Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tumacenje horoskopa - vezbaonica  (Pročitano 376230 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
p sve je tacno...samo sam ja sklop  vruceg i gladnog levog i desnog...zesce sam ekscentrican nekad a opet cesto i povucen...najvise me zanima ta jbna ljubav sta ce biti i kako..i fax moj divni Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Mogu ti reci da ti nije bas lako sa ovim opozicijama koje Mesec pravi sa Saturnom, Uranom i Marsom iz devete kuce. U tebi se stalno vode bitke i emocionalno si nestabilan.
Obzirom da su u devetoj kuci koja je takodje i kuca koja se odnosi na studije, onda je ocigledno da imas poteskoca po tom pitanju. E sad, sta ce biti sa svim tim, to ti ne bih znala reci na osnovu natalne karte.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kada sam mojoj malisanki radila natal svuda joj je mesec bio u 12kuci u lavu,osim na astro.com gde je u 11 u raku.Razlika jedrasticna,narocito u aspektima koje mesec pravi sa ostalim pl.Gde su podaci za natal najtacniji ili to mora da se uradi peske.Datum je 12.10.2001.Beograd.   Smile

zaboravila vreme 3h i 30min



[Edit by montenegrina: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 23. Feb 2009, 16:42:30 od montenegrina »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Neki si podatak pogresno unela kad si radila kartu na astro.com. Evo ja sam sad unela te podatke koje si ostavila i Mesec joj je u 12. kuci u Lavu. Evo karta:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_w2gw_05_malisanka_hp.56679.25121.gif
(29.14 KB, 670x471)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Fala mala.Proverila,gresku izazvao ljudski faktor(ja),a ne makina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Life is hard, fight it !!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 82
Zastava U stanu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
mob
HTC 
Cao interesuje me da li ce nesto biti izmedju mene i ove devojke. Bili smo zajedno 2005 god. ali posto ona studira napolju.... Over godine zavrsava studije i vraca se nazad.
ja: 04.03.1982, 20h, Sisak, Hrvatska
ona: 23.08.1986, 14h, Sarajevo, Bosna (nisam 100% siguran za vreme)

Hvala. poz
IP sačuvana
social share
I onda je mrmot zavio cokoladu u foliju...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Osmeh je kriva koja sve ispravlja.

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1689
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
LG viewty
@MDK

Ona u 9. kuci ima bash lepe predispozicije za shkolovanje u inostranstvu. Sunce joj je takodje u devetoj, tako da je nekako bash to obrazovanje jako bitno u njenom zivotu. Ona je Devica Strelac, sa Mesecom u Ovnu. Ovaj Mesec joj daje neku impulsivnost, naglost... Vrh pete kuce, kuce ljubavi (iizmedju ostalog) joj je takodje u Ovnu, a Mars je otishao u drugu kucu -- ne znam, mozda bi ovo moglo da znachi da ima tendencije da materijalizuje ljubav. Tranzitna Venera ce uskoro da joj udje u petu kucu, tako da bi ona mogla da joj donese neke promene na ljubavno planu... E sad... da li cesh to biti ti  Smile

Shto si tiche tvog natala... Ti si Ribe/Vaga sa Mesecom u Raku --- iz lichnog iskustva znam d Mesec ovako pozicioniran nosi veliku emotivnost. Mesec pravi lep trougao sa Suncem i Jupiterom, to su vrlo lepi i harmonichni aspekti Smiley rekla bih da ti donose neku sigurnost, samopouzdanje... Takodje bi te mesec mogao odvesti u inostranstvo. E sad, shto se tiche ljubavi.. Rekla bih da je tebi ljubav dosta bitna u zivotu. bash zbog tog Sunca u petoj.

Kad pogledam vashu sinastriju, prvo shto mi pada u ochi jeste ova konjukcija tvog Marsa i njene Venere, shto je rekla bih dobar aspekt. Shto se tiche dejvisonke.. Hm.. Naglashene su 6. i 12. kuca. Shesta pokazuje kako se veza odvija, znachi negde od ppchetka (peta kuca) do prelaska u brak (sedma). Dvanaesta kuca je 7. od sheste. Ono shto mi se ne svidja jeste da su vam u shestoj sve sami malefici, pritom retrogradni, dok je dvanaesta puna planeta i to benefika. Ne znam, ovako kad posmatram ova veza bi se uz brojne poteshkoce mogla zavrshiti brakom. Takodje tranzitni Saturn vam ulazi u peto polje, tako da bi mogao da donese neku trajnost, stabilnost...

I da, na kraju dodam ---> ako ima nekih greshaka ili tako nechega... pipishi to mom pochetnishtvu  Smile
« Poslednja izmena: 25. Feb 2009, 21:59:58 od _Rebeka_ »
IP sačuvana
social share
Nemojte nikad reci da ste sreli najglupljeg čovijeka; uvijek se može desiti da ga neko pretekne!

      CARPE DIEM!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mene zanima najvaznija stvar na svetu,a to je ljubav....salu na stranu,ali poslednje 2,3 godine sve veze su mi bile bas katasrofalne,sto nije ni cudo s obzirom kako mi je postavljen vladar 5. kuce,kao i Ve i Ma...pa,zanima me da li u skorije vreme mogu ocekivati nesto na ljubavnom planu....Unapred hvala!!!

elem,moja karta je u potpisu....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Pailface,

Jedno pitanje: Pretpostavljam da ti se ne svidja ova konjukcija Venere i Saturna, ali sta ti fali Mesecu i Marsu?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Life is hard, fight it !!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 82
Zastava U stanu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
mob
HTC 
Hvala, u krajnjem slucaju vreme ce pokazati. hehehe.  Smile
IP sačuvana
social share
I onda je mrmot zavio cokoladu u foliju...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.