Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ucenik tuce profesoricu, Sremska Mitrovica  (Pročitano 70405 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Ne svaljujem ja krivicu na drugog, problem je sto kad zavrsi skolu shvatice koliko je nas skolski sistem truio.



IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung XYZ1004
Има других начина, а сваки је бољи од ударања припадница женског пола.

Koji? Kako na fizicki nasrtaj na tebe (sa posledicama) odgovoriti, a da ne ispadnes beskicmenjak s kojim svako moze da brise patos?

Pa sad...ne treba ici u krajnosti ni u tom vitestvu (ili kaka da ga nazovem)...da je meni pocepala usnu za tako nesto, ja bi njoj glavu pocepao, pa da je 100 puta zensko

ma nemoj....znas li ti ko udara zensko?musko sigurno ne...mozda neki nizi oblik zivota Smile


E vidis..taj tvoj stav (koji jeste za svaku pohvalu...ali nesprovodiv u praksi) su mnoge iskompleksirane i frustrirane devoje-zene iskoristile da se ponasaju kao najveci olos i da daju sebi za pravo da se ponasaju kao poslednje barabe, a da za to ne snose posledice....posto verujem da u tvom okruzenju ne postoji takav primer, onda pogledaj u zenetine iz NVO i bice ti jasno kako se taj tvoj stav zloupotrebljava u praksi!
 Ovde, naravno, govorim o tome da kad neko na mene fizicki nasrne (bez obzira na pol), ja cu istom merom odgovoriti (bez obzira na pol) pa makar me i smatrao za nizi zivotni oblik na nivou kisne gliste  Smile
Dakle, dokle god neka nasrce na mene verbalno, ja cu tako odgovorati i nikad necu prvi dici ruku na zensko, jer tako nesto zaista ne bi uradio normalan muskarac.

E sad, mrzi me da trazim i kopam po forumu, ali mislim da ni ti ni @Empty niste se pozivali na cojstvo i junastvo (ili sta vec) i na ovakav nacin osudjivali onog coveka koji je zavalio samar Natasi Kandic?...ili se ja lose secam?  Smile
 Naravno...ovo ne govorim da bi branio spomenutu spodobu, jer mislim da nije dobila ni upola od onoga sto je zasluzila, vec da ti na primeru pokazem da ta tvoja prica, ma koliko viteski zvucala, je nesporovodiva u praksi!

I da, da ne pomisle ljudi da sam neki manijak koji bije devojke  Smile u zivotu sam udario samo jednu devojku (ne nije bila moja devojka  Smile ) i to nije nesto cime se ponosim, ali nije ni nesto cega se stidim.


Edit:
Pre nego pocnu da me optuzuju da podrzavam ovo sto se desilo na snimku, samo da izjavim, da se zalazem da se na ovom bilmezu primeni operativni zahvat sa zardjalom kasikom  Smile
« Poslednja izmena: 20. Jun 2009, 02:41:39 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1336
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia e71
IP sačuvana
social share
The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action. The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Зар није наташа кандић ударила шамар човеку на сред улице, а не он њој?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Ne treba nikog tuci, pa ni Kandicevu i Biserko. Njih je ionako Bog ubio.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ovo je slucajno snimljeno i dospelo u javnost, ali ovakvih i slicnih slucajeva ima puno. Ja radim u srednjoj skoli i nisam imala nekih posebnih neprijatnosti, ali ovo vrlo lako moze da se desi bilo kome. Pola djaka dolazi pijano na casove i sta onda ocekivati? Skolstvo postaje katastrofalno i umesto da se pocne postupati strozije, djacima se bukvalno dopusta sve i svasta. Izrekne se kao neka kazna i onda na sledecoj sednici ukine. Sta je onda tu poenta? Smile Ucenici su ukapirali da moze svasta da im prodje i sve su bezobrazniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Wildfire S
Зар није наташа кандић ударила шамар човеку на сред улице, а не он њој?
aha...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Ovo je slucajno snimljeno i dospelo u javnost, ali ovakvih i slicnih slucajeva ima puno. Ja radim u srednjoj skoli i nisam imala nekih posebnih neprijatnosti, ali ovo vrlo lako moze da se desi bilo kome. Pola djaka dolazi pijano na casove i sta onda ocekivati? Skolstvo postaje katastrofalno i umesto da se pocne postupati strozije, djacima se bukvalno dopusta sve i svasta. Izrekne se kao neka kazna i onda na sledecoj sednici ukine. Sta je onda tu poenta? Smile Ucenici su ukapirali da moze svasta da im prodje i sve su bezobrazniji.

 Pa zashto se cuti o tome?

 Jeste javna tajna da klinci rade sve i svashta...ali postoje mediji...a, ne da se cheka da neko sluchajno fonom snima ovo, i onda tek se pokrene...ako se pokrene neshto...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung XYZ1004
OK, moja greska...mada su bile price i da su je oni prvo provocirali, gurali, nisu joj dali da prodje, ovo-ono.....ali nebitno, snimak pokazuje drugacije.

E sad. ajde neka dignu dva prsta  Smile oni koji na mestu ovog osamarenog coveka joj ne bi bar vratili samar, ako ne i ubili od batina  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Wildfire S
OK, moja greska...mada su bile price i da su je oni prvo provocirali, gurali, nisu joj dali da prodje, ovo-ono.....ali nebitno, snimak pokazuje drugacije.

E sad. ajde neka dignu dva prsta  Smile oni koji na mestu ovog osamarenog coveka joj ne bi bar vratili samar, ako ne i ubili od batina  Smile

Nataša nije žena.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.