Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 06:20:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubijen Oliver Ivanović  (Pročitano 71190 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Mi cemo to Kosovo priznati pre ili kasnije, svi ovi pregovori, mutljavine ce se zavrsiti na istome.

Sigiran sam da vi hoćete. Mi sigurno nećemo.

Znam...i opet da ponovim jel ti znas ko radi u KPS u severnom delu?
To što pokušavaš da insinuiraš je toliko naivno da čak i ne zavređuje odgovor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Koji smo to mi i koji Vi....postoji nesto sto se zove realnost a jednom da odes do granice mozes da biras na koji ces grancini prelaz ta realnost bi te klepila po tintari.

Ja ne insuiniram nista vec znam cinjenicno stanje dole. To sto niko ne zeli to da prihvati je neka sasvim druga stvar.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Смрт шиптарима Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Znaš vraga. Najčešći je slučaj da su najveće žrtve rekla kazala spekulacija upravo oni koji veruju da drže u malom prstu sve tajne lokala.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Смрт шиптарима Smile

Zašto? Ivanovića nisu ubili svi atnauti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Kosovo je odavno izgubljeno. Ja sam navodio ranije, da ti chim ides da sedas za pregovaracki sto sa "Predsednikom" i "Premijerom" teritorije koju navodno ne priznajes de fakto priznajes tim chinom.  Zali boze za one ljude dole sto su ostali.  Kosovo jedino moze biti vraceno ratnim putem, i to kada NATO bude izasao iz Bondsteela, a to se sigurno nece desiti skorije, niti ce Rusi da dodju kao sto se neki nadaju da sve to srede.  Ali opet, kosmos...
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Simpatični su ljudi koji mantraju o tome kako je sve izgubljeno.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Znaš vraga. Najčešći je slučaj da su najveće žrtve rekla kazala spekulacija upravo oni koji veruju da drže u malom prstu sve tajne lokala.



Ali si zato ti ubedjen u suprotno  Smile

A videcemo...desiti se apsolutno nista nece. Tri dana spina i ajmo nazad.
Ubice se nikada pronaci nece i to je to.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Simpatični su ljudi koji mantraju o tome kako je sve izgubljeno.


Kao nije izgubljeno?  Sta je ostalo dole osim shacice Srba i nesto Manastira i crkava? Jel imamo dole nasu vojsku i policiju? Nemamo.  Jel imamo ikakvu kontrolu dole? Nemamo.  Jel imamo sredstava da sprecimo, kontrolisemo i vratimo izgubljeno? Nemamo. Dakle zelim da chujem po kom osnovu mi imamo ista dobijeno dole?

Na kraju krajeva, Kosovari u Srbiji su odustali od Kosova odavno.  Niko od njih se vise ne bi vratio dole u tu vukojebinu i leglo kriminala.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Ni to nije nemoguć rasplet.

U svakom slučaju BBC je objavio vest o ubistvu Ivanovića na naslovnoj strani sajta.

Posebno je zanimljiva poslednja rečenica u vesti.

Kosovo declared independence in 2008. It has been recognised by 115 countries, but not by Serbia and its ally, Russia.

Kao nije izgubljeno?  Sta je ostalo dole osim shacice Srba i nesto Manastira i crkava? Jel imamo dole nasu vojsku i policiju? Nemamo.  Jel imamo ikakvu kontrolu dole? Nemamo.  Jel imamo sredstava da sprecimo, kontrolisemo i vratimo izgubljeno? Nemamo. Dakle zelim da chujem po kom osnovu mi imamo ista dobijeno dole?

Na kraju krajeva, Kosovari u Srbiji su odustali od Kosova odavno.  Niko od njih se vise ne bi vratio dole u tu vukojebinu i leglo kriminala.

Sve što mogu da ti kažem je da se ne slažem ni sa jednom stavkom tvog stava. Ništa nije izgubljeno dok čvrsto ne odlučiš da si poražen i nespreman da platiš cenu slobode i integriteta.
« Poslednja izmena: 16. Jan 2018, 12:24:12 od Hipomen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 06:20:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.