Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tri lanca elitne prostitucije: Voditeljke orgijaju na Banjici  (Pročitano 113728 puta)
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
mob
Samsung SGH-E590
Realno da imam da joj dam milion, dao bi joj... Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Apple iPhone SE 2020
To mora da je ljubav...  Smile


TIJANA STAJŠIĆ VOLI STISKAVAC NA JAVNOM MESTU!
(3)    Sreda, 24. Avgust, 2011.| Autor:

Voli moćne!
Bivša misica Tijana Stajšić proteklog vikenda viđena je na beogradskom splavu „Bolivud“ kako se vata i ljubi sa beogradskim biznismenom Dejanom Popovićem, saznaje Kurir.

Kako tvrde očevici, njih dvoje su, pod uticajem alkohola, naočigled prisutnih razmenjivali nežnosti, ne obazirući se da li ih neko posmatra.
- Ona i Dejan bili su smešteni u VIP delu ovog splava. Tamo su ispijali šampanjac, a nakon nekoliko čaša, krenulo je ozbiljno vaćarenje i ljubljenje - kaže naš sagovornik.
Tijana, koju smo neprekidno zvali za komentar, dva dana nije odgovarala na pozive i SMS.

(M. V.)

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Pa nece valjda da se vata i ljubi sa mnom sirotinjom. I bivse devojke koje su uspesne i koje sam izvodio i one uzivale odricu se mene kada im kazem da nemam kintu, posle bruka kada se raspitaju brisu me sa FB-a.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39826
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
I bivse devojke koje su uspesne i koje sam izvodio i one uzivale odricu se mene kada im kazem da nemam kintu, posle bruka kada se raspitaju brisu me sa FB-a.

Mozes tek da zamislis moju muku..... love kolko hoces, neznam kud udaram  Smile
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
I bivse devojke koje su uspesne i koje sam izvodio i one uzivale odricu se mene kada im kazem da nemam kintu, posle bruka kada se raspitaju brisu me sa FB-a.

Mozes tek da zamislis moju muku..... love kolko hoces, neznam kud udaram  Smile

Brale odmah na Jelenu Zigon.  Smile
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Beograd 26. 08. 2011

PRESS

ZA I PROTIV LEGALIZACIJE NAJSTARIJEG ZANATA
Od prostitucije bi u budžet ušlo 50 miliona evra

Prihod - U Srbiji se u ovoj grani godišnje obrne 300 miliona evra. Zagovornici legalizacije, osim finansijskog aspekta, ističu da bi ona dovela i do boljeg socijalnog statusa prostitutki i smanjenja opasnosti od širenja polnih bolesti

Legalizacija prostitucije u Srbiji bi, osim boljeg socijalnog statusa prostitutki i smanjenja opasnosti od širenja polnih bolesti, donela i solidnu zaradu za državni budžet, koja bi, prema nekim procenama, premašila 50 miliona evra.

Uzimajući u obzir prilično šture podatke iz Republičkog zavoda za statistiku (RZS) i imajući u vidu da se broj prostitutki od poslednjeg zvaničnog istraživanja RZS-a iz 2006. duplirao, može se pretpostaviti da se u ovoj grani sive ekonomije godišnje obrne oko 300 miliona evra. Kada bi, recimo, država uzela svojih 18 odsto PDV-a, to bi značilo dodatnih 55 miliona u državnoj kasi.
Imaju i „penziju"

Prema rečima jednog od najpoznatijih srpskih ekonomista Miroslava Zdravkovića, istraživanje koje je radio RSZ pokazuje da na drogu i prostituciju ode oko 1,7 odsto bruto domaćeg proizvoda, zbog čega bi legalizacija najstarijeg zanata mogla da bude finansijski zanimljiva državi.



- Po tim podacima, od prostitucije stiže prihod koji predstavlja solidnu konkurenciju za ostale 22 industrijske grane u zemlji. Naravno, tu je bitan i socijalni aspekt jer bi legalizacija morala da podrazumeva i socijalnu i zdravstvenu zaštitu za žene koje se bave tim poslom - kaže Zdravković.

Naš sagovornik iznosi primer Nemačke, gde vlasti posebno brinu o prostitutkama. Tako postoji i program profesionalne preobuke za ostarele prostitutke, koje se po završetku „karijere" uglavnom preorijentišu na brigu o starim osobama u domovima. U svakom slučaju, kaže Zdravković, država ih usmerava u pravcu socijalno odgovornog ponašanja.

- Pretpostavljam da bi država mogla da razmišlja i na taj način i tako ostvari dugoročnu korist od penzionisanih prostitutki. Posebno imajući u vidu da u srpskim selima ima mnogo starih i nemoćnih, a i biće ih i sve više južno od Beograda - govori Zdravković.

Naravno, da bi eventualna legalizacija prostitucije mogla da dođe na red, potreban je odgovarajući zakonski okvir. O tome je još 2008. godine govorila Slavica Dinić, asistentkinja na Univerzitetu Megatrend, jedna od retkih koja se bavila tom tematikom. Ona je objašnjavala da svi građani, sa izuzetkom bogatih i nezaposlenih, ostvaruju zaradu na račun svog tela i da drugačije ne bi trebalo da bude ni sa prostitutkama. A u sadašnjoj situaciji, kada prostitutke odgovaraju prekršajno, jedino posrednici i organizatori posla, to jest makroi, mogu dobro da zarade.
Od 10 do 500 evra

U za sada jedinom zvaničnom istraživanju, koje je obavilo RZS pre pet godina, korišćen je niz manje ili više pouzdanih izvora, između ostalih policijski izvori, ankete, izjave zainteresovanih sagovornika, podaci sa interneta... U Srbiji je 2006. godine zabeleženo 5.408 osoba koje se bave prostitucijom. Jasno je da je taj broj danas sigurno značajno veći, čak dvostruko ili trostruko, posebno s obzirom na činjenicu da je u Srbiji u poslednjih pet godina taj posao znatno razgranat i pojednostavljen širenjem interneta. Nabrojane su ulična, agencijska i oglasna prostitucija, hotelska, elitna, prikrivena i internet prostitucija.
EU podeljena

Holandija godišnje od prostitucije zaradi 625 miliona evra, a porez za ovu vrstu uslužne delatnosti je 33 odsto. Nemačka je 2001. legalizovala prostituciju, a sada u toj zemlji ova vrsta posla predstavlja ozbiljnu privrednu granu koja ima 400.000 zaposlenih. Švedska je 1999. godine zabranila prostituciju, dok se u Belgiji i dalje vodi debata oko planirane legalizacije.

Kako je navedeno, ulična prostitutka u proseku dnevno opsluži pet klijenata, kod hotelske i agencijske taj broj je između tri i pet, a u elitnoj su u pitanju samo jedan ili dva klijenta, i to uglavnom vikendom. Prostitutke sa ulice rade 260 dana godišnje ili pet dana nedeljno, one u agencijama 200 dana u godini, dok su elitne u opticaju 110 dana godišnje.

- Cene su od 10 ili 20 evra kod uličnih prostitutki, od 80 do 100 evra na sat u agencijama, pa do čak 500 evra po klijentu za visoku prostituciju. Odnos ulične prema agencijskoj i hotelskoj prostituciji je 40 prema 60 odsto, dok se za visoku pretpostavlja da dostiže najviše 10 odsto u odnosu na hotelsku i agencijsku - piše u izveštaju RZS-a.

I dok su finansijski i socijalni argumenti glavni kod onih koji se zalažu za legalizaciju prostitucije, protivnici navode da bi takav korak pospešio ionako veliki problem trgovine ljudima.

Stanko Stamenković

Press
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.215
mob
Samsung Galaxy S III
Pa nece valjda da se vata i ljubi sa mnom sirotinjom. I bivse devojke koje su uspesne i koje sam izvodio i one uzivale odricu se mene kada im kazem da nemam kintu, posle bruka kada se raspitaju brisu me sa FB-a.
Odreknu te se javno preko facebook mreze. Kakve su te moderne.

Znaci ovi biznismeni nam pojebase sve... Opala im kita dabogda!
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
јесте ... бизнисмени су криви ... и капитализам ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
Beograd 02. 09. 2011

PRESS

Press raskrinkao joŠ jedan lanac prostitucije
Putevi prostitucije: Modna agencija podvodi devojke

Biznis - Poznata srpska voditeljka i manekenka vikendom odvodi po nekoliko eskort dama u Hrvatsku, gde sa tamošnjim biznismenima organizuje podvođenje devojaka

Mada je policija na području bivše Jugoslavije počela da se obračunava sa prostitucijom, elitne prodavačice ljubavi iz Srbije ne zaziru ni od hapšenja.

Štaviše, u našoj zemlji se uveliko razvija nov lanac VIP prostituisanja koji se krije iza modne agencije u vlasništvu poznate srpske voditeljke i manekenke.

Prema saznanjima Pressa, reč je o starleti koja je nedavno otvorila modnu agenciju. Naši dobro upućeni izvori tvrde da ovoj voditeljki agencija služi samo kao paravan za prostituciju, dok joj „leđa čuva" neki dobrostojeći stranac. Atraktivna brineta sa svojim devojkama iz agencije provela je prošle nedelje produženi vikend u Hrvatskoj. Viđane su u društvu dva biznismena od kojih je jedan hrvatski.
Pula, Rovinj...

- Ta starleta odvela je u četvrtak devojke u Hrvatsku, gde su bile do nedelje uveče. Boravile su u Puli i Rovinju, a sve vreme su bile u društvu jednog poznatog hrvatskog biznismena i nekog njegovog prijatelja. Bez obzira na to, nisu se skrivale od očiju javnosti. Viđane su na ručkovima i večerama u najelitnijim i najprometnijim restoranima i hotelima - priča izvor Pressa.

Poznata manekenka na put u Hrvatsku otišla je odmah pošto se vratila iz Crne Gore, gde je pobegla od loših priča o njoj koje su poslednjih dana kolale po srpskim tabloidima. Već prošlog četvrtka otputovala je u Hrvatsku sa tri eskort dame. Jedna od njih je Beograđanka čije je ime i prezime poznato redakciji, koja je bila vrlo poznata u krugovima crnogorskih narko-kriminalaca.

- Ta devojka je sve samo ne manekenka, tako da je dovoljno što je ona viđena sa ovom kod koje navodno radi i sve je jasno... Dobro se zna da je ta modna agencija paravan za prostituciju - pričaju naši dobro upućeni izvori.

Dotična devojka prvo se zabavljala sa jednim narko-bosom, a zatim, kako to i biva, postala jedna od konkubina u tim krugovima.

- Ona je svako veče boravila u njegovim kafićima ili restoranima. Redovno je odlazila u Kinu, gde je išla po robu za butik u centru Beograda koji joj je on kupio. Sa njim je inače i svake godine letovala u crnogorskom hotelu „Splendid". Otud i njeno prijateljstvo sa poznatim ličnostima - priča naš izvor.
Stan za „ljubav"

Njena trenutna gazdarica, odnosno vlasnica ove modne agencije, s druge strane, prostitucijom je počela da se bavi sa 16 godina. „Potekla" je iz takozvane Silikonske doline, ulice sa puno kafića u kojima se u Beogradu okupljaju poznati i gde se, kako je Press već pisao, regrutuju elitne eskort dame.

Javna je tajna i da joj je do pre nekoliko godina glavni sponzor bio poznati srpski biznismen koji je nazivan kolekcionarom žena. On joj je naime u „Ju biznis centru" plaćao stan čija je mesečna kirija u to vreme iznosila oko 1.000 evra.

Ljubinka Račić

Press
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.218
mob
Nokia krntija
Au Olja trunje ti jebem, sa 16 godina si počela da se kurvaš?! Ccccc... e mučni tvoji roditelji...
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.