Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 34 35 37 38 ... 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The land of the free and the home of the brave  (Pročitano 103469 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Гласала за Трампа, па остала без мужа који је протеран из САД


Роберто Беристајн, власник ресторана и отац троје деце, протеран је у родни Мексико након две деценије проведене у САД где се оженио Американком која је гласала за Доналда Трампа, па остала без мужа.

„Мислили смо да ће Доналд Трамп бити добар председник јер смо желели да живимо безбедно и јер су нам се допала његова обећања о протеривању криминалаца, али нисам знао да ћу и ја, као и други поштен свет, овако да завршим“, рекао је 44-годишњи Роберто у смештају за мигранте у граду Хуарезу на граници са САД, преноси Хина.

Његова супруга Хелен из Мишаваке у Индијани, јавно је признала да је гласала за Трампа јер је обећао да ће кријумчаре дроге, силоватеље и криминалце протерати из земље.

Навела је да је веровала да је њен супруг, који је стигао у САД 1998. године и илегално остао, заштићен јер није починио никакав преступ и да чак није имао ниједан саобраћајни прекршај.

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Daaamn!!!

IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
stigo tilerson... Smile



ovi iz tajne sluzbe ove naocare nose i u krevet...
« Poslednja izmena: 11. Apr 2017, 18:10:55 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Zahvaljujući braći iz Amerike. Imamo novi meme na netu.







Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1111.jpg
(46.67 KB, 683x384)
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Егзекуције у Арканзасу одложене због истека рока седатива


Амерички савезни судија Кристин Бејкер зауставила је данас план егзекуције неколико затвореника у држави Арканзас пре завршетка месеца зато што једном од седатива који се користе за егзекуцију истиче рок.

Бејкерова је одобрила прелиминарни захтев који су затвореници послали, а којим се тражи да се план погубљења заустави, јавља АП. Очекује се да се држава Арканзас жали на ту одлуку.

Бејкер је навела да постоји значајна могућност да затвореници успешно оспоре државни протокол егзекуције.

Она је навела да, иако је држава показала да не планира мучење затвореника, они имају право да оспоре начин егзекуције у покушају да покажу да "то ствара видљив ризик од тешког бола".

Како се наводи, у Арканзасу планирају да у процедури користе хируршки седатив мидазолам да би изазвао ефекте лекова који заустављају рад срца и плућа.

Судија Бејкер је споменула проблематичне дуготрајне егзекуције у Алабами, Аризони, Охају и Оклахоми у којима се користио тај седатив.

Неке државе забраниле су употребу овог средства, а у судовима су доношене различите одлуке о томе шта ће затвореници морати да учине да би предложили алтернативне начине погубљења.

Бејкер је такође осудила политику државе Арканзас по којој адвокатима није дозвољен приступ затвореницима за време погубљења и додала да затвореници могу да покрену поступке за испитивање седатива који би требало да се користе при егзекуцији.

  Kakav humanizam  Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Uf, jos mogu da se tuzakaju  Smile
Ovako se to radi, kratko al hebitacno  Smile

IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Tromesečna beba saslušana zbog sumnje da je terorista


Američka ambasada u Londonu pozvala je tromesečnu bebu na ispitivanje o terorizmu, nakon što je njen deda napravio grešku prilikom popunjavanja obrasca za vizu u elektronskom sistemu za odobravanje putovanja (ESTA).


"Gardijan" piše kako je porodica tromesečnog Harvija Kenion-Kernsa nameravala da otputuje iz Velike Britanije u grad Orlando, u saveznoj američkoj državi Florida.
 
Harvijev deda Pol Kenion je na pitanje "da li nameravate ili ste ikad učestvovali u terorističkim aktivnostima, špijunaži, sabotaži ili genocidu?", greškom kliknuo na opciju "da", zbog čega je dečak koji živi u gradu Pojnton pozvan na razgovor u ambasadu u Londonu.
 
"Nisam mogao da verujem da nisu shvatili kako je reč o greški i da beba od tri meseca ne može nikome da naudi", rekao je 62-godišnji Kenion koji je naknadno shvatio šta se desilo.
 
Prema njegovim rečima, putovanje do Londona i nazad trajalo je gotovo deset sati, što je više od leta od Mančestera do Orlanda, a greška ih je koštala i 3.000 funti (oko 3.537 evra). "To je zaista bila skupa greška, ali sam se nadao da će to američka ambasada primetiti. Sumnjam da bi teroristi prilikom popunjavanja obrasca izabrali opciju "da"", rekao je Kenion.
 
Dodao je da je dečak prilikom ispitivanja bio vrlo strpljiv i da nije plakao.
 
"Razmišljao sam o tome da ga na ispitivanje odvedem obučenog u narandžasti kombinezon, ali nisam bio siguran u smisao za humor zaposlenih u ambasadi, pa sam odustao. Naravno da moj unuk nije učestvovao u genocidu, niti špijunaži. Doduše, nekoliko puta je sabotirao pelene, ali o tome nisam govorio u ambasadi", rekao je Kenion.
 
Pošto viza nije stigla na vreme kada je planiran let Keniona i njegove supruge, dečak je sa roditeljima otputovao nekoliko dana kasnije.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Аутор петиције о отцепљењу Калифорније одлучио да се пресели у Москву


Маринели је петицију о изласку Калифорније из састава САД саставио у септембру 2016. године.

утор петиције о изласку Калифорније из састава САД Луис Маринели је изјавио да планира да се трајно пресели у Русију.

„Пре свега бих хтео да останем да живим у Русији”изјавио је Маринели за RT.

Према његовим речима, он би желео да се пресели у Москву. Тренутно живи у Јекатеринбургу.

Маринели је петицију о изласку Калифорније из састава САД саставио у септембру 2016. године у Јекатеринбургу, где живи његова супруга Анастасија.

Маринели је у фебруару у интервјуу за RT рекао да се враћа у САД да припреми могући референдум о самоопредељењу региона. Он је притом истакао да се прибојава да би могао да има проблема на граници, јер су га амерички медији прогласили за „тајног агента Кремља”.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 34 35 37 38 ... 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: land brave the home

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.159 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.