Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 29 30 32 33 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ucenik tuce profesoricu, Sremska Mitrovica  (Pročitano 70206 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 421
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
Deca na koju utiču kečeri su glupa deca. Simple as that.
Još uvek ni u jednoj naučnoj studiji nije dokazano da kompjuterske igre izazivaju nasilno ponašanje dece, ali je dokazano da poboljšavaju reflekse, pamćenje i koordinaciju oko/ruka.
IP sačuvana
social share
Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now.
So we'll hunt him, because he can take it.
Because he's not our hero.
He's a silent guardian, a watchful protector.
A dark knight.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla (KHTML,
mob
Nokia Neka stara nokia
citao sam u nekim novinama nacine kako TV, igrice i internet uticu ogromno na nas...mozda na tebe ne utice ali svi smo culi za kecere,i clanke po novinama,deca se igrala kecera pa razbilo jedan drugom glavu,ispalo dete kroz prozor dok su se igrali kecera,povracao jedan drugom u usta ...
Cito si ti u novinama,blago se tebi...
Daj ti meni da vidim nekog ko je bio normalan da postane kreten nakon igranja igrice,ili gledanja kecera,pa ti verujem...Oces da procitam ja jedan kurir,pa da ti nabrajam sta sam sve citao u novinama,mislices da sam dosao iz zone sumraka  Smile

To za kecere,i one sto su gledali teletabise je druga stvar,to su mala deca...ja mislim na nekog ko ima vise od 13,14  Smile

Citat
povracao jedan drugom u usta ...
wtf ?!?!   Smiley 1 Smiley 1
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Deca na koju utiču kečeri su glupa deca. Simple as that.
Još uvek ni u jednoj naučnoj studiji nije dokazano da kompjuterske igre izazivaju nasilno ponašanje dece, ali je dokazano da poboljšavaju reflekse, pamćenje i koordinaciju oko/ruka.


Не треба ти научна студија имаш оног клинца у америци који је побио укућане пумпарицом,а на идеју је дошао играјући кантер. Сад на страну то што су они идиотска нација али је мали на идеју дошао играјући игрицу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Deca na koju utiču kečeri su glupa deca. Simple as that.
Još uvek ni u jednoj naučnoj studiji nije dokazano da kompjuterske igre izazivaju nasilno ponašanje dece, ali je dokazano da poboljšavaju reflekse, pamćenje i koordinaciju oko/ruka.


Не треба ти научна студија имаш оног клинца у америци који је побио укућане пумпарицом,а на идеју је дошао играјући кантер. Сад на страну то што су они идиотска нација али је мали на идеју дошао играјући игрицу.

Или је неком кретену који је завршио права пала на памет та ''нисам ја зека је'' одбрана кривљења компјутерских игрица
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla (KHTML,
mob
Nokia Neka stara nokia
Не треба ти научна студија имаш оног клинца у америци који је побио укућане пумпарицом,а на идеју је дошао играјући кантер. Сад на страну то што су они идиотска нација али је мали на идеју дошао играјући игрицу.
Pa znas ti kolko ljudi igra kanter...I ja sam igrao neko vreme,i nikad mi nije palo na pamet da odem po pumparicu i ubijem nekoga...
Jeste da su oni idiotska nacija,ali on NIJE na ideju dosao igrajuci igricu...To je mozda bila kap koja je prelila casu,ali je svejedno bio teski bolesnik i pre toga  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
ja kad sam posle "carmagedona" seo za volan... jedva sam se uzdrzao  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Не треба ти научна студија имаш оног клинца у америци који је побио укућане пумпарицом,а на идеју је дошао играјући кантер. Сад на страну то што су они идиотска нација али је мали на идеју дошао играјући игрицу.
Pa znas ti kolko ljudi igra kanter...I ja sam igrao neko vreme,i nikad mi nije palo na pamet da odem po pumparicu i ubijem nekoga...
Jeste da su oni idiotska nacija,ali on NIJE na ideju dosao igrajuci igricu...To je mozda bila kap koja je prelila casu,ali je svejedno bio teski bolesnik i pre toga  Smile


Не кажем ја да је он био нормалан само кажем шта га је мотивисало. Уосталом осврни се око себе па погледај колико се будала ложи на скарфејс, чак су почели и мајце да носе. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone
Disciplinski postupak i protiv profesorke
Blic - Pre 3 sata i 31 minut

SREMSKA MITROVICA - Disciplinski postupak protiv učenika O. M. (15), koji je 16. juna u STŠ "Nikola Tesla" u Sremskoj Mitrovici išamarao profesorku hemije Mariju Mošić, pokrenut je protekle nedelje, a juče je pokrenut i protiv profesorke, potvrdio je direktor te škole Rade Miljković.

Postupci su pokrenuti posle preporuke Pokrajinskog sekretara za obrazovanje i njihove kontrole u školi u vezi s tim incidentom. Miljković je dodao da bi disciplinski postupci trebalo da budu završeni za dva meseca.

Tužilac Ratko Galečić rekao je da je policija do sada podnela samo krivičnu prijavu protiv maloletnog O. M. i da je ona procesuirana.


Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.33
Deca na koju utiču kečeri su glupa deca. Simple as that.
Još uvek ni u jednoj naučnoj studiji nije dokazano da kompjuterske igre izazivaju nasilno ponašanje dece, ali je dokazano da poboljšavaju reflekse, pamćenje i koordinaciju oko/ruka.


Не треба ти научна студија имаш оног клинца у америци који је побио укућане пумпарицом,а на идеју је дошао играјући кантер. Сад на страну то што су они идиотска нација али је мали на идеју дошао играјући игрицу.
Не треба ти научна студија имаш оног клинца у америци који је побио укућане пумпарицом,а на идеју је дошао играјући кантер. Сад на страну то што су они идиотска нација али је мали на идеју дошао играјући игрицу.
Pa znas ti kolko ljudi igra kanter...I ja sam igrao neko vreme,i nikad mi nije palo na pamet da odem po pumparicu i ubijem nekoga...
Jeste da su oni idiotska nacija,ali on NIJE na ideju dosao igrajuci igricu...To je mozda bila kap koja je prelila casu,ali je svejedno bio teski bolesnik i pre toga  Smile

ti si ti on je on...
mozda je mislio da ce se ponovo vratiti ko na igrici Smile

ja samo branim teoriju da nismo svi isti,i da zato sto je on udario nastavnicu  ne mora da znaci da bismo svi tako uradili
« Poslednja izmena: 30. Jun 2009, 13:03:44 od Vunderkind »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 29 30 32 33 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.