Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:27:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uklješteni znaci  (Pročitano 19273 puta)
17. Nov 2006, 16:30:44
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Zamolila bih da napišete nešto na ovu temu...ili da kopirate neki tekstić koji imate...

Nije mi baš najjasnije kako se tumače uklješteni znaci... Smile

Imam uklještenog Ovna u prvoj kući
U sedmoj kući mi je uklještena Vaga (a u Vagi se nalazi retrogradni Pluton)  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 48
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
i ja imam umetnuti (ukljesteni ) znak u prvoj kuci a to je vodolija,i isto tako u sedmoj lava.
ono sto ja znam o ovim znacima je da su oni skriveni deo licnosti  i da se najvise odnose na ljubav, tj. kako se osoba ponasa u ljubavi , iako se to na prvi pogled nebi pretpostavilo za nju.pa tako ja  zbog vodolije tezim originalnosti i trazim neobicne partnere, pa sad isto tako ide za ovna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Koliko ja znam, umetnuti znaci ispoljavaju se kasnije u životu( kad kažem kasnije, znači nikako prije prvog SAturnovog povretka). Važan je Planet u umetnutom znaku. Njegove osobine uspijemo razviti tek u kasnijim godinama.   U početku kao da je sputan i zatvoren u toj kući, a s godinama on počinje sve više jačati  i naposlijetku ispoljava svoju punu snagu, kroz kuću čiji je prirodni vladalac. Umetnuti znaci  povečavaju utjecaj kuće u kojoj se nalaze na osobu, jer su u toj kući  čak dva znaka.  Najčešče je to najviše naglašena kuća u natalnom horoskopu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Koliko ja znam, umetnuti znaci ispoljavaju se kasnije u životu( kad kažem kasnije, znači nikako prije prvog SAturnovog povretka). Važan je Planet u umetnutom znaku. Njegove osobine uspijemo razviti tek u kasnijim godinama. U početku kao da je sputan i zatvoren u toj kući, a s godinama on počinje sve više jačati i naposlijetku ispoljava svoju punu snagu, kroz kuću čiji je prirodni vladalac. Umetnuti znaci povečavaju utjecaj kuće u kojoj se nalaze na osobu, jer su u toj kući čak dva znaka. Najčešče je to najviše naglašena kuća u natalnom horoskopu.
Tachno,meni je umetnuta Vodolija i tek poslije prvog Saturnovog povratke,pochela sam se baviti astrologijom,a shto reci za Uran u ukljeshetenoj sedmoj kuci Smile mada je to polje javnosti,evo i tu sam se aktivirala,evo me sa vama,nego shto je ovo nego javnost Smile
Uran planeta astrologa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Netscape 7.2
mob
Apple 
Da li neko kaze kojom kucom mi vlada sunce ???
Zato sto kod mene su 6. i 7. kuca u raku, 8. kuca bi trebala da je lav, ali je devica.
Lav kao da je 'progutan'  Smile, sta to znaci  Smile???

Karta mi je u indeksu. Hvala unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 807
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Philomela,
Sunce je uvek  u znaku u kom si rodjen. Znaci, strelac,u tvom slucaju,  koliko vidim. Pitanje je samo u kojoj kuci ti je Strelac, pogledaj svoju natalnu kartu. A prva kuca uvek pocinje podznakom.
« Poslednja izmena: 20. Feb 2007, 20:19:48 od ryna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Netscape 7.2
mob
Apple 
Philomela,
Sunce je uvek u znaku u kom si rodjen. Znaci, strelac,u tvom slucaju, koliko vidim. Pitanje je samo u kojoj kuci ti je Strelac, pogledaj svoju natalnu kartu. A prva kuca uvek pocinje podznakom.

Ma sve mi je to jasno  Smile, nego zelim da kazem time da nemam lava nigde. Tj. sunce je prirodni vladar lava, a meni lava nema. Meni su 6. kuca i 7. kuca u raku, a 8. kuca je u devici. Nedostaje lav. A sunce je njegov vladar. Ono  je inace u strelcu u 10. kuci.  Moja natalna karta je u indeksu pa pogledaj  Smile.
« Poslednja izmena: 20. Feb 2007, 21:07:49 od philomela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 807
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Sad sam pogledala tvoju kartu, i naravno da imas Lava. Naime, 7. kuca ti prakticno obuhvata 3 znaka.: Pocinje Rakom, pa Lav i zavrsava se Devicom. Lav ti je u 7 kuci, ali ukljesten (sto znaci da nema uticaj, ili bar ne veliki na tu kucu), koliko se ja razumem.

Ostalo ce neko morati detaljnije da ti objasni, jer ja nemam znanja, da bih tumacila.

Eto, ako sam uspela da pomognem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Netscape 7.2
mob
Apple 
Saznala sam da imam ukljestenu vodoliju izmedju 1. i 2. kuce, i lava u 7. kuci  Smile.
Sta to znaci ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
"...Sto se ukljestenih znakova tice, iskustvo je pokazalo da je tumacenje te kuce (u kojoj su ukljesteni znaci), identicno kao i tumacenje svih ostalih, s`tim sto dogadjaji koji se vezuju za datu kucu (ili pak oblasti na koju se odnosi), kod odredjene osobe, moraju da prodju kroz tri faze. Na primer: ukoliko prva kuca pocinje u vagi, zahvata celu skorpiju i deo strelca, toj osobi ce u prvoj trecini zivota (mladosti)dominirati vaga u prvoj kuci, u sredini zivota koja logicno i najduze traje, dominirace ukljestena skorpija a u starosti strelac, znaci osoba ce se krajem zivota ponasati kao AC strelac. A sve to je naravno i veoma logicno ako uzmemo u obzir direkcije.
Jedini razlog zbog cega je kuca u kojoj je znak ukljesten vaznija, je zato sto ta kuca automatski ima minimum 3 vladara. A ti vladari ( u gornjem slucaju venera, mars, pluton i jupiter) se najcesce nalaze u razlicitim kucama horoskopa, tako da je akcija osobe usmerena na mnostvo razlicitih oblasti. U nasem primeru, da bismo opisali ovu osobu, moramo da pratimo cak 4 planete, koje imaju odredjene aspekte i znacaj u celoj karti.Naravno ovo nam takodje govori da je datoj osobi kuca sa ukljestenim znakom veoma vazna, nekada cak i najvaznija oblast zivota, i da je akcija osobe najvise usmerena u tom pravcu ( a kako, na koji nacin, zasto itd. vidimo kada analiziramo gde su otisli vadari polja).
E sad, te oblasti ne moraju nuzno biti najvaznije oblasti, narocito kada to polje nije naglaseno planetama. Evo jednog jednostavnog primera (koji se u praksi pokazao kao tacan): osoba ima AC u znaku Vodolije, a I kuca se proteze dalje kroz Ribe i zahvata delom i Ovna, to znaci da je znak Riba ukljesten. S obzirom da I kuca govori o nasem izgledu, kako nas drugi dozivljavaju itd. (da ne ponavljam), logicno je da je ta osoba izuzetno zgodna, ali da to ne istice svojom garderobom niti stavom, izgled je tu "ukljesten", ne dolazi potpuno do izrazaja, usled Vodolije (neupadljivo, posebnost) i Ovna (pomalo trapavo, decje, prvo sto padne pod ruku, sportski)...znaci da ukljesten znak nije onaj koji I proradi, iako je itekako prisutan, vec u zavisnosti dalje od vladara, aspekata, kako moze doci do izrazaja..."
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:27:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.