Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:54:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tko je tu blesav? On, ja ili oboje?  (Pročitano 8699 puta)
Jet set burekdzija

ko zna zasto je to dobro

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5560
Zastava ZEMUN
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630 bl6c n818gb
Ko automobilsku gumu? Smile Smile Smile
bas tako  Smile
IP sačuvana
social share
Don't take life to seriously, you're not going to survive it anyway
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Аутомобилску гуму промениш, однесеш код вулканизера, средиш је и штекнеш у резерву.

Њега баци.

Одведи га на Сљеме и пусти га у шуму - можда не нађе пут. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Или га остави или се спреми да га носиш на грбачи до краја живота.
Није природно да на тај начин замените улоге!
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Život je prekratak zato prvo pojedi desert!

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1064
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 


Одведи га на Сљеме и пусти га у шуму - можда не нађе пут. Smile

 Smile Smile

ne vidim čemu toliko preispitivanja,ako želiš nekom biti mama i preodgajat ga,uz to ga financirat i vuć ga kroz život...samo izvoli-al onda nećeš daleko dogurat,
ako pak želiš ŽIVJET,ić naprijed i postić nešto onda mislim da ti osoba koja te koči i  unazaduje ne treba.
Dečko vjerojatno je i fin i pažljiv i dobar (svaka čast tome) i ljubav je super stvar ali od nje se ne živi. Da bi se uspijelo potrebno je puno rada, odricanja i žrtvovanja, možda on nije spreman na to,ko će ga znat, Smile
u svakom slučaju ako u svojoj glavi imaš viziju i cilj ne odstupaj od toga,s njim il bez njega...idi prema tome. Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje stvari u životu su one koje su zabranjene, nemoralne ili debljaju!

Najvažniji trenutak je sadašnjost, najvažniji čovjek je onaj koji ti upravo stoji nasuprot i najvažnije djelo je ljubav!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile ne mislim da je on nesposoban... ali je svoje sposobnosti usmerio na to da nista ne radi
momak nema ambicija, jako je lenj, i sta sad?
ima i takvih ljudi... i ima ih dosta
sve bi radili (i govorili, naravno) samo da ne rade
on se za sbe lepo snasao- zadovoljan je malim, ima svoj mir, zivi od danas do sutra i njemu je dobro  Smile
i on tebi odgovara u mnogim pogledima, sem u tom jednom- fura svoj nacin zivota, ne odustaje od njega (sem na recima, a to ga nista ne kosta, bar ne nekog truda) i lenj je k'o tri lenje bube zajedno

macko, ima nas raznih
ako nekoga volis, ne mora znaciti da je bas taj savrsen i podoban za zajednicki zivot i zajednicke planove licne i poslovne... na zalost je tako

nema ti tu mnogo mogucnosti...
zabavljajte se, volite se, ali nemoj da mu pomazes, ni pozajmicama, ni hranom, a ni pod razno nemoj ulaziti u zajednicki zivot u istom stanu sa njim Smile
ovako kako on zivi, perspektiva mu je da se uvali nekoj ambicioznoj i vrednoj curi  i bude joj kucni mezimac... ili da dobije na lutriji... ili da mu uleti neko lepo nasledstvo... sta je od svega najverovatnije?

te price 'ako me volis, prihvatices ili ucinices to-i-to' ne piju uvek vodicu, zato sto svako od nas ipak ima pravo da bira svoj zivot...

evo sta je rekao moj dragi:
pa dobro, momak nece da radi... gde je tu NJEN problem?

ono sto ti vidis kao njegov problem, u stvari je tvoj
ili prihvati da je takav kakav je i da ces uvek ti biti glavni i jedini zamajac... ili nemoj
on ti rado prepusta prvu violinu, ali nece da zasvira drugu... zasto? jer bi time sebi priznao ono sto je svima jasno: da on nije prva violina, nema sposobnosti za takvo sta
zato je bolje ne svirati nista i ziveti od danas do sutra sa idejom kako ce jednog dana biti koncert-majstor
sto se nikad nece desiti, ali lepo zvuci i tebi i njemu
ovde je vec rec o kompleksima, jer nije strasno biti drugi ili treci ili stoti u necemu, vec lagati sebe

u svakom slucaju, nemoj planirati sto godina unapred sa njim, i uzivaj dok traje  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moraces sa njim da porazgovaras ozbiljno, to je definitivno. Mozete vi da se volite do kraja zivota, ali takvo ponasanje ce vas dovesti do razlaza kad tad. Ocigledno je da mu na neki nacin prija takav nacin zivota, priznaces da nista nije tesko i lose kada licno ne moras da "mrdnes prstom". Jednoga dana ces ipak izgubiti strpljenje zbog njegove lenjosti i svemu ce doci kraj, bez obzira na to sto ste kao stvoreni jedno za drugo. S moje tacke gledista, dovodi se u pitanje njegovo postovanje prema tebi. Iz tvojih postova bih cak navela i to da je navikao da mu se sve "servira na tacni". Ja bih ga poslala kod mame i tate da ga izdrzavaju, kada su ga vec tako vaspitali Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
Ja bih ga poslala kod mame i tate da ga izdrzavaju, kada su ga vec tako vaspitali Smile
Ne znam da li si čitala sve odgovore, ali Mačka je već rekla (na 2. strani) da on već dugo nije u kontaktu sa roditeljima. Tako da ipak nemaš kome da ga pošalješ.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Upravo bih ga zato poslala kod roditelja, neka zapocne svoj novi zivotni ciklus tako sto ce sa njima izgladiti odnose. Mi ovde mozemo da teoretisemo do sutra i iz nekog svog ugla sagledavamo sta bismo da se nadjemo u takvoj ili slicnoj situaciji. Mozda je upravo to razlog sto sto mu neke zivotno bitne stvari nisu bitne, vec se ophodi potpuno povrsno. Moguce je i da takvim njegovim ponasanjem prethodi losa (ne)komunikacija sa roditeljima. Mozda je sa njima prekinuo sve odnose upravo zbog toga sto ga ni pod njihovim okriljem nije interesovalo da zasuce rukave i uradi nesto po pitanju svog zivota. Ali to je sve "mozda" i "moguce je"... Najlakse i najjednostavnije je nekome "biti na grbaci", "dici sve cetiri u vis" i cekati, odnosno ocekivati da ti neko drugi donese i prinese. On nema podrsku, ili kako vec, od roditelja, ali ima nju koja mu iz ljubavi gleda kroz prste jer je "danas hladno i on ne bi isao na posao". Posmatrajte realno, mozda cak i surovo, ali takva prica ne moze da traje dugo. Ukoliko mu je stalo da opstane u toj vezi, mora da prihvati razgovor sa njom i da se svojski potrudi da se ne ponasa kao parazit.
« Poslednja izmena: 19. Okt 2006, 12:34:24 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
Ja ipak mislim da su njegovi najveći problemi kompleks niže vrednosti, strah od neuspeha i odnos sa roditeljima. To što je lenj i ne želi ništa ni da pokuša da uradi je samo posledica, a ne problem.
Razumem da ne želi ni da pokuša nešto da uradi, jer se plaši da neće uspeti. Verovatno je retko kad u životu dobijao pohvale za ono što uradi, pa je sad nesiguran u sebe. Ako nekoga stalno kritikujete u želji da mu pomognete, a pri tom ga ni jednom ne pohvalite, logično je da ćete ga ubiti u pojam i da neće imati samopouzdanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
koliko ja vidim, oni skoro svaki dan vode 'ozbiljne razgovore'  Smile
meni je ok resenje da ona malo manje trpa svoj nosic u njegov zivot, i pravi od njihova dva jedan-
neka ga.

kao sto vec rekoh, pozajmicama i drugim vidovima pomaganja se samo upetljava i stimulise njegov lepo razradjeni 'ne radim a uzivam' stil zivota
(ne sumnjam da je on zahvalan i da govori kako bi sve on to za nju, pa i mnogo vise da je situacija obrnuta- ali situacija nije obrnuta zahvaljujuci njemu, a njemu pritom niko ne brani da to promeni...)
... u tu njegovu sliku spadaju i svi oni ljudi koji su u fazonu kako je drugima, iz ovog ili onog razloga, lako.. lako je onome, ima bogate roditelje, a onaj ima dobre veze, a onaj ima tatinu firmu...a ja moram da se mucim i ponizavam radeci za drugoga! e pa necu Smile
... jednog dana ce biti i 'lako je tebi, ti imas fakultet' ili sta vec i sta god.

jednostavno, sto bi ti njega menjala? neka se prilagodi sam, ako mu je stalo... ja ga ne bih nigde slala, vec ga pustila da se vrpolji na sopstvenoj pozadini dok mu ne dodje iz iste u glavu
ako se to ne desi, bolje da to sad uvidis kao nemoguce, ako je nemoguce, nego kasnije kad se upetljate mnogo vise
postavi crtu Smile
« Poslednja izmena: 19. Okt 2006, 14:09:11 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:54:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.