Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tragična sudbina zaštitnice životinja iz Bačke Topole!  (Pročitano 8494 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
pa nemaju svi uslova za ljubimce  Smile

i nemaju svi zelju da imaju zivotinju u kuci ili na svom posedu ...

a protest je "besplatan" ... pokazes svoje misljenje bez obzira sto mozda ne mozes da pomognes na drugi nacin  Smile

meni je to sasvim okej

ne moram da spavam sa nosorogom u krevetu da bih bila dobar zastitnih zivotinja  Smile
« Poslednja izmena: 11. Mar 2011, 11:22:01 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Steta. Mislim da sam gledao prilog o njoj na TV-u

Citat
наравно да не може зато што је много више оних који се виртуелно баве заштитом животиња качећи клипове на јутјубу и пишући протестне говоре по форумима...а кад такви треба да усвоје неко керче или мацу нема их нигде
Upravo to. Uvek se moze naci uslova za neku zivotinjicu
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Pokoj joj duši tužna je njena sudbina. Sad su joj deca ostala siročad a svi pričaju o psima i mačkama
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Simijon kao i uvek, pravo u centar  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Citat
pa nemaju svi uslova za ljubimce

све се може кад се хоће Smile

Citat
i nemaju svi zelju da imaju zivotinju u kuci ili na svom posedu ...

a protest je "besplatan" ... pokazes svoje misljenje bez obzira sto mozda ne mozes da pomognes na drugi nacin  Smile

meni je to sasvim okej

е видиш...мени то није ок
мишљење таквих људи не вреди ни пишљивог боба док сами не почну да раде оно што предлажу другима...нико не каже да у стану треба да држе хиљаду мачака...и једна је сасвим довољна...кад би свако од тих вајних заштитника и хуманитараца преузео бригу о само једној животињи не би више било паса луталица на улицама Smile
али...лакше је седети у фотељи и лелемудати по јутјубу


IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
ne slazem se ...

 "uvek se ima uslova" videcete prvi put kad budete trebali da idete na godisnji odmor, a nemate kome da ostavite psa ili macku ... pa moras da otkazes letovanje  Smile

nema mamice i tatice, babe i dede, prababe i cukundede da hrane i setaju zivotinju ... ne mozes da ih uvalis drugarima jer je to prvo idiotski, ili oni to ne zele, ili nemaju uslova ili prosto ne mogu ..

pa onda skapiras da robujes zivotinji  Smile

"mi ne idemo na odmore jer nemamo kome da ostavimo Fifija... uvek neko mora da budu u kuci" ... koliko sam puta u zivotu to cula ... koji debilizam  Smile

A za ovo drugo ... pa jel ja moram da budem invalid da bih saosecala sa invalidima? Jel ja moram d abudem zrtva silovanja da bi mi bilo zao silovanih zena? Ili sam licemer ako mi je zao a nisu me silovali? Zasto ja moram da imam zivotinu, da bi se moj glas za zastitu zivotinja ili protiv zloupotrebe zivotinja - racunao? Ko odredjuje to? Ti? Ti znas sta je u glavama i zivotima svih onih koji zagovaraju zastitu zivotinja i prava zivotinja  Smile

Ljudi imaju pravo da iskazuju svoje stavove i da ih sprovode onako kako oni misle da treba i onako kako njima odgovara. Sto ljudi uvek misle da su bolji od drugih ljudi, to me jako nervira  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
кад би свако од тих вајних заштитника и хуманитараца преузео бригу о само једној животињи не би више било паса луталица на улицама
Jbg, licemerje. Znam za slucajeve ljudi koji oslobadjaju zivotinje iz kafilerije samo da bi ih pustili ponovo na ulicu

Citat
pa jel ja moram da budem invalid da bih saosecala sa invalidima?
Ne moras, ali ne moras ni da buces na sva zvona za prava zivotinja ako ti sam nisi spreman da nesto preduzmes povodom toga
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
spremnost da se nesto preduzme i realna situacija su dve razlicite stvari...

kao sto rekoh... kad ne budes imao 20 pripadnika porodice i familije da im uvaljujes sve sto ti tog momenta ne odgovara, skapiraces kolika obaveza je zivotinja ... a da ne pricam o ljudima koji realno nemaju uslove za drzanje zivotinje, ili hoces da kazes da je sasvim prirodno da zivis u stanu sa zivotinjom  Smile

yeah yeah ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Citat
"uvek se ima uslova" videcete prvi put kad budete trebali da idete na godisnji odmor, a nemate kome da ostavite psa ili macku ... pa moras da otkazes letovanje  Smile

nema mamice i tatice, babe i dede, prababe i cukundede da hrane i setaju zivotinju ... ne mozes da ih uvalis drugarima jer je to prvo idiotski, ili oni to ne zele, ili nemaju uslova ili prosto ne mogu ..

ако неко мисли да штити права животиња и дречи на сав глас о томе мора и да има бар једну животињу са собом
твоја поређења су непримерена
нико никог не тера да буде заштитник животиња а ако нема услове да удоми понеку животињу нека једноставно зачепи лабрњу Smile овако само испадају смешни и лицемерни Smile

веома ми је непријатно да се расправљам са тобом па ћу се зато повући јер морам да одем да дам псу нешто да једе...и не...ја нисам заштитник животиња...ипак је то онај који је окачио клип на јутјубу о угрожености паса у кини и они који су то лајковали на фејсбуку Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
sto neprijatno, ne moramo mi uvek da se slazemo  Smile

Citat
ако неко мисли да штити права животиња и дречи на сав глас о томе мора и да има бар једну животињу са собом

ko kaze da mora? gde pise taj zakon  Smile

evo ja sam zastitnik zivotinja i veoma ih volim i doniram i pomazem dva azila u Srbiji ... i nemam zivotinju ... i ne planiram da je imam.. vise nikad... jer mi ne pada na pamet da robujem ikome sem mozda svom detetu jednog dana  Smile i uvek sam za prava zivotinja i protic zlostavljanja i da se zivotinje udomljavaju ... i sta sam ja"? licemer? ja ne mogu da saosecam za zivotinjama ako nemam jednu? Na mestu mi je poredjenje sasvim, inace  Smile
Da kojim slucajem negde letujes i zimujes, da izostajes od kuce duze od popodneva i da nemas roditelje, babe i dede da 'rane kera, znas kad bi imao kera? Nikad  Smile

i tako  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.