Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tri lanca elitne prostitucije: Voditeljke orgijaju na Banjici  (Pročitano 114388 puta)
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
BEOGRAD 24. 08. 2011

PRESS

palo 10 ljudi zbog prostitucije - Novosadski hotel godinama obezbeĐivao zabavu za jednu noĆ
Javna kuća u hotelu 'Park'

Makroi - U pritvoru završili recepcionari i konobari, a još se ispituje da li je i menadžment bio upleten u ceo posao. Privedeno i pet „dama" iz Novog Sada, Beograda i Bečeja, koje su uz prekršajne prijave puštene kućama. Najjeftinija usluga 150 evra, od koje su hotelijeri uzimali najmanje 20 odsto.

Novosadska policija uhapsila je desetoricu zaposlenih u novosadskom hotelu „Park" zbog sumnje da su se bavili organizovanjem prostitucije u tom hotelu, koji se nalazi u vlasništvu kontroverznog biznismena Bate Butorovića, saznaje Press u MUP-u Srbije.

Radi se o takozvanoj elitnoj prostituciji, a privedeno je i nekoliko devojaka, koje su uz prekršajne prijave puštene kući.

Ovo je prva veća koordinirana akcija hapšenja zbog prostitucije u Srbiji otkako su u regionu nedavno počela masovna hapšenja zbog pružanja seksualnih usluga, a kako saznajemo, akcija je započela još u aprilu hapšenjem novosadskog makroa B. R.
Makro „pao" u aprilu

Prema saznanjima Pressa, u akciji hapšenja koja je počela juče oko 10.30 časova i trajala do 16 časova privedeno je i pet prostitutki, koje su posle saslušanja uz prekršajne prijave puštene kući. Radi se o visokoj, elitnoj prostituciji, s obzirom na to da su i devojke i klijenti pripadnici više klase.
Policija još ispituje menadžment
Kako saznajemo, policija još ispituje da li sa ovim poslom veze ima i menadžment hotela. Čvrsti dokazi za sada ne postoje, mada operativni podaci ukazuju na to da su direktori znali šta se radi. Inače, zaposleni u „Parku" godinama su podvodili prostitutke gostima, a prvu dojavu i operativne podatke o organizovanoj prostituciji u jednom od najlepših novosadskih hotela policija je dobila i sakupila krajem 2010. godine.

- Svi uhapšeni rade u hotelu „Park" i zaposleni su na poslovima hotelinga i hostinga. Među njima ima recepcionara, konobara, kao i zaposlenih na drugim uslužnim delatnostima koje su u direktnom kontaktu sa gostima hotela. Oni su imali i direktan kontakt sa prostitutkama, koje su podvodili gostima, a deo komunikacije su ostvarili preko makroa B. R. Taj čovek je u pritvoru od aprila, a inače je vlasnik jednog ugostiteljskog objekta u Vojvodini - navode policijski izvori Pressa.

Kako saznajemo, uhapšeni su od prodavačica ljubavi uzimali najmanje po 20 procenata zarade pa naviše, u zavisnosti od toga da li se radilo o usluzi od 150 evra, koliko je bila najniža tarifa, ili o nekoj skupljoj „dami". Prostitutke koje su juče privedene na informativni razgovor vrlo su atraktivne i negovane devojke, između 20 i 35 godina starosti.

- Privedene prostitutke su iz Novog Sada, Beograda, Novog Bečeja... Jedna je strana državljanka, odnosno ima dokumenta Bosne i Hercegovine. Jedna od njih je udata, majka dvoje dece...

To nisu „uličarke" i skoro sve imaju i neka „poštena" zanimanja. U početku su negirale da su se bavile prostitucijom, ali kada im je predočeno kada su bile u hotelu, u kojoj sobi, na čiji su poziv došle i kada su i sa koliko novca otišle, ništa im nije preostalo nego da nam sve priznaju. Uz prekršajne prijave puštene su kući - navodi sagovornik Pressa.

Danijela Isailović ,Beograd

Press
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
BEOGRAD 24. 08. 2011

PRESS

TIJANA STAJŠIĆ OTVORENO ZA PRESS O PROSTITUCIJI
Nudili su mi milione za seks!

Nepristojne ponude - Prostitucije ima svuda, a manekenke su najviše izložene tim pričama jer su lepe i zgodne. To važi i za pevačice. Svako bira svoj put i ono šta će i kako raditi. Ja sam uvek takve ponude odbijala



Novosadska lepotica Tijana Stajšić (27), koja je pre deset godina osvojila titulu mis Jugoslavije, i dalje se nalazi na vrhu lista najlepših žena na svetu - američki magazin „Kompleks" nedavno ju je uvrstio na četvrto mesto najlepših Srpkinja. U jeku priče da se veliki broj manekenki, fotomodela i pevačica bavi poslovnom pratnjom i elitnom prostitucijom, Tijana za Press otkriva da u tome ima istine!

- Toga ima svuda, bilo je, i biće. Manekenke su najviše izložene tim insinuacijama, budući da ti poslovi iziskuju ono što devojke koje se bave manekenstvom uglavnom imaju - lepo lice i zgodno telo. To važi i za pevačice. Svako bira svoj put i ono šta će i kako raditi.
Jesi li dobijala takve ponude i koja je cena da pristaneš?

- Ko god da se bavi ovim ili nekim drugim javnim poslom, neće biti potpuno iskren ako kaže da bar jednom u životu nije imao ponudu tog tipa. Pitanje je da li je prihvatio ili ne. Sve je stvar ličnog izbora. Do sada sam mogla biti milionerka!
U izboru magazina „Kompleks" Ceca Ražnatović je najlepša Srpkinja, a ti si četvrta. Da li se slažeš da je Ceca lepša od tebe?

- Iako mi prija što sam u velikoj konkurenciji zauzela četvrto mesto, moram reći da sam se pre tačno deset godina našla među deset najlepših žena sveta na Izboru za mis sveta, tako da za mene ova lista nije ništa neobično. Svih deset nas zasluženo smo na listi, a smatram da je Ceca opravdano i zasluženo zauzela prvu poziciju. Njoj ona pripada u svakom smislu.
Da li kao potvrđena lepotica smatraš da se muškarci plaše uspešnih žena?

- Muškarci zaziru od lepih žena i zbunjeni su u njihovom prisustvu. Ako je dama, pored dobrog izgleda i pametna, sposobna i obrazovana i ima svoj dinar, ona praktično i nema udvarače. Slabići traže nadmoć nad ženom, a samo pravi muškarac, ostvaren i zadovoljan sobom, neće strahovati od kompletne žene. On će se ponositi njom, razumeće je i poštovati. A takvog sve priželjkujemo.
Da li je neka devojka pokušala da te osvoji? Da li si se poljubila sa ženom?

- Bilo je nekih pokušaja na tu temu, ali ne bih im davala poseban značaj jer apsolutno nisam iz te priče.
Kompletan intervju pročitajte u štampanom izdanju Pressa

Adelarda Popović

Press
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
poznati STRIPER OTVORENO O TAMNOJ STRANI ESTRADE
Modne agencije su paravan za VIP prostituciju

Evo ga opet...

Tz...tz...tz...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
Jao jeste, nudili su joj milione za seks..kako je, bre, nije sramota da tako laže. Smile
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa nudili i prihvatila... boze... svasta... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
Ma da..kao ona je ne znam ti ni ja kakva riba, pa sad se njoj milioni bacaju pod noge.
Jao, što me nerviraju takve kokoške.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Apple iPhone SE 2020
To je ono sto mi je juce objasnjavao drug - sistem sirokog zahvata...

Bacis udicu, pa ko se upeca...

Desetorica ce joj reci - daj, pali... nisi ti toliko dobra riba, jedanaesti ce jos mozda nesto i dati... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
Sistem širokog zahvata..vidiš ti to Smile
Dakle, ovaj tekst joj dođe kao besplatna reklama.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, da... Smiley

Ona, onaj striper... i sve ove sto se po tekstovima indirektno spominju, a ciji se "kontakt" trazi po gradu Smiley

Mislim... to je neki moj osecaj...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Daj ja vas da izreklamiram na bureku, da vidite sto cete da postignete cenu.  Smile
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.