Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 28 29 31 32 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ucenik tuce profesoricu, Sremska Mitrovica  (Pročitano 70319 puta)
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
SonyEricsson v 600i
joj uzalud pricam, ne vredi niko ne cita, mrzi ih i instant savet da procitaju kao ona supa u kesici nije ko domaca ali je super zamena kada nema druge. meni non stop kroz glavu prolazi kakva li ce tek moja deca biti?!?!?! Ako ih vaspitam kao mene moji pojesce ih vrsnjaci a ako ih ne vaspitam opet ce ih pojesti vrsnjaci ili ce mi prezime osvanuti na 12 stranici blica. Nisam pametan
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.33
mob
Samsung Galaxy S III
joj uzalud pricam, ne vredi niko ne cita, mrzi ih i instant savet da procitaju kao ona supa u kesici nije ko domaca ali je super zamena kada nema druge. meni non stop kroz glavu prolazi kakva li ce tek moja deca biti?!?!?! Ako ih vaspitam kao mene moji pojesce ih vrsnjaci a ako ih ne vaspitam opet ce ih pojesti vrsnjaci ili ce mi prezime osvanuti na 12 stranici blica. Nisam pametan

Pa nije bas tako alarmantna situacija... Istina je da se siri broj nevaspitane dece upravo zato sto su im roditelji retardirani. Svaka budala moze da ima dete. Doslo je neko poremeceno doba, u kome se budale kote na sve strane. Stravicno je kakvih sve brakova ima... deca i nisu tako losa kada se uporedi sa tim gde, sa kim i kako zive.

Ono sto zelim da naglasim jeste to da je uzaludan bilo kakav tretman vaspitanja, ako je neko predodredjen da bude idiot, nema tu puno pomoci. Utice i kuca i skola i ulica...ali ne koliko geni.
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
 
Ovaj klinac ima 15.god.bez majke je odrastao...za mene nije to opravdanje da se ovako ponasha.Otac ga nije vaspitao...ali gde je tu baba, deda..tetka...Ne mogu one zameniti majku, ali mogu da usmere dete bar za toliko da se profesor poshtuje...

E, sad ulica...gde su oba roditelja...ili jedan...pa daleko bilo ni jedan...
Ako je dete vaspitano, i ako se sa detetom stalno pricha (caska), i tako od deteta sazna sve shta se deshava kad je napolju...i u kuci da nema nasilja, onda klincu nece pasti napamet da neshto ovako uradi.

Kazhete ishrana, patike garderoba...imaju sve...mnoga deca imaju to isto, pa se ne ponashaju ni slichno.

Ja bi ovde i sina i tatu na prevaspitanje, jer otac je morao vaspita svoje dete. a ne da klinac od samo 15.god. nasnrne ovako na profesora. kakva god da je ona, ona je njegov profesor.
Oduvek je bilo profesora koji daju chudne znake umesto ocena...tachke..pitanja..brodici..itd...tako da to nishta nije novo, shto bi decu iritiralo...a,  i da jeste...ne mozhe ovako da se ponasha.

Evo ponavljam se, tatu u sina na prevaspitanje...ima ustanove za to...pa da to bude primer ovakvim kretenima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.33
93 je godiste,znam ga licno, oduvek je bio kreten i u osnovnoj skoli je imao problema sa ponasanjem,ispisan je iz skole,najgore sto misli da je faca zbog toga sto je uradio Smile
verovatno je imao neki kompleks ili sto je debeo,il su ga odbacivali a i to sto je odrastao od majke mnogo znaci,pa je morao da se dokazuje da je on fakir neki da se nicega ne plasi....

quote author=Anea link=topic=446105.msg7271087#msg7271087 date=1246215675]
otprilike samo tridesetak posto na vaspitava "ulica'' .valjda ja znam o tome bolje nego vi .

Da definisemo dosadasnji tvoj nastup - "Ja sam mali, ali kurcevit."

Izvini, sine... da su te roditelji vaspitali, ne bi imao takav nastup, a posebno kada razgovaras sa starijima od tebe. Wink
Citat
jao jao...kao nas vaspitava ulica...to ste culi negde pa se i vi drzite toga
pa danas je 21. vek.samo sednes za komp izdjes na net pa na youtube gledas tamo neke snimke,i odmah mislis da se tako treba ponasati,il pak samo ukucas sex u google i imas sta da vidis,cak ni zabrane nema....a sve te danasnje igrice,pa samo naprimer gta (oni koji su bar nekad igrali pogotovo SA znaju o cemu pricam)...

neko je napisao kako smo svi slusali price o vasim generacijama kako ste ih vi zajebavali ...to i mi danas radimo, ali postoje posebne budale kao ovaj ucenik kojima fali daska u glavi pa to rade...i da se zna ima mnogo nastavnika koji cute zbog sramote ...pa i u vase vreme se to desavalo...

sad ce neko da mi kaze ,,mali to se kod nas nije desavalo,mi nismo smeli,vas je vaspitavala ulica,bla bla bla... ,,
svako od vas je isao u jednu srednju i osnovnu,u neki su i u vise,a oni koji su se stalno premestali iz skole u skole
zbog ponasanja verovatno nisu ovde.
poenta je ovo
http://sr.wikipedia.org/wiki/Списак_средњих_школа_у_Србији i isto toliko osnovnih... Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovaj... samo cu reci da imam bliske rodjake od 16-17 godina, tako da znam kako izgledaju danasnji tinejdzeri...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
Citat
samo sednes za komp izdjes na net pa na youtube gledas tamo neke snimke,i odmah mislis da se tako treba ponasati,il pak samo ukucas sex u google i imas sta da vidis,cak ni zabrane nema....a sve te danasnje igrice,pa samo naprimer gta (oni koji su bar nekad igrali pogotovo SA znaju o cemu pricam)...

Nije uvek tako... Pa evo uzmi mene za primer. Ja sam i kucao "sex" na Google-u, i igrao nasilne igrice i gledao svašta na youtube-u pa sam opet ostao normalan (valjda  Smile ). A sa druge strane imaš tinejdžere koji nisu to radili pa su opet nasilni  Smile
« Poslednja izmena: 29. Jun 2009, 12:56:06 od qcko »
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla (KHTML,
mob
Nokia Neka stara nokia
ma kakve crne igrice i internet nema to veze sa necijim ponasanjem...
covek ne moze da ubije nekog zato sto je igrao ge-te-a,igrica ne moze od normalnog coveka da napravi ubicu ili nasilnog coveka...moze samo nekog ko je vec nasilan da ucini malo "nasilnijim"
igrica,internet,sta god,sve je to isto...

a koga je vaspitala ulica... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.33
citao sam u nekim novinama nacine kako TV, igrice i internet uticu ogromno na nas...mozda na tebe ne utice ali svi smo culi za kecere,i clanke po novinama,deca se igrala kecera pa razbilo jedan drugom glavu,ispalo dete kroz prozor dok su se igrali kecera,povracao jedan drugom u usta ...
al ima takvih koji imaju komplekse pa se tako ponasaju prema drugima da bi se dokazali
« Poslednja izmena: 29. Jun 2009, 22:29:13 od Vunderkind »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.33
@ Je l tesko javiti se komsiji na ulici, je l tesko pridrzati vrata starijoj zeni u prodavnici ulazu itd. je l tesko pomoci zeni sa kolicima da ih spusti niz stepenice, je l tesko baciti konzervu u kantu.....
 
a odakle ti znas dal ja bacam u kantu ...kad se verovatno nismo nikad  videli...al ako si iz beograda onda te razumem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
ma verujemo ti sve, nego nemoj da pises duple postove, koristi opciju "izmeni"   Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 28 29 31 32 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.