Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:31:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treća kuća ~ III kuća  (Pročitano 42190 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 191
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljepota- noci, hvala ti puno na trudu. Tacno je da ne podnosim autoritete, sto se tice probijanja, probila sam se, bez ikakvih problema (ovo sad zvuci jako prepotentno, ali je u cilju teme). Porodica mi puno znaci. Nisam, bas tako ozbiljna. Kvadrat Sunca i Saturna, mozda, ima veze sa odvajanjem od oca, za kog sam bila vezana, ali ne u patoloskom smislu (otac mi je preminuo). Trudim se da ne povredim ljude, ali ne iz straha da oni ne povrede mene, o tome i ne razmisljam. Zbog mog Meseca u Devici ne volim  da se eksponiram. Da si imala celu kartu slika o meni bi bila drugacija. Na osnovu ovo malo podataka koje si imala, jer ovo je samo jedan astroloski segment, tvoj uspeh je veliki, i ja te pozdrzavam!!! Samo Napred! Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 30. Mar 2007, 15:46:45 od supercica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
o da naravno pa mjesec u djevici je jako analitican Smile
sad je naravno sve drugacije skroz..... i sad znam razloge tvojih osjecaja tj zasto je tako kako jeste...
istina ovo je samo otprilike jer nisam imala cijelu kartu jer ja sve racunam od planeta, znaka u njemu u kojoj kuci i stupnja, naravno ukljucujuci aspekte.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 191
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sve je ok! Budi istrajna, darovita si!!! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
ma ja kad uzmem to sve u ruke Smile mora ici  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 191
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljepotonoci,  kad si vec tu i ako si pri volji, posto  imas moju natalnu u indeksu n. k.(mislim da je na 118 ili 117 str.)zamolila bih te da pogledas i da cujem nesto vise o sebi. Ne insistiram! Pozdrav  Smile
« Poslednja izmena: 30. Mar 2007, 19:50:19 od supercica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
zavisi sto zelis znat... mogu na pp il ovde.. a posto je ovo tema 3 kuce da nebi se maki ljutila budem onda samo to gledala i vidila kako ja to vidim Smiley
( joj zeno sto imas suncevih aspekata  Smile Smile, stvarno za nevjerovat Smile )
znaci 3 kuca sve u njoj Wink
treca kuca pocinje ti u raku stupnja ovna, dok mjesec njegov vladar ti je u djevici u 5 kuci stupnja jarca
a aspekte cu sutra za mjesec, jer je vezano za 3 kucu, jer ih imas puno pa cu sad samo obradit samu 3 kucu Smiley
rak oznacava njeznost dok ovan oznacava svojeglavnost.,,,, njegov vladar mjesec je u djevici znaci analiticnost, i stupanj opet ovna znaci brzina i ambicioznost u 5 kuci zabava , djeca, kreativnost. Sad koliko je vjerovat, mislim da imas bracu i sestre, i mislim da ste svi vi nekako kreativni, i da neka vrsta hobija vas jako veze. Posto mjesec veze osjecaje znaci da se dobro sa rodjacima, i bracom i sestrama osjecas, i dobra komunikacija, jer tebi je merkur u 3 kuci a sunce djeli 3 kucu sa 4 znaci obiteljski si tip, pricanje je moranje medju vama kao da si imate tako puno reci i zajedni dosta izlazite. Posto je merkur isto u raku stupnja blizanca, rekla bi da rado dajes savjete ali i pricas, rado pruzas utjehu. Sunce posto djeli isto 3 kucu i sunce znaci otac, rekla bi da sa ocem dosta pricas, dok sa majkom na neki nacin povrsan odnos, jer tebi je recimo mjesec u djevici pa to daje jos vecu tezinu za duboke osjecaje vec vise udaljenost i analiticnost. Mozda neka vrsta stranca. Onda sunce u 3 kuci stupnja djevice, pomalo si kao djevica iako sunce je u raku, njezna, pazljiva, al detalje volis, urednost, uredan rukopis. Volis pomagat drugima, pomalo sitnjocava sto se tice novaca al velikodusna sa bliznjom rodbinom. Sunce isto oznacava jakost karatera pa vjerujem da imas utjecaj na druge. Mislim da dosta putujes, al bliska putovanja i volis vozit i brzine uzivas.


Evo malkice pa sto mislis Smile Smile
sutra cu pisat jos vise.. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung e900
Ljepoto noci, ako ti nije previse pogledaj i moju trecu kucu.Natalna je u indeksu na 15 strani.
Thanks
Inace u trecoj kuci mi je tacka Fortuna u Jarcu.
« Poslednja izmena: 31. Mar 2007, 12:51:56 od burekadva »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ovako tvoja 3 kuca pocinje strijelcem stupnja jarca, iako je prazna ipak strijelcev vladar jupiter se nalazi u 9 kuci u raku stupnja vodenjaka. Posto nema planeta u 3 kuci znaci ona nije toliko naglasena, vec je na neki nacin po strani al jos uvijek funkcijonira. Tvoji odnosi sa bliznjim rodjacima rekla bi su povrsni, al cvrsti u neku ruku, ono postujes tradicije , ides njima ako moras.U neku ruku nekad se cinis preokupiran necim drugim da bi imao vremena za takve. Naravno i vasa komunikacija je isto takva. Sama tvoj razgovor je nekako pomalo hladan ali isto vesel, uvijek iskren. Jer se jupiter nalazi u 9 kuci rekla bi da je vezano za daleka putovanja, i da nekako kroz komunikaciju imas neka vrsta posla , mozda neki daljnji rodjaci? I ides ih posjecivat.  Naravno samo oni drugacije zive nego ti, i mislim da ne volis predugo bas biti van domovine, ali ti dobro dodje da ispuses ventile. Volis brzu voznju,  i definitivno ces putovat ako nisi vec putovao. Samo kod tebe se nekako primjeti velika ozbiljnost i pristupu sa rodjacima/bracom i sestrama. Mislim ti bi njima pomogao al kao da se teze zblizavate, mozda cak tvoja sestra il brat zive u inozemstvu.
Evo otprilike malo sam nadam se da je ok.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Per Aspera ad Astra

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
Ljepoto, mozes li i meni pogledati. Treca kuca me jako interesuje jer imam u njoj saturn koj pravi "kockicu" sa suncem koji je u 11. , i imam uran u 3. koji je dosta dobro naglasen . Pozz i hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung e900
Hvala Ljepoto moja pardon Ljepoto noci.Ok ti je tumacenje.U pravu si da se sa rodjacima nekako drzim distance odredjene ali eto ipak se ti neki odnosi zadrzavaju.Sto se tice putovanja pa jos nije bilo ozbiljnijih ali eto i ja se nadam s obzirom da se blizi 29 a ja isao u samo par okolnih drzava.Sto je za moj pojam kao da sam isao do komsiluka.Mozda ta putovanja budu vezana za karijeru na neki nacin??? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:31:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.