Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 35 36 38 39 ... 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The land of the free and the home of the brave  (Pročitano 103444 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Citat
Маринели је петицију о изласку Калифорније из састава САД саставио у септембру 2016. године у Јекатеринбургу, где живи његова супруга Анастасија.

Uf, navuko se na balerinu  Smile

Citat
Он је притом истакао да се прибојава да би могао да има проблема на граници, јер су га амерички медији прогласили за „тајног агента Кремља”.

Ma jok, otkud im to  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Horor uživo: Ubio se muškarac na Fejsbuku!


Muškarac, za koga policija sumnja da je ubio starijeg čoveka i taj zločin uživo prenosio preko Fejsbuka, ubio se danas u okrugu Iri, nakon kratke potere koju je za njim sprovela policija Pensilvanije.

Kako se navodi u saopštenju policije Stiv Stivens (37) je osumnjičen da je u nedelju ubio Roberta Godvina (74) koji je skupljao konzerve, a zatim uleteo u kola i objavio snimak ubistva na Fejsbuku, prenosi AP.

Video snimak ubistva, bio je na toj društvenoj mreži oko tri sat pre nego što je uklonjen.

Kompanija je saopštila da je ugasila Stivensov nalog 23 minuta nakon što je primila prvu prijavu o postavljenom videu.



https://www.youtube.com/watch?v=2bydqVt3zbM

(Tanjug)
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж


IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
mob
LG Nexus 5
Ovaj treba da dobije nagradu za originalnost:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

hqdefault.jpg
(33.92 KB, 480x360)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
 Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Kontroverzan zakon u Teksasu ograničava Jevreje, muslimane, homoseksualce


Roditeljima koji žele da usvoje decu u američkoj saveznoj državi Teksas, javne i privatne agencije mogu da odbiju zahtev ako su Jevreji ili muslimani, ako partneri pripadaju različitim religijama, kao i ako su homoseksualne orijentacije ili nemaju partnera.


To je suština zakona čiji je predlog podnet donjem domu teksaškog parlamenta na usvajanje.
 
Još pet američkih saveznih država usvojilo je slične zakone koji štite organizacije za usvajanje dece koje odbijaju da dodele decu homoseksualcima ili pripadnicima određenih religija.
 
Teksas se razlikuje od tih država jer se predlog zakona odnosi i na javne agencije, a ne samo na privatne, po čemu je najbliži pravilu savezne države Južna Dakota.
 
Vladajući republikanci u Teksasu smatraju da novi zakon podržava versku slobodu agencija za usvajanje dece i za brigu o deci, dok protivnici smatraju da se zakonom deca lišavaju stabilnog doma i da se diskriminacija finansira novcem poreskih obveznika.
 
Predlog zakona takođe dozvoljava organizacijama za zaštitu dece da šalju LGBT decu na "terapije preobraćenja", dok im se, s druge strane, kontracepcija i abortusi zabranjuju.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
nazi land...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Park u SAD dobija satanistički spomenik


U memorijalnom parku veteranima u Minesoti uskoro će biti postavljen spomenik đavolu, kao rezultat pobede verskih organizacija u borbi za slobodu govora.

 Prethodno je fondacija koja se zalaže za prava verskih organizacija tražila da se ukloni krst koji u rukama drži vojnik od kamena.
 
U žalbi se traži da se ukloni krst jer je postavljen na javnom zemljištu.
 
"Ovo nije samo povreda Ustava. Ona šalje diskriminatorsku poruku da su važni samo veterani hrišćani", rekao je Lori Gejlor iz verskog udruženja.
 
Krst je uklonjen u januaru.
 
Gradonačelnica Bel Plejn je izjavila da nije imala izbora i da je morala da traži uklanjanje krsta, iako ovakvu odluku nikako ne opravdava.
 
"Za mene, to je još jedan napad na našu slobodu", rekao je gradonačelnik Kristofer Mejer.
 
Ovaj sukob je na kraju rezultirao odlukom da se u parku odredi ograničen prostor na kome će svaka verska grupa imati pravo da postavi privremeni spomenik, sve dok je njegov cilj poštovanje veterana. Iako je krst uklonjen, satanistička crkva odlučila je da postavi svoje spomen-obeležje u parku.
 
Spomenik u čast poginulim veteranima biće u obliku crne čelične kocke sa znakom pentagrama na svim stranama. Na vrhu kocke će se nalaziti naopako okrenuta vojnička kaciga.
 
Spomenik je još uvek u izradi. Očekuje se da će biti postavljen u narednih mesec dana
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 35 36 38 39 ... 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: home land brave the

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.