Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ucenik tuce profesoricu, Sremska Mitrovica  (Pročitano 70025 puta)
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 
Ja sam isao u tu skolu u kojoj predaje ta profesorica sto je dobila batine,predaje hemiju..Ona je inace na losem glasu medju djacima samo sto su pre generacije bile iole normalnije pa se niko nije usudjivao  da uradi ovako nesto i pored toga sto su bili obarani na popravni ili godinu.Ali sta reci,takvi su danas djaci bez respekta prema profesorima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Svi ostali ko poslednje sline gledaju šta tip radi, ko da majku nemaju.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Ja sam isao u tu skolu u kojoj predaje ta profesorica sto je dobila batine,predaje hemiju..Ona je inace na losem glasu medju djacima samo sto su pre generacije bile iole normalnije pa se niko nije usudjivao  da uradi ovako nesto i pored toga sto su bili obarani na popravni ili godinu.Ali sta reci,takvi su danas djaci bez respekta prema profesorima.

Читам на Туби коментаре испод клипа, и један тип каже:
Citat
Ovu profesoricu treba ubiti pizda joj materina nije dobila ni desetinu onog sto je zasluzila, provocira, ne da dnevnik, to treba preko picke bre, svaka cast liku... Nazalost, on je jedan jedini, ali kad bi svi smeli ovako da postupimo, obrazovanje bi doveli na skroz novi nivo... Glupaca... Jos ga prva udari ajmee....Ne verujem... Kad sam video na tv-u mislio sam da je debil, ali sad ovako kad odgledam ceo klip, svaka mu cast!!! Steta sto nije jos malo
Љуби га мајка!

А био је и један што је бранио лика, па каже као 'не знате ви каква је она'. Ја сам и у основној и у средњој имао по једну што је мрзела све живо. Ова у средњој нам је на часу рекла да нас мрзи и да је боли уво за нас, а мени је лењиром расекла усну кад сам јој рекао да она мора да одради оно зашта јој дају плату.
Да сам кретен ко овај, мого сам да јој проспем мозак, ал ако си мушкарац онда ћеш пре себи одсећи руку него да удариш женско.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung XYZ1004
Pa sad...ne treba ici u krajnosti ni u tom vitestvu (ili kaka da ga nazovem)...da je meni pocepala usnu za tako nesto, ja bi njoj glavu pocepao, pa da je 100 puta zensko
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Има других начина, а сваки је бољи од ударања припадница женског пола.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 4206
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung 
Koji je kreten ovaj lik..ccc... nečuveno! Koliko god ona bila nekorektna, oštra, zlobna... udarci nisu način da se to riješi/promijeni, pogotovo što se radi o ženi.  Smile

Citat
ако си мушкарац онда ћеш пре себи одсећи руку него да удариш женско.

EC druže, svaka ti čast! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Лепо каже један од коментатора на јутјубу испод снимка...''да је то моја мајка ја би му око извадио кашиком''.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
Prvo nisam ni hteo da gledam klip,znao sam da ću da se iznerviram,ali morao sam,šta reći,mamlaz,zreo je za dobre batine. Smile


IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Pa sad...ne treba ici u krajnosti ni u tom vitestvu (ili kaka da ga nazovem)...da je meni pocepala usnu za tako nesto, ja bi njoj glavu pocepao, pa da je 100 puta zensko

ma nemoj....znas li ti ko udara zensko?musko sigurno ne...mozda neki nizi oblik zivota Smile

Citat
.Ona je inace na losem glasu medju djacima

ajde?
verovatno zahteva znanje i rad a eto siroti djacici kao ovaj degenerik pate jer ih ona maltretira da nauce hemiju Smile

IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia E
Лепо каже један од коментатора на јутјубу испод снимка...''да је то моја мајка ја би му око извадио кашиком''.  Smile
zardjalom Smile

mene vise zanima mentalni sklop ljudi koji ga vaspitase da bude ovakav kakav je sad, taj fenomen mene zanima jer mi smo tj moje generacije rasli u vreme sankcija ratova i nemastine i ovakvih slucajeva gotovo da nije bilo bar se ja ne secam za vreme mog skolovanja, ovo je samo pokazatelj dokle je stiglo nase drustvo i nas narod taj idiot ce sutra praviti decu i ucice ih.. sad samo zamislite cemu ih moze nauciti.. Smile nema nam spasa Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.