Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tuca i psovke zbog svete vodice  (Pročitano 9913 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Apple iPhone 3Gs
Opušteno, samo su krenule pripreme za tradicionalnu tuču oko kolača 7. januara. Više se spremaju od fudbalske reprezentacije, ako ništa drugo.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Opušteno, samo su krenule pripreme za tradicionalnu tuču oko kolača 7. januara. Više se spremaju od fudbalske reprezentacije, ako ništa drugo.
e ti su najgori gaze i preko male dece  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Samsung 
Mislim da 7.januara vise ljudi dodje zbog kolektivne sutke nego zbog kolaca Smile jer da se ne lazemo svake godine ista prica...
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1

Jesi iz Srbije,ali to ne znaci da treba samo da pljuckas po istoj.Jesmo sjebani,i puni mana,ali nismo ni najgori ni jedini.
N onom klipu "Difference between Italy and Europe"(gde je Evropa sredjena,a Italija dzumbus) se mogu naci i komentari tipa "same in... " iz bezbroj zemalja,cak i Izraela,Spanije i Amerike.
Tako da nismo mi jedina stoka.Jeste da smo medju onim gorim,al,jbg,desava se i to kad vekovima zivis u ropstvu,zajebavanju,cuskanju i slicnom.


Nisam ni tvrdio za druge  Smile

Funny, ja to kad rekoh neko mi rece: Nije to tako, kod Kineza je gore.  Smile.

Pa zato sto i jeste.

Ovo sam ocekivao  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
Meni je uvek interesantna prica o tome kako crkve stoje prazne a kad god prodjem pored crkve u Uzicu ispred nje ima 10 ljudi i nekoliko cigana.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Ok,mislio sam da precutim nedavni dogadjaj,al kad me vec vucete za jezik sa usranim Kenjzima... Smiley (Jebali vas Kenjazi)
Funny, ja to kad rekoh neko mi rece: Nije to tako, kod Kineza je gore.  Smile.
Pa zato sto i jeste.
Ovo sam ocekivao  Smile

Pre par nedelja,kao sto znamo,tri izroda pregazise dete na pijaci,ostali izrodi samo prolazili pored.Dete umrlo.Snimak obisao svet.

Nepunih nedelju dana kasnije...

Pregazio dete dva puta da ne bi plaćao troškove lečenja
J. S. | 25. 10. 2011. - 10:17h | Foto: AFP | Komentara: 45

Kamiondžija iz Ludžoua, u kineskoj pokrajini Sečuan, pregazio je petogodišnjeg dečaka, a onda se vratio u rikverc i ponovo prešao preko tela da bi bio siguran da ga je umsrtio.

UPOZORENJE: UZNEMIRUJUĆI SNIMAK!

Britanski "Dejli mejl" piše da je vozač Ao Jong na taj način navodno hteo da izbegne troškove lečenja deteta. Mali Sijong Maoke je nastradao dok je pešice išao u školu.

- Video sam kako kamion ide unazad, a onda opet napred. Dečak se zaglavio ispod točka, pa je kamiondžija nastavio da vozi još desetak metara - ispričao je očevidac Džang Šifen.

Očevici novog jezivog incidenta kažu da je kamiondžija iskočio iz vozila nakon što je udario dete i prvo što je rekao bilo je: "Koliko treba da platim?"

Vozač odlučno demantuje da se vratio u rikverc da ponovo pregzi dete. Policija je saopštila da se 35-godišnji šofer punih sedam sati raspravljao s roditeljima nastradalog dečaka o visini odštete koju treba da im plati.

Policija koja je izašla na uviđaj tvrdi da je Jong prvi pozvao Hitnu pomoć i da su ga seljani opkolili tražeći od njega da odmah plati kompenzaciju za ono što je uradio.
Pored devojčice prošlo je 18 prolaznika koji su se pravili da je ne vide

Tragedija se dogodila samo nedelju dana nakon što su dvogodišnu Ju Ju pregazila dva vozila u prometnoj trgovačkoj četvrti u Fošanu.


Pored okrvavljenog tela prošlo je 18 prolaznika koji su se pravili da ne vide teško povređeno dete, a sve to zabeležila je sigurnosna kamera. Devojčica je preminula u bolnici nekoliko dana kasnije.

Pogledajte prilog o nesreći u kojoj je stradao dečak:



http://www.blic.rs/Vesti/Svet/285429/Pregazio-dete-dva-puta-da-ne-bi-placao-troskove-lecenja


Sta nije jasno,trolovi?  Smile
« Poslednja izmena: 29. Okt 2011, 01:36:35 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Ma zezam se, znam tvoju "ljubav" prema Kinezima  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Pa,ne znam ja,izgleda da ovde mora sve da se ponavlja da bi uslo u glavu.

Vec rekoh-svakakvi jesmo,ali takve zivotinje nismo.A da Kenjazi sede gde im je i mesto,i gledaju svoja posla,ne bih ja ni pricao o njima.Ali kao sto znamo,ne sede,vec se kote po svetu,a onda po novinama iskacu naslovi "jao,jao,Zemlja prenaseljena".Ma ne seri...  Smile I onda posle ja sovinista i rasista sto se ne radujem toj divnoj cinjenici.Zaista divno,ode ceo svet u picku materinu jer gomila idiota,medju kojima su i oni,eto,oce da imaju musku decu,ali ne u domovini,naravno,nego u tudjim zemljama.  Smile  Svetla buducnost u pizdu materinu,nema sta.Na ovom vec sjebanom svetu,samo nam je jos prepopulacija,i to od strane prljavih,aljkavih i bezdusnih stvorova trebala.  Smile

Elem,aj da ne offujem vise,samo sam hteo to da rascistimo,jer mi muka vise od toga,a i izvodjenja zakljucaka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Туку се за водицу и колач

то је тако хришћански да ја просто немам речи

не може човек да уђе у цркву од пионирки и пионира
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
Ok,mislio sam da precutim nedavni dogadjaj,al kad me vec vucete za jezik sa usranim Kenjzima... Smiley (Jebali vas Kenjazi)

Ma opusteno, ono jeste bolesno, nego mi smesno sto rekoh ono isto sto ti rece ovde na onoj temi.  Smile

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.