upozoravaju: Velja opasan po okolinu, mora na lečenje!


Poznati srpski psihijatri i psiholozi upozoravaju da će se agresivno ponašanje lidera NS-a ponavljati u beskonačnost i da postoji opasnost da se on jednom ne zaustavi samo na pretnjama i psovkama

Predsednik Nove Srbije Velimir Ilić agresivan je i opasan po okolinu, upozoravaju eminentni domaći psihijatri i psiholozi! Oni kažu da će se Veljini incidenti ponavljati „u beskonačnost" i da postoji opasnost da se poslanik NS-a ne zaustavi samo na psovkama i pretnjama!

U poslednja četiri dana čak dvoje Beograđana optužilo je Ilića za neprimereno i agresivno ponašanje! Prvo je pre tri dana frontmen grupe „Žigolo" Nebojša Radosavljević Vrana rekao da ga je poznati političar jurio džipom po ulicama, vređao, psovao i pretio da će mu „pucati u glavu"! Juče je Tamara Ivljanin (35) rekla „Blicu" da ju je Ilić na uglu Gundulićevog venca i ulice Pavla Papa u Beogradu prvo neprijatno odmeravao, a zatim psovao i krenuo za njom!

- Prvo me je neprijatno odmeravao i nije hteo da nastavi put. Rukom sam mu dala znak da ide i da me ostavi na miru. Kad sam se našla na drugoj strani puta, on je stao, parkirao se i rekao mi „Šta hoćeš, k...o?" Pitao me je: „Ko si ti?" Nisam htela da se raspravljam s njim, već sam počela da se udaljavam. Počeo je da me psuje, a zatim i izašao iz kola i krenuo za mnom. Na kraju sam potrčala i uspela da pobegnem - rekla je Tamara Ivljanin, inače zaposlena u Udruženju inostranih medija.

Psihijatar Đurić: Poremećena ličnost

Reagujući na ponašanje predsednika Nove Srbije, poznati psihijatar Zoran Đurić kaže da je Ilić „bahat i agresivan" i upozorava da će ovakve izgrede ponavljati beskonačno dugo.

- To što neko pljuje, vređa i psuje nema veze s politikom, to je jednostavno bahat čovek i poremećen kao ličnost. On se neće sam zaustaviti! On je i manipulativan i vrlo svesno pravi manje incidente. Nikada neće napraviti dovoljno veliki problem za koji bi mogao da bude osuđen! Sve to loše govori o njegovoj ličnosti, ali i o njegovim biračima kojima imponuje takav Velja. On, naravno, može da promeni svoje ponašanje, ali ja ne vidim da je motivisan za to. Sve dok ga neko ne kazni, Ilić će iznova praviti incidente - upozorava Đurić.

Ugledni psihijatar Aleksandar Đorđević ocenjuje da Ilić može da bude opasan po okolinu i poručuje da bi lider NS-a morao da porazgovara s psihijatrima i psiholozima o svom ponašanju!

- Sasvim je očigledno da Ilićevo ponašanje prevazilazi mere zdravog ukusa! Naravno da on može da bude opasan i da u sledećim situacijama još više pređe granicu! Znam i da psihijatar i potpredsednik NS-a Jovan Marić dosta radi s njim, da pokušava da popravi njegovo ponašanje. Ali Ilić mora da bude samosvestan, mora da porazgovara sa stručnjacima - kaže Đorđević.

Trebješanin: Frustriran je gubitkom moći

Đorđević kaže i da je neophodno da svi političari prođu kroz psihijatrijska ispitivanja, kao i da treba preispitati validnost imuniteta poslanika, s obzirom na to da oni ni za jedan jedini incident nisu odgovarali.

- Svi političari, a posebno oni na bitnim funkcijama, moraju da prođu psihijatrijska ispitivanja. Trebalo bi formirati telo psihijatara, psihologa i pravnika koji će procenjivati validnost poteza političara. S obzirom na to da je njima imunitet alibi za sve, treba napraviti njegovu redefiniciju - insistira Đorđević.

Jedan od najpoznatijih srpskih psihologa Žarko Trebješanin ocenjuje da bi Ilić bio još agresivniji kada bi znao da neće biti sankcionisan.

- To što su njegovi dosadašnji incidenti prošli bez težih posledica nije garancija da će tako biti i ubuduće. Velja je impulsivan, on i te kako može da povredi drugog, ali zasad još ima kontrolu. On bi morao da shvati da je prešao granicu, mora da se vrati u normalu, da se ponaša pristojno. Ilić je nekada imao moć, koja mu je sada oduzeta, i on to prosto ne može da podnese. To je snažna frustracija. Njega bi jedino smirilo da postane premijer, ali pošto se to ne daje kao lek, onda je jedino rešenje da postane fleksibilniji - kaže Trebješanin.

Janković: Sve su to izmišljene priče

Poslanica NS-a u Skupštini Aleksandra Janković kaže da su sve priče o Veljinim incidentima iskonstruisane i da Ilić nije agresivan!

- Poznajem ga više od 20 godina i mogu da kažem da nije agresivan čovek! To su sve izmišljene priče, ja ga nikada nisam videla da se neadekvatno ponaša. Što se tiče snimka na kojem je šutnuo novinara, da li znate da mu je taj novinar vređao porodicu? Pa ja bih išamarala tog novinara - kaže Jankovićeva.

Fakti

- Početkom 2002. Ilić je u izjavi Studiju B izvređao Nebojšu Čovića. Za 2,3 minuta Ilić je izrekao 14 psovki

- U oktobru 2002. napao je novinarku TV Čačak Jelenu Katanić

- U junu 2003. napao je novinara novosadske TV Apolo Vladimira Ješića

- U avgustu 2004. napao je saobraćajnog policajca na putu Užice - Zlatibor

- 2005. i 2006. vređao je novinare i urednike „Kurira", nekoliko puta napao ekipu TV B92 i otvoreno pretio uredniku „Čačanskih novina" Stojanu Markoviću

- 2007. Ilićevi telohranitelji napadali su novinare koji su pokušavali da snime kliniku koju zida u selu Kačulice

- U oktobru 2007. Ilić, tadašnji ministar za infrastrukturu, brutalno je izvređao sekretaricu Dragana Đilasa, tadašnjeg ministra za NIP

- U decembru 2008. udario je sivim džipom marke „mercedes" u vozilo „Beotaksija" dok je izlazio sa parkinga Skupštine, a potom izvređao taksistu i pobegao sa lica mesta

- U decembru 2008. Ilić je napao novinarku Pressa u Skupštini Srbije


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ovo ko u Avfanistanu, sta ti je kad seljaku das cipele  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson k530i
Шкорпи овде је очигледно на делу оно врана врани очи не вади.

Да људи као Јоцић,Шаранчић,Веља(чувени успешни привредник пре политике,ал мало сутра),па онда она што Јоксимовића плаћа 30 сома евра не гуле затвор,поред корупције и пљачке толико очигледне.Стварно треба да се запитамо за какве будале нас држе.А и у праву смо,јер то гутамо и трпимо.

И имам једно питање ако има овде неко ко се разуме у асфалт.Чуо сам да се невероватна лова скида и трпа у џепове уколико скину само танак слој асфалта(дал сантиметар дал милиметар).И онда чуђење што су нам путеви танки ко флис папир.
« Poslednja izmena: 21. Avg 2009, 12:17:15 od vl4d4 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Сви знају ко је и какав је Веља ... А тај лик Врана  Smile  Smile

Toг ''певача'' сам видео два пута у Трамвају нешто типа 10 - 11 сати ујутру пијемо кафицу а он се мртав пијан /дрогиран или и пијан и дрогиран тетура унаоколо не може да стоји бре ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Шкорпи овде је очигледно на делу оно врана врани очи не вади.

Да људи као Јоцић,Шаранчић,Веља(чувени успешни привредник пре политике,ал мало сутра),па онда она што Јоксимовића плаћа 30 сома евра не гуле затвор,поред корупције и пљачке толико очигледне.Стварно треба да се запитамо за какве будале нас држе.А и у праву смо,јер то гутамо и трпимо.

И имам једно питање ако има овде неко ко се разуме у асфалт.Чуо сам да се невероватна лова скида и трпа у џепове уколико скину само танак слој асфалта(дал сантиметар дал милиметар).И онда чуђење што су нам путеви танки ко флис папир.
Pa za asfalt ne znam, ali znam da recimo za naftu se prate fakturisanja. Ako narucis ne znam kolikio tona u ovom trenutku se fakturise cena od nocas u 12.00. Tu nema cenjkanja. E sada ko ima smek i proda kad je cena za par centi veca zaradi na velike kolicine ogromne pare. Sustina je da znas kada da kupis i kada da prodas i tu ima ljudi od velike love koji zaradjuju samo na tome stotine hiljade dolara.
Kod Pece je u Goce Delcheva, bio u posebnoj kancelariji, specijalni kompjuter povezan sa svim berzama i pratio preko specijalnog programa te varijacije.
Za asfalt mora da je isto. Male kolicine na ogormnu potrosnju donose ogromne pare. Jebe se njemu za krunjenje. Vazno da je citav dok mu stoka digne spomenik. Posle toga, kriv papa i soros.
Ja znam cigane, oni nisu toliko prljavi u svojim tranzakcijama kao ovi.

Svinjar ti je tipikum bahatosti, lazljivosti, proneverenosti, lopovluka sa konacnim ponasanjem: sta mi mozete? sijaju vam oci, tresu vam se ruke.Pazite kako govorite sa ministrom srpskim. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
HTC One
Citat
И имам једно питање ако има овде неко ко се разуме у асфалт.Чуо сам да се невероватна лова скида и трпа у џепове уколико скину само танак слој асфалта(дал сантиметар дал милиметар).И онда чуђење што су нам путеви танки ко флис папир.

Ne znam cifre ali znam da je skidanje asfalta unosniji posao mnogo nego postavljanje... to je i pravi razlog cestog restauriranja istog i los kvalitet koji u kracem periodu dovodi do novih radova.

Sto se Velje tice - kako jednom ne na leti na nekog ko je ludji, tacnije lud u pravom smislu reci... tipa onog kineza sto su ga cackali mangupi u Knezu pa on prso, dohvatio noz za giros i poceo da rezbari... dok mu takav jedan ne naleti nece se smiriti. Smile

Atenicka glavudza  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung S8 Plus
Капиталне инвестиције
Мост преко Велике Мораве у Великој Плани - велика инвестиција;
Авто-пут Свилањац - Јагодина;
Интернационални аеродрум код Раче;
Фабрика ракје у Сопоту;
Магистрални гасовод Сурдулица - Врање;
Знак "СТОП" на автопуту Београд - Нови Сад;
Семафор на раскрцници Ибарске магистрале и аутопута Берлин - Шангај;
Куповина четири половна путничка вагона из Румуније;
Асфлатирање свих булевара у Пријепољу;
Куповина два трамваја за ГСП општине Ариље;
Изградња космодрума у Чачку;
Завршетак радова на припреми изградње метроа Кула - Оџаци;
Постављање лавабоа у општинском суду у Хртковцима;
Куповина трактора за житеље Доње Кртонарице;
Поправка црквеног торња у Парагама;
Куповина десет нових Мерцедеса и четири нова Аудија за министарство;
Кречење Коштуницине викендице;
Набавка пива, ракије и алкохола за Сабор у Гучи (негде око сто хектолитара);
Поправка Џоовог багера;
Изградња тркачке стазе за Ф-1 у Чачку.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson k530i
Citat
И имам једно питање ако има овде неко ко се разуме у асфалт.Чуо сам да се невероватна лова скида и трпа у џепове уколико скину само танак слој асфалта(дал сантиметар дал милиметар).И онда чуђење што су нам путеви танки ко флис папир.

Ne znam cifre ali znam da je skidanje asfalta unosniji posao mnogo nego postavljanje... to je i pravi razlog cestog restauriranja istog i los kvalitet koji u kracem periodu dovodi do novih radova.


Верујем.Која је то лова бато.Прво фактуришеш х тона доброг асфалта,онда поставиш y тона лошег(х веће од у наравно).Онда кад све пропадне рециклираш и све из почетка.Веља којот супер геније,научници разбијају главу,а он направио перпетуум мобиле ко од шале.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.