Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tražite posao? Probajte u Kanadi  (Pročitano 12557 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.13
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Vidim da sam spominjan ovde pa ću samo da kažem nešto veoma kratko uz duboko izvinjenje ostalim ljudima

huszar81 - ne seri života ti više o životu u kanadi kad ti dupe možda nije videlo većeg grada od Petrovca na Mlavi ...toliko .. još jednom izvinjenje svima koji me znaju kao ' tihog ' momka ali jednostavno ne mogu da gledam kad ovako neko lupa o nečemu što je čuo od babinog čukunpraunuka i sad kao on zna nešto o životu u Kanadi ...

Crowz  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Citat
China is still not a great place to be born.

обожавам кад ово напишу америчке демократе Smile

мученици изгледа не схватају да ће још за овог века постати робље тој и таквој кини...бар у финансијском смислу Smile
наравно,не само они већ већи део планете Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
U SAD najviše nasilnih smrti

Vašington -- U SAD se dogodi najviše nasilnih smrti u odnosu na druge bogate zemlje. Jedan od razloga je što mnogi Amerikanci poseduju vatreno oružje, pokazuje istraživanje.

Kako prenosi agencija AP, u Americi se dogodi oko šest nasilnih smrti na 100.000 stanovnika, a nijedna od još 16 zemalja obuhvaćenih izveštajem dva vodeća američka zdravstveno-istraživačka instituta, nije ni približno tom odnosu.

Najbliža SAD je Finska, sa nešto više od dve nasilne smrti na 100.000 stanovnika.

Među 17 ispitanih zemalja, životni vek za muškarce najkraći je u SAD - 75,6 godina, dok Amerikanke žive u proseku 80,7 godina, što je skoro najkraći životni vek za žene u ovim zemljama.

Rezultati ovog istraživanja pokazali su da je kratak životni vek Amerikanaca, pored nasilja vatrenim oružjem, rezultat i rekordnog nivoa kalorija koje se unose hranom i većeg broja nesreća pod dejstvom alkohola.

Pored toga, u SAD je veći broj i smrtnih slučajeva koji su povezani sa drogom, smrtnih slučajeva novorođenčadi i slučajeva side.

Izveštaj je objavljen manje od mesec dana nakon što je u pucnjavi u osnovnoj školi u Konektitaku ubijeno 20 dece i šestoro odraslih.

Pored SAD istraživanjem su obuhvaćene Kanada, Japan, Australija i veliki deo zapadne Evrope.

Izvor: B92

Inace jedno od merila kojim je The Economist obuhvatio istrazivanje gde je najbolje biti rodjen. Ali izgleda da su zanemarili ove podatke  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Ma kakva Amerika, ni slucajno  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Citat
evo malo sta kazu strani mediji

Citat
The United States and Germany, two of the world’s economic powerhouses, tied for 16th place; Japan ranks way down at 25th. Britain and France score even worse.

The Middle East offers some great lessons on money and well-being. The region scores poorly in general, with two exceptions. Democratic and developed Israel, which is about as rich per person as the European Union average, ranks 20th. But the top-ranking country in the region, at 18th, is the oil-rich United Arab Emirates.

Квалитет живота у Израелу је мало лошији него у САД и Немачкој ... а опет фино бољи него у Јапану, Британији ил Француској, а да не помињемо бивши совјетски блок и нас овуда по Балкану ...

Дете рођено међу 5 милиона Јевреја окружених са 100 милиона ускоро нуклеарно верзираних фанатика који би им семе затрли, има боље изгледе за светлију будућност међу бомбашима самоубицама, него горе побројани мали Јапанци Енглези Французи? Е и онај мрмот што завија чоколаду се сад сморио ...

толико о непристрасности и релевантности ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
A jos kada dodamo obavezan vojni rok od jedno 3-4 godine  Smile
Ali kada se pogleda skala...npr. Srbija je za nijansu losija od Turske, Kine i Madjarske...
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Ma ljud su problem! Ne bi toliko ni taj posao, niti cime si okruzen, ni ko su ti komsije, ni koliko je novaca zaradjeno...nego su ljudi svuda nepoverljivi prema novopridoslima...Jos smo mi specificne mere i imidza u ovome svetu. Ljudi misle da dolazimo za nozekanjom u zubima da koljemo, i da smo bolesni i zarazeni....Mi imamo imidz radikalnih gubavaca. Ne znam sa kime bi nas uporedili....
Kad je moja snajka konkurisala na fakultet ova sa desk-a nije mogla da se nacudi da ova dolazi iz Srbije i govori tecno engleeski jezik , da poznaje rad na racunaru.....Oni misle da mi zivimo u nekim plemenima, coporima kao vukovi i da samo gledamo kako cemo se poklati....

Nigde se niko na ulici ne seta, ne mozes da popijes pivo u svom dvoristu, ne mozes da napravis rostilj , ne okupljaju se po lokalila, ne dolaze jedni kod drugih kao sto smo to mi ovde navikli. I jos kazu svi nasi da su oni za nas glupi do bola. A jbg cik probaj tamo nesto da kazes. Nece niko od njih da te zaposli, moras da trazis nekog naseg da bi se zaposlio, ides kod naseg zubara, lekara, apotekara...Ides u nase lokale, jedes nasu hranu.
Pa koji moj onda da idem tamo?
Da mi neko mlatne preko nosa moju diplomu, da mi kaze da treba sada da polazem ne znam koliko jos ispita, da ostavim sve i pocnem kao kuvarica u nekom srpskom lokalu. Ne pada mi na pamet.
Kod mene dolazi u obzir samo neka obecana direktorska fotelja, nista manje . Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Citat
Kod mene dolazi u obzir samo neka obecana direktorska fotelja, nista manje .

може и ...

Citat
Problem je što bi srpska gospoda da ostanu gospoda i kada odu u inostranstvo. O da, to može pod uslovom da ih pošalje neka kompanija odavde. Onda se malo toga menja i život dobija bolju, novu dimenziju.

е тако би могло ...  Smile

Citat
npr. Srbija je za nijansu losija od Turske, Kine i Madjarske...

ма такве листе немају смисла ... од расе до расе, од народа до народа, од човека до човека су различити приоритети ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Normalno. Standard se mora odrzati, necemo sa konja na magarca. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.