Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 14:46:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treća kuća ~ III kuća  (Pročitano 42175 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 191
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Draga ljepotonoci, puno ti hvala. Tacno je sve osim odnosa sa roditeljima i skrtosti. Otac mi je preminuo, a sa mamom imam ok odnos, mada je ona Vodolija, pa hirovima nikad kraja, ali to me zabavlja. Nisam skrta, naprotiv, veoma sam darezljiva, volim svima da poklanjam (bez razlike prijatelj, komsija, rodjak , pa i poznanik)to me cini srecnom, volim da pomazem i bavim se vec godinama humanitar. akcij. Cula sam da su Device, kao proracunate, sitnicave, ali ja sam i Bik... Vidim da se puno ljudi intersuje i da polako napredujes. Maki  se nece ljutiti, sigurna sam da imas njenu podrsku (treba joj malo pomoci, jer puno i dobro radi), ona je divna i moze puno da ti pomogne, jer je jako temeljna i precizna u onome sto radi, a i ti ides u tom pravcu sasvim sigurno. Ljubim te i pozdravljam i jos jednom puno, puno ti hvala! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7


nista bilo je zabavno Smiley
to je jedan dio gledan burekdva, da bi se protumacila cijela karta onda se moze zakljucit drugacije
irishman ovako
U tvojoj trecoj kuci je saturn ali i uran.
Ovako tvoja treca pocinje skorpionom stupnja raka, a vladar skorpiona je mars i pluton pa znaci mars se nalazi u 11 kuci u lavu stupnja strijelca, a pluto u 2 kuci u skorpionu u biku.
Znaci saturn u 3 kuci u skorpionu stupnja strijelca a uran u strijelcu stupnja bika.
Vrlo interesantna pozicija. Saturn je dosta tezak i gdje god da se nalazi tu daje veliku tezinu i pravi red. Uglavnom pocet cu od saturna sto znaci da imas dosta tezak odnos sa rodjacima, bliznjima, u neku ruku dosta ste duboko povezani, ali svak voli na svoju stranu. Isto tako uran u 3 kuci oznacava da svak voli svoju slobodu bez nekog prigovora. Posto je saturn u skorpiionu to govori da si dosta izdrzljiv, i da kad si nesto namjeris da ces uspjet izdrzat pod svaku cijenu, cak bi se mogao i odreci neceg da bi dostigao neki cilj. 3 kuca govori o komunikaciji i kako ja osjetim je da tvoj nacin razgovora je dosta tezak, samo govoris kad imas nesto za reci, ali ne volis puno pricat, nekako sudrzano, poslovno, ali istovremeno tajnovito, posebno ne volis da ti se drugi guraju u tvoju privatnost. Smatras naime da u nicije stvari se neces zaburivat pa zelis da tako i bude obstrano. Dok recimo uran isto govori kako si naprednog misljenja i razumijes i shvacas vise nego tvoja generacija, znaci ispred vremena si. Uran u strijelcu govori o iskrenosti i direktnom stavu, volis biti iskren, ali te zanimaju i mnoge stvari, tehnologija.
Da se vratim u 3 kuci, posto je u skorpionu rekla bi da si dosta vjeran, drugima si oslonac jako, kao da ima netko tkos e svom snagom oslanja na tebe i ti jednostavno nemozes sebi dozovolit da tu osobu iznevjeris. Posto je mars u 11 kuci u lavu stupnja strijelca, tebe krasi veliki ponos, i ti si taj sto bira skim ce se druzit. Volis isto brzo vozit, a i trebas pazit ako si sa prijateljima il nekima i vozis da nebi nesto naglo se desilo.
Drugi vladar je pluto koji se nalazi u 2 kuci rekla bi da si dosta spretan sa novcem, ali imas moc zarade, ali brzo potrosis to. Tvoji stavovi su orginalni, jedinstveni, vjerujem da isto tako razmisljas drugacije i da bi uspio izmislit nesto sto bi izlijecilo dio svijeta da tako kazem.  Ti si uvijek otvoren za razgovor, samo sto recimo imas odredjene stavove do kojih drzis. Mislim da u tebe vecinom su stariji rodjaci i brace i sestre, ali da ne volis da ti drugi govore sto da radis i kako se ponasas. Ti si ponosan mladic, i nekako ti nekd ides glavom kroz zid, i cinis se pomalo odgovoran, al samo kad si sa prijatljima i onima sto te znaju, sad nemislim na bliznje, jer sa njima si nekako uvijek ozbljan..

evo malkice ssamo. Dosta povezanosti sto nemogu bas sad objasnit, jer bi trebalo posebno mars, i ostale planete djelit. Dok recimo saturn u 3 kuci je dosta tezak, jer na tebe sva odgovornost pada i kao da moras bit negdje gdje ne zelis bit, a nemozes tek tako bit neodgovoran.
  Smile Smile
« Poslednja izmena: 01. Apr 2007, 04:34:02 od ljepota-noci »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Put do pakla poplocan je dobrim namerama!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 180
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kod mene nesto toboz kraljevski u 3. uran i pluton na 15. stepeni? vladar 3. u 11. al na tom nekom 8. stepenu, kazu  za njega premoc zemaljska. Ako neko zna nek mi javi sta bi to moglo biti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 111
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Motorola V3r
Treca kuca mi je na 0*04 Jarca i tu imam Mesec i Lilit. Kazu tezak aspekt za pronalazenje ljubavi, iako smo u potrazi konstantnoj za njom.
IP sačuvana
social share
Moje astroloske karte:
NatalSinastrijaDavisonov
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mni je 3 kuca u skorpiji, a planete mars jupiter i uran
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
treca u strijelcu u njoj imam neptun dok je vladar merkur u sedmoj kuci u ovnu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Treca kuca mi je u Vodoliji. Od planeta u 3. kuci imam samo Jupitera. Sta to govori?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 139
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
U mojoj trcoj kuci nema planeta. Sta to znaci? Moja natalna je u indexu na strani 22. Unapred hvala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
U mojoj trcoj kuci nema planeta. Sta to znaci? Moja natalna je u indexu na strani 22. Unapred hvala!

Saska,
vidi nema veze što nemaš planeta u odredjenim kućama. Posmatraju se tu mnogi dr. elementi. Kao prvo, vrh tvoje III kuće je u znaku Blizanaca a vladar tvog III polja je Merkur. Gde je Merkur? Eno ga u XI kući u znaku Ribe. Tu je slab i neizražen, on tu položen teško može doneti objektivnost i jasnoću misli..u dobrim je aspektima daje više sposobnosti za umetnost dakle - maštu i okrenutost duha mističnom ili religioznom.. Imaš dobar aspekt sa Neptunom pa bih rekla da si ti vrlo medijalna i lukava ličnost. Merkur u XI pokazuje da možda crpiš znanje kroz brojne inteligentne prijatelje i druženje sa njima, a oni mogu biti pisci, trgovci i sl. A Merkur kao vladar III u XI označava i to da ti imaš blizak odnos sa prijateljima, i imaš ih puno.

Nemaš loših pokazatelja što se tiče saobraćaja  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


VERNU LJUBAV NEBO DRZI.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z500i
meni je fotografsko pamcenje...na srecu Smiley
IP sačuvana
social share
"ljubi istinu,ali prashtaj zabludu!" - Volter
"Cuvajte se da vas ko ne prvari! " ( Matej,24,4)

"ko ljubi dobre ljude,taj ne moze biti zao!
"lud je onaj ko se silom suprotstawi ljubavi,jer ona vlada i medju bogovima"- Sofokle

"Odreci se ljubavi iz bilo kojeg razloga,znaci ne osecati ni najmanju ljubav!"- Pirandelo
"uvrede se lako prashtaju gde je ljubavi u srcu!!" Goldsmit
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 14:46:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.