Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubila muža siledžiju u samoodbrani...  (Pročitano 1696 puta)
06. Dec 2012, 11:07:00
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Ubila muža siledžiju u samoodbrani i saznala da je on zapravo žena s vještačkim penisom

Anđelo Hedington i Elizabet Rudavski iz Kanade zaljubili su se na prvi pogled i zakazali vjenčanje poslije samo četiri mjeseca zabavljanja. Nažalost, ljubav se uskoro pretvorila u mržnju. Anđelo nije prestajao da zlostavlja svoju suprugu.



Nasilje je bilo sve češće: Anđelo (30) ju je tukao metalnom šipkom i prijetio ubistvom, da bi 2003. godine Elizabet (27) jednom prilikom "pukao film". Dograbila je nož i ubila Anđela u samoodbrani.

U kolima hitne pomoći, kada su Anđela vozili u bolnicu, ljekari su na veliko iznenađenje otkrili da je Anđelo, zapravo, Anđela sa protezom umjesto pravog penisa.

Elizabet je u dokumentarnom filmu, koji će biti premijerno prikazan na "Diskaveri kanalu" 13. decembra, objasnila:

- Nikad nisam ništa vidjela. Stalno je bio mrak.

Ispostavilo se da su ljubav uvijek vodili u mraku.

Policijski izvještaji su kasnije pokazali da je i u svoje prethodne tri veze, u kojima se Anđela takođe predstavljala kao muško, bila sklona nasilnom ponašanju.

- Anđela je maltretirala Elizabetu tako što joj nije davala da jede. Tukla bi je ako ne bi dovoljno brzo odgovorila na neko pitanje, ako ne bi dovoljno brzo spremila večeru, ako ne bi sjedjela uspravno i ponašala se kao dama - izjavio je okružni tužilac Pol Bejli.

Jedne noći, kada je Anđelo krenuo da bije Elizabet, ona se oslobodila njegovog čvrstog zagrljaja, potrčala ka vratima i dograbila dugačak, mesarski nož. Kada ju je Anđelo satjerao u ćošak, Elizabeta je zamahnula nožem i izbola ga.

Optužba protiv Elizabet za ubistvo je odbačena i preinačena u ubistvo u samoodbrani.
Izvor: Blic


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 06. Dec 2012, 13:13:03)
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Nokia 6630, valjda
Naravouchenije priche, nema razlike izmedju tu*anja sa kondomom i bez kondoma...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Zamisli ti to...da ova nije provalila nezivi predmet u vagini...sa kime je ta do sada imala snosaje?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.11
 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Nokia 6630, valjda
Zamisli ti to...da ova nije provalila nezivi predmet u vagini...sa kime je ta do sada imala snosaje?

Tehnologija je daleko otishla, sve su to materijali koji liche na prirodu...
Ono shto meni nije jasno zapravo, kako ona nije ni jedniom primetila straponove... Shta tucao/la je samo od pozadi? Nijednom ga nije uhvatila za guzove?  Smile
Prosto mi je nemoguce, ja bih rekao da je ona svo vreme znala, ali se posvadjali lezbosi pa se sad vadi...

Pazi... kod mushkog dela populacije je postojala izreka: "rupa je rupa", izgleda da i kod zenske populacije moze neshto slichno da se smisli  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Citat
Pazi... kod mushkog dela populacije je postojala izreka: "rupa je rupa", izgleda da i kod zenske populacije moze neshto slichno da se smisli

+1  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Pa ne znam da li moze  Smile
Ali mislim da si u pravu da su se to 2 lezbe posvadjale i da su znale da su obe zene.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Nokia 6630, valjda
Pa ne znam da li moze  Smile


Nemam pojma, cheka se zenska ekspertiza kako bi mogli da nastavimo dalju diskusiju...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Dobro kazes. Imas li nekoga na umu koga bi mogli da pozovemo ovde i pitamo? Smile
Zanima me kakav je bio blowjob? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Nokia 6630, valjda
Dobro kazes. Imas li nekoga na umu koga bi mogli da pozovemo ovde i pitamo? Smile
Zanima me kakav je bio blowjob? Smile

Nemam nikog, sve ove koje ja znam retko kad gase svetla, a i praktikuju BJ...  Smile
Ochekujemo da se sama javi da nam napravi razliku...

Ono, mozda je on/ona htela sve osim BJ... E sad mozda joj je bilo drago shto moze da testera cele noci, shto mu uvek dignut... pa nije pravila pitanje oko toga shto nece BJi shto hoce uvek u mraku...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.