Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:36:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubijen Oliver Ivanović  (Pročitano 71131 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Glas Olivera Ivanovića je bio nečujan poslednjih godina a njegov uticaj potpuno zanemarljiv.

On nije predstavljao realnu pretnju za kriminalne krugove.

Konačno oni koji su birali metu sigurno su projeketovali i postatentatsku kontroverzu na koju nasedate.

Ali vreme će pokazati da niste u pravu.

Pa kako su ga u tom slucaju Albanci ubili?

Mislim, KM nije deo Albanije, ni Kosova, vec Republike Srbije, zar ne? Mislim to vi tvrdite?

I onda odbijes misljenje coveka koji cak i zna sta se desava u KM jer se ne uklapa u tvoj modus "veciti strah od siptarske invazije"... Smesno. Tragicno.

Provesti citav zivot u strahu od unutrasnjeg i spoljasnjeg neprijatelja. Ksanaks, kazem...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Zao mi je.

Zasto je ubijen?
Dal je moguce da su ga srbi ubili?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Napustenje pregovora vise nama odgovara nego njima. Oni su u svakom razgovoru dobili sta su zeleli... Smile
A ovo nema veze sa politikom, cisto kriminalno ciscenje.
Nikada nisi bio dole pa ne mozes ni da znas kakvo je stanje tamo.
To sto bi oni odbili formiranje specijalnog suda za ovk ne bi promenilo nasu poziciju aposlutno niti bi mi pobedili time nesto.
Sve bi ostalo isto, dosli bi samo neki drugi ljudi i Kosovo bi i dalje bilo Kosovo.  Smile
Ljudi vi niste svesni koje se pare dole obrcu i sta se radi dole.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Mene interesuje motiv ovog china? Sta se sa ovim postize?  Ko dobija na njegovoj smrti?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Pa ne dobija niko nista, jedan manje sto bi rekli.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Glas Olivera Ivanovića je bio nečujan poslednjih godina a njegov uticaj potpuno zanemarljiv.

On nije predstavljao realnu pretnju za kriminalne krugove.

Konačno oni koji su birali metu sigurno su projeketovali i postatentatsku kontroverzu na koju nasedate.

Ali vreme će pokazati da niste u pravu.

Pa kako su ga u tom slucaju Albanci ubili?

Mislim, KM nije deo Albanije, ni Kosova, vec Republike Srbije, zar ne? Mislim to vi tvrdite?

I onda odbijes misljenje coveka koji cak i zna sta se desava u KM jer se ne uklapa u tvoj modus "veciti strah od siptarske invazije"... Smesno. Tragicno.

Provesti citav zivot u strahu od unutrasnjeg i spoljasnjeg neprijatelja. Ksanaks, kazem...

Toliko si tragikomična da nemam reči.

Ne znaš ni s kim razgovaraš ali postavljaš aksiom po kome se isključivo mora verovati tvrdnjama koje se uklapaju u tvoj modus što je budalaština.

Ako je tako siguran ko je izvršio atentat na Ivanovića neka istupi i kaže ime ubica.

Sve ostalo je spekuacija.

Kažem i tebi i njemu, teško je prikriti ubistvo nekog koje bio pod stalnim nadzorom. Jer ako oni koji su ga nadzirali ne znaju ko je mogu samo da zaključim da su namenski žmurili danas.
« Poslednja izmena: 16. Jan 2018, 11:55:30 od Hipomen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Kojom prismotrom  Smile Smile Smile

Inace jel ti znas ko radi u KPS-u u severnom delu?
« Poslednja izmena: 16. Jan 2018, 11:57:24 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Napustenje pregovora vise nama odgovara nego njima. Oni su u svakom razgovoru dobili sta su zeleli... Smile

Ovo je recimo kontradikcija.

Upravo si napisao da je besmisleno što smo napustili pregovore u kojima nemamo nikakvih šansi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Kojom prismotrom  Smile Smile Smile

Ti sigurno znaš da nije bio pod prismotrom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Napustenje pregovora vise nama odgovara nego njima. Oni su u svakom razgovoru dobili sta su zeleli... Smile

Ovo je recimo kontradikcija.

Upravo si napisao da je besmisleno što smo napustili pregovore u kojima nemamo nikakvih šansi.

Kako moze biti besmisleno napustiti nesto na sta znas da si unapred izgubio ali si samo odlozio egzekuciju kada i dalje se ljudi loze na parole Kosove je srce Srbije.
Mi cemo to Kosovo priznati pre ili kasnije, svi ovi pregovori, mutljavine ce se zavrsiti na istome.

Citat
Ti sigurno znaš da nije bio pod prismotrom?

Znam...i opet da ponovim jel ti znas ko radi u KPS u severnom delu?
« Poslednja izmena: 16. Jan 2018, 12:01:10 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:36:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.